Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 13:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- TGF Megbeszélés  (Megtekintve 237090 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #225 Dátum: 2011.07.29 07:38 »

Krisz Igen
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Zsolt998
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #226 Dátum: 2011.07.29 09:35 »

Krisz: Nem
Szintén :\ EDIT: Félreértés miatt írtam nemet de fradi felvilágosított ezért: IGEN
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.29 12:29 írta Zsolt998 » Naplózva

kalló peti
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #227 Dátum: 2011.07.29 09:49 »

Krisz én még azért adok rád egy IGEN-t.
Naplózva
~ -ELIT- Szőкє[*]
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



WWW
« Válasz #228 Dátum: 2011.07.29 11:24 »

Krisz. Légyszíves magyarázd már el, hogy miért vagy benne még mindig a HerO-ban?! Ha nem vesznek fel az ELIT-be, azért legyen klánod?! De ha felvesznek otthagyod őket?! Ez mi?! Ha nagyon beszeretnél ide kerülni, akkor már rég otthagytad volna, de ezt nem tetted meg.
Naplózva

Ami a szívemen, az a számon.
Krisz4002
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #229 Dátum: 2011.07.29 14:40 »

Hát akkor nem jött össze, követtem el hibákat amit nem tudok jóvá tenni, de köszönöm akik igennel szavaztak rám.
Naplózva
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #230 Dátum: 2011.07.29 14:50 »

Krisz!

A lepényhal meg először, a reményhal meg utoljára. Kacsint
Naplózva


"Alea iacta est."
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #231 Dátum: 2011.07.29 16:53 »

tőlem igent kaptál volna. de  a felvétel szabályai módosultak. legközelebb Kacsint
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #232 Dátum: 2011.07.29 20:39 »

tőlem igent kaptál volna. de  a felvétel szabályai módosultak. legközelebb Kacsint

Sajnos van még a klánba olyan ember aki mindenkire nemet mondd,de talán már nem sokáig.Vigyorog
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
kalló peti
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #233 Dátum: 2011.07.29 20:54 »

Muszáj veletek ezt közölnöm!Az a véleményem hogy ha ez a szabály így marad a jövőben is, olyan játékosokat veszíthetünk el akik megérdemelték volna hogy -ELIT- tagok legyenek.Mert ha van olyan közölünk aki azért szavaz NEM-et mert nem ismeri a playert,hát menjen fel stickmanra ,és ne azt várja hogy itt fórumon ismerkedjenek meg,és bocs ha ezzel valakit megsértettem de én így gondolom!Nem tudom de lehet hogy valaki úgy került be ide az elitbe hogy kapott 1 nemet de a többség igent mondott,és mondjuk ha az netán halimarci(csak egy példa)és ha most jelentkezett volna a klánba ő sem lenne bent.
Naplózva
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #234 Dátum: 2011.07.29 22:30 »

Muszáj veletek ezt közölnöm!Az a véleményem hogy ha ez a szabály így marad a jövőben is, olyan játékosokat veszíthetünk el akik megérdemelték volna hogy -ELIT- tagok legyenek.Mert ha van olyan közölünk aki azért szavaz NEM-et mert nem ismeri a playert,hát menjen fel stickmanra ,és ne azt várja hogy itt fórumon ismerkedjenek meg,és bocs ha ezzel valakit megsértettem de én így gondolom!Nem tudom de lehet hogy valaki úgy került be ide az elitbe hogy kapott 1 nemet de a többség igent mondott,és mondjuk ha az netán halimarci(csak egy példa)és ha most jelentkezett volna a klánba ő sem lenne bent.

Ez így van,arról nem is beszélve,hogy Stofi is annak idején 13 igent kapott,tehát ennyi erővel ő sem lenne a klánban.
Viszont beszéltem Nazival,és változik a tagfelvétel,úgy lesz ahogy mondtam.A tagok 1 hétig szavazhatnak,és ha valakinek 1-2 nem szavazata lesz,attól még a klán tagjai dönthetnek úgy,hogy mégis felvételt nyer a klánba.

A következő tagfelvétel már így lesz.

