Stickman Warfare: A játék

2024.04.20 06:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Melyik a legjobb?
GTA San Andreas - 34 (11.6%)
COD 1, 2, 3, 4, 5 - 44 (15.1%)
Need For Speed (összes) - 11 (3.8%)
FIFA - 11 (3.8%)
Tony Hawk American Westland - 2 (0.7%)
postal 2 - 8 (2.7%)
CS - 18 (6.2%)
CS- Source - 15 (5.1%)
Stickman - 107 (36.6%)
UT - 7 (2.4%)
WoW - 13 (4.5%)
Red Alert - 4 (1.4%)
FarCry - 2 (0.7%)
Crysis - 7 (2.4%)
Quake - 3 (1%)
Space Cubes Descent - 5 (1.7%)
Torchlight - 1 (0.3%)
Összes szavazó: 252

Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 49   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: játékok  (Megtekintve 526478 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TimeMaster
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


WWW
« Válasz #15 Dátum: 2009.04.25 14:01 »

Nekem a PC-s játékok tetszenek általában letőltők ezt-azt de it van a kedvencem Wanted Weapons of Rate:Gyilkolos játék,el lehet leni velle,az időt is meg lehet álitani.Nekem ez tetszik a legjobban.  Mosolyog
Naplózva

|/|432_|0664|_4|245?
WyshmasteR
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #16 Dátum: 2009.04.25 16:04 »

PC valve összes játéka Vigyorog De leginkább team fortress 2.
Jah,és ki ne hagyjam az abszolútabszolút favoritom:The godfather I,II Vigyorog A legjobbak.
Naplózva
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #17 Dátum: 2009.04.25 16:41 »

Elég ritkán játszok(van jobb dolgom is),de akkor Trackmania.Abból is a Nations Forever.Tetrának mutattam,ő már rászokott Vigyorog Szóval akit érdekel,az keressen rá youtubeon,vagy gúglin.
Azta, ez tényleg klassz kis(? Vigyorog) játék Mosolyog
Még 20 perc, és ki is próbálom Vigyorog
Naplózva


"Alea iacta est."
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #18 Dátum: 2009.04.25 20:27 »

Sose volt gyermekkorotok?
De. Whacky Wheels. De azt nonstop.
Másik meg a Heroes of M&M. Abból is 3., 4. rész. 5.-et nem szeressük.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Capoeira
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2009.04.26 09:29 »

Hmm... PC: Stickman Warfare, Star Wars-Jedi Knight: Jedi Outcast
          PS2: Tekken 4-5, GTA San Andreas, God Of War 2
Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.26 09:32 írta Capoeira » Naplózva
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #20 Dátum: 2009.04.26 11:50 »

Sose volt gyermekkorotok? Dune1-2. Bár két külön kategória a két játék, még mindig szívesebben előveszem, mint bármi mást Vigyorog (csak most nicns olyan PC-m, amin el bírom indítani)

Amit még imádom/imádtam:
Total Annihilation (aki nem ismeri, az nézzen mélyen magába)
Empire Earth (szerintem jobban sikerült, mint az AOE1-2 [a három pocsék], csak a grafika csúnyácska - korai 3D RTS)
Imperium Galactica 2 (furcsa, az egyet még csak nem is láttam soha)
FarCry (az egy, és csakis az egy, és nem is Crysis. Nem elírás, FarCry)
Cossacks (owned)
HL2 (mert el tudtam indítani MX440-en, és még úgy is gyönyörű)
GTA Vice City (nem részletezem, miért nem SA)

NES:
Bomber King
Super Mario
Tank
Galaxian

(aki nem tudja, mi az a NES, annak nem volt gyermekkora - meg is szerkesztem a szavazást, ha nem baj)

Egyébként szétnézve az eddigi HSZ-eken, valahogy nem tűnik túl öregnek a community. Bár láttam egy MOHAA-t, ami szerintem érdemel tőlem is egy szavazatot, bár én nem szerettem, nem volt igazi 2.VH fílingje, sokkal inkább a COD akkor. Megemlíteném még a Need for Speed Hpt Pursuit2-t (de csak mert valaki írta az MW-t), ugyanis ebben a játékban még lehetett rendőrködni, nem kellett tuningolással pepecselni, és százmilliós verdákkal lehetett az aszfaltot szaggatni a zsaruk előtt.

Aki nem a 80-as években született, azok nemigazán játszottak az akkori nintendóval... Így "nem volt gyerekkoruk". A sticken nagyjából 92-96-os születésűek vannak zömében...

Én is akkor játszottam először nintendóval, mikor már teljesen ki volt menve a divatból, és leárazva 1-2 ezerért lehetett kapni, itt ott a vegyes piacon. (kb. 14 éves koromban), ha ez nincs, sose fogom megtudni, hogy mi az a Super Mario...

