Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 01:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- Tagfelvétel  (Megtekintve 49517 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Dátum: 2010.12.01 16:56 »

                         TAGFELVÉTEL KÖVETELMÉNYEK:

-Tagfelvétel:OFF
-Legyen jó fej,ismert és lehetőleg elismert.Anyázás szitkozódás nem elfogadott!
-Minimum 15.000 kill.
-Komoly szándéka a klánba kerülés!
-Aktívan fórumozik/játszik!
-Minimum 5 hónapja regisztrált,mind a játékba,mind pedig a fórumra!
-Maximum 3 klánja volt eddig,klán vándorokból nem kérünk!
-Egy hónapos próbaidő,ha ez alatt valami nem klapol,akkor a klán indoklás nélkül elbocsájtja!
-A klánba kerüléshez értelmi színt elvárás!
-A klán tagjai 1 hétig szavazhatnak a jelöltekre a hsz megírása után.Amelyik klántag addig nem szavazott,az így járt.
-Minél több igen szavazat kell,ha valakinek 1-2 nem szavazata van,attól még dönthet úgy a klán,hogy mégis felvételre kerül a játékos.


Hogyha úgy érzed ezeknek megfelelsz,akkor jelentkezz.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.29 23:05 írta fradi » Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #1 Dátum: 2010.12.28 12:03 »

Tagfelvétel megnyitva.Mindenkit megkérek,hogy ide csak a jelentkezések kerüljenek.Minden féle komment/a klán tagjai is/a tgf megbeszélés topikba legyen szíves írni.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #2 Dátum: 2010.12.28 13:11 »

Tiszteletem -ELIT- tagok!

Úgy gondoltam, hogy megfelelek az elvárásoknak, legalábbis nagyon remélem ezért beadom jelentkezésemet. A valódi nevem Ilniczki Kristóf 15 éves vagyok és Miskolcon élek. Az Avasi gimnázium tanulója vagyok, első éves. Mostanában a tanulmányi eredményeim nem valami fényesek de fél év után megpróbálok javítani rajta. Ha nagy leszek politikus szeretnék lenni. Amikor nem a gép előtt ülök akkor általában a haverokkal lógok. Amikor a gép előtt ülök fórumozok, játszok. A Stickmanen kívül a Fifa legújabb változatával játszok és elvétve CsSourcozok is. Ebből le is lehet szűrni, hogy szeretem a focit. Kedvenc csapatom az FCBarcelona és játékosom Xavi. (Órákat tudok beszélni a footballról tehát ha nem gond most nem merülnék bele.)
Nagyon sok fajta sportágat kipróbáltam már de mindig vissza húzott a szívem a focihoz sajnos mára már csak hobbi mert a tanulás mellet nem maradt időm edzésekre járni.
Mindenféle zenei irányzatot kedvelek.
Elérhetőségeim Skype: sedh013 Msn: i.kristoff@hotmail.com (ha többet megakartok tudni rólam vegyetek fel és szívesen mesélek)
Nagyon szeretek fórumozni bár inkább még csak olvasgatok de egy adott témához hozzá is szólok. A játékkal 2010 nyarán kezdtem el komolyabban játszani előtte nem nagyon öltem de figyelemmel kísértem a fejlődését. Általában MPG-vel ölök de szoktam MP5özni is és elvétve M4-el is láthattok. Eddig három klánom volt:
-[DW]- feloszlott
-[Hg]- érthető okokból kiléptem
-ELIT A- feloszlott.
A Bekerülési szándékomról csak annyi, hogy ezeket a sorokat is remegő kézzel írtam, így szerintem elég komoly. Számomra eddig csak álom volt, hogy tag lehessek de szeretném megvalósítani ezt az álmot.
A klánból ismerem: Csigát, Fradit, Kalló Petit, Podmát, Rotáció(s_kapát), Sunnyt, SzÉcSit, Tigerdasht a többieket csak látásból.

Köszönöm.

Üdvözlettel Kristof!
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.28 20:36 írta sTofii™ » Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Átok
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #3 Dátum: 2010.12.28 13:29 »

Sziasztok!