Továbbá javasolom,hogy szavazunk skypén ha gondoljátok,de nekem itt is jó.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.29 23:30 írta fradi » Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #235 Dátum: 2011.07.30 06:06 »

Hát természetesen meg lehet érteni a dolgot, azt is, hogy nem akarsz minden vadhajtást beengedni a klánba, ez jó is.. de azért gondolom mégis számít a jelentkezőnek a személyisége, meg hogy mennyire lehet megbízni/elbeszélgetni vele, ezért azt a dolgot javasolnám, hogy mi lenne, ha a tagfelvételi követelmények között lenne egy olyan, hogy legyen skype-ja, és pl ha nem tudunk dönteni, akkor behívjuk egy külön erre a célra nyitott szobába, ahol a tagok vannak és a jövendőbeli kérdéses tag és szerintem ez ez jó módszer lenne, mert kiismernénk. Végül is a klánban fontos az összetartás és a klántársak ismerete Mosolyog

Kriszről a véleményem: csak néha láttam a játékban és meglátásom szerint elég jó játékos, de az még nem minden és nem nagyon ismerem, ezért inkább a döntés a tiétek. Azonban Szöszinek is igaza van, hogy ha tényleg be akarna kerülni, már rég kilépett volna az előző klánjából..
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #236 Dátum: 2011.07.30 18:22 »

Hát természetesen meg lehet érteni a dolgot, azt is, hogy nem akarsz minden vadhajtást beengedni a klánba, ez jó is.. de azért gondolom mégis számít a jelentkezőnek a személyisége, meg hogy mennyire lehet megbízni/elbeszélgetni vele, ezért azt a dolgot javasolnám, hogy mi lenne, ha a tagfelvételi követelmények között lenne egy olyan, hogy legyen skype-ja, és pl ha nem tudunk dönteni, akkor behívjuk egy külön erre a célra nyitott szobába, ahol a tagok vannak és a jövendőbeli kérdéses tag és szerintem ez ez jó módszer lenne, mert kiismernénk. Végül is a klánban fontos az összetartás és a klántársak ismerete Mosolyog

Kriszről a véleményem: csak néha láttam a játékban és meglátásom szerint elég jó játékos, de az még nem minden és nem nagyon ismerem, ezért inkább a döntés a tiétek. Azonban Szöszinek is igaza van, hogy ha tényleg be akarna kerülni, már rég kilépett volna az előző klánjából..

Akkor tisztázzuk.Csiga már több mint 2 hete hívta a klánba Kriszt,mikor az Elit hét kezdődött,de Krisz azt hitte ,én nem akarom ,hogy jöjjön ezért nem jelentkezett,és ment el inkább a Heroba.
Később írtam Krisznek,hogy szerintem jó játékos és jelizen,mert szerintem bejuthat.A többit már nagyjából ti is tudjátok.
Továbbra is javaslom Kriszt a klánba,főleg hogy hirtelen ennyi hely lett.Vigyorog Egyébként is csak Stofi szavazott rá nemmel,és ő ugye már elilant innen.
Szóval mi legyen Krisszel?
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #237 Dátum: 2011.07.30 19:10 »

Bocs, hogy ideírom. Stoffi ilyen gerilla megoldásokat a fórumon már láttunk klénitől, barszától, bőrtől... de ők akkor csak 12 évesek voltak.
Létezik a vélemények a klánokról rovat.
Naplózva

fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #238 Dátum: 2011.07.30 19:12 »

Jel itt nem a klánról van szó,hanem róla és rólam.

A klán tagjai úgy döntöttek,hogy csinálunk egy Elit tgf klán szobát,ahol a jelöltekkel elbeszélgetünk a végső döntés előtt,már csak Nazi papa igenlő szavára várunk.Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.30 19:22 írta fradi » Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #239 Dátum: 2011.07.31 22:57 »

szerintem felesleges a tgf szoba skype-on. esetleg még azt tudnám javasolni, hogy ne jelentkezéses formában történjen a tgf, hanem kiválasztott személyt meghívjuk a klánba, és ő dönthet arról, hogy ezt elfogadja-e vagy sem. szerintetek?
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.