Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 14:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- Tagfelvétel  (Megtekintve 49188 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
warrior12
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #15 Dátum: 2011.02.15 19:41 »

hy all most kihagyom a nyalizást és a tárgyra térek
Soproni vagyok kb 6-7 honapja játszok 14 éves vok
Extreme sportok: hegymászás, parkour
Hobim foci kedvenc csapatom a real madrid
stick:
gun:m4a1
      law: kedvenc
      m8 : ritkában vok
      mp5 : az elsö 5000 kill ig voltam vele
tech:mpg
       quadro: mostanában szoktam vele lenni
       noob : csak ha nagyon ökörködni akarok
       x72 : ritkán

elérhetöségek : msn horvath_bence12@citromail.hu
                     email: horvath.bence12@citromail.hu
                     facebook: horváth Bence
röviden enyi köszönöm a figyelmet ja és klánom több volt mint a ki van irva

üdv: warrior12
Naplózva
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #16 Dátum: 2011.03.02 17:01 »

A tagfelvételt bizonytalan időre lezárom.Mondjuk addig amíg valami normális emberke nem akar jönni a klánba,aki megfelel a követelményeknek,és még agya is van.
Hogyha ilyen emberke akad akkor újra meg lesz nyitva.Aki ebben magára ismer az pü-ben tudassa velem.


Tagfelvétel megnyitva.
Olyan emberek jelentkezzenek,akik az első hsz-ben foglaltaknak megfelelnek.
Mindenkinek újra kell jelentkezni akiről még nem született döntés.

Köszönöm.

« Utoljára szerkesztve: 2011.07.13 16:39 írta fradi » Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
laci409
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #17 Dátum: 2011.07.13 18:29 »

Sziasztok Elitesek!
A játékban Hikman11 a nevem,való életben Szabó László.Budapesti fiú vagyok 1998 március 25.én születtem(13 éves vagyok)az iskolám Pestújhelyi Nevelési Oktatási Központ(PENOK).Kedvenc sportágaim a foci,floorball,atlétika de még foglalkoztat a kosár is.Nagy koromba katona akarok lenni.Tanulmányi eredményem a közepes 3-4 közötti átlag de próbálom felhúzni magam,most megyek 7. osztályban.Az összes zenei műfajt szeretek.A példa képem Kimi Raikkonnen.Nah és most jöjjön a játékban elért eredményeim.
A játékot 2009 Tavaszán kezdtem el vagyis olyan 2 éve de 3-4 hónapot ki hagytam.MP5-el kezdtem pályafutásomat körübelül 15K-t értem el vele.Késöbb jött a LAW azzal voltam kb.1 évet össz.killem vele 20K körül.Mostanság MPG-vel játszom és kezdek kicsit áttérni az M8-ra is.Mostani killem 46K eléggé belehúztam mostanság.Fórumom 1 éve csináltam és olvasgatok,amihez tudok hozzá szólok.
Eddigi klánjaim(3 volt):
-[PSC]- Másnévem:Pro Stickek Klánja.A szerver változás miatt kiléptem.
[FC] Másnéven Fight Klub.Itt kezdtem a "klánosdit" és kb.1 évet ott voltam.Kiléptem ok miatt.
Starbuck* Másnéven Starbuck coffe house.Nem voltam sokáig benne,kiléptem mert az alapító ott hagyta és egyre jobban hullot szét a csapat...

Nos röviden ennyi lenne de Skype címem itt: szabo.laszlo981 az msn pedig itt: laci-007@hotmail.com
Ezeken a címeken ha felvesztek sokat tudok mondani bármiről amiről érdeklődtök.
Akit ismerek a klánból: Sunny,Kallós_peti,szécsi,és többieket még nem nagyon de szeretném meg ismerni.
És komolyan gondolom a klánba kerülésemet mert úgy érzem meg felelek az elvárásoknak.
Remélem jó jelentkezést írtam,és föl vesztek,további szép napot sziasztok Elitesek. Mosolyog
Naplózva

Pedofil a láthatáron*.* 
[-WSE-] Dodi_Villa7
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


http://vidi.hu!!!


