Stickman Warfare: A játék

2024.04.23 21:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel (TAGOKNAK offtopic)  (Megtekintve 233085 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #120 Dátum: 2011.08.06 15:07 »

Azért basztatom klénit állandóan, hogy a fórumon töltse ki haragját és törölje az összes hsz-t  Puszi (Ez az én titkos tervem, ne mond el senkinek)
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #121 Dátum: 2011.08.06 15:19 »

Szerintem ha nem akar gépezni kléni akkor nem fog. Azért mert te azt mondod nem fogja megtenni. NEM EGY QTYA!
Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #122 Dátum: 2011.08.06 15:31 »

Nem kell fórumot olvasnod, és akkor megoldódik a problémád.
Kléni viszont van annyira nyitott a világra, hogy a neki nem tetsző nézeteket, személyeket is engedi szólni, csak nem szarjanak közben az ebédlőasztalra.
Van még mit tanulnod tőle.

(kléni Obersturmbannführer szemébe nézve láthatsz egy kis emberséget, igaz ez az üvegszemében tükröződik.)
Naplózva

IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #123 Dátum: 2011.08.06 15:35 »

Nekem nincs problémám, csak egyszerűen szeretném, ha kléni törölné az összes hsz-t a fórumon...nem létfontosságú, de azért teszek 1-2 dolgot a szent célért  Kacsint
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
--Málnás-Eper--
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #124 Dátum: 2011.08.08 13:14 »

Sziasztok [M]-es tagok. (:

Szeretném beadni jelentkezésemet hozzátok. Egyszer már szerencsét próbáltam nálatok, de egy félreértés miatt nem sikerült bekerülnöm a klánba.  Zavart
Most újra megpróbálom, már több mint 5 hónapja klán nélkül vagyok. ( Nem mintha sok klánba lettem volna.  )
A játékban mostanában nem nagyon voltam aktív, hiszen nyár volt(van. :/)  és nem nagyon foglalkoztam a gépezéssel. Heti killeim: 100 körül szokott lenni Vigyorog Vigyorog Mikor fennt vagyok általában MPG-t használom. Gunosoknál pedig, Lawot. Sok ismerősöm van a játékban is. Nesh és Legendarys az unokatestvéreim...
Az életben 16 éves Győri lányként élem életemet. Vigyorog A nevem; Nagy Bianka.Mosolyog Járok röplabda edzésekre és jazz Balett-re is.  Most kezdem meg 10.-es évfolyamot, egy Gimnáziumban, és jók a jegyeim is. :$ Van egy kutyám is.. :$
Facebookon elértek, Msn címem: anew2000@hotmail.com, vagy skype: malnas012

Várom válaszotokat.  Mosolyog
Naplózva

[M] Olivér
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


Exclusive Hunt


« Válasz #125 Dátum: 2011.08.08 15:44 »

Felőlem jöhetsz, csak Klénivel vigyázni kell. Szereti a kislányokat.  Szóval ne csodálkozz, ha kéni fog rólad képet. :$
Naplózva

Olivér Blogja | YouTube | Cheese<3 | Random Cheese
[19:17:42] DenDo : nyertél
I'm The Predator, You are the prey.
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #126 Dátum: 2011.08.08 17:23 »

Felőlem is jöhetsz, bár az, hogy nesh és legend rokona vagy eléggé negatív pont, de hajlandóak vagyunk ettől eltekinteni...Szerintem is vigyázz klénivel...
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #127 Dátum: 2011.08.08 19:48 »

nesh és legend rokona vagy eléggé negatív pont[/size]
Néha az embereket olyan negatívak tudnak lenni. Nem is ismersz.. de vedd úgy, hogy nem szóltam..
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #128 Dátum: 2011.08.08 19:50 »

Téged sajnos túl jól is ismerünk.
Naplózva
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #129 Dátum: 2011.08.08 19:56 »

Hányszor is léptél be multiaccokal/vagy nélküle Mortalsba és fp-be?És mennyi ideig is voltál itt azokkal az accokal?Na ugye...mondjuk furcsa, hogy multiaccoztál..mivel te már jó párszor kiléptél az fp-ből és a mortalsból együtt véve, legend meg csak így tudod bekerülni pff..mondjuk legalább benned volt annyi tisztesség, hogy szóltál 2 hónap után..legenddel ellentétben...
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #130 Dátum: 2011.08.08 20:50 »

Ezeket a dolgokat sokan már elfelejtették, nem kéne felhozni őket újra. De azt ne mond, hogy te még nem csináltál hülyeséget... De ezeket inkább Pü-be.  Mosolyog
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #131 Dátum: 2011.08.08 21:02 »

Felőlem is jöhetsz, bár az, hogy nesh és legend rokona vagy eléggé negatív pont, de hajlandóak vagyunk ettől eltekinteni...Szerintem is vigyázz klénivel...
Valakinek muszáj a múltban élnie, igen megtörtén nem tagadom, csak úgy jutottam be hogy hazudok, de nem kell minden egyes hozzászólásomnál/unknál felhozni ezeket, ha nem vetted volna észre, akkor most észre veszed talán, ezek a dolgok kb. 6-7 hónapja történtek, mindenki túl lépett rajta csak ti nem. (Tisztelet a Kivételnek) Amúgy ha az [M] tagjai így gondolkodnak akkor, mindenki aki ismer engem gondolom veszít abból a lehetőségből, [hogy egy jó klán tagja legyen?] És az, hogy rokonok vagyunk semmin nem változtat, ugyan olyan mintha Debrecenből játszanánk együtt.
Továbbá rablóból lesz a legjobb pandúr.
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.08 21:13 írta .:LeGeNdArYs:. » Naplózva

IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #132 Dátum: 2011.08.08 21:15 »

Lehet, hogy nem léptünk túl rajta, de nem is rágódunk..azóta kb ez volt az első hozzászólás amibe felhoztam/hoztuk, mellesleg elmondtam a hsz-embe, hogy ez alapján nem fogjuk elutasítani(sőt valszeg fel is vesszük)..szóval nem értem a felháborodásod...
Amúgy málna adhatnál egy skype nevet, vagy regisztrálhatnál skypeon, mert akkor talán be tudnánk venni M szobába és jobban megismerhetnénk..
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #133 Dátum: 2011.08.08 21:21 »

Pici arany bogaraim. Mivel az M /fp/ az érintett klán, qrvára nem fogjuk elfelejteni, még én sem, aki már 1 éve nem tag. Főleg azt amit Nesh művelt. 2x Kiléptél az Fpből(második felvételednél megesküdtél, hogy nem fogod itt hagyni a klánt és csak emiatt vettünk vissza) Ennek tetejében még jelentkeztél nem 1 multiaccal. Szóval ne csodálkozz, hogy nem nagyon vagy itt közönség kedvenc. Én emiatt személy szerint már nem utállak, mert éppenséggel a fórum nagy része az én fa.szságomat is megbocsátotta.
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.08 21:28 írta Szabesz-kun » Naplózva
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #134 Dátum: 2011.08.08 21:27 »

énkiszáltam a beszélgetésből.
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.