Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 21:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- ClanWar  (Megtekintve 78558 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #45 Dátum: 2010.12.29 19:56 »

...
de hála Dzsi-nek abba hogy pár embernek már nem tudtam időben szólni az időpontról,de már úgyis mindegy.
...

Már megbocsáss, nem nekem nem volt jó az időpont, hanem aronnak, én csupán "azon kaptam fel a vizet", h úgymond a Betont meg se kérdeztétek, h jó-e a 16 óra, hanem csak így lett, h 16 óra. De meg a lényeg annyi volt, h fogalmazási hiba miatt azt hittem/hittük, hogy direkt azért van akkor a CW, amikor, h aron ne jöhessen. Tehát ez a rosszul megfogalmazott mondatod miatt volt, mert kalló ezt írta be a chatbe, és mi meg igazából ezen háborodtunk fel. Ja, és aron nélkül nem lettünk volna ki, úgyhogy ezért is szerettük volna átrakni az időpontot. Mert az 1 dolog, h tőletek akkor még 2-en, 3-an ráérnek, de mi akkor se lettünk volna többen, sőt, 1-el kevesebben lettünk volna. Tehát ha 16 órakor lett volna, ti vagytok 7-en, v 8-an, mi meg kerek 5-en.
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
Márk
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #46 Dátum: 2010.12.29 21:01 »

Jó, a lényegen nem változtat. Elvertetek minket mint eső a libaszart.  Vigyorog
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #47 Dátum: 2010.12.29 22:58 »

Ez az egész CW el volt cseszve... Másodpercenként változott az időpont, volt aki, nem is joinolt még, de már elkezdődött a második kör, meg voltak kiállások, beállások csere-bere mindenkivel, nem voltunk biztosak a szerónévben... Valahogy hiányoltam Womit Vigyorog De nehogy azt higgyétek, hogy őt ezért hibáztatom! És egyáltalán nem az a bajom, hogy nem jutottunk tovább.
(Amúgy a második mondatból kiderül, hogy elégg izgalmas volt Vigyorog)
Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #48 Dátum: 2010.12.29 23:56 »

Hehe! Vazz! Elárultad magad. Szóval te voltál a legfegyelmezetlenebb, akinek 5 percet kellett ugatni, hogy nullázon a második kör előtt.
Fradi! Helyettem is "neveld meg"! Mosolyog
Már írtam a létszámos buliról, de arról nem én tehetek, hogy fegyelmezetlen a társaság, és leszarják mit kérdez, mit mond a számláló, csak röhögcsélnek és mennek, mint a kalózok. Engem az agyvérzés kerülgetett az időnkénti teljes fejetlenség miatt. Mosolyog
Fradi is bármit mondott a pc-búzáknak, mert egyik fülön be a másikon ki, "csaktoljukmár!".
Végül, rám kellett volna hallgatni, és a cw-t elhalasztani egy a mindkét fél számára megfelelő időpontra.
Mindegy, a legközelebbire nem úgy kell készülni, mint egy Fradi-dózsára!
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #49 Dátum: 2010.12.30 00:57 »

Mi se véletlenül raktuk át jan 2.-re. Se PRO-ból, se MH-ból nem lettünk volna meg teljesen. Minden esetre azért jó lett volna egy CW-t ellenetek nyomni, de majd legközelebb. A "bosszút" meg felvállaljuk, legalább is megpróbáljuk megvalósítani. Kacsint
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #50 Dátum: 2010.12.30 10:26 »

akinek 5 percet kellett ugatni..

Nálunk is, a LegenĐ nem bírta eldönteni, hogy ki harcoljon, mert fele nem volt felírva, és a 12:00-s CW 12:15-kor kezdődött...
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #51 Dátum: 2010.12.30 11:05 »

A "bosszút" meg felvállaljuk, legalább is megpróbáljuk megvalósítani. Kacsint
Ehhez csak az kellene, hogy mi MH-s zászló alatt legyőzzük a pro-t és a hspc-t helyettetek.
Ha véletlenül eljuttok a döntőig, jobb ha visszaléptek, mert megkímélitek magatokat, és nem szembesültök a szomorú valósággal. Kacsint
Naplózva

Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #52 Dátum: 2010.12.30 14:18 »

Ez egy vicc volt srácok. És nem a betonra kell fogni, hogy ilyen lagg volt meg olyan blablabla. Egyszerűen inaktívok vagytok,  úgy jöttök el egy cw-re , hogy előtte még csak nem is gyakoroltok. Szánalmas. Nagy pofával itt ugráltunk, hogy milyen jók vagyunk... Tessék. Nem bírtatok negyed óra alatt ölni 30at... Semmi összhang... Betonosoknak grat, külön Gunnernek és Aronnak.
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #53 Dátum: 2010.12.30 14:23 »

Ez egy vicc volt srácok. És nem a betonra kell fogni, hogy ilyen lagg volt meg olyan blablabla. Egyszerűen inaktívok vagytok,  úgy jöttök el egy cw-re , hogy előtte még csak nem is gyakoroltok. Szánalmas. Nagy pofával itt ugráltunk, hogy milyen jók vagyunk... Tessék. Nem bírtatok negyed óra alatt ölni 30at...

Mennyit ugattam hogy mindenki jöjjön fel gyakorolni?Pár ember meg is fogadta,de a többség leszarta mit pofázok,utána meg neki álltak sírni ,hogy ők is játszani akarnak.Következő Warnál ilyen nem lesz,az játszik aki gyakorol előtte.Akinek nem inge, ne vegye magára.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #54 Dátum: 2010.12.30 14:48 »

Ez egy vicc volt srácok. És nem a betonra kell fogni, hogy ilyen lagg volt meg olyan blablabla. Egyszerűen inaktívok vagytok,  úgy jöttök el egy cw-re , hogy előtte még csak nem is gyakoroltok. Szánalmas. Nagy pofával itt ugráltunk, hogy milyen jók vagyunk... Tessék. Nem bírtatok negyed óra alatt ölni 30at... Semmi összhang... Betonosoknak grat, külön Gunnernek és Aronnak.
Rendes game-ben meg FC ellen is ment a negyed óra 35-40...érdekes
Naplózva


Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #55 Dátum: 2010.12.30 15:29 »

Van egy kis különbség az [FC] és a Betonkezű klán között. Nem gondolod?  Egy pár fokkal erősebb klán.
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #56 Dátum: 2010.12.30 15:32 »

Igen, lehet, de ők ellenük is többet szereztek mint a beton. Velük akkor is jobb volt játszani.
Naplózva


JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #57 Dátum: 2010.12.30 15:34 »

Mielőtt megölnétek egymást valaki válaszoljon e kérdésre: az FC ellen milyen felállásban játszottatok?
Ellenünk 6v6 és 5v5 elleni harc volt. Az FC ellen összesen 11 elites harcolt a cserékkel együtt. Ha pl. 8v8 volt a felállás, akkor 2-3 potenciális áldozattal több került elétek, és a 15 ill. 30 percre meg is van a killkülönbség.

Exc. A hspc-legend 3v3 volt. A 6 fő összesen kb 200 killt szedett össze.
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.30 15:43 írta JELackland » Naplózva

SnowFlake
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


[FC] Már 1 Éves!


« Válasz #58 Dátum: 2010.12.30 15:36 »

Igen, lehet, de ők ellenük is többet szereztek mint a beton. Velük akkor is jobb volt játszani.
Ja kb 380 ELIT-est öltünk, mégis vesztettünk.... Lehet mostmár nem csak lőni kellene, hanem ugrálni is, mondjuk olyan Főnix féle ugrálással könnyebb lett volna talpon maradni.
Tényleg egy visszavágó csak úgy a bajnokságon kívül, Tét nélkül? Valamikor januárban?
( Most hulla a gépem, nem jött össze az újrarakás, és ez csak a "levelezőgép".    )
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.30 15:42 írta SnowFlake » Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #59 Dátum: 2010.12.30 15:51 »

Snow! A végeredményt tudom. Nem az a kérdés, mert nem az a lényeg. 16-16 ellen négyszámjegyű lenne a végeredmény.
Mellékelj képet és majd megszámolom a játékosokat.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.