Stickman Warfare: A játék

2024.04.24 13:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 19   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 209480 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-[H.G]-Tyson
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 254



« Válasz #15 Dátum: 2010.11.14 13:17 »

Áhh én csak anyit mondok hogy MANCHESTER UNITED  Vigyorog
kinek ez a kedvenc csapata?Vigyorog
Naplózva

nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #16 Dátum: 2010.11.14 13:20 »

Áhh én csak anyit mondok hogy MANCHESTER UNITED  Vigyorog
kinek ez a kedvenc csapata?Vigyorog
A Szombathelyi Haladás a kedvencem, mellette egyébként én is vörös ördög vagyok!
Naplózva
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #17 Dátum: 2010.11.14 15:30 »

Én csak színházat nézek, vagyis Barcelona forever.Tegnap, játszottak egy jó meccset a, sárga tengeralatjáróval.Barcelona(3-1)Villareal!A bíró az katasztrófa volt, és sok volt a szabálytalanság is.Dehát egy rangadón soha nem puszilkodnak. Vigyorog
Ja és November 29. El-Classico!
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #18 Dátum: 2010.11.14 17:38 »

Ahol a Madrid óriási fölénnyel nyerni fog! Vigyorog
Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #19 Dátum: 2010.11.14 17:41 »

Meekenél van az igazság 
Naplózva
Bőrmajom
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Válasz #20 Dátum: 2010.11.14 17:43 »

 
Ahol a Madrid óriási fölénnyel nyerni fog! Vigyorog
A sok pénzért vásárolt rabszolgák küzdenek rabszolgatartóik dicsőségéért, és hogy telelegyen a pénztárcájuk. Vigyorog
Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #21 Dátum: 2010.11.14 17:44 »

Valamiből meg kell élni!  Kacsint
Naplózva

SgtChris
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2010.11.14 18:07 »

Áhh én csak anyit mondok hogy MANCHESTER UNITED  Vigyorog
kinek ez a kedvenc csapata?Vigyorog
Nekem
Naplózva
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #23 Dátum: 2010.11.14 19:27 »

Ja biztos Meekénél van az igazság.Nézd már meg az utolsó 4 El-CLassico végeredményét.Ja és már tavaly is a Realban volt Ronaldo, mégsem tudták megverni a Barcát o.O!Amúgy meg lehet egyénileg erősebb játékosok alkotják a Realt(bár ezt kétlem), csapatba a Barcelona játsza a legjobb/legeredményesebb/legszebb footballt.
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #24 Dátum: 2010.11.14 21:03 »

