Stickman Warfare: A játék

2024.04.16 06:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: A (-PRO-) banner legyen egységes? (kérem csak klántagok szavazzanak)
Igen
Nem

Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kérdések!  (Megtekintve 44226 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-D- Banán
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #30 Dátum: 2010.06.18 11:11 »

Még régen alapította a klánt, és már nem játszik jóideje, de az accját levédtük, és tiszteletben tartjuk, mint alapító.
Naplózva

(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #31 Dátum: 2010.06.18 15:21 »

Scofield alapította a klánt réges régen az után nem sokkal kezdtem el játszani, aztán mikor a klán egy kisebb hanyatlásnak indult, jelentkeztem a klánba mivel én ezt tűztem ki célul,hogy én igenis pro-s leszek..
Be is vettek a klánba így egy kicsit aktívabb lett a klán, nem csak miattam hanem még másik pár játékos miatt is egyben.
Jó sokáig voltunk a legjobbak közt, a toppon versengtünk az első helyért más klánokkal majd  meg kezdődtek a klánháborúk a nagyobb klánok közt.:
pl: az embereket hívogatták mindig át egyik nagy klánból a másikba és vissza, jöttek a szóbeszédek meg egyebek is...
ezek után az akkori klánvezér már igen csak ki volt készülve,azt hiszem akkoriban még ctp.dömper volt a klánvezér, szóval a klán hanyatlásnak indult mivel ahogy mondani szokták csak annyira erős egy szerkezet amilyen erős a leggyengébb lánca...
szóval sorra léptek ki az emberek a klánból míg már csak én nem maradtam egyedül,én elhatároztam hoyg itt nem lehet vége a PRO-s és stickes karrieremnek ezért vissza hoztam a sírból a klánt, nem emléxem már pontosan de azt hiszem akkoriban még nem foglaltam el a klánvezérségi posztot,azt hiszem akkor adtam ki az egyenlőség jogát hogy mindenki egyenrangú meg egyebek(akkoriban nem voltak rangok..).
aztán egy két hónappal később jött egy eszement ötlet miszerint társultunk egy nem tudom mien szar klánnal hogy így alkossunk egy elcseszett klánt..
Ennek a története annyi hogy az egyik este mikor nem voltam már azt hiszem msn-en a többiek beszélgettek még egy kicsit és feljött az a hülye ötlet csak úgy viccből hogy milyen lenne ha társulnánk ezzel a bazi hülye klánnal"lol meg egyebek"-volt az első reakció de pár perccel később már azon kapták magukat hogy a  PRO megszűnt és valami gagyi klán név szerepelt előttük, én ezt másnap reggel vettem észre serveren én akkor még az eredeti PRO klán név volt a nevem előtt,akkor szóltak nekem hogy változtassam erre meg erre mert ez és ez történt,mint ahogy azt leírtam,
én persze nem engedtem ennek a hülyeségnek és azt hiszem úgy írtam akkoriban a nevemet ezért hogy: (-PRO-) Jack Lázad  vagy valami ilyesmi...
Nem sokkal később egy két órával már kezdték felismerni azt hogy mit is tettek tegnap este és hoyg hogy lehetnek ennyire...(neveket nem mondok). Így akkor megint meg mentettem a klánt a Szégyenletes haláltól és a PRO megint felfele szárnyalt,akkor léptettem elő magamat klánvezérré,lassacskán de mentünk felfele,mint később kiderült nem vagyok igazán az a klánvezér típusú ezért nem sokkal később mikor a klán hírneve már vészesen alacsonyan volt,és láttam ha tovább maradok magam viszem a  halálba,"ami kissé durva lett volna ennyi harc után",szóval megkerestem az utódomat aki remélhetőleg vezető egyéniségű és képes megtartani egy klán színvonalát,és azt emelni,ő volt: Gaara  aki még most is a klánvezérünk, amit nem bánok hisz a lehető legjobb embert választottam eme pozícióra.(A legjobb klánvezér!!)

Igaz kicsit változtunk régebb óta hisz megjártuk a poklok poklát és megtanultuk mit és hoygan kell tenni hoyg egy klán és játék stílus élhető legyen
MINDEN ember számára,innen is jött az ötlet,ha azt akarjuk hogy a tucatnyi kemper és tucatnyi noob megszűnjön nem seggbe kell lőni őket és  trágául beszélni velük akárhányszor lepuffantanak,hanem segíteni nekik ahol csak tudunk hogy újra a jó és helyes útra terelhessük őket.

Annyit még hozzá tennék hoyg a nagy Klánháború úgy ért véget hogy meg kötötték a 3,illetve később a 4-es szövetséget a klánok,ennek egy része még ma is fenn áll,de már nem írásos hanem már köztudott tényként hogy nem toborzunk más aktív nagy illetve kis klánból embereket.. Kacsint

Dió héjban ennyi lenne a klán teljes története több évre visszamenőleg a kezdetek kezdettétől napjainkig.


