Stickman Warfare: A játék

2024.03.29 15:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 13   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Big Tower Challange Sorozat  (Megtekintve 163476 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #15 Dátum: 2010.09.09 23:12 »

Kivittem és nem olyan rossz. Sőt. Jó tanács: a fal és a padló textúra SOHASE ( kivéve ha direkt szivatni akarsz) legyen ugyanaz. Lehet közel hasonló is, cxsak nem egyforma. Mivel 100% árnyék belülről a torony ezért a fények nem dominálnak, így alig lehet észrevenni a feljárót.

Amúgy jó úton jársz a siker felé: először csinálj olyat amit szeret az ember: könnyűt, így úgy lép ki a játékból, hogy ezaz kivittem és örül és a mod és a készítő nevét poitívan tárolja az agyában. KÉsz.
Köszönöm! Mosolyog
Direkt csináltam egyformára a padlót és a falat, mert talán így nehezebb volt kivinni és többet játszottak talán vele. És igen. Nem azért csináltam , hogy "fú de nehéz" legyen hanem , hogy egy kicsit gyakoroljak, és hogy tudjam milyen is ha nem csak én viszem végig.
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #16 Dátum: 2010.09.09 23:35 »

lol. hasonlít egy ki nem adott pályára a KPban Mosolyog Bár az a rész nálam se nehéz.
Szerintem csak a textúra hasonlít a kp-hoz





MOST MÁR JÓ A LETÖLTŐ LINK!!!
Jah bocsi nem figyeltem... És ha ezt a modot kp-hoz hasonló remekmühöz hasonlítod ez nekem elismerésen felüli élmény  Vigyorog Vigyorog Mosolyog Kacsint
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
láng láger
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 151


Na aki beszó' annak szó' a kép.


« Válasz #17 Dátum: 2010.09.10 12:56 »

azon h átlehet menni a falon és dobál egyszerűbb megoldani mint gondolnád,ha kész egy új verzió(nem úgy értve h új rész hanem fejlesztetted a mostanit) akkor töröld a .kd1-et,amikor belépsz a játékba regenerálódik és jó lesz Kacsint
Naplózva

Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #18 Dátum: 2010.09.10 13:05 »

azon h átlehet menni a falon és dobál egyszerűbb megoldani mint gondolnád,ha kész egy új verzió(nem úgy értve h új rész hanem fejlesztetted a mostanit) akkor töröld a .kd1-et,amikor belépsz a játékba regenerálódik és jó lesz Kacsint
Köszi!
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
BlueBoy
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2010.09.10 13:55 »

Nem is rossz. Mosolyog Nekem tetszik, 2x kivittem, grat. De viszont találtam 1 bugot, ahol mindig beragadok, csinálok képet és editelem. Kacsint
Naplózva
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #20 Dátum: 2010.09.10 14:38 »

Nem is rossz. Mosolyog Nekem tetszik, 2x kivittem, grat. De viszont találtam 1 bugot, ahol mindig beragadok, csinálok képet és editelem. Kacsint
oOK majd megnézem. De én nem találtam eddig benne bugot.
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
BlueBoy
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 2010.09.10 14:49 »

Hát, nem tudom 1x sikerült a bug, többször nem lehet, hogy csak véletlen hiba.(?) Olyan van?
Naplózva
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #22 Dátum: 2010.09.10 15:17 »

Hát, nem tudom 1x sikerült a bug, többször nem lehet, hogy csak véletlen hiba.(?) Olyan van?
Ezek szerint igen Vigyorog. Nem baj akkor nincs benne bugg. De az új pályát is teszelni kéne úgyhogy hajrá!
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
BlueBoy
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2010.09.10 15:20 »

Előbb fenn voltak kezdők, és nem tudták, hol kell felmenni/tovább menni, szerintem egy képet csinálj a kezdőhelyről.
Meg őhm, a bunkereket szedd ki, és csak 1 maradjon ami egyből a btc-hez spawnol. Kacsint
Naplózva
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #24 Dátum: 2010.09.10 16:27 »

Előbb fenn voltak kezdők, és nem tudták, hol kell felmenni/tovább menni, szerintem egy képet csinálj a kezdőhelyről.
Meg őhm, a bunkereket szedd ki, és csak 1 maradjon ami egyből a btc-hez spawnol. Kacsint
nem. mert eza történet lényege... hogy apiramisban talál eg teleportot. olvassák el ha nem tudják ez van
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
BlueBoy
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2010.09.10 16:37 »

Ja értem, akkor nem szóltam. Egyébként amit feltettél sticken kérdést, arra a válaszom, a 2. nehezebb. Kacsint
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #26 Dátum: 2010.09.10 17:44 »

Segítek, ha kell. Csak keress meg. Jah és amikor bele mentem a teleportba akkor pattod a mod padlója... Vagyis ne a piramis helyére rakd a spawnolást, hanem kissit feljebb. És akkor nem fog dobni. Amúgy ha játékban beírod a chatba, hogy /coords akkor ki írja azokat a koordinátákat, ahol vagy.
Naplózva

Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #27 Dátum: 2010.09.10 17:49 »

Segítek, ha kell. Csak keress meg. Jah és amikor bele mentem a teleportba akkor pattod a mod padlója... Vagyis ne a piramis helyére rakd a spawnolást, hanem kissit feljebb. És akkor nem fog dobni. Amúgy ha játékban beírod a chatba, hogy /coords akkor ki írja azokat a koordinátákat, ahol vagy.

Köszi de már nem paddog... legalábbis nekem az új verzió
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #28 Dátum: 2010.09.10 18:35 »

Szerintem az első könnyű lett a másodikat is 3. nekifutásra vittem végig. De azért első challange-nek nem rossz! Várom a következő részeket. Kacsint
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #29 Dátum: 2010.09.10 18:37 »

Surveyor lehet hogy könnyű lett meg rövid ,de azért jó lett.Nekem kifejezetten tetszik pl.azért is mert nem csak szürke,szóval grat.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 13   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.028 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.