Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 21:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 114   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános / Off Topic  (Megtekintve 1450635 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
-D- Cody
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


-D-ani's "petsinthekeyboard" Lover ♥


« Válasz #840 Dátum: 2010.10.04 15:37 »

Mikor,mi...Majd írok neked egy listát,de nem most.  Vigyorog
Naplózva

[18:59:31] DenDo728: Olyan Egod van ami ha fényt bocsátana ki nem kellene nap

"Titokság van!!" Dani Mosolyog
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #841 Dátum: 2010.10.05 16:53 »

Ott vannak az aláirásaimba.
Nevem CS-be.: rendes nick name amivel szoktam warozni: EasY Pro | la-_la, vagy ep.~ la-_la...
                     álnevek.: Lalab*meg nagyon adja!, killing with a smile: -), ok, l0l, lol

EDIT.: ja és nem pontosan az én szerom.Vigyorog
Naplózva

zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #842 Dátum: 2010.10.05 21:14 »

Amúgy lehet posztot kérni?
Mert ha igen lehetne az enyém: AbsoluteZero is Cool
Köszönöm
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #843 Dátum: 2010.10.06 07:21 »

Hova is írok? Ja, -|H.S.P.C.|-hez. A CS-ben hogy lehet leállítani azt a videót mikor meghalsz, amikor megmutatja hogy cs*szik el nélkülem a küldetést?
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #844 Dátum: 2010.10.06 14:53 »

Te most arra gondolsz, hogy amikor meghalsz nézel másokat? Csak mert azt nem lehet megállítani, az "élő adás".
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.06 15:45 írta [TIM] cakko » Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #845 Dátum: 2010.10.06 15:38 »

Igen, arra gondolok, de ezzel szerintem egy kicsit rontottak a játékon.
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

aNdRiS^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #846 Dátum: 2010.10.06 15:58 »

Hova is írok? Ja, -|H.S.P.C.|-hez. A CS-ben hogy lehet leállítani azt a videót mikor meghalsz, amikor megmutatja hogy cs*szik el nélkülem a küldetést?


Mert a CS az küldizős játék, nyilván :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Naplózva

Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #847 Dátum: 2010.10.06 16:05 »

Alapjából nem az, de mondhatnánjk annak is.Mivel mind2 csapatnak vannak feladatai Pl. vbegyük a legismertebb páyát a de_dust2-öt, ott a CT-nek megkell védeni a két bombalerakót, vagy megőlni az összes T-t.A t-nek pedig lerakni a bombát vagy úgyanúgy megőlni az összes CT-t! Kacsint Ha csztek, akkor gyertek fel arra az IP-re ami kint van aláirásba, nembánjátok meg, aNNo._ néven játszok ha véletlen fentvagytok.(Bár most nemnagyon cszek vagyis ezen a héten, max. hétvégén 8-9 órát.)

EDIT:A 12 slotosra menjetek inkább, az ismertebb és ott mindig vannak 7-8an, plusz több az admin is.
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.06 16:17 írta JaNi » Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #848 Dátum: 2010.10.06 19:05 »

A cs-nek a lényege mondjuk ezt bemásoltam xD
 

A feladatok

A pályák a feladatok szerint lehetnek CS (counter-strike), DE (demolition), AS (assassination), ES (escape) és FY (fighting yard) típusúak.

