Stickman Warfare: A játék

2024.03.19 04:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 12   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 214738 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Dátum: 2008.11.20 21:36 »

Bár Admin már egyszer kitörölte, én újranyitom, hátha most nem fogja Vigyorog Ne offoljatok!

Tehát itt lehet bemutatkozni, aki akar. Sokan ismernek, de van aki nem.
Tehát. Polgári néven Horváth Dániel vagyok, Miskolcon lakok. 15 éves vagyok, gimnazista, van egy 17 éves nővérem, egy tengerimalacom, egy anyám és apám (velük élek^^) Vigyorog Gimibe járok, 9. osztályba. Sticken kívűl Travianozni szoktam, néha WoWozok.
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.20 22:13 írta Hades » Naplózva

\M/etál az ész
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #1 Dátum: 2008.11.20 21:59 »

nevem meszaros2008erno a batártoknak csak meszaros. FÜGGŐ VAGYOK! NAGYON FÜGGŐ!

Molnár Tamás vagyok. (Rőzi, menü,poli[becenevek]) Olyan nincs aki engem nem ismerne/ne tagadna le, itt a fórumon.. a Game-ban a mezei playerek nem ismernek.. de addig is mítoszként élek közöttük 

Travianozok (bazz 5 szerver :O most látom csak..), WoWozok általában nem, de mindenkinek azt mondom wow-os vagyok.. pedig nem szotkam.. XD
Én is 15 vagyok, de én Győrben lakom(Győr mellett egy falúba).
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
goulash
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449

Stupid english blurb here


WWW
« Válasz #2 Dátum: 2008.11.20 22:11 »

Már hiányoltam ezt a témát Mosolyog
Gulyás(ki hitte volna) Benedek vagyok, Egerből. 15 éves vagyok, mint sokan mások. Nem travianozok(régen volt már az..), nem WoW-ozok, nem stickma...
az uccsót nem komolyan érteni
Naplózva

-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #3 Dátum: 2008.11.21 06:51 »

Farkas Zoltán vagyok, 13 éves, Tolnáról. Másfél éve karatézok, jelenleg pályaválasztás előtt állok, és ha felvesznek, akk programozónak akarnék tanni. Nem wowok, nagyon régen travianoztam, már nem.
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.21 19:56 írta -D- Banán » Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #4 Dátum: 2008.11.21 15:22 »

Budai Márk vok, 13 éves, Veszprémből. GTA: Sa-zok(multin nem nagyon szoktam lenni, úgy akadozik mint az állat...), régen CoD 1-ztem, nemsokára CoD 2 meglesz, nem WoW-zok, travian nincs...egyéb kérdés?
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #5 Dátum: 2008.11.21 15:28 »

Nem azt mondtam, hogy írjátok le wowoztok,travianoztok-e Írjatok magatokról, mit csináltok stb. Banán pl karatézik mittomén mióta, de nem írta...
Naplózva

\M/etál az ész
goulash
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449

Stupid english blurb here


WWW
« Válasz #6 Dátum: 2008.11.21 16:09 »

Én csak poénból említettem meg, mert előttem mindketten azt írtátok Vigyorog
Naplózva

Mr. Smith
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128

Mr.Dr.Gen.Sir.Stb.


« Válasz #7 Dátum: 2008.11.21 18:43 »

Oké, Mr. Smith, polgári nevemen Kovács Ádám vagyok. (itt általában leSmithiznek, Győzi szokását átvéve.) Én az 1.8as verzió óta többet fórumozok, mint játszok, mert már nem olyan jó a gém. Traviánról leszoktam. És van egy fogadalmam, miszerint előbbb próbálom kiaz LSD-t, mint a WoWot. Amúgy Punk, Metál, Beat, Hard Rock, Pszihedellikus Rock, Rock'nRoll, Blues,és Jazz zenéket hallgatok. Rockszámokat tanulok zongorán játszani, karácsonyig még csak elméletben, aztán lesz szintim, remélem.
16 vok, Egy Szlovén határtól relatíve nem messze levő csicska-faluban lakok.
Szeretnék megtanulni gitározni, csak az kurvadrága.

Ó, mondtam már, hogy voltam metálfeszten nemrég? Teli vagyok zúzódásokkal, és karmolásokkal, olyan király pogó volt! XD
Naplózva

WHY DO WE
KILL PEOPLE,
WHO KILL PEOPLE
TO SHOW PEOPLE,
THAT KILLING PEOPLE IS WRONG?
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #8 Dátum: 2008.11.21 20:37 »

Admin vok, Badics Alex, nem rég lettem 18, közel két éve csinálom ezt a szörnyűséget Vigyorog

Wowoztam sokáig, aztán spore, most leginkább CS vagy semmi. Flashjátékok.

Nem karatéztam, nem sportolok, nem tanulok lófaszt sem. OKTV országos 7. vok infóból, 17. matekból, 27. fizikából. (ez most hót komoly Vigyorog)

UT2004es zenéket hallgatok. Sztem tök jók.

Agostyánban lakom, egy 300 fős faaluban, ahova összesen jön be 4 megabitnyi ADSL, ebből 1Mb a mienk.