« Válasz #18 Dátum: 2011.07.13 22:07 »

Üdv elitesek.
A játékban Dodi_Villa7 a nevem.Mindennapi életben Kettner József a nevem.Taksonyi kiskölyök vagyok,1998 November 9.én születtem.Iskolán:Taksony Német Nemzetiségi Ált.Iskola.Kedvenc sportom: Foci.
Tétjünk a Stickmanra.2010 December 8. fele kezdtem de 3-4 hónapot hagytam ki szerver hiány miatt.
Kedvenc fegyverem a MPG.QUADRO-val kezdtem a játékot.Ezzel a fegyverel szereztem 5k killt.Utána már vegyes volt.Mostanság az MPG,M4A1.M82A1 és Quadro-val vagyok.Nagyon aktiv vagyok.
Öszz killem:14303
Ediggi klánjaim:
trb:Itt kezdtem de hammar meguntam mert szinte inaktiv klán volt (3k killig nem volt klánom.)
(-Sift-) Pár hetet voltam ott mert valakinek sikerült feltörni az accuntom és kilépet.(Ezután nem voltam 3honapot és hála istenek jött az átregisztálás.)
[-WSE-]Ez az utolsó klánom aminek alapitolya vagyok.

Röviden ennyi lenne de MSN címem itt: kettner.dodi@hotmail.com Twitter:Kettner József Dodi
                                                                                                             @Dodi19981109
Facebok:József Kettner
Itt bejelöltök akkor minden hasznos információt elmondok magamról.
Akit ismerek a klánból:Sheffield
Komolyan gondolom a klánba kerülést mert valamennyire megfeleltem a feltételeknek
Remélem jó kis jelentkezést írtam és a klán tagja lehetek,további mosolygós napot Elitesek. Mosolyog
Naplózva

menék a klánba
X72: Értelmetlen parasztvakítós használhatatlan csicsafegyver
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #19 Dátum: 2011.07.14 22:51 »

Szépjóestét mindenkinek!
A nevem Hajagos Miklós(tudom hülyén hangzik, de nem én választottam). Vértessomlón élek, ez egy kis Istenhátamögötti falu Tatabánya mellett. 1995 szeptember 23-án születtem(egy gyors fejszámolás...=15 éves vagyok) Pesten és két hosszú évet töltöttem ott, ezután költöztünk vidékre. Ált. iskolai tanulmányomat már Vértessomlón végeztem, majd a tatai Eötvös József Gimnáziumba vettek fel, ahol jövőre kezdem a 10. évfolyamot.
Tanulmányaim átlaga idén 4,5 lett, amit nagyrészben a föci- és az angoltanárommal való nézeteltérések rontottak le. Jelenleg 4 nyelven tudom megértetni magam.
Szabadidőmben túrázok, futok, úszok, találkozok a haverokkal(ilyenkor néha általában iszogatunk is, nehogy kiszáradjunk) kosarazok, gépezek, néha olvasok. Zenei ízlésem határtalan, így szinte akármit tudok kedvelni.
Stickezni 2009 márciusában kezdtem Meeke névvel, azóta játszok kisebb, vagyis inkább nagyobb kihagyásokkal, gép- és egészségügyi problémák miatt. Ezidő alatt 18742 kill-t szettem össze főleg LAW-val. Fórumon kb. egy éve vagyok jelen. Az eddigi egyetlen klánom az Antant volt, amit szerintem senki sem ismer. Ebbe még newbie koromban léptem be, mert az osztálytársam alapította.

