Stickman Warfare: A játék

2024.06.26 04:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki nyeri meg a bajnokságot?
-MH- - 30 (15.8%)
(-PRO-) - 22 (11.6%)
-|H.S.P.C.|- - 12 (6.3%)
[M] - 24 (12.6%)
Betonkezű - 24 (12.6%)
-ELIT- - 50 (26.3%)
[FC] - 17 (8.9%)
[LegenĐ]- - 11 (5.8%)
Összes szavazó: 168

Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 39   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Téli Stickman Bajnokság  (Megtekintve 474883 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #330 Dátum: 2010.12.28 23:54 »

Szóltak, vagy egyáltalán tettek valamit a klántársaid, hogy ne csalással győzzenek? Nem hiszem, legalább is senki nem írta, hogy ellenkeztek volna a dolognak.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #331 Dátum: 2010.12.28 23:56 »

Crysis96, mivel ott voltak, ezért zavarták a bajnokság menetét. Örüljetek, hogy nem kaptatok keményebb büntetést, és kész.
(Szerintem félreérthettél, a tagok eltiltása csak az eredeti ötlet volt, ezt elvetettem)
Naplózva


Crysis96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #332 Dátum: 2010.12.29 00:00 »

Ilyen diszkriminatív dolgot még nem láttam! Mindenki utálja a klánunkat, és tessék ki lett használva a hibám arra hogy jobban megszégyenítsék! Igen örülünk annak hogy nem lett roszabb a büntetésünk, de Womi a lényeget még mindig nem látjátok be: ÉN hibáztam ENGEM illet büntetés!
Naplózva

,, Cry te böszme állat! XD " by: Sunny

,,Cs PedoCry!" by: CocaColaBoy
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #333 Dátum: 2010.12.29 00:06 »

Még mindig nem érted. Kap 90 nap eltiltást a klán, mivel megzavarták a tagok a CW menetét. Gyakori nálatok a tagváltás, nem hinném, hogy annyira meggyötörne ez titeket. Ha nyugodtan ültek volna az odakerült emberek a panthiban, semmit nem kapnátok. A Beton-M CW-n is volt néző, de nyugodtan tűrte a CW-t, nem is kapott miatta semmit sem.
Naplózva


fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #334 Dátum: 2010.12.29 00:09 »

Crysis nem te hibáztál,max abba ,hogy elküldted mindenkinek a szeró nevét.Hibázni Tian meg Hun8148 hibázott de nagyot.Kezdtek azzal hogy oda jöttek CW-re úgy,hogy nem is indulhattak.Később Tian ki be ugrált meg autózott a pályán,aztán elkezdett lövöldözni,később pedig mindenkinek mondta Hun meg Tian,hogy a HSPC-sek hol vannak a pályán.Ez 3v3-nál igen nagy segítség.A szomorú az,hogy többszöri figyelmeztetésre se hagyták abba.Sajnálom a Legend klánt,mert nem mindenki ilyen a klánban.Például ti hárman akik normálisan játszótattok ,ti isszátok meg a két ember lowságának a levét.Személy szerint én sajnálom,de jobban válogasd meg a klánod tagjait.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Crysis96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #335 Dátum: 2010.12.29 00:10 »

De értem! Itt engem nem ért senki!Amugy igenis meggyötör minket a dolog , mert egy láma klánnak ez vlt az esélye az áttörésre!De látom,hogy koptathatom a számat, nem kapja meg az igazi bűnös a büntetését. Köszönöm hogy meghallgattál!
Naplózva

,, Cry te böszme állat! XD " by: Sunny

,,Cs PedoCry!" by: CocaColaBoy
Crysis96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #336 Dátum: 2010.12.29 00:12 »

Crysis nem te hibáztál,max abba ,hogy elküldted mindenkinek a szeró nevét.Hibázni Tian meg Hun8148 hibázott de nagyot.Kezdtek azzal hogy oda jöttek CW-re úgy,hogy nem is indulhattak.Később Tian ki be ugrált meg autózott a pályán,aztán elkezdett lövöldözni,később pedig mindenkinek mondta Hun meg Tian,hogy a HSPC-sek hol vannak a pályán.Ez 3v3-nál igen nagy segítség.A szomorú az,hogy többszöri figyelmeztetésre se hagyták abba.Sajnálom a Legend klánt,mert nem mindenki ilyen a klánban.Például ti hárman akik normálisan játszótattok ,ti isszátok meg a két ember lowságának a levét.Személy szerint én sajnálom,de jobban válogasd meg a klánod tagjait.

