Stickman Warfare: A játék

2024.03.19 08:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 214744 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Oránzs
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #105 Dátum: 2009.11.07 20:51 »

Varga Márfy Milán a polgári nevem. A játékban Cyber_Orange néven láthattok... ha nem láttok, akkor meghaltatok:). Székesfehérváron lakom. Általános Iskolába járok 7.be. Suli után megyek az Atlétikapályára edzeni... Nem gépezek egész nap nem Tvzek sokat. Igyekszem midnenfelé menni , esetleg futni.    Most keztem el ujra a gémet még tavaj december körül hagytam abba elötte egy évet toltam Maxim néven ha valakinek ez mond valamit.Diohéjban ennyi Vigyorog
Naplózva
Bilux
Vendég
« Válasz #106 Dátum: 2009.11.13 16:18 »

Márfy? Nem hallottam még ilyen névről...Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.24 12:09 írta Bilux » Naplózva
Márk
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #107 Dátum: 2009.11.14 13:43 »

vagy nem Magyar, vagy 1 családnév
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #108 Dátum: 2009.11.14 14:35 »

Próbáld meg felkeresni tájnyelvekben, esetleg csángó/székely nyelvekben. Ha nem találod sehol se, akkor pedig különböző nyelvű guglikba írd be. Én pl így jöttem rá, hogy lengyel eredetű a nevem
Naplózva


Márk
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #109 Dátum: 2009.11.14 20:32 »

Nem mintha bajom lenne a nevével.
Kicsit furcsa az igaz.Nekem is van olyan ismerősöm akinek az a neve hogy V. Dusán
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
The boy who tried to destroy the world
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #110 Dátum: 2009.11.14 22:50 »

/OFF/ van egy ilyen cég itt, Székesfehérváron /OFF/
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #111 Dátum: 2009.11.14 23:43 »

Kicsit rákeresve könnyen megtaláltam, minimum 1 ilyen céget Varga-Márfy néven..
De offot a hasonló nevű topikban
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
kris11
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82

Master of M82.


« Válasz #112 Dátum: 2009.11.15 15:54 »

Sziasztok!
Varga Kristóf vagyok. 12 éves múltam. Budapesten élek. nem vagyok hú de kocka de azért láthattok fent Vigyorog
Focizok, deszkázok, gitározok...
Már azt se tudom mikor kezdtem de valamikor réges régen kb úgy tegnap előtt...nah azért annál sokkal régebben:D
kihagytam 3-4 hónapot csak mert...nem tudom miért..
régebben -CC--s voltam (amikor még jó volt)
M8-at használom a legtöbbször szóval valószínű ezzel lőlek majd le:D
Aki ismert annak visszatértem aki meg nem annak meg...cső:D
Naplózva

"A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja."
Cobrafizzo
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #113 Dátum: 2009.11.21 15:51 »

CS all Szabó Attila vok és jo ez a game igaz csak 11 vok de má jáccok.A Cobrafizzo név a Klánháborúból jött de nem itt van a halye h ezt megmongyam na mind1 ... Karatézok ,de előtte Judoztam.Hát ennyi lenne.ja és szeretem a kék színt ezér vak sokszor tech.
Naplózva

Mondd sokszor,gyorsan hogy:Öt tucat az öt tucat
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #114 Dátum: 2009.11.22 11:58 »

Nazi, állj már le a kva anyád!
60szor írsz IDE IDE!!!
IDE EGYSZER ÍRSZ! Érted? Amikor bemutatkozol és PONT.
EZ nem az offtopik, takarodj át oda. És nem érdekel senkit se hogy mennyire gyűlölsz meg mit meg hogy vallasz.. Arra ott a módosítás gomb, éld ki magad, de amint rasszista jelképeket használsz, törlöm, mert nem téged, hanem Alexet fogják basztatni a náci kijelentésekért (is akár..).
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #115 Dátum: 2009.12.23 14:45 »

Bögre Zsolt a nevem.
11 éves vagyok.
Vizilabdázok.
Százhalombattán élek.