Rá pár évvel gépem lett, és így játszottam az akkorra már szintén lefutó Age of Empires II-vel. Az Empire Earth-szel meg most szoktam néha Hamachin.
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #21 Dátum: 2009.04.26 11:58 »

Öhm, hát izé ... '89-es vagyok, még kisiskolás koromban kezdődött a NES korszak nekem, így tudom értékelni a dolgot. Imádtam. És 19-edik születésnapomra egy újat kértem, mivel a régiek már sorra tönkrementek. Igen, még mindig gyártják, és lehet kapni. Szerintem mai napig érdemes belefektetni azt a pár ezer forintot Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

balaskas
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


« Válasz #22 Dátum: 2009.04.26 14:09 »

csak PC:
Battlefront2 (Mert lövöldözős és......mert lövöldözős)
SWAT4 (lövöldözős  Vigyorog)
Oblivion
Gta:San Andreas

Van még egy csomó játékom de mindet meguntam meg ki akasztottam  és ezekkel is alig játszok csak néha.Amúgy inkább neten játszok.
Naplózva

tetra
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153

Fórumremete


« Válasz #23 Dátum: 2009.04.26 15:40 »

Én most csak PC-s játékokat írok, mivel engem a konzolok nem fogtak meg igazán.
Bár nem a kedvencem, azért megemlítem a IG első részét, mellyel azért egészen eljátszogattam. (pedig beleillek a fent említett '92-'96osok táborába)
Természetesen innen csak egy lépés az IG2-mellyel még most is szívesen játszanék, ha nem a vista engedné.
Szintén korai játékok a AoE első része, kiegészítője.
Nem maradhat le a listáról a második sem, mivel azt máig sem untam meg.
EmpireEarth: Nagyon szívesen játszottam vele, főleg a hadjáratai voltak fílingesek. A második része szörnyű, a harmadikat meg sem próbáltam.
De a kedvenceim mindig is a SW-s játékok voltak: JK. Jedi Outcast, Academy, Battlefront, Republic Commando...
A Céh 2.
És jut eszembe: itt senki nem ismeri a Theocracy-t?
Naplózva

EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #24 Dátum: 2009.04.26 15:44 »


De a kedvenceim mindig is a SW-s játékok voltak: JK. Jedi Outcast, Academy, Battlefront, Republic Commando...

A JK-kat én is szerettem, a mai napig imádok jáccani velük.
Jah és persze HALO, csakis XBoxon. És ha már XBox, akkor Fusion Frenzy, a legnagyobb partygéjm.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #25 Dátum: 2009.04.26 15:47 »

És jut eszembe: itt senki nem ismeri a Theocracy-t?

Dehogynem. De sose tudtam csak az első spanyol támadást megállítani. A másodiknál már mindig leölték a seregem ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

green
Grafikus
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 380



« Válasz #26 Dátum: 2009.04.26 17:38 »

Hát én játék téren eléggé le voltam, és le vagyok maradva Vigyorog Tavaj játszottam először a HL-al, és most játszok a Hl2-vel  Kacsint Amúgy tetszenek ezek a játékok, mert gondolkodni is kell benne Kacsint ebből a szempontból jobb a hl2 szerintem (bár grafikailag hagy némi kívánnivalót  Mosolyog).

Hogy milyen játékok tetszenek? A SimCity 4 már rég megtetszett, sajnos soha nem tudtam jó várost építeni. A Societies pedíg túl könnyű. Kicsit régebbról: talán a simcity 1-et ismertem még a sorozatból, de az akkora IQ-t igényel, amekkora nekem talán most sincs.

Battlefield 1942, Vietnam-ot nyomtam még, de sajna most a 2142 nem megy... (cd kód regisztrációs hibák)

A Black&White 1-2-vel is angyon szerettem játszani - istent játszani ki ne szeretne Vigyorog

NFS-ből Hot Pursuit - ez nem tetszett igazán. Carbon-t nem volt idegzetem végigvinni.
Természetesen gta2-san andreas (hamarosan is meglesz IV), de a III-nak van a legjobb hangulata.

A többi amivel játszottam még, azok ilyen "nagyon jó" játékok, szóra sem érdemesek. Mostanában még Stickman természetesen Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.26 17:44 írta green » Naplózva
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #27 Dátum: 2009.04.26 17:41 »

Régi konzolokra válaszom: '96-os vagyok, de szeretek játszani az olyan játékokkal, amiket apukám eltett nekem Mosolyog Pl a Wolfenstein, a Doom, Super Mario. Ha nem törtem volna szét, talán még ma is játszhatnék a zeldával
Naplózva


Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #28 Dátum: 2009.04.26 17:43 »

Sim City.. Abba is mi volt az értelmes? Építed a város azt ennyi.. -.-" Rosszabb mint a travian..
Praetorians. Ismeri valaki? Egy egész jó kis feelinges stratégiai game, amit úgy szint lehet multizni. Haverokkal szoktam tolni néha hámácsin.
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
green
Grafikus
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 380



« Válasz #29 Dátum: 2009.04.26 17:47 »

Sim City? hát, ha csak néhány mostani polgármester játszott volna vele... de úgy látszik egy se Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 49   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.