Stickman Warfare: A játék

2024.03.19 09:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 214746 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #165 Dátum: 2011.04.16 18:57 »

Hy All!
Czibere Rihárd vagyok játékbeli nevemen Kismessi27.Egerben lakom,12 éves vagyok és 2,5-3 éve focizok. (MLSZ/Adatbank... fentvok) Kedvenc zenéim: Green Day, Black Eyed Peas, meg még pár.Kedvenc filmjeim közé csak két filmet sorolhatok a Harry Pottert és a Végső Állomást.Nem vagyok valami nagy kocka de van amikor heti 2000 megvan.Kedvenc blogjaim: Azpara blog (www.azpara.blog.hu), Csubakka.hu, Stickman blog és az Oli blogja. 6. osztályos vagyok és a (na ez hosszú lesz..) Felsővárosi Általános Iskola és Előkészítő
Szakiskola  Tinódi Sebestyén Tagiskolába járok.(Egerbe)
Elérhetősé(ek):
Skype: kismessi
Msn: kismessi27@freemail.hu
Facebook: Richie Czibere
xFire: nincs (egyenlőre)

Hát röviden ennyi....
Naplózva
Angrydeath
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


Mi a ****t írjak ide?!


« Válasz #166 Dátum: 2011.05.27 20:31 »

Hi all!
Angrydeath vagyok (milyen meglepő) és stickezem (ez is).
Amúgy Molnár Balázs vagyok (Mandy nagy barátja) és a R.M.G.-ba járok, ha erre kiváncsiak vagytok, olvassátok el Mandy bemutját.
1998. július 16-án vettem először levegőt, és azóta nagyon sok mindent szeretek csinálni.
Most a kedvenc dolgom a Minecraft, noha még nincs meg.
Most ennyi
CS AlL
Naplózva

Az igazi kockák világa:

MINECRAAAAAAFT FOREVÖR!!
krisz4002
Vendég
« Válasz #167 Dátum: 2011.06.14 20:47 »

Budapesten lakom 13 éves vagyok 7. osztályos és 174 cm magas vagyok.
Nagyon szeretek stick-ezni egész nap tudnék rajta játszani.(szoktam is Mosolyog)
A fő célom a stickman-ben hogy bejussak a TOP 10-be na és persze a távoli jövőben pedig az 1. hely de ez még sokára lesz.
A természettudományokban vagyok jó, szeretem a csillagászatot is.
Szeretek focizni de inkább kapus vagyok. Hobbim a dobolás már majdnem 7 éve dobolok. Már dobszerkón is elkezdtem nagyon állat Vigyorog
Szeretek filmet nézni főleg sci-fi, horror, és akció filmeket na meg persze vígjátékokat Mosolyog
Most a BF3-ra fáj a fogam nagyon jó játék. http://www.youtube.com/watch?v=2zw8SmsovJc   Nézzétek meg  Vigyorog

Ennyit rólam MosolyogMosolyogMosolyog

« Utoljára szerkesztve: 2011.06.14 21:14 írta krisz4002 » Naplózva
sumo
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #168 Dátum: 2011.06.14 21:33 »

Helló sumo vagyok, polgári néven Nagy Benedek. 11 és fél éves vagyok, szeretek fórumozni, Shakes and Fidget-ezni. Hobbiaim: bicózás, gépezés (milyen meglepő). Szeretem nézni a Naruto-t, a Castle-t, a Bones-t és nem bírom a sulit =>). Általános iskloába járok, és jövőre felvételizek a 6 osztályos gimibe. Szeretek írni könyveket, filmeket. Tatabányán lakom. Nos naggyából ennyi. Mosolyog
Naplózva
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #169 Dátum: 2011.06.15 14:01 »

Üdvözlök minden életformát!
Bögre Zsolt a becsületes nevem. Százhalombatta városban lakom a **** utca ** -ben. Vízilabdázom már 2 éve. Eredményeim a 2010-11-es bajnokságban: '98-as bajnoki cím, '99-es 2. hely, '97-es 5. hely. Az Eötvös Loránd Általános Iskolában koptatom a padokat,immáron hatodik éve. Tanulmányi eredményeim majdnem kiemelkedők,súrolják a kitűnőséget. A játékot elég régen kezdtem,de amilyen gyorsan startoltam,olyan gyorsan abba is hagytam. Most már csak a fórum tart életben,itt érhettek el,beszélgethettek velem. Sok társulat tagja voltam már ( PRÓ,Betonkezű,meg néhány fapados klán ),sőt,még én is alapítottam egyet( FájörPóvör,melyből természetesen a másik a vezér,a drága Kolta tett ki inaktivitási(?!) indokok mellett ). Mostani klánom a háespécé,amiben elvagyok mint a tejbetök. Soha a büdös életbe nem szándékozom elhagyni.

Szerk.:
Néhány kép:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.193993877323847.49991.100001397096736
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 13:42 írta -|H.S.P.C.|- Bögre » Naplózva

StickLows
IzsI
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



WWW
« Válasz #170 Dátum: 2011.06.15 14:25 »

Sziasztok!
Izsák Péter 12 éves bátaszéki diák vagyok.4 éve karatézok, járok versenyekre is legjobb helyezésem országos 2. hely.Szabadidőmben:focizok,biciklizek,TV-zek,gépezek,néha amerikai foci.Amikor gépezek legtöbbször (ha van szerver) stick ezek, ha nincs fórumozok vagy
Plazma burst 2-zöm.Stickma-nen nagyon rég óta fent vagyok 2008.áprilisában kezdtem játszani 2 héttel később regiztem ide egy hónappal később.
Klánjaim:Betonkezű.firepower,bsk,cve,psc ha kihagytam valamit akkor sry.Barátaim:55andris,Takilaci,Damisz,Pro12,Jambólé,csékmaha és még sokan akik inaktívak.TV-ben:Dr.House,Family guy.Clivlend show,Nevem earl.NCIS.
Életcélom:Orvos lenni.
Nyelvek:Angol és jövőre latin.
Remélem eleget írtam!

Üdv:izsi:)

Naplózva

Az ember néha szélvédõ, néha bogár./M. Knopfler/
Amit nem lehet megrendszabályozni, azt meg kell engedni./ Pécsi Zoltán/
A mazsola riadt arcú szõlõszem.
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.017 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.