Stickman Warfare: A játék

2024.04.24 20:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 60   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános  (Megtekintve 757539 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
[M] Dawer
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

Mindíg minden körülmények között?


« Válasz #60 Dátum: 2010.07.31 00:27 »

Grat. az [M]-hez sok sikert. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Az életben lesznek olyan idők amikor nehéz lesz mosolyognod,de annak ellenére amit látsz,az összes fájdalom ellenére,meg kell őrizned a humorérzékedet.Tudnod kell mosolyogni azon a sok baromságon!
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #61 Dátum: 2010.07.31 09:04 »

Nem kell a lázítás. Tudom, én is írtam pár napja egy hasonlót, de aztán megbántam, és töröltem is. Szóval kritikákat fogadunk, amíg az tényleg kritika, és nem mocskolódás, meg lázítás.
Naplózva

   
Petra987 (x
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142

I (L) Damisz^^


« Válasz #62 Dátum: 2010.07.31 09:31 »

Kolta akor jelentkezek oldalon [M]?
Naplózva
nagyfiuu. ;||
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #63 Dátum: 2010.07.31 09:40 »

Igen, várunk a klánba természetesen, mint volt, tag. Mosolyog
Naplózva
Petra987 (x
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142

I (L) Damisz^^


« Válasz #64 Dátum: 2010.07.31 10:08 »

Köszönöm,mindenkinek ,hogy egy jó társaságba lehetek megint. Mosolyog
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #65 Dátum: 2010.07.31 10:50 »

Jel ne fogalmazz ilyen bonyolultan ú;-) bár lehet az is hogy az én.IQ-m alacsony...
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #66 Dátum: 2010.07.31 11:16 »

Onnan is törölhetném, de én nem vagyok olyan gyerekes, ellentétben veled. Amúgy még mindig nem értem a felháborodásod, soha egy szót nem váltottunk egymással a klánokkal kapcsolatban (amúgy se sokat). Vagy a Firepower a gond inkább?
Naplózva

   
(-PRO-)Jack
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #67 Dátum: 2010.07.31 11:26 »

Jómagam az FP-oldalán állok,egy kitűnő és kiváló klán volt,mindaddig meg nem jelentél és ezt is elbasztad mint ahogy oly sokszor már sok mindent..,nézz magadra hány klánod volt,hányat alapítottál,egyik jobb volt mint a másik de ha a tagok létszáma megcsappan és hirtelen csak 7 tagotok volt akkor máris szétfoszlattátok a klánt és alapítottál gyors az ujjat,de ez nem megoldás,elfutni a bonyodalmak elől és mindent a szőnyeg alá söpörni.!
és az sem megoldás hoyg egy feltörekvő de még kezdeti stádiumban lévő klánt azon győzködni hogy olvadjunk össze mert a ti hírnevetek emelkedni fog ezzel a tiétek meg végre vissza jön a nulláról,ami még közel sem ált a szikla peremén!
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #68 Dátum: 2010.07.31 11:51 »

Magamra nézek, eddigi klánjaim: PRO, MH, TIM, és most az M.
Most viszont te nézz magadra, hogy kb. 3 év alatt mennyit is töltöttél a játékkal, és ehhez képest mennyi mindenről hiszed azt, hogy informált vagy.
Mert ha informált lennél, tudnád jól, hogy nem kitértem a problémák elől, hanem elébe mentem azoknak: Sorra hagyták el a tagok a klánt pár nap alatt. És a TIM-et nem otthagytam, hanem egybeolvasztottuk Koltával. Ez volt a cél, igaz nem pont így sikerült, de most már nem fogom visszacsinálni.
Naplózva

   
(-PRO-)Jack
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #69 Dátum: 2010.07.31 11:58 »

Nem várom hogy vissza csináld,ezt túlzottan már nem lehet,én azt a regényt az embereknek írtam hogy lássák igen is van szavazati joguk.
Mellesleg én magamra tudok nézni és azt látom hogy mikor az emberek sorra hagyták el a klánomat amiben voltam,nem hátráltam meg nem kerestem kifogást és nem kerestem a kiskaput úgy mint a többiek és kitartottam a klánom mellet amit te nem mondhatsz el magadról.
Ha jól emlékszem nekem is meg kellet küzdenem az egybeolvadással de nem adtam fel nem akartam hogy a hírnevünk egy másik klánnal piszkolódjon.
Én magamra tudtam akkor sí és most is nézni és tudtam mit és hogyan kell cselekednem hogy a legjobbat hozzam ki.
Tudom te is ezt tetted, a klánnak a szerinted legmegfelelőbbet,mert nem akartál egyedül maradni várva a segítséget ami egyszer talán megékezik.
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #70 Dátum: 2010.07.31 12:02 »

http://stickman.hu/page/?o=clan&f=2&id=830&l=hun
Jóisten ki az alapító?
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
iZotee
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 157


Népszerűség: 1337 [+] [x2] [x5]


WWW
« Válasz #71 Dátum: 2010.07.31 12:05 »

Gondolom egy Oli által regisztrált acc,hogy a név megmaradjon Vigyorog
Naplózva



Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #72 Dátum: 2010.07.31 12:08 »

Nem várom hogy vissza csináld,ezt túlzottan már nem lehet,én azt a regényt az embereknek írtam hogy lássák igen is van szavazati joguk.
Mellesleg én magamra tudok nézni és azt látom hogy mikor az emberek sorra hagyták el a klánomat amiben voltam,nem hátráltam meg nem kerestem kifogást és nem kerestem a kiskaput úgy mint a többiek és kitartottam a klánom mellet amit te nem mondhatsz el magadról.
Ha jól emlékszem nekem is meg kellet küzdenem az egybeolvadással de nem adtam fel nem akartam hogy a hírnevünk egy másik klánnal piszkolódjon.
Én magamra tudtam akkor sí és most is nézni és tudtam mit és hogyan kell cselekednem hogy a legjobbat hozzam ki.
Tudom te is ezt tetted, a klánnak a szerinted legmegfelelőbbet,mert nem akartál egyedül maradni várva a segítséget ami egyszer talán megékezik.
Nem tudom miről beszélsz, én úgy veszem észre, hogy Gaara vezeti a klánt (az MH-s mehívós ötletért grat neki), te viszont semmit nem csinálsz. Mindegy, a vita itt befejezve. Mocskold a saját fórumotokat, meg az adatlapodat, de minket hagyj békén.

Sensui: Igen, azt én regeltem még Április elsején, amikor poénból megfordítottunk mindent, és átmentünk a [MIT] klánba. (hahaha)
Naplózva

   
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #73 Dátum: 2010.07.31 12:12 »

Oli! szerintem pont az ilyesmi hülyeségeid miatt hagyták ott a TIM-et Zyzuék mint az egybeolvadás. Meg is tudom érteni őket.
Kolta! A dolog amit el akartam mondani játékban csak te sz.artál a fejemre: Nagy hiba volt!

Ja és Oli! Igen, Gaara vezeti a klánt de Jack is sokat tesz érte. Te ezt nem értheted...
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #74 Dátum: 2010.07.31 12:13 »

Zyzu még minden ilyesmi előtt hagyta ott a klánt. Akkor még volt miért isteníteni a klánt, mi?
Naplózva

   
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 60   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.037 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.