Eggyüttesek:
Tankcsapda
Hooligans
Naplózva

StickLows
Fencer
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #116 Dátum: 2009.12.23 15:27 »

Erdős Péter vagyok, 12,5 éves, hetedikes. Én vagyok a suli leggázabb csávója, az osztály legfiatalabb gyereke.  Vigyorog Pofám= 0. Ruhám= 0. Viselkedésem= 1. Tanulás= 5. Csomóan mondják, hogy stréber vagyok, csak nem vannak tisztában vele, hogy a stréberség az, amikor gép, edzés, stb helyett tanulok. Csak nem akarok utcazenész lenni, minimálbérrel... (Vagy az nem is kap pénzt? Ja télleg! xD) Na, nem akarok OFF- olni. Tehát lassan - de még mennyire lassan - 13 vagyok. Vívok, ezen belül kard. Mint a nevemből is látszik. Akinek van egy kicsit nagyobb angoltudása, sztem ismerheti a fencing szót. Magyarul vívás. Vívó= Fencer. xD Igaz, nem leszek olimpiai bajnok - bár nem is célom - de azért akarok egy- két érmet.  Ezelőtt Metin2- t nyomtam. Traviánozni nem sokat. WoWozni egyáltalán nem. Szüleim soxor mondják, hogy "elviszik a net zsinórját", vagy "elromlik full a szemem". De még sose vitték el a zsinórt. Vigyorog Sztem kocka vagyok, bár a heti 5 edzés mellett nem hinném. Főleg, hogy edzésen egy gyerek mondta, hogy apja lekódolta a gépét, hogy ne tudjon játszani, ő meg feltörte. Na mondom... Reggel odaül a géphez, és este 10- ig WoWozik. xD Nem vagyok egy agresszív gyerek, haverom tanít egy- két fogást. Vigyorog Bár gondoltam, hogy a heti két erősítés mellett (edzésen) erősebb leszek, nem lettem egy izomkolosszus. Na, amit még kihagytam: Zalában lakok, a megye 2. legnagyobb városában. Szeretem a föci, Afrikát. Ha akarjátok, elmondom Afrika összes országának fővárosát.  Jah, és két éve vívok, és szeretem a Darren Shan könyveket. Ezen belül Démonvilág sorozat. (Démonmester, Démontolvaj, Vérfüred, most Áldozatnál tartok) Karácsonyra két könyvet kértem: Fenevad, Végítélet. xD (Meg még néhány dolgot) Hát... Kb ennyi volt(am). Szasz!
Naplózva



"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."
/Karl Kraus/
Sheel
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #117 Dátum: 2009.12.26 19:54 »

Kovács Károly vagyok, 16 éves pécsi lakos. Sticken kívül a kedvenc játékom az Unreal Tournament 2k4, és néha szoktam CS-vel is játszani (1.6 és Source egyaránt). Kockuláson kívül szeretek bicózni, és focizni. Nyugodt természetű vagyok, sokáig bírom ha valaki szidja az édes anyukámat, de persze van, hogy betellik a pohár.
Naplózva
ConneCTion
Vendég
« Válasz #118 Dátum: 2010.01.15 19:28 »

Szép Estét!

Mivel újvagyok ezen a fórumon úgyvélem illendő lenne egy bemutatkozás a részemről.

Nos, Horváth Zsolt vagyok pécsi lakos, 17-edik életévemet nemrég töltöttem.
Érdeklődési köröm a számítástechnika...
Minden ami számítógépel kapcsolatos az engem foglalkoztat.
DELPHI,HTML stb... a hardverekről nem is beszélve:P

Úgygondolom nem kell most mindent elárulnom magamról, hamarosan megismertek;)
Egy évfolyamtásram mutatta a gamet.
Szeretném megismerni a Stickmant.

END..

További szép estét
Naplózva
ricsi12alma
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116


« Válasz #119 Dátum: 2010.01.16 22:08 »

A nevem Captian Prize. Ötvenes éveimben járok és sokan már azt várják. hogy meghaljak. De nem fogok. Ugyanis van sok babfőzelék konzervem. Több millió ember követte már a hátsómat bevetések közben és a halhatatlan cheat-ot csak én terjeszthetem (sok babfőzelék). Szóval, hogyha kíváncsi vagy ki vagyok akkor vedd meg az eredeti Call of Duty 2, Call of Duty 4 vagy Call of Duty Modern Warfare 2-őt. És máris a seggembe bújhatsz! Gránátokat és a fejlövéseket jól viselem és emberfeletti képességeimmel fel tudok mászni a legnagyobb hegyekre is. Na most OFF-oltam egy kicsit de nem probléma. Szeretek szivarozni, emelett M4A1-el lődözni a terroristákat. Vigyorog:D
Naplózva




Imperare sibi maximum imperium est.
/Önmagán uralkodni a legnagyobb uralkodás./
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.