Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 18:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 12   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 215176 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Leo
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 679


« Válasz #15 Dátum: 2008.11.23 00:53 »

Név:Mágocsi Gábor(Csigábor ROFLMAO XD) Székesfehérvári lakos 14 éves és programozonak v. rendőrnek(rendőrségi mesterlövész ) szeretnék továbbtanulni a Leo név az egyik haverom agymenéséböl jött mer olyan hajam van mint baninak csak nem annyira göndör és olyan fejem volt mint egy oroszlánnak xD
Naplózva

Látom, hogy az emberek céltalan bolyongnak
mindegyik része akar lenni csak a bolygónak
Az idő kapujánál egyre többen tolongnak
az órát nem állítják meg,hiába kopognak.
/Tibbah/


Borzmc
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #16 Dátum: 2008.11.24 21:20 »

Borz György vagyok 13 éves Esztergomi diák.A haverjaim által lett a becenevem Borz.Csak a stickmannel játszok semmi mással.Még nem döntöttem el mi szeretnék lenni Vigyorog.Aztán sport:Kosarazok a suliban ennyi.hm.....Nem tom mit mondjak még.
Naplózva
b8horpet
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52

S.T.U.P.I.D.


WWW
« Válasz #17 Dátum: 2008.11.25 11:45 »

Horváth Péter vagyok,
Székesfehérváron lakok, de most már pesten tanulok ELTE fizika szakon 1. évesen
19 leszek nemsokára
elég inaktív stickmanes vok, inkább alexxel szoktam brainstormolni programozási dolgokról
én nem vok túl jó programozó, OKTV döntőbe nem jutottam be, pedig sztem nem ment rosszul.
A legjobb eredményem egy matek OKTV 19. hely, de ez spec. mat. kategória, ezért nagyon büszke vagyok, hogy a ****nehéz feladatokkal is elég jól elboldogultam. Hobbim programozás, zenehallgatás, régebben modellezés (még én mutattam alexnek a wings-et) meg zenehallgatás. Sokféle zenét hallgatok, inkább a keményebb fajtát. Stílusra: Bármilyen Metal, Rock és Punk jöhet. + poénból amit alex szokott hallgatni . Szeretek koncertekre járni és pogozni. Tanulok gitározni, de nem megy túl jól. Programozni is tanulok, de most végre áttérek Pascalról c++ra. Nem sportolok, nagyon régen kosaraztam. Enyhén piromániás vagyok, de nem súlyos Vigyorog.

a többi nem fontos, vagy nem publikus...
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.25 11:47 írta b8horpet » Naplózva



goulash
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449

Stupid english blurb here


WWW
« Válasz #18 Dátum: 2008.11.25 12:08 »

Igen, írtam már egy elég gyenge bemutatkozást, amit kiegészítenék.

Tehát, Egerben élek, gimnazistaként. Mindenféle zenét hallgatok, mindent, ami tetszik. Hobbim a modellezés és a rajzolás. Az előbbit Wings3d-vel, az utóbbit kézzel csinálom. Az utóbbi néhány hónapban, iskolaidő óta rohadt sokat fejlődtem... más játékokba is rajzolok/modellezek(realhirroz, kolóniák, stick rpg[ha lesz]). Hétköznapjaimban asztaliteniszezek és aikidozok. Belekezdtem a c++-ba(lehet, inkább a c-vel vagy a pascallal kellett volna kezdenem), de néhány hét után abbahagytam. Rájöttem, bármennyire is szeretnék, a programozás kimarad az életemből(meg nem is vagyok annyira koczka, hogy ezzel foglalkozzak).
A jövőbe gondolva... legszívesebben storyboard-okat, képregényeket készítenék(már készítettem, nagyon tetszik a téma), de végső soron a 3D grafikai tudásomat is kamatoztathatnám(például egy 3ds max programmal). Ha egyik foglalkozás sem jön be, akkor is van megoldásom, tehát biztos nem végzem hajléktalanként(legalábbis remélem) Mosolyog Ha netalán jól kereső állásom lenne, saját képregény-stúdiót nyitnék. De ez még távol van...
Naplózva

Assassin s
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2008.11.25 15:49 »

Erdei Márk vagyok 13 éves szeretem a vízilókat de nagyon Vigyorog 7 edikes vok még nem buktam Vigyorog csak év vesztes vagyok ! Telkin lakok egy kis Falu pest mellett fél éve tolom ezt a szörnyüséget és tetszik Vigyorog még valamit ja és én vok talán a stickman-on a leghíresebb láma  xD na ennyi lenne ja és ELITE szeretnék lenni Vigyorog apmin pls aktiváld Vigyorog
Naplózva
The boy who tried to destroy the world
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #20 Dátum: 2009.01.08 23:40 »

Lol,jó hogy észre vettem..xD
Na akkor Szabó László vagyok^^ őő 13 éves(asszem)és Székesfehérváron lakom tovább tanulásom a Gorsium Müvészet és Szakközép Iskolájának a számítógépes animácóra.Most CSS-zek mást nem nagyon játszom..
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #21 Dátum: 2009.01.09 00:08 »

magán élet hobbi stb?
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
The boy who tried to destroy the world
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #22 Dátum: 2009.01.09 12:47 »

Akkor hobbi:gépezés.,alvás^^őőő meg még asszem lent lenniXD
Több nem jut eszembe..xD
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.09 17:45 írta -|H.S.P.C.|-Lala[CL] » Naplózva

