Stickman Warfare: A játék

2024.06.21 07:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 ... 108   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Szép pillanatok  (Megtekintve 906674 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #660 Dátum: 2009.03.05 09:26 »

B U Z I B U G G E R.

Majdhogynem egyetértek.

Mindenesetre Banán. Ha már ilyeneket csinálsz, legalább ne kérkedj vele, mert mindenki utálni fog (én is, de ezen szerintem nem csodálkozol). És az ilyet, mint már feljebb leírtam, nem titkolni kell, hanem jelenteni Adminnak. Mert k*rvára nem fair dolog, amit csinálsz. Erről ennyit ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #661 Dátum: 2009.03.05 12:19 »

Amíg csak tájképeket csinál...
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #662 Dátum: 2009.03.05 15:07 »

Hát Banán pont nem az, aki az ilyet csak kép készítésre használja. Elvileg a Bk-t és direkt úgy dobta össze, hogy legyen benne csomó ilyen bug (pl a hátsó ablak mellett 3 ládás-repítős bug).
Naplózva

\M/etál az ész
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #663 Dátum: 2009.03.05 14:55 »

Hát, ezzel a buggal speciel csak képet lehet készíteni meg funolni. De aki ölni tud vele annak grat... Mellesleg a bk-t nem úgy raktam össze. A azbalkos bug is csak azért van mert rossz irányba flatterneztem, és csak utólag vettem észre. a 3 ládás bug meg véletlenül van így.
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.05 15:08 írta -D- Banán » Naplózva

Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #664 Dátum: 2009.03.05 15:12 »

Nekem nem ezt mondtad (az ablakosra, ami a dombra repít, azt mondtad, hogy az véletlen volt, de a többi nem)
Egyébként, a 3 ládás is felrepít, ahonnan elég könnyű lóval vagy X-szel lőni.
Naplózva

\M/etál az ész
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #665 Dátum: 2009.03.05 15:59 »

Quadroval nemigen sikerült másnak, tekintve, hogy egy helyben tud csak tüzelni, és várni is kell hogy töltsön. Az m2 meg a law meg ilyen tekintetben overpwah

quadroval volt már egy godlike-om, de az csupa kemperlés volt  Vigyorog Amugy megprónálom quaddal, ÉS sniperrel is a wicked sicket :F
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #666 Dátum: 2009.03.05 16:04 »

Hát, ezzel a buggal speciel csak képet lehet készíteni meg funolni. De aki ölni tud vele annak grat...

És ugye a rakétát véletlenül se te lőtted ki?

A BK-val kapcsolatban ... Alapvetően eléggé ... Hogy is mondjam, trehányul van összerakva, amit eddig a pillanatig Banán stílusának tudtam be. De ilyen feltételek mellett lehet én is inkább elhiszem, hogy azért van annyi ferde lap, meg elrontott él, hogy könnyebb legyen vele az ilyesmit elkövetni.

Admin! Ha legközelebb Banánnak valamijét be akarod rakni, dobd át előbb ellenőrzésre
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #667 Dátum: 2009.03.05 16:18 »

Vagy ajánlom hogy be se rakd..
Semmit nem ér a BK sem csa 1 buggerhely-szűk szar.. (nem mondanám ki mondta de a szürke getzi a legjobb szó rá..) Helyette mehetne be 2-3 más, értelmesebb, szebben kidolgozottab és használhatóbb épület, mintsem egy lapos épület, ahol a közelharci fegyverek és a csipa vannak előnyben (ha megnézzük jobban a kemphelyeket leszámítva mindenhol over a közelharci közelharcra, de ember.. egy szűk szarban mit teszel még.. (megdöglésen kívül..)
A fekete torony egy eléggé egszerű, szopatós, de jó kemptorony.. amennyire használható (bár a pirir használhatóbb.. legyen az..)annyira nem az a BK..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #668 Dátum: 2009.03.05 16:33 »

én tudom azt a bugot(feltételezem h arról van szó h amikor bemész a csövekbe a naftánál, akk ott csinálod azt a vmit)
eléggé nehéz előhozni 1.-re de ha már 1x sikerült utána belejön az ember(nekem még 1xsem sikerült)
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #669 Dátum: 2009.03.05 18:41 »

A fekete torony nagyon jó hely,imádom
Naplózva

   
tetra
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153

Fórumremete


« Válasz #670 Dátum: 2009.03.05 21:56 »

Quadroval nemigen sikerült másnak, tekintve, hogy egy helyben tud csak tüzelni, és várni is kell hogy töltsön. Az m2 meg a law meg ilyen tekintetben overpwah

quadroval volt már egy godlike-om, de az csupa kemperlés volt  Vigyorog Amugy megprónálom quaddal, ÉS sniperrel is a wicked sicket :F

Had emlékeztesselek, hogy az bezony 'WICKED SICK' volt...tudom, nagy az ego,bocsi.
A fekete tornyot én is nagyon szeretem, de a BéKát is Mosolyog Bár felettébb idegesítő, amikor próbálok quad(ro)-d/val lőni arrafelé, aztán a nagy semmiből becsapódik egy rakéta, majd a respawn előtt még meglátom, ahogy egy law-os stick visszajön a földkörüli pályáról.

Had kérdezzek valamit: nektek sikerült már kempelés nélkül quad(ro)-d/val 15 fölé vinni a killt halál nélkül? Mert biztos én vagyok a béna, de folyton hátbalő vegy egy sniper, vagy egy láma fegyverkezelési nehézségekkel kűzdö M2-2 éget rá a földre...
tetra

szerk.: az előbb elszált egy kicsit az egom, bocsi, javítottam
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.05 21:59 írta tetra » Naplózva

Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #671 Dátum: 2009.03.05 22:39 »

Quadroval nemigen sikerült másnak, tekintve, hogy egy helyben tud csak tüzelni, és várni is kell hogy töltsön. Az m2 meg a law meg ilyen tekintetben overpwah

quadroval volt már egy godlike-om, de az csupa kemperlés volt  Vigyorog Amugy megprónálom quaddal, ÉS sniperrel is a wicked sicket :F

Nekem noobbal 26 volt a max, de azt is úgy, hogy nem arra játszottam, hogy sok legyen. Nem szoktam kwodra menni, az úgy jön magától...
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #672 Dátum: 2009.03.05 22:42 »

A csíkos botok idejében lőttem 100+-ot  kvaddal meghalás nélkül... Bár az nem ér...
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
tetra
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153

Fórumremete


« Válasz #673 Dátum: 2009.03.05 22:32 »

A csíkos botok idejében lőttem 100+-ot  kvaddal meghalás nélkül... Bár az nem ér...

Most már nem számolja a botokat...próbáltam én, amikor hárman voltunk fel, inkább átváltottam a botokra.
Bár azok néha elég 'lámák', mert elrohannak mellettem. (szemből, persze)
tetra
Naplózva

Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #674 Dátum: 2009.03.06 11:05 »

A BéKában van amúgy egy olyan bug, ami beledob a falba, és onnan lekempelhetsz mindenkit halál nélkül. Ha lawwal közel mész a falhoz, és lősz, nem halsz meg. Ha hummerrel sikerül eljutnod a "titkos helyre" (direkt nem mondom el, hogy ne fagyjon a szeró) akkor eldob a kikötőbe, onnan meg kilő a világ végére.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 ... 108   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.039 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.