Stickman Warfare: A játék

2024.04.25 22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- Általános/Offtopik  (Megtekintve 1095409 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #975 Dátum: 2011.07.30 14:56 »

Gratulálok nektek . Tiger, nemgondoltam volna, hogy ekkora senki lettél.  Stofi, benned nem csalódtam, mert nem ismerlek annyira. De nem gondoltam volna rólad. Mindenkinek jár a lehetőség... Na Fradi? Mostmár érted miről beszélek, mikor a társaságot hozom fel? de vegyünk fel mindenkit... Részemről ennyi volt a játék úgy érzem. A társaság tartott csak itt, de Márkon Kapán és Fradin kívül már hányni tudnék mindenkitől. Nem tetszik a társaság, nemtudok rólatok semmit, nemtudtok rólam semmit.
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #976 Dátum: 2011.07.30 15:20 »

Ötsém, széthull az egész társaság.. hát így kell egy tiszteletre méltó, nagy klánnak klánnak véget érnie? Egyszerűen rossz nézni, hogy mik történnek... meg skype-n is.. igaz hogy nem nekem szólt (elvileg) azok az oltások, de én éreztem lelkiismeret furdalást mindezért.. Zavart Most mondhatnám azt, hogy legyetek büszkék magatokra.. hogy ezt tettétek.. de inkább nem mondok semmit.. jobban fáj
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
kalló peti
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #977 Dátum: 2011.07.30 15:27 »

Az -ELIT- nem hullott szét,csak itt hagytak minket azok akik nem ide valók voltak!Én nem csak a rosszat szűröm le ebből hanem azt is hogy megszabadultunk néhány hűtlentől!
Naplózva
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #978 Dátum: 2011.07.30 15:28 »

Nehogy vége legyen az elitnek 2-3 ember kilépése végett.Még mindig jók vagytok szóval nyugi, legalább most megmutathatjátok: nem véletlenül vagytok nagy klán és a nehéz napokon is átszédelegtek. Vigyorog Kacsint én szurkolok nektek. ^^
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
Rotáció(s kapa)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


42.000


« Válasz #979 Dátum: 2011.07.30 15:29 »

Az -ELIT- nem hullott szét,csak itt hagytak minket azok akik nem ide valók voltak!Én nem csak a rosszat szűröm le ebből hanem azt is hogy megszabadultunk néhány hűtlentől!
Rám is gondoltál? Ha az így van neked sem ott a helyed.
Naplózva


"I beleive, i can fly!"
kalló peti
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #980 Dátum: 2011.07.30 15:33 »

Kapa igen rád is gondoltam!Attól még hogy kilép tiger meg stofi neked nem kellene,de még is megtetted!
Naplózva
laci409
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #981 Dátum: 2011.07.30 16:11 »

Nagyon nem voltak hűtlenek.Csak meg mondták a véleményüket és ebből jött a vita.Én nem gondoltam volna hogy ez lesz az Elit klánból...Mármint én így gondolom a történteket.
Naplózva

Pedofil a láthatáron*.* 
Zsolt998
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #982 Dátum: 2011.07.30 16:27 »

[2011.07.29. 11:40:38] sTofi°: azért szavazok nemmel
[2011.07.29. 11:40:58] sTofi°: most már az van hogy ha egy tag nemmel szavazz akkor azt nem vesszük fel szal
[2011.07.29. 11:41:08] sTofi°: csak az fog jönni akit szeretnék (blush)
Naplózva

Rotáció(s kapa)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


42.000


« Válasz #983 Dátum: 2011.07.30 16:49 »

Kapa igen rád is gondoltam!Attól még hogy kilép tiger meg stofi neked nem kellene,de még is megtetted!
Ahogy gondolod, elhiheted, hogy különösebben nem érdekelsz. Én fogadalmat tettem mikor felvettek kb másfél éve, hogy nem hagyom el a klánt és ez lett belőle miattatok, megszegtem amit ígértem, ezért bocsánatot kérek tőled fradi még ha volt köztünk nézet eltérés is olykor. Ez a klán az egyik legszuperebb, és valószínűleg mind a két oldal hibás még most is. Senki nem ismerte el a hibáit ez lett belőle. Remélem még lesz olyan ember a klánban akivel még fogom tudni a kapcsolatot.
Köszöntem a játékot is egyben.
Naplózva


"I beleive, i can fly!"
Zsolt998
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #984 Dátum: 2011.07.30 17:10 »

Persze,nemet lehet mondani de olyat ,hogy "csak azt veszitek be akit én akarok" olyat nem.
Naplózva

-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #985 Dátum: 2011.07.30 17:16 »

Csináltam skipot, vegyetek fő: nagy_teee
Naplózva


JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #986 Dátum: 2011.07.30 18:03 »

"...nem kell a mese..." Tudjátok, hogy a cw-n én is ottleszek, és telelett a pelusotok.
(ezért nem kellett volna kilépnetek a klánból; miután lerágtatok már mindent a csontról, jó lenne felébredni, hogy bolhából csináltatok elefántot, utána irány a porcelánbolt)


Massa, te megint nagyon okos vagy: ha egy vár rommá válik, az akkor is vár. Ha a trágya az égig emelkedik, az akkoris csak trágyadomb lesz.
Naplózva

fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #987 Dátum: 2011.07.30 18:13 »

Azért én már 2 éve vagyok elites nem mint te.Én is igent mondtam rád mert megbíztam benned és a klán többi tagja is.De te erre mindenkit ott b*szol át ahol lehet.Erről ennyit.

Stofi,most el nem tudnád képzelni minek mondalak magamba!

Nem különösebben érdekel hogy mit gondolnak rólam a 12 évesek..

Halkan súgom csak meg Stofi,mikor te jöttél a klánba  én hoztalak ide igaz?Gondolom arról már kevesebbet tudsz,hogy én kértem meg jó pár klán tagot,hogy szavazzon rád igennel,mert szerettem volna hogy a klánba gyere,és még így is csak 13 igened volt.Erről ennyit.Ezentúl Stofi úr minden egyes betűje innen törlésre kerül,mert nincs szükségünk árúlókra,akik klánbázison és itt is el árulják a klánt.Aki elmegy elmegy,nem érdekel,akinek ez a klán jelent valamit az úgyis maradni fog,aki meg csak ugró deszkának használja a klánt az MH-ba vagy más klánba az távozzon is,minél előbb.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Márk
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #988 Dátum: 2011.07.30 19:29 »

Mind megérdemli a sorsát.
Tiger, rólad egyszerű tömör véleményem van. Tapló paraszt.
Stofi, nem ismerlek.
Kapa, egy vagy a sok közül, nem mintha nagyon rá szorulnánk az ittlétedre.
 
Meglátszik ki az, aki a szarban is ottmarad.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #989 Dátum: 2011.07.30 20:13 »

Na akkor.Mivel Nazi papa nyaralni ment,átadta nekem a tejhatalmat.Vigyorog
Megcsináltuk a tgf szobát skypén,és már intézem az általunk megbeszélt emberkék felvételét oda,és amint bent vannak ott,lehet őket kérdésekkel bombázni.Vigyorog
Esetleg további jelölteket várok a klán tagjaitól,mivel 3 üres helyünk is van,és hátha találunk több alkalmas jelöltet.

Hajrá
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Oldalak: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.