Stickman Warfare: A játék

2024.04.27 20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Hálózati Problémák  (Megtekintve 11552 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
HelloTibi
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161



« Válasz #15 Dátum: 2010.10.16 19:30 »

Lehet hogy csak a Windows vacakol, de az is lehet hogy videokártyád haldoklik. A gépedhez vagy a videokártyádhoz kapott CD-ről tedd fel újra az illesztőprogramot, és próbáld meg frissíteni a gépeden lévő DirectX-et. Ha ez nem jönne be, csavarozd le a géped oldalát, porold ki, mert lehet hogy a videokártyád a rárakódott por miatt túlhevül.
Naplózva

Gabi
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Válasz #16 Dátum: 2010.12.08 22:23 »

Figyu nekem egy nagyon jó gépem van 4 magos 4 giga rammal nagyon jó vidi kártyával a netem 1 megás a not responding átlagosna 30
látok ugy mindig kb 10 embert (délután(délelőtt 12 notrespnél 4/4))

A Net: tudom egy nagy sz.ar de figyu haveromnak ugyenaz a szolgáltató(invitel)ugyanilyen és nálla sticken amikor nállam 10/10 nálla 25/25 segítséget kérek sürgősen mert ezt meg kéne oldani

HELP!!! PLS!!!
Naplózva

 
Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #17 Dátum: 2010.12.08 22:46 »

Szerintem próbáld olyankor amikor kevesebb mint 50-n vannak fent. Látni fogsz mindenkit.
Naplózva

trland
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 2011.02.20 12:39 »

Nemtom, hogy ez csak velem fordul-e elő, de rendszeresen tapasztalom, hogy ledob a szeróról, aztán vissza se enged. Annyit ír ki, hogy NEM CSATLAKOZIK senki. Se online játékos, se nem válaszol. Most akkor mi van itt?
Naplózva
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #19 Dátum: 2011.02.20 12:41 »

Szerintem inkább úgy mondd mi nincs,ugyan is nincsen szerver azért nem tudsz csatlakozni.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Oldalak: 1 [2]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.019 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.