Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 11:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Melyik a legjobb?
-MH- - 14 (11.5%)
(-PRO-) - 10 (8.2%)
-|H.S.P.C.|- - 7 (5.7%)
[M] - 14 (11.5%)
Betonkezű - 12 (9.8%)
-ELIT- - 20 (16.4%)
Más klán - 34 (27.9%)
Egyedül az igazi - 6 (4.9%)
Csak a szavazatok érdekelnek - 5 (4.1%)
Összes szavazó: 115

Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Véleményetek a klánokról  (Megtekintve 856514 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #1140 Dátum: 2011.04.08 22:27 »

A csürhe terelgetője a kanász vagy kondás, nem a pásztor. A marhákat pedig a gulyás.
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1141 Dátum: 2011.04.26 21:17 »

Ti tényleg ennyire nem veszitek észre a törlést? -.-
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
SnowFlake
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


[FC] Már 1 Éves!


« Válasz #1142 Dátum: 2011.06.19 00:34 »

1.[H.G]
2.[E]
3.Betonkezű
4.[M]
5.-MH-
6.-(PRO)-
7.[FC]

És mi a helyzet az E.L.I.T-tel? Azért ne felejtsük (-sd) el Őket sem!  Kacsint
Naplózva

[Fight Club] david rossz
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144


Kerepes!


WWW
« Válasz #1143 Dátum: 2011.06.19 10:06 »

Nekem megváltozott a véleményem a klánokról ezért megint ide írom hogy, nekem milyen sorrendbe helyezkednek el!
1. [Fight Club], [E]
2. [E]
3. -[H.G]-
4. -(PRO)-
5. [M], -MH-
6. Betonkezű
7. -ELIT-
8. NEM KELL KLÁN  Mosolyog
Naplózva

"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." by:Michael Schumacher
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #1144 Dátum: 2011.06.19 11:44 »

Hát, mivel nemhiszem hogy két kisklán is jobb mint a nagyklánok, ezért én is leírom, hogy szerintem hogy áll a helyzet:

1.-MH- v Betonkezű -->Ez a legnehezebb.Mindkettő klánban vannak meghatározó emberek, az -MH-ba úgygondolom Márk a Betonba pedig JEL.Ezen kivűl mindkettő klánnak megvannak az egyéniségeik.Minden -MH-s elmondhatja magáról, hogy a legrégebbi és talán a legjobb klánba van.De igazából, szerintem nem egyedül vannak a rangsor tetején.Pedig a Betonkeű se mostani klán(aki régebbóta játszik az tudhajta mikor voltak azok az időszakok, hogy Bőrmajom volt a fórum lámája..és igen onnan lett a Betonkezű a Betonkezű).Igaz, hogy nállunk egy SP sincs, náluk van kettő is és a többi majdnem mind ELIT.DE mi viszont elég aktívak vagyunk fórumon és még néha a játékba is ha van szerver.Nem véletlenül mi voltunk az ellenfél a téli bajnokság döntőjébe, és megvertük a nagy esélyes -ELIT-et.Sajnos ott vereséget szenvedtünk, mert nem az előre tervezett felállásban játszottunk.De szerintem ez a második hely megmutatta, hogy nem örök az -MH- uralkodása, és én nagyon szeretném ha a Betonkezű lenne a legjobb, persze ehez annyi de annyi munka,szerencse,célkitűzés kell, de megvalósitható.Addig is nállam a rangsor így marad.
2.[M] Itt elég sok elismert játékos van, és a magukmódján aktívak és jófefek.Szerintem a második hely ideális a számukra.
3.-|H.S.P.C.|- Hát a -|H.S.P.C.|-, annyi hullámvölgyön ment keresztül, de most talán újra a régi köszönhetően két elég aktív játékosának Sensuinak és Zeroccolnak.
4.-ELIT- A nagy kockák. Mosolyog Igazából csak azért negyedik hely, mert amióta van külőn fórumja a klánnak azóta a lelkesedés lejjebb apadt, és a fórumrészük sincs annyira kihasználva.
5.(-PRO-) Hát igen, sajnos elég ínaktiv a klán nagyrésze.Jó most ittvan banán meg kungfus akik erre rácáfolhatnak, de be kell vallani, a (-PRO-), már nem a régi.