G.J. Foxy | Foxx | Glam Jam
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 655


Server Robocop


WWW
« Válasz #23 Dátum: 2009.01.09 17:41 »

Bognár "G.J. Foxy" Mátyás vagyok, 17 éves, gimnazista (oda járok, ahova Admin, és emg tudom erősíteni az eredményie,t mert ott van kint az 1. emeleti folyosó falán, de ez most nem tom hogy jön ide XD), 11. osztályos. Majd fizikusként akarok bekapcsolódni a K+F tevékenységbe. Basszusgitározok 2 éve, nagyrészt amit játszok: blues, rock'n'roll, hard rock, glam metal, heavy metal, ezek mellett még hallgatok jazzt meg klasszikus zenét (meg ami úgy jó, általában azt). Ja igen, és az őspunkot is (Ramones, Sex Pistols) is csípázom. Koncertekre járni szeretek, de pogózni nem, inkább békésen headbangelek (heavy vagy glam emtalra pogózni szerintem bűn). Szeretem a whiskey-t (Jim Beam, Jack Daniel's), de a jobb fajta borokat sem vetem meg (meg még sokmindent szeretek). Amúgy nem vagyok alkesz, ne gondoljatok rosszra  Vigyorog Szeretek firkálni (httP://foxygraf.extra.hu), meg úgy alapból szeretek sokfajta múvészetet (szerdjük össze: #1: zene, #2: rajz, #3: versek, drámák). Már régóta Stickmanezek (már alssan 2 éve sztem), én alapítottam az első klánt (MH) Egyéb játékokkal nagyon nem szoktam játszani (ezzel se nagyon mostanában), max. néha egy kis WoW, Half Life 2, Diablo 1, 2 (a 3-mat várom, na attól be fogok kockulni), nevenincsopensourcegagyiszarokdejók, a gépem szar, ezért nem tudok COD4-ezni, pedig az az egyetlen COD, amit szeretek. Kissé kocka vagyok, de nem vészesen. Tudni kell rólam, hogy tudok bekezdéseket írni, csak nem volt kedvem. Szeretnék majd megtanulni nagybőgőzni (bár ezt előbb kellett volna írnom, tudom).
Naplózva

balaskas
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


« Válasz #24 Dátum: 2009.01.09 18:12 »

Balázsnak hívnak 13 éves.7. osztályba járok.Nyíregyházán lakok és játszok a:Traviannal,Gladiatussal,Battleknighttal,Bitefighttal,Imperiaonlineal,Ikariammal,Stickmannel.

Egy kicsit tudok modellezni.Azt gyakorlom......a jövőbeli életemet még nem tudom.Kukásautós szeretnék lenni mert,ahhoz jól értek és ahhoz nem kell sok feladat.Életem fő célja az üvegdobáló versenyen az 1. helyen végezni. Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint

Az előbbi szöveget nem kell komolyan venni.
Naplózva

TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #25 Dátum: 2009.01.09 23:50 »

kijavítanám a saját bemutatkozásom, már 15 napja 14 éves vok
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
Borzmc
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #26 Dátum: 2009.01.10 13:52 »

OFF/Utólag is Boldog szülinapot DT  Vigyorog/OFF
Naplózva
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #27 Dátum: 2009.01.10 14:16 »

én meg 21 leszek június 9én 

Ricsi vok, v pet, v jános, v tudja a bánat...

8. kerületi lakos.. (ez egy javítás volt) xD
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #28 Dátum: 2009.01.10 14:18 »

off end
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #29 Dátum: 2009.01.10 15:50 »

A nevem kolompár géza, mosógépszerelő, nincs érettslégim se szaktudásom de családom jóvoltából az lehetek, aki vagyok...
Polgári nevemen Vaszkó Iván lennék, és február eleéig bezárólag már 15 éve taposom a Békés megyei Sárrét nevű területet. Kiskoromig Füzesgyarmati lakos voltam, aztán 1.-be átköltöztünk Szeghalom békés, de gyépés városába. Régebben a rajzolás érdekelt, egészen addig, amíg elhittem magamról, hogy jól tudok rajzolni. Ez persze a gimiben megcáfolódott.
Viszont egy dologhoz tényleg értenék: a zenéléshez. Kiskorom óta zongorázok, 11-12 éves koromban pedig elkezdtem a gitár húrjait is tépni, akkor még csak akusztikusat, de 1,5 éve már elektromos gitáron jáccok (túlnyomórészt).
Mivelhogy nagynéném nyelvtanár, ezért már elsős korom óta tanulom az angol nyelvet, aminek eredménye egy középfokú nyelvvizsga, amit tavaly februárban/márciusban szereztem. Régebben olaszt és németet is tanultam, de ezek a nyelvek számomra egyáltalán nem voltak jók. Talán most nyáron újrakezdem az olaszt.
Sport tekintetében talán a kosárlabda, ott meg is van az előnyöm (185-190 centi vaza  Vigyorog) És még kézilabdázni is szeretek. A focit meg nem vetem meg, milyen jó buli is mezítláb a kövön focizni  Mosolyog És még síelni is tudok  Vigyorog
Játékokról: egy játék hosszú időre meghatározta az életemet: Heroes. Engem naon lenyűgözött, különösebben a 4. rész. FPS-knél Halo xbox-on és gépen Ánríl törnöment  Vigyorog (nomeg Stickman)
Egyenlőre that's all!
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 12   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.