Részletesen a mai (2010.11.14) Szombathelyi Haladás - Ferencvárosi TC  mérkőzésről:
Ahogy a Telki edzést olvastam a hivatalos oldalon (www.haladas.hu), én valóban hittem a srácokban. Aczél Úr elmondta, hogy egy Albert Stadionban beállni védekezni teljes halált jelent. Igaza volt a tapasztalt trénernek, véleményem szerint. A bírót nem szeretem/-ném szidni, de, azért a félidőben 16 - 2-es szabálytalansági arány egy kicsit durva volt. Hát a játékosokról annyit, hogy remekül játszottak, ismét (!) pozitívan csalódtam Korolovszky Gáborban, és Sipos Norbertben. Hihetetlen szívvel játszottak, akkor már megemlítem az ellenfélnél: Dragóner Attilát, és Heinz személyét. Az utóbbi góljához annyit fűznék hozzá, hogy remek találat volt, de azért azt még had említsem meg, hogy kapus posztra továbbra sincs emberünk. Egy ilyen (20 - 23 méteres) szabadrúgásnál nem szabad hagyni 2 - 3 méternyi helyet a kapufától, mert tényleg bajok lesznek. Ahogy már mondtam, a szabálytalansági arány enyhén kifejezve is durva volt, ezt Kenesei is megemlítette. Róla még annyit, hogy nem ezzel kéne foglalkozni, hanem azzal, hogy amikor egy az egyben van egy fekvő kapussal (Ranilovic) szemben, akkor illene betenni a labdát abba a rozsdás kapuba... Oross Marci ismét maga alatt volt. Nagy Gábor engem meglepett remekül centereztek Kenővel, meglepetés volt számomra ez a sok keresztbemozgás. A félidőben jóval többet támadtunk, a labdabirtoklás is a mi oldalunkon volt, bár hiába, ha Heinz góljával vezetett a Ferencváros. A második félidőben csere nélkül jöttek ki a csapatok. "Édes cukor" volt még számomra Devecseri Krisztián játéka, rengetegszer hibázott, bár mentségére szóljon, hogy élete 2. élvonalbeli találkozóját vívta meg. Tóth Péter továbbra sem méltó a csapatkapitányi karszalaghoz, szerintem bátran dobja át Koro-nak. Az ellenfélnél Morales nekem nagyon nem tetszett. Csizmadia munkája önmagáért beszél, én az ifjabb Lipcseinek nevezném, egyre komolyabb lesz ez a srác, ahogy nálunk a hasonló posztot elfoglaló Korolovszky. A szurkolóinknak tisztelet, azért, hogy elmentek a ZüllőiÜllői útra, a szemben lévő (fradi) táborra ezt ugyanúgy mondanám, bár egy - kettő "kedves" rigmust "elnyomtak", és most valóban nem volt provokáció, de ez benne van a pakliban, meg hát a két csapat táborai között a viszony azért önmagáért beszél. Igazából "lőttünk" egy gólt, gratula. Nagyon sok boldog szülinapot kívánok Prukner Lászlónak, aki betöltötte az ötödik ikszet. Holnap Dragóner Attila (névrokonnak) lesz születésnapja, mellesleg nekem is, szóval majd "iszunk rá Atis". Ha ma megvertük volna az FTC gárdáját, a tabella szerint még így sem jutottunk volna el az undorító 15. helyről, de lett volna, azért némi "megindító" remény. A helyzetkihasználásunk még mindig nagyon botrányos. Sajnálom, hogy Irhás Igi kidőlt a sorból, mert sokat dobott volna a srácokon, mind mentálisan, mind fizikálisan. Azért az is figyelemre méltó, hogy nem álltunk le, és semmi gondom nincs a fiúkkal, támadtak, mentek előre a 2. bekapott gólnál is. Bár a táblázat egyre "savanyúbb", nekem ez a mai mérkőzés felért egy győzelemmel. A Kecsó elérése már - már egy elúszott hajó, hiszen 13. helyen táboroznak, előttünk 5 bajnoki ponttal. Jövő héten a Debrecen látogat a Rohonci útra, aztán majd a Szolnok, és utána visszük a fényt sötét "barátainknak". Én azt mondom, hogy még van esélyünk, bárhogy is legyen én veletek leszek, és szurkolni fogok az idők végezetéig! Hajrá Szombathely, Hajrá Haladás, előre srácok!
Naplózva
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #25 Dátum: 2010.11.15 00:20 »

Kolta először is Ferencváros-Haladás volt és nem fordítva,másodszor pedig szerintem csak az eredmény számít,bár jó néhány dologgal egyet értek veled.Viszont szerintem a helyzetek megvoltak a Halinak,csak nem használták ki,és szerintem a végén Kenö nagy hülyeséget csinált amikor lefújás után beszólt a spurinak és pirosat kapott.A lényeg ez:Ferencváros-Haladás:2-1
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #26 Dátum: 2010.11.15 16:10 »

Klubcsapatok: 1995 Ferencváros a BL-ben, azóta a selejtezőkön nem jutunk túl.

Ez nem igaz. A Loki tavaly a BL-be, idén pedig az Európa Ligába bejutott.
Igazad van. Nézd el nekem, csak a focistáink elérték, hogy ennyire foglalkozzam velük.

nekem ez a mai mérkőzés felért egy győzelemmel.
Végeredmény: FTC-Haladás 2-1. Kolta! Az ilyen szurkolói, edzői, játékos kijelentések miatt maradunk a béka hintaja alatt.
http://www.youtube.com/watch?v=jdt1AEJjhJ4

http://www.youtube.com/watch?v=XDLiRKF5J0o
Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #27 Dátum: 2010.11.18 21:28 »

Magyarország-Litvánia
Nos. tudom, hogy év vége van és utolsó válogatott mecs, de amit a csatársorunk művelt az kritikán aluli volt. Simán rúghattunk volna legalább 8at, de a drága fiúk hozták a formájukat...
Naplózva
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #28 Dátum: 2010.11.18 21:32 »

Most tényleg nem volt szerencsék a helyzetek megvoltak csak valahogy most tul kicsi volt a kapu
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #29 Dátum: 2010.11.18 21:42 »

Gyerekek nehogy már egy ilyen barátságos meccsből sok mindent levonjatok,mert most a Magyarok rúgtak 2 gólt.Elárulom nektek ha ez most tétmeccs lett volna ,akkor a Litvánok kicsit keményebben tették volna oda magukat,és valószínű megszorongattak volna minket. 1 meccsnek elment,de mondom nem ez a mérvadó,hanem majd az EB selejtezők lesznek azok.
« Utoljára szerkesztve: 2010.11.18 21:54 írta fradi » Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 19   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.