És hát maradt három kisklán amikből még akármi is lehet.Ugye van az [FC], hát én nemtudom.[E] majd kiforja magát, lehet akár egy nagyklán is.És úgye maradt a -[H.G]-, én nem is gondoltam, hogy ilyen hosszúéletű klán lesz de ha nem oszlanak fel, akkor talán késöbb újra kaphatnak esélyt, hogy bizonyitsanak.Mert a múltkor, sajnos nem jött össze nekik.
Így hát a kisklánoknál:
1.Magasan a -[H.G]-
2.[E]
3.[FC]
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #1145 Dátum: 2011.06.19 13:29 »

Még írjátok le 120-an tényleg, ha jól emlékszem ezért van fenn a szavazás, hogy mindenki eldöntse, szerinte melyik a legjobb klán.
Naplózva
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1146 Dátum: 2011.06.19 17:43 »

És azért is az a neve a topicnak, hogy "Véleményetek a klánokról", hogy jobban kifejtsék a véleményüket.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
-HUN-Perseus10
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



WWW
« Válasz #1147 Dátum: 2011.06.19 17:47 »

Gondolom mindenki aki arra voksolt h más klán ezallat a saját klánját érti...
Naplózva
[Fight Club] david rossz
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144


Kerepes!


WWW
« Válasz #1148 Dátum: 2011.06.20 08:26 »

Hát, mivel nemhiszem hogy két kisklán is jobb mint a nagyklánok, ezért én is leírom, hogy szerintem hogy áll a helyzet:

1.-MH- v Betonkezű -->Ez a legnehezebb.Mindkettő klánban vannak meghatározó emberek, az -MH-ba úgygondolom Márk a Betonba pedig JEL.Ezen kivűl mindkettő klánnak megvannak az egyéniségeik.Minden -MH-s elmondhatja magáról, hogy a legrégebbi és talán a legjobb klánba van.De igazából, szerintem nem egyedül vannak a rangsor tetején.Pedig a Betonkeű se mostani klán(aki régebbóta játszik az tudhajta mikor voltak azok az időszakok, hogy Bőrmajom volt a fórum lámája..és igen onnan lett a Betonkezű a Betonkezű).Igaz, hogy nállunk egy SP sincs, náluk van kettő is és a többi majdnem mind ELIT.DE mi viszont elég aktívak vagyunk fórumon és még néha a játékba is ha van szerver.Nem véletlenül mi voltunk az ellenfél a téli bajnokság döntőjébe, és megvertük a nagy esélyes -ELIT-et.Sajnos ott vereséget szenvedtünk, mert nem az előre tervezett felállásban játszottunk.De szerintem ez a második hely megmutatta, hogy nem örök az -MH- uralkodása, és én nagyon szeretném ha a Betonkezű lenne a legjobb, persze ehez annyi de annyi munka,szerencse,célkitűzés kell, de megvalósitható.Addig is nállam a rangsor így marad.
2.[M] Itt elég sok elismert játékos van, és a magukmódján aktívak és jófefek.Szerintem a második hely ideális a számukra.
3.-|H.S.P.C.|- Hát a -|H.S.P.C.|-, annyi hullámvölgyön ment keresztül, de most talán újra a régi köszönhetően két elég aktív játékosának Sensuinak és Zeroccolnak.
4.-ELIT- A nagy kockák. Mosolyog Igazából csak azért negyedik hely, mert amióta van külőn fórumja a klánnak azóta a lelkesedés lejjebb apadt, és a fórumrészük sincs annyira kihasználva.
5.(-PRO-) Hát igen, sajnos elég ínaktiv a klán nagyrésze.Jó most ittvan banán meg kungfus akik erre rácáfolhatnak, de be kell vallani, a (-PRO-), már nem a régi.

És hát maradt három kisklán amikből még akármi is lehet.Ugye van az [FC], hát én nemtudom.[E] majd kiforja magát, lehet akár egy nagyklán is.És úgye maradt a -[H.G]-, én nem is gondoltam, hogy ilyen hosszúéletű klán lesz de ha nem oszlanak fel, akkor talán késöbb újra kaphatnak esélyt, hogy bizonyitsanak.Mert a múltkor, sajnos nem jött össze nekik.
Így hát a kisklánoknál:
1.Magasan a -[H.G]-
2.[E]
3.[FC]

Szerintem a Betonkezű már egyáltalán nem a nagyon régi mert amikor én a Betonkezübe voltam uraltuk a toplistát! Ezért került nekem alacsonyabb helyre! (Meg Boross is kilépett! Örülök neki mert így jól össze tudtunk haverkodni!)
Szerintem az [FC] már nem annyira kis klán hogy utolsó legyen mivel már több mint 1 éves!
Én inkább a közösség szerint rangsoroltam a véleményem szerint a klánokat!
Azért kerültek a nagyobb klánok lejjebb mivel nem aktívak és így a közösség is romlik!
Az -ELIT- meg egyszerűen nem szimpi! (Lehet hogy a "sokk" kill miatt  Kacsint )
A -|H.S.P.C.|-t meg szinte egyáltalán nem ismerem ezért nincs véleményem róluk! ( Nagyrészt a fórumon jó fejek!)