Kösz Fradi, de ez igenis az én hibám. Amugy sajna hiába válogatnám meg az embereket a klánban,nem én vagyok a boss. De hagyjuk az ügyet, nem tehetek semmit.
Naplózva

,, Cry te böszme állat! XD " by: Sunny

,,Cs PedoCry!" by: CocaColaBoy
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #337 Dátum: 2010.12.29 00:13 »

Ilyen diszkriminatív dolgot még nem láttam! Mindenki utálja a klánunkat, és tessék ki lett használva a hibám arra hogy jobban megszégyenítsék!

LoL. Biztos megvan rá az ok, hogy utálják. És nem CSAK a te hibád, a többieké is. Mint mondtam, ha annyira zavarta volna őket, akkor nem figyeltek volna azokra az írogatásokra, hogy melyik ellenség hol van, hanem minimum stoppoltak volna, és kitaláltak volna egy másik szervernevet (privátban, persze). Nem tettétek meg, hanem folytattátok a CW-t. Pont.

De értem! Itt engem nem ért senki!Amugy igenis meggyötör minket a dolog , mert egy láma klánnak ez vlt az esélye az áttörésre!De látom,hogy koptathatom a számat, nem kapja meg az igazi bűnös a büntetését. Köszönöm hogy meghallgattál!

Látom te se ismered a katona életet. Ha ott valaki csinál valami rosszat, az egész brigádot megszívatják. Lehet jogtalanul, de tuti hogy azután egy rossz szó se lesz az emberre. Szinte.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #338 Dátum: 2010.12.29 00:15 »

Igazából nagyrészt azért kaptok, mert a leírásokból ítélve semmit nem tettetek azért, hogy az a két ember eltűnjön. A második ok pedig a realm nevének kiadása. Ha ezt a kettőt betartjátok, akkor valószínűleg továbbjutnátok.
Naplózva


Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #339 Dátum: 2010.12.29 00:16 »

Te a klánt képviselted a versenyen, szóval, amit csináltál az nem a saját, hanem a klán felelőssége. Legközelebb majd eszedbe jut, hogyha valamit csinálsz, akkor ne magadért, hanem a klánért tedd,  Puszi
Naplózva
Crysis96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #340 Dátum: 2010.12.29 00:16 »

Ilyen diszkriminatív dolgot még nem láttam! Mindenki utálja a klánunkat, és tessék ki lett használva a hibám arra hogy jobban megszégyenítsék!

LoL. Biztos megvan rá az ok, hogy utálják. És nem CSAK a te hibád, a többieké is. Mint mondtam, ha annyira zavarta volna őket, akkor nem figyeltek volna azokra az írogatásokra, hogy melyik ellenség hol van, hanem minimum stoppoltak volna, és kitaláltak volna egy másik szervernevet (privátban, persze). Nem tettétek meg, hanem folytattátok a CW-t. Pont.

De értem! Itt engem nem ért senki!Amugy igenis meggyötör minket a dolog , mert egy láma klánnak ez vlt az esélye az áttörésre!De látom,hogy koptathatom a számat, nem kapja meg az igazi bűnös a büntetését. Köszönöm hogy meghallgattál!

Látom te se ismered a katona életet. Ha ott valaki csinál valami rosszat, az egész brigádot megszívatják. Lehet jogtalanul, de tuti hogy azután egy rossz szó se lesz az emberre. Szinte.

Mark  már nem foglalkoztat a dolog, de azért erre még válaszolok: 1. nem jutott eszünkbe szerot váltani,igazad van de egy CW-.t szerintem nem lehet megszakitani azért mert az egyik csapat az emberei miat azt mondja hogy huzzanak át egy másik szerora. Nem tudtuk hogy van jogunk hozzá, de mind1 .És igen van rá okuk hogy utáljanak minket ebben igazat adok!

2. Ismerem a katona életet, és tudom hogy ez szoott történni, de mióta élünk katonaként egy játékban?
Naplózva

,, Cry te böszme állat! XD " by: Sunny

,,Cs PedoCry!" by: CocaColaBoy
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #341 Dátum: 2010.12.29 00:18 »

Nem élünk úgy, de itt is kb. ezek a szabályok vannak.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Crysis96
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #342 Dátum: 2010.12.29 00:20 »

Mark vettem az adást, nem hagyhatnánk végre ezt a dolgot?  És bocs all hogy ezzel zaklattalak titeket!
Naplózva

,, Cry te böszme állat! XD " by: Sunny

,,Cs PedoCry!" by: CocaColaBoy
Zsolt998
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #343 Dátum: 2010.12.29 15:54 »

-ELIT- vs Betonkezű
1.Kör: 139-136 az -ELIT- javára
2.Kör 156-166 a Betonkezű javára.
Összesítésben a Betonkezű jutott tovább 295-305 arányban.
Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #344 Dátum: 2010.12.29 15:55 »

Rohadt jó meccs volt, nem túzok, izgalmasabb volt, mint az idei vb döntő.
Bár egyes emberek viselkedése az eredmény kihirdetése után nem volt valami szép 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 39   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.