Elérhetőségeim:
Itt PM-ben, mivel egyik közösségi oldalon sem találhattok meg. Lehet, hogy ez egy kicsit antiszociálisnak tűnik, de őseink eddig megvoltak nélkülük 30.000 évig, szerintem (remélem) 100 évig én sem fogok belehalni, ha nem vagyok fent sehol sem, hírszerzésre egyébként is  ott a telefon.
A jelentkezésem röviden-tömören ennyi, és remélem eléri célját!

        Üdv:  Meeke
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.15 16:01 írta MeekE » Naplózva

lokopoid11
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


kezdő fórumozó


« Válasz #20 Dátum: 2011.07.17 15:57 »

Sziasztok!

Nagy Sámuelnek hívnak, játékbeli nevem jambolé. Pécsett lakom már 15 éve. 1995-ben születtem.
A játékot 2010. november elején kezdtem az egyik barátomnál, már akkor nagyon tetszett ami nálam nagyon ritka.
Még abban a hónapban regisztráltam egy másik accountal amit azért hagytam abba mert nem kaptam rá killt.
Utána aktiváltam jambolét, vele most 37k az összkillem. A kedvenc fegyverem az mpg és az m8 (m8-al most kezdek még csak megismerkedni), de nem zárkózom el egyik fegyver elől sem. Első klánom a Pearl Harbor volt ami nagyon tetszett csak az alapító kilépett és így szétszóródtak a tagok is. Mikor az 5ezredik killem körül jártam alapítottam egy klánt amit most már igen csak szégyellek a neve stickdaráló. Az oldal javítása után nem lett újra alapítva. Egy hónapja körülbelül jelentkeztem a Betonkezűbe ahonnan el lettem utasítva (ezt nem bánom annyira). VÍoltam még Starbucksos ami feloszlott mert Semic kilépett. És most az általam alapított HerO-ban vagyok ami egy jó klánnak ígérkezik eddig.
Sokan mondják, hogy klánvándor vagyok, de szerintem ez nem igaz mert ha a Pearl Harbor nem oszlott volna fel talán még mindig ott lennék. Amiért szeretnék a klánba bekerülni az több okból is fontos számomra
- kevés esély van arra, hogy fel oszoljon
- a társaság is szimpatikus ( bár nem ismerlek titeket annyira )
- nagy klán és tiszteletre méltó

Aktivitás:
- fórumon aktívan olvasgatok, de keveset szólok hozá a témákhoz
- A játékban aktív vagyok

Magamról:
szeretek sportolni szinte mindent ami labdajáték, de a Boxot is szeretem nézni is, edzésre is járok
van egy oroszlán fejű törpenyulam akit nagyon szeretek Mosolyog
Társasági ember vagyok, sok barátom van és kitartó vagyok.

elérhetőségeim.
- Facebook: Nagy Sámuel
- MSN: nagysamu@hotmail.com
- Skype:Nincs

Köszönöm, hogy elolvastátok és remélem tetszett Mosolyog
Naplózva

amíg erőd van csináld továb!!
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #21 Dátum: 2011.07.17 20:56 »

Tisztelt -ELIT- klántagok!
Magamról:
Czibere Richárd, játékbeli nevemen Kismessi27 vagyok és szeretnék közétek csatlakozni. 7. osztályos vagyok és 13 éves. Egerben lakom. A játékot kb. 2009. novemberében kezdtem és azóta aktívan játszok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Inkább TECH szoktam lenni azon belül pedig az MPG-t használom. Már sok klánba voltam amiket én alapítottam de már ilyet nem csinálok mert rájöttem nincs semmi értelme. Suliban napi 5-6 órám van ami kevés ezért tudok stickezni utánna. Szeretem a ROBOTROCK,Dubstep és a Rock zenéket. Ha a sportokat nézzük akkor: 3 éve focizok (heti 3 edzéssel (hétfő,szerda,péntek) ezeken a napokon nem tudok 5-7 óráig és már utánna sem játszani) és hobbim a floorball. Kedvenc filmjeim: Harry Potter 1- amíg csak lesz (: ,Végső Állomás 1-2-3-4.Szoktam nézni a Stickman blogot, az AzPara blogot és néha ránézek az Oli blogjára is. Régen játszottam a Counter Strike-al, a COD-al, a MOH-val, FIFA-val és más kisebb,nagyobb játékal. Mostanában pedig PS2-n tolom a NFS Undercovert és a FIFA10-et.
Hozzátok nem azért szeretnék jelentkezni mivel van egy csomó barátom. Hanem. Látom összetartóak és a fórumon is aktívak vagytok.

