Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 17:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: PhotoFiltre Studio X  (Megtekintve 8871 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Dátum: 2011.04.16 11:29 »

PhotoFiltre Studio X

Ez a PhotoFiltre termékcsalád 2009.-ben bemutatott PhotoFiltre Studio X (10.0 verzió).
A PhotFiltre Studio az ideális fénykép-editor.
A PhotoFiltre Studio egy ingyenes fénykép-editor program. Az alap PhotoFilterhez képest
továbbfejlesztett szűrőkkel és opciókkal gazdagodott. A Photo Filtre Stúdió egy igényes grafikai program,
amivel szép designt lehet készíteni az oldaladra, vagy akárhova máshova.
Véleményem szerint legalább Paint Shop Pro szintű, és igen sokat tud.
Ez a program ingyenes?
Nem, sajnos csak próbaverziós, 30 napig tart, utána meg kell venni.
Akkor elküldik neked a regisztrációs nevet meg jelszót és a tiéd lesz! (De én tudok regisztrált változatú programletöltő linket adni ha kell)
Tudok majd benne összemosni? És mi a helyzet a brushokkal?
Igen, hasonlóan lehet összemosni, mint a PSP-vel. A brushok berakása kicsit más, de meg lehet oldani, ha ügyes vagy (:
Rétegkezelés?
Van =D
Miben különbözik a PF és  PFS?
Több lényeges különbség is van.
1. A PF-ben nincsenek rétegek, ellentétben a párjával.
2. A PF-ben nem lehet rendesen összemosni.
3. A PFS-ben +3menüpont =D
Van magyarítás?
(http://www.photofiltre-studio.com/download-en.htm), megkeresed a következőt: Hungarian / Magyar / Hongrois.
Ezt tölds le!
Ha letöltötted, akkor kattints a megnyitásra! Ha van WinRAR-od, akkor azzal nyisd meg, ha nincs, akkor töltsd le innen: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/winrar-v3-71-magyar--ZV6.html
Ezt értelemszerűen telepísd fel.

Tehát, megnyitottad a .zip fájlt. Két dolgot találsz ott: Photo Filtre Studio.chm, StudioHU plg. Most pedignyisd meg a Sajátgép-> Helyi lemez (C)-> Program Files-> PhotoFiltre Studio-t (kivéve, ha szándékosan máshova mentetted, de egyébként ha nem, alapból odamenti).
Ezután egyszerűen másold le  Photo Filtre Studio.chm, StudioHU plg-t, és illeszd be a PhotoFiltre Studio mappájába. Ezután megkérdezi, hogy felülírod-e (vagyis, kicseréled-e az angollal)? kattints arra, hogy igen, mmindet. Aztán töröld ki az angol nyelvű dokumentumot (már nem emlékszem, mi volt a neve, de ha megnyitod, angol nyelvű).

Ha mindent jól csináltál, akkor, ha megnyitod a PhotoFiltrét, akkor elvileg magyarnak kell lennie (:



Tutorialok:
http://szorcsihorcsike.gportal.hu/gindex.php?pg=30002910

Userbar készítés:
http://videosmart.hu/video/photofiltre-studio-userbar-keszitese-egyszeruen

PhotoFiltre Studio vs. Adobe Photoshop
Azt hiszem, a PS-t nem kell bemutatnom senkinek. Nekem csak néhány hónapig volt ez, mert utána lejárt, de nem is nagyon akartam tovább használni. Nekem sajnos túl bonyolult volt, és sokszor le is fagyott, ha pl. mellette még egy böngésző is meg volt nyitva. Nem mondom, hogy rossz program. Állítólag sok minden lehet vele csinálni, de én csak annyit tudtam kihozni belőle, amit a PFS-ben is... Szóval összességében jó program, de azért a PFS kevesebbet foglal helyben is, meg azért egy szép design-hoz elég egy PSP vagy PFS is. Aztán most megvan teljes verzióban a Photoshop CS3 Extended (ami abban különbözik a rendes CS3-tól, hogy van benne pici újítás), de annyira nem használom.

Hát röviden ennyi ha valamit nem értesz írj itt fórumon.


« Utoljára szerkesztve: 2011.04.16 12:26 írta Oli » Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #1 Dátum: 2011.04.16 12:27 »

A letöltési linket kiszedtem, mert ez nem egy warez fórum.
Naplózva

   
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #2 Dátum: 2011.04.16 12:29 »

A letöltési linket kiszedtem, mert ez nem egy warez fórum.

Jah ok. bocs nem tudtam. még1x sorry
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.