Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 05:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Eventek  (Megtekintve 374188 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #375 Dátum: 2009.10.16 20:35 »

A talajt nem így gondoltam. Nem nyílna meg a föld, csak egy olyami textúra lenne ott, gyorsan előjönne a sárkány, és a textúra el is tűnne. a textúrát meg nem feltétlenül az alap talajra kellene tenni, esetleg egy másik modellszerűségre, amit csak arra az időre berak.

Nem hinném, hogy jó megoldás lenne az egész sziget körül animálni maxban, azt a játékban kellene, körbevezetni meg csak tudja, ide-oda tologatni nem nehéz szerintem.

A lövedék: Szeritnem ha meg tudta csinálni az úrhajó eventes lövedékeket, akkor ezt is megtudhatná csinálni. átszínezni nem lenne annyira nehéz.


Na jó, lehet tényleg, lehetne egyszerűbb, csak előjön, majd megy is vissza.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #376 Dátum: 2009.10.16 21:16 »

Ez lehet, hogy nem event, de olyan lehetne, hogy Karácsonykor (24, 25, 26) Adventi zenék szólnának, esetleg szilveszterkor Bulizós farsangkor meg az odaillő...
Naplózva
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #377 Dátum: 2009.10.16 21:34 »

Ez lehet, hogy nem event, de olyan lehetne, hogy Karácsonykor (24, 25, 26) Adventi zenék szólnának, esetleg szilveszterkor Bulizós farsangkor meg az odaillő...
A panthiban.
Egész szép kis feelinget adna neki Mosolyog Jah, és a szobrokra akkora kerülne 1-1 piros sapka.
Aztán karácsonyi event + fa. Újdonság és eredetiség Mosolyog

Kléni, a textúra megy rá őő.. ne multi, nem tudom milyen textúra.. Az sem lesz, ez Alex leszögezte. Kb mint golyónyom.
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #378 Dátum: 2009.10.16 21:36 »

Már csak azt kéne kitalálni hogy mi lesz a karácsony event
Naplózva
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #379 Dátum: 2009.10.16 21:36 »

Ez kcisit nagyon más, mint a golyónyom. Na mind1, majd odaképzelem
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #380 Dátum: 2009.10.16 21:38 »

Kléni, a textúra megy rá őő.. ne multi, nem tudom milyen textúra.. Az sem lesz, ez Alex leszögezte. Kb mint golyónyom.

Közel sem. Mivel a talaj (hasonlóan a stickekhez) nem modell, hanem generálva van, nem egészen ugyanaz a textúrázása sem. Itt inkább a pozícionált, előre elkészített animáció lehetne megoldás, de nem hinném, hogy Alex a szünetben emiatt hülyére programozná magát. De ez rajta múlik, mindenesetre én nem hinném, hogy lesz ilyesmi ...

Már csak azt kéne kitalálni hogy mi lesz a karácsony event

Gondolom az, mint tavaly. Bár a mikulás sapi helyett (mivel nem lett kivéve) kéne valami újdonság, de a fenyőfákat asszem vissza lehet várni.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #381 Dátum: 2009.10.16 22:57 »

ha esik az eső akkor hó essen
A textúra módoítása + a sebesség lelassítása.. enyi
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #382 Dátum: 2009.10.16 22:58 »

Az eső szintén nem textúra ... A sebességgel talán tudna machinálni Alex, de a lecserélése már bajosabb lenne, bár közel sem hinném, hogy lehetetlen. De azért na ... Ne essünk hírtelen túlzásokba, úgysem mi (ti ...) mondjuk meg a frankót.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Leogardrób
Felfüggesztett
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #383 Dátum: 2009.10.17 11:16 »

a karácsony event-hez lenne egy javaslatom. a pantiban azon az egy üres részen állhatna egy karácsonyfa és körös-körül ajándékokkal és 1 percog tűzszünet lenne. aki az 1 perc alatt lőne az meg kapna egy bant egy időre. emellett szólhatna a himnusz
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #384 Dátum: 2009.10.17 12:02 »

Ez a Panthi módosítás nem is hülyeség ... Csak mostanság senki nem jár oda, nem igen tűnne fel ... A Himnuszt pedig inkább Szilveszterkor szokás elsütni ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #385 Dátum: 2009.10.17 12:38 »

Szerintem a pantiban álljon a fa néhány napig ne egy két percig és legyen nagyobb sokkal mint a többi.
És ajándék az legyen hogy lőhess scared landeken.
Naplózva
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #386 Dátum: 2009.10.17 12:41 »

Ez olyan mintha elmennél templomba és azt kapnád ajándékba, hogy átmehetsz rajta egy bulldózerrel -.-"
Véleményem szerint, a pantheon legyen havas (teteje alja ETC.), és legyen mellette egy kábé kétszer olyan magas fa. Amúgy, én biztos nem a számítógép előtt fogom tölteni a karácsonyt, és szerintem még nagyon sokan így lesznek vele...
Naplózva
Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #387 Dátum: 2009.10.17 12:45 »

Akkor álljon még karácsony után egy ideig(mi nem karácsony végén szedjük le a fát)
Naplózva
Leogardrób
Felfüggesztett
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #388 Dátum: 2009.10.17 12:52 »

vagy lehetne Admin szobrán egy télapó sapka. sapi én azért megnyugtatlak bejárok mindig a pantiba Kacsint
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #389 Dátum: 2009.10.18 17:30 »

Kléni szerintem úgy gondolta, hogy az event idejére mejelenik egy nagy felgyűrt repedés, modell formájában.

Az animáció nem gond.

A tűz meg a többi efekt sem nagyon Kacsint Havat is tudnék egy délután alatt csinálni, egész egyszerűen nem szeretnék.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.022 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.