Elérhetőségek:
MSN: kismessi27@freemail.hu                 
Skype: kismessi (mostanában nem nagyon használom)
E-mail: cstrike_richard@hotmail.com
Facebook: (akit érdekel) Richie Czibere,Eger
Naplózva
~ -ELIT- Szőкє[*]
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



WWW
« Válasz #22 Dátum: 2011.07.18 15:55 »

Üdvözletem!

Beszéltem Fradival, aki azt mondta, hogy újra kéne jelentkeznem. Ezt most meg is teszem.

Becsületes nevem Dán Anita, 13 éves vagyok és Őrbottyánban élem a mindennapjaim. A játékot pár fiú osztálytársam mutatta. Eleinte regisztráció nélkül, unalomból játszottam, komolyabban 2010. 03. 06.-án kezdtem foglalkozni a játékkal, ugyanis ekkor regisztráltam. Az iskola miatt, volt egy kisebb kihagyásom, de már egy jó fél éve itt vagyok. Általában Tech vagyok Quad-dal, vagy MPG-vel. -Mostanában Quad-dal, mert kell a kill.- Zenei stílusom sokszínű, POP-tól kezdve, metal-on és scream-en át egészen a magyar rap-ig -Angel, D.D KoBe, SMF- bármit szívesen meghallgatok. Kedvenc együttesem a We Are The Ocean, ez egy metal banda. Imádom az állatokat. Van is egy papagájom, Saci. Komolyabb sportot nem űzök. Keveset nézek TV-t, inkább este és éjszaka. Imádok filmeket nézni, főleg horrort. Otthon problémáim adódtak a router-el, de azon vagyok, hogy a hibát kijavítsam és az otthoni gépemről is újra tudjak játszani. Honlapkészítésben is elég tapasztalt vagyok, főleg G-Portál-on. Ott sokáig volt egy neveldém, illetve volt pár blogom is, de ez nem az én világom. Értek a CSS kódokhoz -Cascading Style Sheets-, úgy - ahogy ismerem a hexa színkódot és hasonlók. Akiket ismerek Tőletek; NO_NAZI, Fradi, Csiga, Kalló_peti, Podma, Sheffield, Stukker01 -úgy ahogy-, Sunny -fogadott Nővérem-, sTofi_=) és Hikman11. Azért szeretnék jelentkezni Hozzátok, mert egy elég erős és összetartó klánt látok így a csapattagok felállásából.

Elérhetőségeim a következők;
Skype ; szoszispan -Itt általában mindig fent vagyok.-
Msn ; sz.ciklon@hotmail.hu -Itt is meglehet találni napi szinten.-

Köszönöm a figyelmet.
Naplózva

Ami a szívemen, az a számon.
-HUN-Perseus10
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



WWW
« Válasz #23 Dátum: 2011.07.18 19:12 »

Sziasztok!
Szeretnék jelentkezni az ELIT klánnál Budapesten élek Gál Péternek hívnak 15 éves vagyok a játékban álltalában naponta 5-8 órát játszom. A Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola egyik diákja vagyok
Naplózva
Cobrafizzo
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #24 Dátum: 2011.07.19 19:44 »

Üdv Mindenkinek!