    * A CS típusú pályákon a CT-k feladata a terroristák fogságában lévő túszok megkeresése, és a kezdőpontjukra történő kimentése. A terroristáknak természetesen ezt kell megakadályozni, tehát itt gyakorlatilag a CT-k támadnak, a T-k védenek.
    * A DE típusú pályákon két célpont van. A T-k feladata felrobbantani ezek közül az egyiket. A két célpont között tetszőlegesen választhatnak. Az egyik T-nél van a bomba, ezt a hátán lévő hátizsák jelzi. Ezt a célponthoz eljutva élesítenie kell (alapban 5-ös gomb, és tűz gomb nyomvatartása), és szervertől függően 35-45 másodpercen belül robban a bomba (de ez lehet kevesebb vagy több is). A CT-knek ezzel szemben a bomba lerakását kell megakadályozniuk. Ha a T-knek mégis sikerül beélesíteniük, akkor a hatástalanítást kell elvégezni. Ez bombahatástalanító készlet (defusal kit) nélkül 10, defuse kittel 5 másodpercig tart, a use gombot kell lenyomva tartani a bombára nézve. Eközben mozdulni, ugrani nem tudunk.
    * Az AS típusú pályák már kihalóban vannak. A feladat nagyon egyszerűen hangzik: egy VIP személyt kell eljuttatni a pálya egyik végétől a másikig. A VIP-t mindig az egyik CT játssza, ő vásárolni nem képes, csak az alap pisztolyt használhatja. Ha lelövik, a kört a CT-k elvesztették.
    * Az ES típusú pályák szinte teljesen eltűntek. A feladat a következő: a T-knek el kell menekülni egy vagy két kijutási ponton, a CT-knek ezt kell megakadályozni. Ha az összes T meghal, vagy nem szabadulnak ki a rendelkezésre álló idő alatt, a kört a CT-k nyerik. Ezeken a pályákon limitálva van a vásárlás.
    * A FY típusú pályáknak nincs tényleges konkrét feladat-tartalmuk, egyszerűen csak le kell lőni az ellenség összes játékosát. Ezek többnyire szórakozásra készített „fun” pályák, az ún. funserver-ek futtatják őket.
    * Az AIM típusú pályán a két csapat általában egymással szemben helyezkedik el, és egy bizonyos fegyverrel kell az ellenség minden tagját megölni. Ha a csapat egyik tagja átmegy a másik fél területére (rushol), akkor a szerver szabályai szerint kirúgható a szerverről.
    * A GG (GunGame) típusú pályákon a játékos a fegyvereket egy adott sorrendben kapja (általában AWP-től a pisztolyokig lefelé, majd gránát és kés), de akár ez fordítva is lehet. A játékos mindig akkor lép a következőre, ha az előzővel teljesítette a követelményt, ami általában egy gyilkolás az adott fegyverrel. Az nyeri a játékot, aki először teljesíti az összes fegyvert.
    * A KZ típusú pályáknál általában csak a CT-csapat szerepel, a lényeg csak annyi, hogy végig kell ugrálni az általában falon elhelyezett kiálló elemeken a pálya végéig, ez mehet időre is a pálya elején elhelyezett gombbal.
    * A ZM típusú pályákon a Zombik és a CT-csapat (még ha a karakterválasztásnál valamelyik terroristát jelölted be, akkor is kék lesz a neved, tehát CT vagy) harcolnak egymással. A játék általában úgy kezdődik, hogy 1 CT átváltozik Zombivá, majd karmolással megfertőzheti ellenségeit, majd a legutolsó CT-nek teljesen 0-ra kell vinnie az életét. Fejlettebb pályákon már megjelenik a Nemesis (Zombi) és a Survivor (CT) karakter, amiknek általában 10000 fölött van az életpontjuk, és elég erőset ütnek (a Survivor persze lő). Itt a gránátok is átváltoznak: SG grenade>Lámpa, HE grenade>Égető gránát, vagy a zombiknál fertőző gránát, Flashbang>Fagyasztógránát.
Naplózva

mcK.
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #849 Dátum: 2010.10.06 23:01 »

CS:S senki?
Naplózva
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #850 Dátum: 2010.10.07 05:47 »

Ott is játszom ,persze only steamen : )
De inkább 1.6 majd uj gépet kell venni és akkor talán fogok többet css-zni.
Naplózva

Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #851 Dátum: 2010.10.07 15:47 »

Nem akarok már offolni tagfelvételhez, ide írom:
DT, látom nem változtál, régen is a multiaccolásod miatt b*sztak ki mindenhonnan Vigyorog
Várjál, talán egy kezemen meg tudom számolni a neveidet, de az is lehet, hogy le kell vennem a zoknimat :/
Naplózva


"Alea iacta est."
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #852 Dátum: 2010.10.07 17:55 »

Lalát húzzátok fel
Mostantól Lalának végtelen nyugalma lesz.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
[FC] Ferikegh
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #853 Dátum: 2010.10.10 16:16 »

Grat gulyko a H.S.P.C-hez!
Naplózva

µ~'*_:µ€³²³@||
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #854 Dátum: 2010.10.10 16:25 »

Most nem azért, de ki vette fel gulyko-t?
Asszem, csak én szavaztam rá egy HALVÁNY igennel, és mindenki nemmel.
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 114   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.03 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.