Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 15:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Te elmondtad h kell
én soha
nem mert a többi aki a szerón volt az mind buzogány volt
persze
igen mert berugtam
ja mert megfenyegettekXD

Oldalak: [1] 2   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: KB bugok  (Megtekintve 17756 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Dátum: 2010.02.08 00:18 »

Ezt a témát azért nyitom, mert KB szigeten van 1 pár bug. Pl.: a fém ládák közötti résben, a fa ládák között, a székek, medence, stb.
De még van 1 dolog, amit nem értek, mégpedig: KB szigeten, ToM.ToM odateleportált, majd a nagy bázis mellé ment ahol 1 szer csak eltűnt, majd megjelent a bázis tetején. Először azt hittem, mod, de amikor egy csomó embert megölt, és nem dobta ki a game, kezdett bosszantani, de ő az istennek se árulta el h hogyan csinálja. Majd 1 szer amikor megöltem, akkor anyázott és kilépett és nem jött vissza. Csak azt szeretném tudni, h ezt h csinálta, mert arra gyanakszom h a faládás buggal, de az h többször is 1.-re sikerüljön feldobatni magát... arra kicsi az esély, szal ez kizárva, meg rádásul a bázis melletti eltűnés és a KB szigetre való teleportálás között csak a gyalog megtett út távolsága idő telt el. Erre szeretnék választ kapni, h ezt h csinálja, ez mi.
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #1 Dátum: 2010.02.08 01:08 »

 /join asd
Felmegy, /leave
A ládás bug, meg sarkos bug, nemde?
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
TOM.TOM
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #2 Dátum: 2010.02.08 07:18 »

Nosakkor... Tominak naggyából igaza van... Teleportálok a szigetre átmek másik szeróra  hogy senki se lássa hogy hogy mek fel és otánna visszamek a rendes szeróra...és hát senkinek nem mondom meg...szenvedjetek 1 kicsit Vigyorog
Naplózva
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #3 Dátum: 2010.02.08 16:13 »

Nosakkor... Tominak naggyából igaza van... Teleportálok a szigetre átmek másik szeróra  hogy senki se lássa hogy hogy mek fel és otánna visszamek a rendes szeróra...és hát senkinek nem mondom meg...szenvedjetek 1 kicsit Vigyorog

És én sem. Kacsint Egyébként nincs elrejtve annyira, amit odateleportáltam fél perc alatt megtaláltam...
Naplózva

TOM.TOM
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #4 Dátum: 2010.02.08 16:35 »

Bocs dupla hsz!!!
Banán csak az lesz a baj hogy egyszer lesz valaki aki rájön azt elmondja mindenkinek... és akk mindenki tudni fogja...ja és igen...erre is kitaláltunk Banánnal egy 1v1 szerű wart... a lényegét majd később írom le...
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #5 Dátum: 2010.02.08 18:00 »

Úgy látszik, nem vagyok elég jó bugger, egy csomót szenvedtem, hogy ne lehessen felmenni az épületek tetejére, és ne legyenek ilyen bugok. Na mindegy, alapvetően a fizika szar, és nem a modellt kéne foltozgatni Mosolyog
Naplózva

   
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #6 Dátum: 2010.02.08 19:35 »

Bocs dupla hsz!!!
Banán csak az lesz a baj hogy egyszer lesz valaki aki rájön azt elmondja mindenkinek... és akk mindenki tudni fogja...ja és igen...erre is kitaláltunk Banánnal egy 1v1 szerű wart... a lényegét majd később írom le...

Egy kis spoiler: Lesz egy videó is ebből. Természetesen a bugot kivágom belőle.
Naplózva

TOM.TOM
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #7 Dátum: 2010.02.08 19:53 »

Azt jól teszed bani...am a vidiben mi ketten leszünk a legújabb 1v1es módban... a vidit mikor megnézitek megértitek a lenyegét...
Naplózva
bence113
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 205


« Válasz #8 Dátum: 2010.02.09 00:03 »

amúgy az ilyen bugokra az a megoldás hogy csinálsz egy az eredetihez hasonló modellt ahol a sarkokat, éleket benddel lekerekíted, a fakupacokat helyettesíted egy dobozzal... stb
majd az eredeti modellhez ennek a modellnek a szilárdságát rakod
Naplózva


ATI Radeon HD 4870  512MB
Intel Core2 Duo CPU E7400 2.80 GHz
2.00GB RAM
Le:14Mbit/s Fel:1Mbit/s

ne kattints ide!
TOM.TOM
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #9 Dátum: 2010.02.09 16:47 »

Lehet hogy itt a KB bug vége...mert dragon123 itt mutatta mindenkinek hogy hogy kell... és azt mondta ridik hogy ha sokan tudják akk ki lesz véve  ... de szerencsére banán meg mi tudunk jobbat Vigyorog
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #10 Dátum: 2010.02.09 18:06 »

Szerintem vagy vegyétek ki és akkor senki nem használhatja, vagy mindenki tudja meg. Vigyorog
Nem túl fer hogy van aki tudja, van aki nem. De ez a dolog egyik része, a másik hogy van aki vissza is él vele. De ha mindenki tudja, mindenki használja és az nem jó ha 20-an vannak 1 épület tetején. (Középső épület tetejére gondolok..)
De ha senkinek nincs vele baja akkor maradhat. Vigyorog
Naplózva

Destory
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143

Pontossan! igen :D


« Válasz #11 Dátum: 2010.02.09 19:03 »

Ha akarjátok én megmutatom nektek szivessen nem értem miért kell az ilyet titkolni hogy csak nektek legyen jó -.-"
Naplózva

/"Ha a cápa a kezdből eszik a lábadból is fog Vigyorog"/
TOM.TOM
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #12 Dátum: 2010.02.09 19:15 »

Szerintem vagy vegyétek ki és akkor senki nem használhatja, vagy mindenki tudja meg. Vigyorog
Nem túl fer hogy van aki tudja, van aki nem. De ez a dolog egyik része, a másik hogy van aki vissza is él vele. De ha mindenki tudja, mindenki használja és az nem jó ha 20-an vannak 1 épület tetején. (Középső épület tetejére gondolok..)
De ha senkinek nincs vele baja akkor maradhat. Vigyorog

Szerintem GHnak azért ban igaza...vagyis abban hogy vagy vegyük ki vagy maradjon és mindenki tudja...sztem inkább maradjon mert Banánnal egy új 1v1 szabályain dolgozunk amihez kell a bug Vigyorog
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #13 Dátum: 2010.02.09 19:21 »

Bug nélkül is nagyon jó hely, főleg 1v1hez. Meg akár warhoz is. Szóval mindenhez, egy kérdés, ha nagyon ügyesek vagyunk (mivel ugye látjuk a nagy szigetet és a nagyról is a kicsit) ki tudunk-e lőni valakit a másik szigetről? vagy ez is egy másik "univerzum" dolog?
Naplózva

TOM.TOM
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #14 Dátum: 2010.02.09 19:43 »

Gh kilehet lőni...én M8al kilőttem egy antigravot amit alig láttam...
Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.039 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.