A nevem Szabó Attila alias Cobrafizzo.
14 vagyok (életkorom)
Bár 15ezer killem nincs meg, Fradi azt mondta: "Nem a kill számít,hanem a jófejség és értelem" (lehet nem pont ezt mondta, de valami ilyesmit) ,és remélem ez megvan bennem (mármint remélem ti így látjátok).
Egy ideje már játszom a játékot (kb. 1 éve talán) de voltak nagyobb kihagyásaim, azért van csak ennyi killem (meg persze azért mert nem vagyok az a főkocka típus).
Kb. 2-3 klánom volt ebből 1-re emlékszem, az pedig a -[H.G]- volt.
mostanában egyre aktívabb vagyok mind fórumon, mind a játékban.
Elérhetőségem csak egy van (skype) de nem jó a mikrofonom, tehát hangkommunikációval nem érdemes próbálkozni, mert nincs értelme.De azért megadom:szati98
A klánból akit ismerek és/vagy beszélgettem vele:Fradi,Csiga,Peti,Hikman,Szécsi(bár már rég nem aktív, de azért ismerem),Sheffield,Stukker,Stofi
Na és persze a sport:2 éve karatézom,elég magas szinten tartok már [magyar bajnok vagyok (ha nem hiszed, nézd meg google-n)] labdajátékokat nem annyira szeretem, de tudom élvezni azt is.
Állatokról:van két macskám (Tappancs és Bagira) egy kutyám [Whiskey (nem én neveztem el)]
Anyázni nem szokásom, sőt szinte soha nem anyázom (belegondolok, nekem hogy esne)
Ennyit magamról.

Legfőképpen azért szeretnék jelentkezni, mert régi álmom, hogy ebbe a klánba bekerüljek (és persze szeretnék e nagyszerű közösség tagja lenni), és ha egyszer bekerülök, mindent megteszek, hogy benn is maradjak.


Üdv:Cobrafizzo
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.19 19:53 írta Cobrafizzo » Naplózva

Mondd sokszor,gyorsan hogy:Öt tucat az öt tucat
darkshot
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #25 Dátum: 2011.07.20 13:07 »

Üdvözlet minden elitesnek!

A játékban darkshot néven találhattok meg, a való életben Tóth Balázsnak hívnak. Nyíregyházán lakok a családommal. 1998. május. 18-án születtem ( vagyis most tavasszal lettem 13 éves), a Bem József Általános Iskolába járok, most végeztem el a 7. osztályt kitűnővel (eddig mindig kitűnő voltam). 4 éves koromban megtanultam úszni, 6 éves koromtól 10-ig úszóversenyekre jártam és sokszor értem el dobogós helyezést. Szabadidőmben szeretek focizni, kosárlabdázni, biciklizni ( néha csak tekerek az erdőben, de legtöbbször trükközök vele:P).
A játékot 2009-ben (talán tavasszal) kezdtem. Fórumokon találkoztam vele (a bannerrel aláírásokban). Gunnal kezdtem, elértem vele 2500killt. Aztán abbahagytam körülbelül 6-7 hónapra. Aztán karácsony körül unatkoztam és eszembe jutott a stick és azóta aktívan játszok ás elértem 24 ezer killt. Sokan gondolhatjátok, hogy hiperaktív vagyok és nem tudok lenyugodni. Ezt nemrég én is beláttam és próbálok tenni ellene. Találtam egy sikeres módszert ami lefáraszt (1kill 1 fekvőtámasz). Egyenlőre hatásos.
Eddig 2 klánom volt.
Az első volt Cok azthiszem majd abból kiléptem, mert egy gyűjtőhellyé vált.
Az után lett a PoA (Protectors of All), amiból a mai nap léptem ki.

Skypon teljes nevem darkshot a skype nevem pedig darkshot97 (a 98 foglalt volt), MSN-ezni nem szoktam.
Akiket ismerek: Fradi, Sunny, kalló_peti, stukker01, sTofi_=), hikman11, Szőke, de a többieket is szeretném megismerni.
Nagyon szeretnék bekerülni, bár ezt a játékban még sosem írtam. Remélem jó a jelentkezésem és felvesztek. Jó játékot.