Gondolom mindenki aki arra voksolt h más klán ezallat a saját klánját érti...

Nem igaz az én voksom ameddig meg nem jelenik a klánom a -(PRO)- lesz!
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.20 08:47 írta [Fight Club] david rossz » Naplózva

"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." by:Michael Schumacher
aNdRiS^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #1149 Dátum: 2011.06.20 21:53 »

Ők a klánod, de a nevüket sem tudod leírni?
Naplózva

Mand.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227


Mandi Family Member ^^


« Válasz #1150 Dátum: 2011.06.22 16:00 »

Hjaj Dávid  a klánok rangja nem hinném, hogy pont a koruktól függ. Annak is szerepe van benne, de inkább a TAGOK VISELKEDÉSE, az összetartó-baráti-társaság, és a eztismegaztistmegtégedbeveszemmersokakillje mellőzése a fontos szerintem.

Énis tag vagyok, tudom. a beszól azt lecsapom
Naplózva

Betonkezű 55andris
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169


A Sajt Hörcsög gazdija *.*.


« Válasz #1151 Dátum: 2011.06.22 17:05 »

Azért kerültek a nagyobb klánok lejjebb mivel nem aktívak és így a közösség is romlik!
david képzeld fel találtak 2 dolgot! az msn-t és a skype-t... attól még h nem játszanak ott tarthatják a kapcsolatot. vagy netán tévednék?
Naplózva

,,Bekenem magam 5 karátos naptejjel˝ by:Bálint a sticktalin

HK & Kalashnikov & FN & Colt fan.
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #1152 Dátum: 2011.06.22 17:52 »

A játék aktívságtól is függnek a klánok,de minimálisan.A normális klánok nagy többsége játékon kívül is tartja a kapcsolatot.Amelyik meg csak a játékon keresztül tartja,az nem olyan jó.Inkább skype vagy MSN szobán tartsák csak a kapcsolatot,mint inkább csak a játékon keresztül.
Idézet
Szerintem az [FC] már nem annyira kis klán hogy utolsó legyen mivel már több mint 1 éves!
Ez másnak a véleménye,hogy az [FC]-t mennyire tiszteli,amihez neked semmi közöd.És véleményem szerint,ha egy klán több mint 1 éves,attól még nem lesz "nagy" klán,attól lesz egy klán nagy,ha letett már valamit az asztalra.A kortól is függ,de nem annyira mint hogy mit tett már a játékért,milyen tagjai vannak,és azok egyáltalán értelmesek e.Csak mondom azoknak,akik "butus" módjukra azt hinnék,hogy ezt csak az [FC]-re értettem,hogy ez minden klánra vonatkozik.
Idézet
klánok rangja nem hinném, hogy pont a koruktól függ.
Itt az igazság.Erre értettem az utóbbiakat.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
[Fight Club] david rossz
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144


Kerepes!


WWW
« Válasz #1153 Dátum: 2011.06.25 23:25 »

Azért kerültek a nagyobb klánok lejjebb mivel nem aktívak és így a közösség is romlik!
david képzeld fel találtak 2 dolgot! az msn-t és a skype-t... attól még h nem játszanak ott tarthatják a kapcsolatot. vagy netán tévednék?

Szerintem a fórum sokkal jobb!
Vagy még jobb ha személyesen is találkoznak!
Akkor most megváltozott a véleményem!
[Fight Club] mindörökké! (Ámen)

Killes álmokat all!
Naplózva

"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." by:Michael Schumacher
[M] Olivér
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


Exclusive Hunt


« Válasz #1154 Dátum: 2011.06.26 00:09 »

Azért kerültek a nagyobb klánok lejjebb mivel nem aktívak és így a közösség is romlik!
david képzeld fel találtak 2 dolgot! az msn-t és a skype-t... attól még h nem játszanak ott tarthatják a kapcsolatot. vagy netán tévednék?

Szerintem a fórum sokkal jobb!
Vagy még jobb ha személyesen is találkoznak!
Akkor most megváltozott a véleményem!
[Fight Club] mindörökké! (Ámen)

Killes álmokat all!
Persze, jó élőben, de egy ilyen multiplayeres játék klán tagjai általában messze vannak egymástól. Így elég nehéz. Tehát ott a skype, msn vagy kitudjami. Fórumon pedig azért nem jó, mivel az nyílt, és nem nagyon lehet olyan dolgokról beszélni, amit nem szeretnétek tudatni a közösséggel.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.26 00:32 írta [M] Olivér » Naplózva

Olivér Blogja | YouTube | Cheese<3 | Random Cheese
[19:17:42] DenDo : nyertél
I'm The Predator, You are the prey.
Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.028 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.