Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 21:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 21   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Stickman Warfare Bajnokság  (Megtekintve 310949 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Dátum: 2010.10.10 09:48 »

Stickman Warfare Bajnokság

Meghirdetjük az első hivatalos bajnokságot a Stickman történelmében! Úgy érzed Te vagy a legjobb? Kedved lenne versenyezni?
Jelentkezz Te is!

Egy elődöntőn választjuk ki azt a 20 embert, aki személyesen is megküzdhet a legjobb játékos címért!

Az elődöntő menete:
Regisztrálj a http://stickman.hu/verseny/ oldalon, majd november 14-én (vasárnap) ölj párat a játékban, és ha Te vagy a legjobb, máris bekerültél a versenybe Mosolyog Ilyen egyszerű! Mosolyog
November 14-én mindössze egy, azaz egy óra lesz a verseny (15-től 16 óráig). A versenyaccountok csak akkor kapnak killt!  Az első 20 helyezett jut be a döntőbe.
Mindenki mindenki ellen játszik, és az nyer, aki a legtöbb killt össze tudta gyűjteni!

A döntő menete:
A verseny döntője a Neumann János Szakközépiskolában (http://njszki.hu) lesz megtartva. (Budapest XIV. Kerepesi út 124.) Csak az jelentkezzen a versenyre, aki garantálni tudja, hogy odaér a versenyre, bármikor is legyen az, tehát nagyon messziről ne jelentkezzenek! A verseny időpontjában tekintettel leszünk arra, hogy azért a budapestiek ideérjenek! Kacsint A verseny egyórás lesz, és az nyer, aki a legtöbb killt össze tudja gyűjteni. A verseny napján még szervezünk nektek előadást/előadásokat is, illetve személyesen találkozhattok az adminokkal, és rajtuk kívül a 20 legjobb játékossal. Mosolyog
Sikeres nevezést és versenyzést kívánok!
Mérő Bálint (Bolint99)


http://stickman.hu/verseny/


A versenykiírás letölthető innen: http://stickman.hu/verseny/docs/stickman_bajnoksag.pdf
Hirdessétek a suliban is a versenyt, nevezzetek sokan! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.26 21:24 írta -MH- Mark575 » Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
BlueBoy
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2010.10.10 10:04 »

Azért én nem erre számítottam, szívessen mennék, de sajnos nekem messze van a döntő helyszíne. Nem lehetne, hogy itthon legyen a döntő?
20 "legjobb" játékos? Biztosan van náluk jobb is, csak éppen messze laknak, szerintem ez elég rossz megoldás volt, de ez az én véleményem.
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.10 10:10 írta BlueBoy » Naplózva
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #2 Dátum: 2010.10.10 10:07 »

A döntő pontosan mikor lesz? Mert attól függ pár dolog, pl. h az adott ember ráér/oda tud-e érni, stb. (én javaslom, h szombati napon legyen, mert a koleszba menők, pl. én, vasárnap szoktak vissza menni, és nem hiszem, h megjárnám oda-vissza + koleszba-itthonról...) Meg mi számít nagyon messzinek? 170 km az belefér?
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #3 Dátum: 2010.10.10 10:09 »

Ezzel lenne egy kis probléma, vannak akik nem tudnak elmenni Budapestre abba az intézményben versengeni, mert az ország másik felében laknak. Úgyhogy csak a Budapestiek és ahhoz közel lakók lehetnek a legjobbak, és nem azok akik tényleg sz*rrá vernek mindenkit Stickmanen fél óra alatt...
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #4 Dátum: 2010.10.10 10:11 »

Hát, akkor nekik lesz megtartva EZ a verseny. Lesz persze majd egy csak otthonülő verziója is...
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #5 Dátum: 2010.10.10 10:27 »

majd november 14-én (vasárnap) ölj párat a játékban, és ha Te vagy a legjobb, máris bekerültél a versenybe
Én ezt itt nem értem. Attól, hogy ölök párat mitől leszek a legjobb?
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
-D- Cody
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


-D-ani's "petsinthekeyboard" Lover ♥


« Válasz #6 Dátum: 2010.10.10 10:27 »

Ezzel lenne egy kis probléma, vannak akik nem tudnak elmenni Budapestre abba az intézményben versengeni, mert az ország másik felében laknak. Úgyhogy csak a Budapestiek és ahhoz közel lakók lehetnek a legjobbak, és nem azok akik tényleg sz*rrá vernek mindenkit Stickmanen fél óra alatt...
Ha ilyen lusta vagy...  Puszi
Naplózva

[18:59:31] DenDo728: Olyan Egod van ami ha fényt bocsátana ki nem kellene nap

"Titokság van!!" Dani Mosolyog
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #7 Dátum: 2010.10.10 10:31 »

Nem vagyok lusta, és annyira kocka, hogy annyit utazzak egy verseny miatt...
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #8 Dátum: 2010.10.10 10:37 »

Én Vácról megyek (vagy Gödről, attól függ, hol leszek). Remélem bekerülök a versenybe (mert így írtad).
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #9 Dátum: 2010.10.10 10:54 »

Jelentkezek, de szerintem hülyeség döntőt máshol játszani, aki nem tud elmenni? Az azért esik ki mert nem tud elmenne, de lehet ő nyerné...
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
Bilux
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2010.10.10 10:56 »

Szólhattstok volna, hogy mára tartogassam az 1337 ember ölését...   
Naplózva
Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #11 Dátum: 2010.10.10 11:08 »

majd november 14-én (vasárnap) ölj párat a játékban, és ha Te vagy a legjobb, máris bekerültél a versenybe
Én ezt itt nem értem. Attól, hogy ölök párat mitől leszek a legjobb?
Igaz, hogy lesz ez, vagy aki a legtöbbet öl? Mert valaki akkor bekerülhet top 20-ba 2 killel is?
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #12 Dátum: 2010.10.10 11:13 »

Szólhattstok volna, hogy mára tartogassam az 1337 ember ölését...  
Szerintem te ennyivel egyből bekerülsz most is Vigyorog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #13 Dátum: 2010.10.10 11:29 »

Kap valamit az első? Valami szép medált?
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #14 Dátum: 2010.10.10 11:37 »

Óriási dicsőség lenne szerintem már az is, ha kiraknák fórumra a te nevedet és rólad beszélnének, hogy igen is, te nyertél! Nem szükséges ehhez medál..
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 21   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.03 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.