Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kinek honnan származik a neve? 2.  (Megtekintve 91063 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #90 Dátum: 2011.05.21 17:24 »

Nekem egyszerű. Egyik meccsemen mester 3-ast lőttem ezért elnevezett kismessi-nek (mivel még bal lábas is vagyok) és 27.-én születtem és ez a kedvenc számom így:  Kismessi + 27 = Kismessi27
Naplózva
[E] OutLaw* // Uns
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Szabályok nélkűl... Rap nélkűl nincs élet.


« Válasz #91 Dátum: 2011.05.22 10:56 »

Sziasztok. Mivel rapper vagyok, a nevem innét származik. A Real Rapperek használják, hogy OutLaw, ami azt takarja, hogy Szabályok nélkül. A csillagot meg csak oda tettem. Jobban mutat.
Naplózva

-HUN-Perseus10
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



WWW
« Válasz #92 Dátum: 2011.06.10 17:02 »

Mág 7. osztályos voltam mikor rajz órán büntetést kaptam padfirkálásért (úgy is rajzterem volt)
Azt a büntetést szavták ki hogy görög mitólógiai személyekről gyűjtsek adatokat a netről
5 kemény percet vett igénybe a dolog hogy egy éppen mélyü  oldalt talájak ahol ezeken adatokat megtalájjam Közüttük egy Perseus nevezetű illető is másnap beattam az esszét csak kifogása volt a tanárnak hogy a perseus-nevet pezsusz nak irtam s megkérdezte a rajztanár ki ez a perzseusz
én meg nem tudom gondolom egy görög mitológiai személy ezt persze az osztály elött adtam le
s mindeki az osztályban ezek útán Perseus-nak szólitott tetszett ez az elnevezés mikor regisztráltam egy-két helyen a Perseus-név foglalt volt s hozzátettem egy 10-es mert fociban e szám a mezszámom
+ 10 hónapban születtem...
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.19 08:02 írta Shadow Perseus10 » Naplózva
krisz4002
Vendég
« Válasz #93 Dátum: 2011.06.14 13:36 »

Amikor honfoglalóztam a lehetséges nevek közül választotam ki a krisz4002-t. Azért használom mert ilyen nevet senki nem használ.(Késöbb kiderült hogy Wolfteam-en már van ilyen játékos Vigyorog)
Naplózva
IzsI
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



WWW
« Válasz #94 Dátum: 2011.06.18 21:03 »

Az izsi a nevemből Izsák Péter ből jött a Pizsi : a karate edzőm fia nem tudta kimondani hogy izsi és azt mondta hogy pizsi XD és innen.
Naplózva

Az ember néha szélvédõ, néha bogár./M. Knopfler/
Amit nem lehet megrendszabályozni, azt meg kell engedni./ Pécsi Zoltán/
A mazsola riadt arcú szõlõszem.
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #95 Dátum: 2011.06.19 10:04 »

Én még anno 8-9 éves koromban olvasgattam másféle fórumokat. Láttam,hogy senki sem a saját nevét tette ki,hanem valami fantázia nevet. Gondoltam én is megalkotom a sajátomat. "Lássuk mi is a nevem?? hmmm... Zsolt. Ebből mit lehet? Zsoee - nem, Zoee - nem, Zoolt - nem, Zotee - hmmm... ez jól hangzik". Persze később lett sok nevem,főleg CS-ben. A Zotee átalakult Master Zoo-vá,az pedig Zoo-vá.Lett még a nevem St34mD8ck,aztán simán Duck.Fő,hogy elég sok nevem volt. Most például t4csk0 ^^ (tacskó) néven tolom.
Naplózva

StickLows
HammeR
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #96 Dátum: 2011.07.15 12:58 »

Az enyém egyszerű. A kedvenc zenekarom a HammerFall. A spanom KalapácS néven regisztrált, ezért gondoltam legyen az enyém is hasonló. Ezért lett HammeR. A nevünk ugyan azt jelenti.
Naplózva

Stickman-es kisfilmünk: (Sniper versus Tech)
http://www.youtube.com/watch?v=XCP7CAI32eo

\,,/, (-.-) ,\,,/
m4rcee
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


Ezt ne olvasd el mert...


« Válasz #97 Dátum: 2011.07.15 21:49 »

az én nevem mint észrevettétek a Marci (Márton) névből ered. A 4-es abból jön hogy bátyám régen rengeteget cs-zett és mindig számokkal helyettesítette a betűket (nem mindet). a végén az ee szintén a bátyámtól van aki pedig mikor rap-per lett mindig így írta a neve végén az i-t

EDIT:betű/szám megfelelők
E = 3
A = 4
I = 1
O = 0
S = 5
Z = 2
Naplózva
FuNzone
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #98 Dátum: 2011.07.18 11:01 »

Basi Vigyorog:D nem tom haverom kitalálta Vigyorog
Naplózva
Pöszmösz
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #99 Dátum: 2011.07.19 08:51 »

Honnan?? A hörimről Pöszmöszről  Vigyorog Vigyorog
Most is 'probál' aludni Vigyorog Vigyorog
Naplózva
KCSK
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #100 Dátum: 2011.07.20 14:19 »

Ez a monogrammom.
Naplózva

Karsay11
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


WWW
« Válasz #101 Dátum: 2011.07.31 16:01 »

A vezetéknevem Karsay Mosolyog a 11 es pedig,mert novemberi vagyok, tehát 11.hónap Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.052 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.