Stickman Warfare: A játék

2024.03.29 17:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 14   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: TGF Beszélgetés  (Megtekintve 255680 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #60 Dátum: 2010.06.27 23:50 »

Nem mondtam egy szóval hoyg vegyük be, csak azt hoyg adjatok neki esélyt arra hogy tisztázhassa magát mivoltáról, hogy végre lássák az emberek hogy ö nem ugyan az mint volt, ennek a próbaidőnek nem is a bekerülés a célja mint olvashattad hanem az hogy tisztázhassuk végre hogy megváltozott és ha nem is kerülhet be ide akkor is tisztázhatjuk a nevét hoyg más klánokba talán sikeresebben tudjon ezek után jelentkezni.
Naplózva

-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #61 Dátum: 2010.06.28 01:38 »

Kezdem a szokásossal , elnézést kérek , hogy belepofátlankodok a TGF-es dolgaitokba  , de most úgy megfogalmazódott bennem 1 pár dolog és szerintem nem felesleges leírnom.
Na szóval , Nesh "védelmében" próbálok majd a továbbiakban írni.

Először is , ugyan nem sokáig voltunk Nesh-el 1 klánban , de ez idő alatt (közhely tudom) elég rendes embernek ismertem meg , játékban is elég jól elboldogul.
Volt 1 hibája , amiről én ugyan nem tudok minden egyes részletet , de akkor is , mindenkinek lehet rossz napja , vagy olyan , hogy nagyon meg akar felelni az elvárásoknak és olyat mond/csinál amit később megbán. Ez történ Nesh-el is , megbánta a hibáját szvsz.
Lehet , hogy megjárt már sok klánt , köztük nagyklánokat is , de csak tud valamit hogyha bevették a HSPC-be , a -FirePower-be és a [TIM]-be is , Olival nálunk "összerúgta a port" , de tudomásom szerint már minden rendben van köztük , gondolom ezért is volt OMOD tesztelő Nesh.

Igaz , nem számít a véleményem , de ha nem is azt mondom , hogy rögtön vegyétek be, de 1 próbaidőt megérdemel.
Úgyhogy , próbáljatok meg elvonatkoztatni a régebbi dolgaitól , az úgymond nagyobb hibájától és próbáljátok meg megismerni , szerintem nem fogtok benne csalódni , de ha mégis akkor kész , kiteszitek a klánból és az élet megy tovább , úgy mint addig.
 
Ennyi jutott hirtelen az eszembe , most ilyen "okoskodó" avagy "Felejtsük el a jelentkező előéletét" , kedvemben vagyok (lásd. [TIM] tgf topic)
Naplózva

Nesh01
Vendég
« Válasz #62 Dátum: 2010.06.28 09:51 »

Köszi mindenkitől a kedves szavakat, és én banit-is megértem, nem akarok belekötni a válaszotokba, döntsétek el. Mosolyog
Am bennii még mindig tesztelő vagyok, csak nem nagyon járok fel. Kacsint
Edit: Ma van a sznapom .
Naplózva
-D- Banán
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #63 Dátum: 2010.06.28 10:48 »

de csak tud valamit hogyha bevették a HSPC-be , a -FirePower-be és a [TIM]-be is

Csak tud valamit ha mindhárom klánból kibaszták. FPnél ez külön 5*
Naplózva

(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #64 Dátum: 2010.06.28 14:13 »

Csak tud valamit ha mindegyikbe bekerült és ha mind3-ból kirúgták vagy kilépett, akkor tud valamit amit mi nem és most már biztos megtanulta hogy mit szabad és mit nem ahhoz hogy meg maradjon egy klánban.
Akárhogy is lesz ha bekerül próbaidőre itt másképp lesz mint a többi klánban,mert ott csak egy jó játékos volt akit felvettek,de itt nem csak egy jó játékos hanem egy kiváló személyiség aki mellet én biztos hogy kiállok mindenben és nem hagyom hogy ugyan azokat a hibákat elkövesse amiket anno azokban a klánokban.
Mi terelgetjük majd a helyes útra akkor is ha tudjuk hogy a próbaidő után mennie kell.
Naplózva

Nesh01
Vendég
« Válasz #65 Dátum: 2010.06.28 14:27 »

Ezt azért elmondom, hogy mielőtt jelentkeztem volna a klánba, azelött elrendeztem mindent a fejemben, hogy igen is, megtudok maradni huzamossabb ideig egy társaságban. És remélem próbaídőt megkapom, és bebizonyíthatom nektek főleg baninak, hogy azóta változtam. Remélem megbíztok bennem. Mosolyog
Naplózva
(-PRO-) Gaara
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #66 Dátum: 2010.06.28 19:03 »

Én viszont abszolút nem tudom mit mondjak.
Talán egy halvány nem.
Azért ez a döntésem, mert már ha 3-szor eljátszotta az emberek bizalmát akkor miért lenne más?
És szerintem meg ha felvesszük úgymond próbaidőre és tesz valamit amit mondjuk a klánnak nincs ínyére, akkor azzal a klánunk minősíti és ez nem jó.
Úgy gondolom próbaidő nélkül döntsünk.
Naplózva

H4rdcore
Vendég
« Válasz #67 Dátum: 2010.06.28 20:04 »

Üdv!
Nevem: Papp Krisztián
Lakhej:Budapest
Killek : 1138(kb)
Kedvencek:Mpg,quadro,law,m4:D
Kor : 13
Miért akarok tag lenni? Mert sok itt az [akkora marha vagyok, hogy az oLYant oJannak írtam] ember aki kedves és segítőkészek
Magamról : nyáron általába déltül vagyok(kivéve hétvégén)
Msn : djpiranha@velvet.hu
Játékbeli nevem:the_boss
remélem felvesztek
üdv:the_boss
Naplózva
(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #68 Dátum: 2010.06.28 20:33 »

OkéOKé...

Akkor mindenki írja ide le hogy Ness jöhet próbaidőre vagy sem,többség dönt...
Naplózva

-D- Banán
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #69 Dátum: 2010.06.28 20:39 »

Mindkettőtöknek NEM.
Naplózva

POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #70 Dátum: 2010.06.28 21:12 »

Sztem Nesh próbaidőre Igen. The Boss meg nem...
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #71 Dátum: 2010.06.28 21:24 »

Nesh jöhet próbaidőre. Mégpedig azért, mert ugye rontott. És a próbaidő pont azért van, hogy kijavítsa a hibát, bizonyítson nekünk, hogy megváltozott. Nem szeretném, hogy egy ilyen leendő tagot veszítsünk el a múlt miatt. Adjunk neki egy esélyt. Megérdemli. Ha eljátssza, nem él vele, megint ront akkor ennyi volt. De megérdemli szerintem. Mi nem veszthetünk.
Naplózva

(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #72 Dátum: 2010.06.28 21:51 »

2 db. NEM
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
Radva
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


WWW
« Válasz #73 Dátum: 2010.06.28 22:04 »

Boss nem.
Nesh-t próbaidőre bevehetjük, mostanában sokat beszéltem vele, és szerintem bevehetnénk. Amikor elkezdett játszani kb. 320 killje volt, akkor is azt mondta nem megy más klánba, csak a (-PRO-) -ba szeretne.
Naplózva

"Ha feldobva tanulsz, feldobva vizsgázol, és feldobva vesznek fel!"
(-PRO-) Gaara
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #74 Dátum: 2010.06.28 22:38 »

Én 2 db nemet mondanék.

Nesh-re a válaszom már leirtam.

Boss meg szerintem nem elég jó.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 14   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.