Üdvözlettel darkshot

UI.: az egyik sornál valami miatt felsorolássá vált, nem sikerül javítani ez akarna lenni: de a többieket is szeretném megismerni. a hiba szőke jele volt, töröltem, így már jó.

UI2.: a fórumos része elmaradt: idén februárban regisztráltam és gyakran olvasgatok csak néha szólok hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.21 11:30 írta darkshot » Naplózva

A két klán nagy öregje sörrel a kezükben,nézik a mecset,mikor vagy 20-an várják,hogy megbeszéljük az időpontot.COOL.
[FC] Ferikegh
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #26 Dátum: 2011.07.20 14:06 »

Sziasztok Elitesek!
Szeretnék jelentkezni a klánba!
Nem azért akkarok jelentkezni mert Top 1. hanem azért mert a tagokra felnézek!!
Felnézek Fradira Zsoltra No_nazira és még a többi tagra!!
Szerintem ti Jófejek vagytok és nem is anyáztok , hogy megöltek!
Na most írok magamról is!
12 éves "Jófej" gyerek vagyok! Szlovákiában egy kis falucskában lakom!
Most költözünk ki Bécsbe ezért nem vagyok annyira aktív  játekban!

Naplózva

µ~'*_:µ€³²³@||
Skywoker_Lajos
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #27 Dátum: 2011.07.21 20:35 »

Helosztok szeretnék jelentkezni a klánba.
Aktiv játékos vagyok.
Acsapattársaimra felnézek.ű
kedvenc fegyverem Gun-ban M4A1

Üdvözletel:Skywoker Lajos
Naplózva
Pötyi
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #28 Dátum: 2011.07.23 14:56 »

Üdvözlöm az Elit klán tagjait!
Szeretnék jelentkezni eme rangos összetartó klánba.
Egy kicsit magamról:
Péter Richárd-nak hívnak 16 éves vagyok Budapesti lakos tanulányaimat a Békésy György Posta- és Távközlésforgalmi Szakközépiskolá-ban végzem a sport osztályon majdnem mindenkit ismerek a játékban a régi felhasználóm törlődőtt  s ezért látrehoztam egy másik accountot a bece nevem-ez onnan származik,hogy mivel Péter a vezeték nevem elkeztek Pötyi-nek becézni mert van egy játék aminek ugyan ez a neve a Játékról:
A kedvenc csapatom a GUN Tech-be nagyon ritkán vagyok a GUN-ban a lejobb és leggkedveltebb fegyverem az mp5-ös gépfegyver de az m4a1 el is szoktam lenni de most az m82a fegyverrel szoktam lenni s law-al pedig akkor szoktam lenni ha sokan vagyunk a játékba s mpg-vel csak akkor ha 1vs1 ezem valakivel,de ha sok a Gun játékos akkor is néha-néha mpg-vel vagyok.
A Játékra nagyon véletlen találtam rá abban az időben játszottam a stickman Arena nevezetű játékkal s mikor eggyszer a google-ba csak ugy irtam be hogy stickman kiadott egy oldalt s megnéztem láttam hogy letöltés hát letöltöttem akkor még nem tudtam hogy regisztrálni is kell rá sokat játszottam regisztrálás nélkül uttána mondták hogy lehet regisztrálni innetöl fogva nem is játszottam a korábbi stickman Arena játékkal.
Beszélt nyelveim:
Magyar
Angol
Azért szertnék eme nagy rangos klánhoz csatlakozni mert összetartó barátságos és vivves játákosok vagytok ezt tapasztalatt ból tudom Mosolyog
S szeretnék részelenni egy ELIT csapat tagjának
S ezzel a bemutatkózással el is búcsúzom tölletek sziasztok!!!

Naplózva
kali
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #29 Dátum: 2011.07.24 22:56 »

Emberek kali vagyok régi ELIT-es remélem visszavesztek:)
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.03 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.