A BMEre fogok jelentkezni, mérnök infóra. Valószínüleg programozó leszek felnőtkoromban is. Meg sztem már most én vok a kocka definíciója
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
(-PRO-) Zolee
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

A (-PRO-) büszke tagja


« Válasz #9 Dátum: 2008.11.21 20:55 »

Nagy Zoltán vagyok és csányi lakos. Az ismerőseim Zolinak szoktak hívni. 15 éves vagyok és gimnazista. Hatvanba a Bjza József Gimnáziumba járok. Most 9-es vagyok. Van egy hugom.
Naplózva


Boti
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #10 Dátum: 2008.11.21 20:55 »

Rorschach a nevem régebben boti voltam aztán ha jól emlékszem Leó javaslatára lettem kamikazeboti (mert amikor még lehetett ugyebár most nem is örülök neki h. nem lehet) sokat kamikaze-ztam fölleg lawwal.De aztán meguntam és jobb nevet akartam Rorschach a "WATCHMEN" ben szereplő embre neve...
Régebben én is traviztam de meguntam mert idegbeteg állatoknak való!!! Zavart
Kézilabdázom a suliban. a hobbim pedig egykerekűzés ha valakit érdekel:http://www.youtube.com/watch?v=0UWcWpgEVZ0
ebben a vidben nem én szereplek Vigyorog...
szeretek stickelni
Életkor:unknowed
Nem:Unknowed
Név:uknowed

http://Rorschach
Naplózva



Ez a játék nem a killszámról szól hanem a közösségröl...
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #11 Dátum: 2008.11.21 21:01 »

Nem:Unknowed

 He He He Nem tod, hogy fiú vagy e vagy lány? Esetleg keményf-szú nő vagy?
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #12 Dátum: 2008.11.21 21:08 »

Amúgy unknown-nak mondják Vigyorog
De no off^^
Naplózva

\M/etál az ész
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #13 Dátum: 2008.11.21 21:22 »

Sady István, tiszalöki lakos. 19-edig életévem taposom, de ha a topik élni fég egy év múlva, már 20 lesz, szóval maradjunk annyiban, hogy a kígyó évének skorpió jegyében születtem Kacsint Mindkettő adottságait magamon viselem, egy gerinctelen kis számító gyökér vagyok, viszont egyenesen a szemébe is tudom ám mondani az embereknek, ha valami bajom van velük. De mindig engem vesznek észre a tanárnénik ...
Szóval ebből mindenki számolja ki, kb mikor is születtem Kacsint

Debrecenbe járok, az MFK-ra, építészmérnök hallgatóként. Első évem taposom, remélem végig is bírom majd csinálni. Alapvetően sportolni nem szoktam, viszont nyaranta kilómétereket tekerek le, és nem épp szobabiciklin. Imádtam általánosban kézilabdázni, de ez a lehetőség a középiskolával megszűnt, és itt újból nincs rá komoly lehetőség, pláne így, első évesen. Majd később, akkor biztosan belevetem magam.

Hobbik tekintetében nem vagyok a csúcson, és bár a géppel rengeteg dolgot el tudok intézni, Alex beszámolóját tekintve elszégyellem magam, hogy eddig engem neveztek koczkának Kacsint
Mint tudjátok, modellezőként is ténykedem, alapvetően a Wings3D-vel dolgozom, mivel a 3DS Max alapvetően nem egy könnyen beszerezhető program (legálisan), másodsorban pedig a gépem sem felel meg a követelményeinek. Ettől eltekintve viszont volt vele dolgom, és a főbb funkcióit remekül tudom kezelni. Csak gyakorlat nélkül nem igazán tudom szinten tartani a tudásom, így hát egyszer majd talán meg tudok vele komolyabban is barátkozni, ha kellő vasam lesz hozzá Kacsint

Rajz, amit még szeretek, és bár nem rajzolok jól, de a térgeometriával nincsen gondom, így ha 'művészkedésre' adom a fejem, az leginkább szögletes és szabályos tárgyakban és épületekben nyílvánul meg. Szóval jót tesz nekem az építészmérnöki is ilyen téren Kacsint

Internet hiányában a traviannal le kellett állnom, de most vagyok az új négyesen. Bár elszúrtam az elején (naja, nem is kicsit ...), ettől még végig fogom csinálni. És pont.

Wowoztam annó, bár sosem jött be igazán (aki ott van a másik fórumon, az tudja, miért, meg hogy szerintem hogy kéne kinéznie egy RPG-nek), így hát abbahagytam, de majd most ránézek majd a WOTLK-re. Csak hogy lássam az új kasztot

Nos, ez hosszú lett ... És azt se tudom, mit hagytam ki Vigyorog No de, utálok magamról beszélni, szóval ennyi
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #14 Dátum: 2008.11.21 21:37 »

Egy kis kieg.:

Kick-boxoltam régebben most lovagolok hetente 2 órát, egy éve.. (nem vok ilyen beteg állat hogy veszélyeztessem magam, elég maga a ló, nem kell parkour vagy egyekerekű Kacsint

Igazából kockának nem mondanám magamat.. Én se.. Nem vagyok programozói infó szakon sem és nem tudok semmi fontos kockaprogit tökéletesen használni(naja kivéve a wowot meg a CS-t meg a sticket )

Nem voltam sohasem hatalmas sportember.. Régebben k**vanyeszlet voltam, aztán meg elhíztam azt most meg ember formám lett..(pontos..) XD

(Alex ma grat az OKTV-ekhez :O )
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.21 21:45 írta Tomi » Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 12   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.033 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.