Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 08:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Nyári Sticktalálkozó.  (Megtekintve 112871 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
aron65
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281

A BSC 2 és a Stickman bújócska győztese


« Válasz #30 Dátum: 2011.05.24 20:25 »

Háát nem valószínű de ha véletlenül tudok megpróbálok elmenni.
Naplózva

Tanuld meg a szakkifejezéseket:1. Cheaterek és hackerek nincsenek, csak laggerek. 2. Akit lelősz, az noob. 3. Aki téged lelő, az láma. 4. Aki beszól, az low.
"aron nem pro, hanem aron" /by Tiger
"aron nem jófej, hanem aron" /by Zyzu
[E] xXDarkDragon^^
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #31 Dátum: 2011.05.24 21:45 »

Én is jelentkeznék 50% hogy megyek.
Naplózva

   
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #32 Dátum: 2011.05.24 22:27 »

Ha ez így fog tovább is menni, nem sok minden lesz belőle. Nem lehetne normálisan megnéznetek, mi lesz akkor, megkérdezni szülőket, hogy lehet-e, és nem csak így lehet hogy megyek-el jelentkezni? kicsit többre mennénk.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #33 Dátum: 2011.05.25 14:35 »

Júl. 15-25-ig nem vagyok itthon, ha kérhetném rakjuk át másik időpontra Mosolyog
Naplózva

   
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #34 Dátum: 2011.05.25 16:05 »

ÚJ IDŐPONT!!!!!! 2011.07.9.
Akinek nem jó, LEVÉLBEN jelezze, köszi.Akinek jó, az is levélben!!
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #35 Dátum: 2011.05.25 19:06 »

A Camponát komolyan gondoltad?
Budapest egyik "legfrekventáltabb" helyén van. Kacsint Aki budapesti létére nem Budafokon lakik, annak is három napi hidegélelemmel a tarisznyájában kell útnak indulnia, mert olyan tökéletes a bp-i közlekedés mind személygépkocsival, mind BKV-val. (Igen, még egy nyári szombat délutánon is. Akkor még ritkábbak is a járatok.) Ha valaki nyugati vagy déli országrészből érkezik, annak jó lehet, hacsak nem intersuttyóval jön, mert akkor a Kelenföldi pu-nál előbb nem tud leszállni, a kelet-magyarországiak pedig jócskán cumiznak a Nyugatiból vagy a Keletiből, vagy bármelyik autóbusz-pályaudvarról (pl. Népliget) mire odaérnek.
Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #36 Dátum: 2011.05.25 19:59 »

Én mondtam neki, hogy valamelyik belvárosi plázába kéne szervezni, de Ő tudja. Mindenesetre nem fogok 2000 forintot költeni arra, hogy városon belül utazzak(jó, nem lyukasztanék mindenhol, de akkor is).
És ez egy vidéki embernek kb. 5k forintjából jönne ki, míg ha az Arénában lenne, akkor csak a távközlekedésért kéne fizetnie.
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #37 Dátum: 2011.05.25 20:20 »

Menjetek a Pólus parkolójába találkozni. Az úgyis tök üres .
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #38 Dátum: 2011.05.25 22:19 »

ha jól tudom addigra átadják (vagy átadták?) a bálnát, mehetnénk oda sajtot enni.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #39 Dátum: 2011.05.26 09:22 »

Aki nem tud eljönni, azt nagyon sajnlom. Camponaba lesz, aki nem jon az nem jon. Ennyi.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #40 Dátum: 2011.05.26 11:37 »

Aki nem tud eljönni, azt nagyon sajnlom. Camponaba lesz, aki nem jon az nem jon. Ennyi.
Ez annyira konstruktív hozzáállás, és annyira lebilincselő-meggyőző érvelés a hely kiválasztása szempontjából, hogy fejet kell hajtani előtte.
Elmondom - ha már te ezt nem teszed meg -, hogy csak önmagad kényelmét helyezed előtérbe mások rovására. Méltóságos/Kegyelmes/Tekintetes Kungfus uramnak derogál alkalmazkodnia másokhoz, kompromisszumkészsége egyenlő a nullával. Te, amíg Szigetszentmiklósról megjárod egy maximum két óra alatt az utat (Szigetszentmiklós-Csepel volánbusz, azonnali átszállás, 138 busz), addig mások csak ennyit vonatoznak Pestig. (Pl. Szombathely-Budapest, Debrecen-Budapest, Miskolc-Budapest 2 óra 30 perc)
Egyszer kérdezted, hogy seggfejnek tartalak-e? Én ammondó vagyok, hogy a kannásbor nemcsak hülyít, hanem antiszociálissá is tesz.
(Megsúgom, nem magam miatt írtam, sipákoltam; én 40 perc alatt kényelmesen ottvagyok. Azaz csak lettem volna. Inkább kihagyom.)
Naplózva

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #41 Dátum: 2011.05.26 13:20 »

Campona? lol 150 méterre lakom tőle. Naponta járok be I. kerületbe tanulni... majdnem bérlettel. Fél óra az út busszal

Ráadásul a Déliből indul vonat Kelenföldön át, ami a Camponánál áll meg, 10 perc és 150Ft, szóval nem 2000Ft a városi közlekedés.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #42 Dátum: 2011.05.26 13:57 »

Ha így állsz hozzá, akkor jól elleszel magaddal, meg a közvetlen pajtársaiddal.
Hát, akinek a déliből indul a vonat, annak télleg nem..
Naplózva
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #43 Dátum: 2011.05.26 14:18 »

Aki el tud jönni az eljön, aki nem az nem.Miskolcon is volt már találkozó, mégsem sírt senki, hogy messze van.Nesh pélául Győrböl jön, és egy szava nem volt, hogy a Camponánál lesz a tali.Még egyszer mondom, aki tud jönni, az jön, aki meg nem az nem jön.Ennyi.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #44 Dátum: 2011.05.26 15:08 »

Szerintem nem azért gond, hogy messze van, mert lusták lennének, hanem hogy szülők elengedik -e őket. Engem is anyám meg tesóm napokig próbált lebeszélni, hogy ne menjek el a bajnokságra egyedül. Egyébként én is innen Veszprémből fogok menni, az időpont nekem jó lesz, legalább is nincs semmi programom aznapra. Egyedül az a kérdéses, hogy szerzek -e elég zsebpénzt addigra.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.