A nevem Lenner Zoltán, a játékbeli nevem $Átok$. Nemrég töltöttem be a 14. életévemet.
Nógrádsipeken lakok (egy kis faluban Vigyorog)
Fórumról: A mostani accountom csak 1 hónapja van regisztrálva, de volt egy előző nevem (Átok) de nem voltam elég aktív fórumozó, ezért elfelejtettem a jelszavam.
Elérhetőségem: Msn: len_zoli96@hotmail.com  
                     Skype: lenkieh96

A játékról:A játékot unokatestvérem mutatta 2009-ben, de csak 2010-05-27-én regisztráltam.
Két klánom volt: -M.S.K.-, -[H.G]-
Killem: Jelenleg 47528, de igyekszem hogy még több legyen.
Kedvenc fegyvereim: Mpg, Noob, M4A1, Mp5A3, Law, M82 Eredményeim: Wicked sick minden fegyverrel.
Fragvideóm hamarosan megjelenik.

Azért akarok ide jönni mert egy remek közösség vagytok, és sok barátom van ebben a klánban.
Sajnálom de nem vagyok valami jó fogalmazó ezért bocsánatot kérek! Remélem azért sikerült leírnom a lényeget.

Üdv: Átok
 
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #4 Dátum: 2010.12.28 13:33 »

Üdvözletem minden -ELIT- tagnak!

Úgy döntöttem, jelentkezek. Kacsint

Váthy Szilárd a becsületes nevem, Sárváron élek, és Szombathelyen tanulok a GT-ben. Akik voltak sticktalálkozón, személyesen is megismerhettétek szerény személyemet. Az úr 1996. évének 2. hónapjának 6. napján születtem Celldömölkön. Szeretek focizni, modellezni (nagykár hogy nem tudok Vigyorog), gépezni, a haverokkal lógni. Ezen kívül bicajozok, görkörizok. A játékkal 2010-02-26 óta játszom, a fórumon április tájékán regisztráltam magam. Komoly a szándékom a klánba kerüléshez és meg szeretném lelni azt a klánt, amiben jó ideig lehetek. Ezen kívül szeretnék tagja lenni egy jó, összetartó, aktív közösségnek. Killjeim száma jelen pillanatban 10168. Igen tudom, ez egy kicsit kevés. De szeretném minél hamarabb behozni, hogy teljeskörűen megfeleljek az elvárásoknak. Az anyázásról és többi negatív dolgot művelni nem szokásom, sőt! A jelenlegi klánom is azért van hogy felhívjam a figyelmet erre! Ha bekerülök szeretném ha a klán nem is de az elvek megmaradnának. Eddigi klánjaim: E.L.I.T.s Még a low korszakomban volt, de jól éreztem magam. Egy időben voltam vezér is, és azon a héten 1. voltunk hetiben. Végül innen jelentkeztem a [TIM] és 4 boldog hónapot töltöttem itt. Még ma is tisztelem Olit, Koltát pedig személyesen is ismerem. (sajnos Vigyorog) Ezen kívül volt pár saját klán, de egyik se hozta meg a kívánt sikert. Ezen kívül tagja voltam az akadémiának , de sajnos feloszlott. Már akkor szándékom volt a klánba kerülés. Sajnos igazán sokat játszani csak szünetben és hétvégéken tudok, ugyanis számomra a tanulás fontosabb mint a játék. A fegyverszakértelemről annyit, hogy igazán a TECH-ben érzem jól magam, mint low kvados. Imádom ezt hallgatni: "te nárcis low kvados"  Vigyorog Tehát ott tartottam hogy legjobban a Quadro nevű fegyvert kezelem. Gyors, masszív, halálos. Ezen kívül MPG-t is szeretem. NOOB-al nem szoktam játszani. X72-t is szeretem de csak ha unatkozok, akkor játszok vele. Teches rekordjaim: MPG-vel 18-as Godlike, quadro-val 29-es godlike, NOOB-al 9-es Dominating, X72-vel 7-es Rampage. A gun fegyverekről csak annyit hogy a LAW-ot és az M8-at kezelem a legjobban. Egy kis érdekesség: M8-al szereztem meg életem első wickedjét ráadásul 55-öst. A klánból ismerem személyesen azokat akik voltak találkozón, de ezt már említettem. Elérhető vagyok Skypon, MSN-en itt, e-mailen, travianon, xfire-n, és myvipen, iwiw-en, fészen. Kedvenc számítógépes játékaim: CoD sorozat, SW, AoE III, LoL.
Skype: vathy.szilard
X: hellshothun
MSN: csak közkívánatra ha nagyon kell.

