Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 15:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Melyik a legjobb?
GTA San Andreas - 34 (11.6%)
COD 1, 2, 3, 4, 5 - 44 (15.1%)
Need For Speed (összes) - 11 (3.8%)
FIFA - 11 (3.8%)
Tony Hawk American Westland - 2 (0.7%)
postal 2 - 8 (2.7%)
CS - 18 (6.2%)
CS- Source - 15 (5.1%)
Stickman - 107 (36.6%)
UT - 7 (2.4%)
WoW - 13 (4.5%)
Red Alert - 4 (1.4%)
FarCry - 2 (0.7%)
Crysis - 7 (2.4%)
Quake - 3 (1%)
Space Cubes Descent - 5 (1.7%)
Torchlight - 1 (0.3%)
Összes szavazó: 252

Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 49   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: játékok  (Megtekintve 527473 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #75 Dátum: 2009.05.10 19:57 »

Akármit mondasz, a cs nem fos, és a második helyre raknám.  Mosolyog
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #76 Dátum: 2009.05.10 20:01 »

Akkor azt mondd, ne azt hogy lista 2ik helyre rakta..
Amúgy lehet hogy nem UTzok, mert ott laggolo, de a legjobb, WoWozok, CSézek, és fos mind a 2 XD
Érdekes.. :S
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #77 Dátum: 2009.05.10 20:03 »

1 valamiben 1et értünk, a WoW télleg fos.  Kacsint
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #78 Dátum: 2009.05.10 20:07 »

Szerintem meg mindenki döntse el magának,hogy mit szeret,és azzal játszon.És ne ítéljen el úgy játékokat,hogy nem játszott vele.
POD:WoW nem lehet fos,ha annyian játszák(tízmillió légy nem tévedhet,a szar az finom Vigyorog).Mondjuk attól függ kinek.Lehet,hogy az átlag embernek tetszik,de aki komolyabban ismeri az RPG-ket,annak már nem.Na mindegy,én nem játszottam vele soha,szóval nem tudhatom pontosan.
Naplózva

   
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #79 Dátum: 2009.07.18 15:58 »

Attól, hogy nektek nem tetszik a WoW még nem szar. Én sem szeretem a csét, mégsem mondom, hogy fos.
Én szeretem az rpgket, és mivel szeretem mind a WoWot és az Obliviont is, elmondhatom, hogy a kettő teljesen különböző.
Tomi, te nem értesz a wowhoz. Attól, hogy 70es vagy, még ugyan úgy le tud verni egy kisebb szintű (pl. tescos holy priestet simán bever egy sub rugó, még ha 65ös is). És nagyon is érvényesül a professionod, csak ahhoz jónak is kell lennie.
Naplózva

\M/etál az ész
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #80 Dátum: 2009.07.18 16:27 »

am telepítettem a wowot...

Valameikőtöknek megvan a Prototype? Kereken 13 rongy az angol ver.
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #81 Dátum: 2009.07.18 16:30 »

Közbeszólok Kacsint

A wow nem azért fos, mert olyan nagyon nem jó játék. Elismerem, élvezetes, de nem hosszútávon. Azért rossz, mert az egész rendszere van elszúrva. Oké, persze, sok különböző karakter, talentolgatás, ésatöbbi, azt hinné az ember, egyedi karaktereket hoz létre. De tévedés. Az egy kasztba tartozó játékosok ugyanannyi plusz attrib pontot kapnak, így semmi különbség nincs a kettő között. Elérik a 80-at? Összeszedik ugyanazt a szetet. Talentok közt különbség? Nincs, mert csak egyféle jó megoldás létezik, azt meg nagy általánosságban követik is. Igazából a wow szabadsága csak egy nagy kamu. És itt rontja el az egészet. Minden szinthez van kötve. Mindegy, nem magyarázom tovább, a lényeg, hogy a rendszer a kezdeteknél lett elszúrva, és a WoW-ot kb annyira tartom RPG-nek, mint a Diablo2-t. Semennyire. Az ember majdhogynem ugyanazzal szembesül a WoW-on, mint a D2 Battle.net-en. Emberek mennek bossokat ölni (wowban insta), szedik össze a geareket, le van írva, hogy fejlődjenek, és követik is a leírást. Az egész puszta tápverseny, akárhogy is nézem. Ami a Diablo2-nél nem baj, mert így élvezetes, de a WoW így ne merje magát MMORPG-nek nevezni ... Bocs, ez az én véleményem. Sőt, az a baj, hogy számítógépen olyan igazi RPG, ami hatalmas szabadságot adna, nem igazán létezik, pláne nem MMO téren. Nem, még az oblivion sem egészen az. Talán a Project Entropia lenne ilyen, csak azt meg igen-igen nehéz alaptőke nélkül beindítani, pedig hihetetlenül jó játék lenne. Csak nagyon nehéz ... Viszont ott már lassacskán tényleg mindent megtehet az ember, ha elég időt öl bele.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #82 Dátum: 2009.07.18 16:32 »

Nekem nincs, nem is szándékozom kipróbálni, bár állítólag fasza.
Nem nagyon követem most az újabb játékokat, kicsit lassú a gépem, elég nekem a wow is Mosolyog Mondjuk az is szép, hogy a wow simán fut (sokáig tölt, de nem szokott szaggatni), a stick meg szaggat mint a *****...
Naplózva

\M/etál az ész
wertaq-
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #83 Dátum: 2009.07.18 17:02 »

Én még a sticken kivűlszeretem a postal 2-öt.GtA sAN Andreast.StB(hosszu lenne felsorolni)
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

OneShotHeadShot
"Ahol az akarat ott a mód is."
              /Robert Lyons/

"Hát igen ezeket loptam"  By:Stohl!!

