Stickman Warfare: A játék

2024.04.30 09:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Lánger mod's  (Megtekintve 103753 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #75 Dátum: 2010.08.15 22:30 »

Csak segíteni akart. És mit ne mondjak igaza is van. Lehet, hogy neki nem megy, de segíteni mint kívülálló tud. És azt, hogy nem a szépségre mész, csak arra, hogy fun legyen meg lehet mondani értelmesen is.
Naplózva

AnonimMc
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103


« Válasz #76 Dátum: 2010.08.15 22:53 »

Az a legviccesebb amikor belemész abba a csoki diszkó gömbbe és kidob ezzel a felirattal: Floating point division by zero Vigyorog
Naplózva

Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #77 Dátum: 2010.08.16 12:46 »

Nagyon jók, de a textúrák még nem az igaziak, itt egy tutorial, sadypisten blogjáról:(persze wings3d-hez) http://sadypisten.blog.hu/2010/07/26/title_1571043#more2176251 Kacsint

Érdekes,osztod az észt de kész munkát még nem láttam tőlled,az én modjaimnak sose az volt a lényege h perfeckt modellezés és rohadtjó taxtúra,hanem fun,ennyi.


Igen, azért nem láttál még tőlem kész modot, mert nem töltöm fel. Például csináltam egy akadálypályát, de nem töltöm fel, mert nem akarom, hogy fikázzák. Vagy ott van az antigrav modellem, vagy a város. Mind megcsináltam, de nem azért, hogy mindenki lássa, hanem, hogy tudjam, képes vagyok rá. Amúgy ha lesz kedvem, feltöltöm. Jah és nem azért mondtam, hogy azt hidd, sz*rnak tartom az egészet, hanem hogy tanulj meg textúrázni, hogy a mod színei is nagyon jók legyenek, de maradjon "fun" is. Ennyi voltam.
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #78 Dátum: 2010.08.16 13:10 »

Nagyon jók, de a textúrák még nem az igaziak, itt egy tutorial, sadypisten blogjáról:(persze wings3d-hez) http://sadypisten.blog.hu/2010/07/26/title_1571043#more2176251 Kacsint

Érdekes,osztod az észt de kész munkát még nem láttam tőlled,az én modjaimnak sose az volt a lényege h perfeckt modellezés és rohadtjó taxtúra,hanem fun,ennyi.


Igen, azért nem láttál még tőlem kész modot, mert nem töltöm fel. Például csináltam egy akadálypályát, de nem töltöm fel, mert nem akarom, hogy fikázzák. Vagy ott van az antigrav modellem, vagy a város. Mind megcsináltam, de nem azért, hogy mindenki lássa, hanem, hogy tudjam, képes vagyok rá. Amúgy ha lesz kedvem, feltöltöm. Jah és nem azért mondtam, hogy azt hidd, sz*rnak tartom az egészet, hanem hogy tanulj meg textúrázni, hogy a mod színei is nagyon jók legyenek, de maradjon "fun" is. Ennyi voltam.

Észosztás előtt tényleg illik letenni valamit az asztalra. Köszi!
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-D- Cody
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


-D-ani's "petsinthekeyboard" Lover ♥


« Válasz #79 Dátum: 2010.08.16 14:29 »

Amúgy ki ez a véborg?Én még nem láttam...De igen,illene letenni észosztás előtt valamit az asztalra...
Naplózva

[18:59:31] DenDo728: Olyan Egod van ami ha fényt bocsátana ki nem kellene nap

"Titokság van!!" Dani Mosolyog
AnonimMc
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103


« Válasz #80 Dátum: 2010.08.16 17:46 »

Nem kéne  egy kicsit lekicsinyíteni a tojást?
Naplózva

Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #81 Dátum: 2010.08.16 18:10 »

Hát ja.Én is ezt birom hogy nem inkább segitene hanem inkább okoskodik.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #82 Dátum: 2010.08.16 18:13 »

Hát ja.Én is ezt birom hogy nem inkább segitene hanem inkább okoskodik.

