Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 01:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Banner, userbar, stb.  (Megtekintve 541678 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #780 Dátum: 2011.02.05 18:45 »

Ronda.
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
ChupaChupsBoy
Vendég
« Válasz #781 Dátum: 2011.02.05 19:00 »

Kösz, hogy lájkolod a rajzom. Nem loptam a betonosoktól max. ugyan azt az ecsetet használták.
(Én még nem láttam a bannerükben.)
Nasim te meg gyönyörűen kifejezted problémáid.
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #782 Dátum: 2011.02.05 19:40 »

EDIT: Látom, elcseszte a munkám a "varázs" kijelölés. Csinálok újat.
Ilyenkor miért varázspálcát használsz? Elég pontatlan egy dolog, ha szerkeszthető a kép(mert ugye megvannak a rétegek, vektoros a cucc, stb), inkább használj valami pontosabb kijelölést. Gondolom a szöveget akartad kijelölni, és színátmenettel kitölteni. Ehhez jobb klikk a szöveges rétegre, és válaszd a "Text to selection"-t. Egyébként ez megy mindenféle szerkeszthető dologgal, ha külön rétegen van.
Naplózva

   
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #783 Dátum: 2011.02.05 19:53 »

Én csak tömören megmondtam a véleményem, na.  Vigyorog
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
[M] Olivér
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


Exclusive Hunt


« Válasz #784 Dátum: 2011.02.05 22:28 »

Szeintem jólett Vigyorog
Naplózva

Olivér Blogja | YouTube | Cheese<3 | Random Cheese
[19:17:42] DenDo : nyertél
I'm The Predator, You are the prey.
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #785 Dátum: 2011.02.07 15:18 »

Ez jó, de kérlek, az ilyen vackaidat ne oszd meg velünk, köszi.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
ChupaChupsBoy
Vendég
« Válasz #786 Dátum: 2011.02.07 15:45 »

Ez jó, de kérlek, az ilyen vackaidat ne oszd meg velünk, köszi.
Szívesen.(Már töröltem.)
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #787 Dátum: 2011.02.07 17:21 »

Kléni ne mondd már meg, hogy mi a vacak. Ha ő szívesen dolgozott vele, és sokat, akkor nyugodtan. Vagy ha az a baj, hogy ebbe a témába rakja, akkor nyugodtan nyithat mindenki galériát magának, és oda azt pakol, amit akar.
Naplózva

   
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #788 Dátum: 2011.02.07 19:34 »

2 brush meg egy font nem vacak, egyenesen szhar. Értéke nulla.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #789 Dátum: 2011.02.07 19:51 »

Új téma nyitását támogatom. Oda berakhatja a sok vackát, és tudom, melyiket kell nem elolvasni. így vélhetően nem lesz tele csak az ő "fejlődésével" ez a téma, amire admin szavával élve nem vagyunk kíváncsiak. Értékelem, hogy próbálgatja az egyes funkciókat, mint pl színátmenet készítése, kép bezúrása és forgatása, testek rajzolása, de jó lenne, ha ezek közül nem tenné fel mindet, csak azt, ami már  jobban kidolgozott. Remélem, Bálint van annyira értelmes, el tudja dönteni, melyik az a kép, ami normálisan ki van találva, meg van tervezve, és a kivitelezése sem gyakorlás, és pocsék szintű.  Ha jól sejtem, te sem töltötted fel annak idején minden egyes képed, és gyártottad darabszámra őket, hogy aztán tudj vele villogni.
Kléni ne mondd már meg, hogy mi a vacak.
Amúgy ezt hogy érted? Szerintem nem lehet valami vacak, mert ezt csak te döntheted el, vagy hogy? Vigyorog

Nem utolsó sorban, Bálint, nézz utána a banner, userbar és hasonló szavak fogalmának, mivel ezek a képeknek csak egy kis csoportjai.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #790 Dátum: 2011.02.07 20:24 »

Szerintem nem lehet valami vacak, mert ezt csak te döntheted el, vagy hogy? Vigyorog
Pontosan. Csak azért mondtam, mert te mindig le szoktad vackozni mindenkinek a munkáját.
Naplózva

   
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #791 Dátum: 2011.02.07 20:36 »

És arról miért én tehetek? Sajnos én nem a többiek vagyok, akik meg se nézik a képet, de rávágják hogy szuper grat. Megsúgom, nem a kérésemre készítette az előző oldalon lévő képeket Bálint.
Ha Bálint kicsit komolyabban foglalkozott volna azokkal a képekkel, ésszerűen, normálisan megcsinálja őket, a mellett hogy sokkal szebb lenne, még dicséretet is kapna. Hidd el, én nem találom szerűen osztom a véleményem.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
ChupaChupsBoy
Vendég
« Válasz #792 Dátum: 2011.02.07 22:14 »

És arról miért én tehetek? Sajnos én nem a többiek vagyok, akik meg se nézik a képet, de rávágják hogy szuper grat. Megsúgom, nem a kérésemre készítette az előző oldalon lévő képeket Bálint.
Ha Bálint kicsit komolyabban foglalkozott volna azokkal a képekkel, ésszerűen, normálisan megcsinálja őket, a mellett hogy sokkal szebb lenne, még dicséretet is kapna. Hidd el, én nem találom szerűen osztom a véleményem.
Ezt észben tartom. Kacsint
Naplózva
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #793 Dátum: 2011.02.11 17:10 »

Áhh nem tudom kirakni rendesen linkekel a sigem 200-as karakter határ miatt    Vigyorog
Na mindegy, így nézett volna ki:

Edit:Most nézem a Chrome kicsit el van csúszva >.>
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #794 Dátum: 2011.02.11 17:22 »

Vihetnélbele egy kis színt.Egyébként, nekem tetszik.
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
Oldalak: 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.