Így kell elopni azt amit más ellopott és a beképzelt szövegét...
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #84 Dátum: 2009.07.18 17:28 »

Nekem nincs, nem is szándékozom kipróbálni, bár állítólag ****a.
Nem nagyon követem most az újabb játékokat, kicsit lassú a gépem, elég nekem a wow is Mosolyog Mondjuk az is szép, hogy a wow simán fut (sokáig tölt, de nem szokott szaggatni), a stick meg szaggat mint a *****...

A Project Entropia kevesebbet eszik, mint a wow. Ráadásul a motorfrissítés óta (WotLK) nálam a wow mocsok mód akad. Tehát jobb géped van, mint nekem. Szóval asszem, ne panaszkodj. Innen kezdve a PE is remekül futna.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #85 Dátum: 2009.07.18 17:37 »

Hmmm. És ez az entropia mmo?
Taurin egyébként még nincs bent a wotlk, csak a spellek meg a DK.
Nem tudom egyékbént, hogy ebben a hszben mi volt a panaszkodás.
Naplózva

\M/etál az ész
Töki
Vendég
« Válasz #86 Dátum: 2009.07.18 17:48 »

Old games xD
azok a jók Vigyorog Ugh Ski Lotus Street Road stb:D
ezek az igazi játékok:D
jókis Dosos xD
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #87 Dátum: 2009.07.18 17:49 »

Hmmm. És ez az entropia mmo?
Taurin egyébként még nincs bent a wotlk, csak a spellek meg a DK.
Nem tudom egyékbént, hogy ebben a hszben mi volt a panaszkodás.

Hogy szaggat az SMWF Kacsint Egyébként a WotLK valóban nincs bent, de a 3.0-ás patch már hozta magával az engine frissítést. Az entropia MMO, igen, erősen skill alapú, egy veszélye van, nehéz benne elindulni, sokat kell gürcölni az elején, amit az ember hamar elunhat. Olvass kicsit utána, van pár korai tipp a kezdőknek. De a legjobb megoldás, ha az ember belefizet 100 PED-et (10 USD), és abból már lazán neki tud indulni a játéknak. És ez a ~2000 forint nem is nagy összeg indulásképp, annyi, hogy pár napot lehet várni kell rá, plusz bankkártyára van hozzá szükség. Én sajnos ezt régebben nem engedhettem meg magamnak (azóta meg nem nyúltam a játékhoz), szóval én a gürcölésbe beleuntam sajnos, pedig jó játék lett volna. De amúgy a pénzrendszer miatt (10 USD > 100PED, visszafele is működik, pénzt is lehet a játékból csinálni) ne számíts sok segítségre, hacsak nem tudod megfizetni, senki nem fog az elején pl fegyvert hozzádvágni, nem éri meg másoknak. Így hát marad a gürcölés, vagy a befektetés Kacsint De utána akár keresni is lehet vele, ha ügyes vagy.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #88 Dátum: 2009.07.18 17:53 »

Ahem. Játékért én biztos nem fogok fizetni, akkor már inkább megunom Vigyorog
Köszi az infót btw.
Naplózva

\M/etál az ész
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #89 Dátum: 2009.07.18 19:52 »

Öhöm.. Hades, merész kijelentéseket teszel ^^ Nem kell rögtön leszarozni, mert leszaroztam a wowot.. Még is azt vallod:
Tomi, te nem értesz a wowhoz. Attól, hogy 70es vagy, még ugyan úgy le tud verni egy kisebb szintű (pl. tescos holy priestet simán bever egy sub rugó, még ha 65ös is). És nagyon is érvényesül a professionod, csak ahhoz jónak is kell lennie.
Alázni lehet a urógkat, elég rendesen.. Mosolyog Tudod én nem trollvagyok, kijövök a sap-ból és fear, dot-dot-holyfire-heal-fear-death-heal- és a végén Ő hal be..
Nem tudom, de ha állítólag a shadow a szarabb, akkor érdekes, hogy a 62es dkt is letoltam 64esen meg a 61es rugót is akik NEKEM jöttek.. azaz a kezdés nekik kedvezett.. Kérem, ez után no comment..
A profom, igen.. 400on hatalmasé rvényesülése van pl a JCnek, meg 70es is, de nem teszkós cuccokba.. Azaz még most, és fejlődéshez SOKAT nem ér.. Sőt.. Míg pl alchemis és herbás embernek mindigl esz 1 ingyen + healje.. No de itt nem akarok WoWról veszekedni.. Ahhoz képest, hogy életem első 70ese (igen kérem szépen, előtte funoltam csak) szerintme jól haladok, egy fullteszkó klánnal.. Köszönöm, pá
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 49   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.