Köszönöm hogy itt lehetek a társaságotokban és együtt élhetjük a stick-életét Mosolyog

üdvözlettel
(-PRO-)
Naplózva

(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #32 Dátum: 2010.06.18 15:32 »

Bazd+ mindjárt sírok.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Bk.F@ntaSTICK^^
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 98


Add mán vissza, a csapágyamat :D


« Válasz #33 Dátum: 2010.06.18 15:38 »

Grat Jack, hogy végigcsináltad azt amit sokan mások el sem nem kezdenének.
És rá jöttem,hogy milyen sokat is ér neked a (-PRO-).   Mosolyog
Naplózva

Vigyorog     ..::˘˘-(^^F@nta^^)-˘˘::..     Vigyorog

- http://szinkronosanime.info/

- http://utorrent.hu/

- http://thepiratebay.org/
Nesh01
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 2010.06.18 15:47 »

LoL, én nem gondoltam volna, hogy ilyen múltja van a (-PRO-) klánnak, és ez dicséretes amit tettél, a klánért, sokan már feloszlatták volna, és mentek volna egy másik klánba. Mosolyog
Naplózva
(-PRO-) Gaara
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #35 Dátum: 2010.06.18 15:57 »

Jack!
Asszem kicsit kavarognak benned az emlékek.xD Vigyorog
cpt.Domper-től közvetlenül én vettem át a klánt.Vagyis ugy, hogy miután lelépett kb 2 napra rá mondtad, hogy legyek én a vezér.És onnantól kezdve vagyok most is én a boss.Mivel már akkor mondtad nekem, hogy vigyem én a klánt, mert te nem vagy ebben valami jó.

Illetve erre az összeolvadósdira nem emlékszem.Ergó akkor történhetett mikor kb 3-4 hónapra abbahagytam a sticket, de azelőtt még jóval ki lettem nevezve vezérnek.


Szólj ha én emlékszem rosszul.
Naplózva

(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #36 Dátum: 2010.06.18 16:53 »

De aztán Dömper is volt vezető vagy nem?? Vigyorog
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #37 Dátum: 2010.06.18 20:11 »

igen volt dömper is vezető.

Nem egy részére nem emléxem rosszul tényleg így volt, dömper után két hónappal már átadtam neked, ezért mondtam hogy párhónappal rá,mert nem emlékeztem tökéletesen.

Az az össze olvadós dolog meg össz visz 3 napig tartott az első az, az az est amikor össze olvadtak hülyeségböl a második nap mikor én megtudtam a hírt és lázadtam a 3.nap mikor az emberek rájöttek mit tettek és vissza jöttek eredeti PRO-ba.

Nem emlékszem tökéletesen kik voltak(biztonsági okokból elfelejtettem) de ha valamelyik pro-s tud valamit erről mesélni(talán egy szemlélő),az jó lenne..
Naplózva

-D- Banán
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #38 Dátum: 2010.06.18 20:58 »

"Egy nemtudommilyen sazr klánnal?'

Az volt a -D- ...
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.18 22:28 írta -D- Banán » Naplózva

(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #39 Dátum: 2010.06.18 22:12 »

...
és mi volt akkoriban az össze olvasztás neve?

Banán: Kiemeltem h megértsd...
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.18 22:29 írta -D- Banán » Naplózva

Chimci
Vendég
« Válasz #40 Dátum: 2010.06.19 08:05 »

Hát köszönöm az infót. Mostmár vágom a történetet is. Mosolyog Egész jó. Csak az a sok kavarás a többi klánnal... Azért ez hihetetlen miken végig nem ment a klán Vigyorog
Naplózva
(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #41 Dátum: 2010.06.19 10:30 »

jovanna...azt hittem volt valami egyesített neve...

Banán: Volt. (-PRO-D-)
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.19 10:46 írta -D- Banán » Naplózva

E.L.I.T.matahara
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4

Master of all weapon


« Válasz #42 Dátum: 2010.06.21 19:19 »

WOW elég kemény min keresztűl átment ez a klán.
Naplózva

(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #43 Dátum: 2010.07.08 13:36 »

Egy kis hozzáfűzni való az egyik nagy klánvezérünkkel kapcsolatban.:

Amikor a történet eléljen ezt írtam hogy:
Be is vettek a klánba így egy kicsit aktívabb lett a klán, nem csak miattam hanem még másik pár játékos miatt is egyben.
Jó sokáig voltunk a legjobbak közt, a toppon versengtünk az első helyért más klánokkal majd  meg kezdődtek a klánháborúk a nagyobb klánok közt.

Akkor volt Dark Templar  Klánvezér.
És ide szeretném hozzá tenni ezt a linket a réges régi időkből hogy mindenki értse ez milyen régi egy klánhonlap...
http://smwf-pro.mindenkilapja.hu/html/18398398/render/home#/html/18398398/render/home

Ha jól emlékszem mikor bevettek nemsokkal utána alakult meg ez a főtanács dolog,és lett meg az igazi hírneve a klánnak...
itt jöttek majd a Nagy Klánháborúk..
Naplózva

(-PRO-) Zolee
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

A (-PRO-) büszke tagja


« Válasz #44 Dátum: 2010.08.25 19:14 »

lehet off de ide írom: miért van 8th4 bannerje a klántagok bannerjei között?
Naplózva


Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.