Ki?
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

láng láger
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 151


Na aki beszó' annak szó' a kép.


« Válasz #83 Dátum: 2010.08.16 18:47 »

Nem kéne  egy kicsit lekicsinyíteni a tojást?

ha tojás nagyságú lenne gondolhatod mikor találnátok meg mind.
Nagyon jók, de a textúrák még nem az igaziak, itt egy tutorial, sadypisten blogjáról:(persze wings3d-hez) http://sadypisten.blog.hu/2010/07/26/title_1571043#more2176251 Kacsint

Érdekes,osztod az észt de kész munkát még nem láttam tőlled,az én modjaimnak sose az volt a lényege h perfeckt modellezés és rohadtjó taxtúra,hanem fun,ennyi.


Igen, azért nem láttál még tőlem kész modot, mert nem töltöm fel. Például csináltam egy akadálypályát, de nem töltöm fel, mert nem akarom, hogy fikázzák. Vagy ott van az antigrav modellem, vagy a város. Mind megcsináltam, de nem azért, hogy mindenki lássa, hanem, hogy tudjam, képes vagyok rá. Amúgy ha lesz kedvem, feltöltöm. Jah és nem azért mondtam, hogy azt hidd, sz*rnak tartom az egészet, hanem hogy tanulj meg textúrázni, hogy a mod színei is nagyon jók legyenek, de maradjon "fun" is. Ennyi voltam.

Nem amarod hogy fikázzák?Hát ha így indulsz ki elbírom képbzelni milyen lehet.Én se azért csináltam a modokat hogy mindenki lássa( kivéve a tank modot,azt csak azért hogy legyen egy + mod) hanem azért hogy szórakozzanak egy jót.És kébzeld tudok textúrázni( de nem valami pron),csak mint mondtam én nem olyan vok hogy csináljuk fél évig majd perfeckt textúra,mert abba nem sok fun van.

UI:Érdekes hírtelen milyen népszerű lett megint a topik( ha rosszúl írtam sry).
Naplózva

AnonimMc
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103


« Válasz #84 Dátum: 2010.08.16 19:46 »

Nem csak 3 tojás van a játékba?
Naplózva

Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #85 Dátum: 2010.08.16 19:59 »

Nem csak 3 tojás van a játékba?

Biztos nem, mert én 5-öt találtam Mosolyog

EDIT: Am láng szerintem hagyjuk az egészet a jó büdös fr*ncba(pedig nem is voltunk ott Vigyorog). Jó lett az összes mod, csak a textúra egy kicsit sz*r megismétlem, KICSIT! Amikor elkeztem modellezni, én is egy hülyegyerek tutorját néztem, és abban a gyerek sz*rul textúrázott, tehát én is. Ezen az 1 ponton kívül nincs semmi gáz a modokban.
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.16 20:05 írta Wborg1 » Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #86 Dátum: 2010.08.16 20:22 »

Ha nem megy a textúrázás, menyj fel sadypisten blogjára. Nagyon bőven, érthetően levan írva, hogy mi, merre, hány méter. Remélem segítettem.
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #87 Dátum: 2010.08.16 20:33 »

Ha nem megy a textúrázás, menyj fel sadypisten blogjára. Nagyon bőven, érthetően levan írva, hogy mi, merre, hány méter. Remélem segítettem.

Ha nekem szántad, mondom, hogy én csak sz*rul textúrázTAM. Már megy rendesen.
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

Betonkezű Damisz
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #88 Dátum: 2010.08.16 21:24 »

Szép lett a Mod Lánger Grat hozzá Tetszik ez az mpg lövés (színe) Meg ez a gyakorlótér is szép.Grat hozzá:)
Naplózva




Damisz a komisz. By: Elég Sokan. Vigyorog
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #89 Dátum: 2010.08.16 22:16 »

Szerintem egy jól eltalált textúrával akármilyen fun modot vagy akármilyen komoly modot sokkal de sokkal jobbá lehet tenni.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.028 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.