Remélem a killjeim ellenére kapok egy esélyt, számomra már az is sokat jelentene. Ha valamit még meg akarsz tudni rólam, nyugodtan kérdezhettek! Remélem mindent beleírtam.
Köszönöm hogy végigolvastad ezt a kis fogalmazást!
Üdvözlettel:
Sensui
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Sólyom
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


Ragadozó madár


« Válasz #5 Dátum: 2010.12.28 16:46 »

Adjon Isten erőt,egészséget és szebb jövőt a Tisztelt Bajtársaknak,Bátor Veteránoknak,az egész ELIT klánnak!

Szerbiában lakok,Vajdaságban(melyről sok vita dúl,igazából hova tartozik).Érdekes,a szomszédos országokban is szeretik,és előszeretettel játszák a Pálcikaemberek Harcát.Ettől függetlenül remekül kijövök a magyar nemzetiségű emberekkel.
15 éves vagyok.2010 tavaszán ismerkedtem meg a Pálcikaemberek Harcával.Rossz számitógépem miatt a játék belépésétől kezdve kb 10 másodperc múlva leblokkolt a gép.Aztán lett egy új gép(nem mosó! Vigyorog(csak hogy legyen a szövegben kis poén is)),attól kezdve 101 százalékosan küldöm a játékot,egészen ideáig.
Álmom hogy bekerüljek a nagy ELIT klánba.A játékba regisztrálásom óta szemeztem ezzel a klánnal.Már az Akadémiába felvettek,de nem voltam elég jó,mint a többiek.
Hires akarok lenni,nagy respectet,és ez a klán jó ugródeszka lenne ehhez.
Furcsa,de nagyon szeretném,ha az ELIT rövidités lenne a nevem előtt.
Nagyon szeretnék a klánba bekerülni!
Fontoljátok meg,ha nem,akkor nem sértődök meg,kivárom a  következő tagfelvételt,majd akkor.
Ne feledjétek,ha nem vesztek be,akkor is szivesen jövök minden Klán Háborútokra,nem hagyok ki egyet sem!
Szabadúszó maradok,nem megyek más klánba,amig fel nem vesztek.
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.29 10:12 írta Sólyom » Naplózva

A kinai nagyfalat eredetileg Chuck Norris távoltartására épitették.
Szánalmas próbálkozás volt.
Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #6 Dátum: 2010.12.28 21:29 »

Üdvőzet Elit klán tagok.
Adam15 vagyok (rendes nevem: no comment), Miskolcon lakok és járok iskolába. Jelenleg hetedikes vagyok és kitűnő tanuló. Szeretek Omodolni, Stickezni, Heroes 5-ni, pokemonozni és minecraftozni. A játékot 2010. júniusában kezdtem, de fórumon még nem vagyok 5 hónapja. Jelenleg 21K killem van ami szinte napról napra gyűl. Inkább tech vagyok és kezelni tudom mind a 4 fegyverét, de főleg MPG-vel vagy quadroval vagyok. Ha esetleg gun vagyok akkor M82-ni esetleg M4-ni vagy MP5-ni szoktam. Miért szeretnék belépni? Egyszerű: szeretnék a legprofibb emberekkel egy klánban lenni. Illetve akiket ismerek innen azok mind jó fejek és segítőkészek. Elérhető vagyok facebookon és MSN-n. Ha kell csinálok skypot is.
Egyig 4 klánban voltam az -ELIT- A-val együtt.:
1. A régi (SAS) klán. Túl sokan voltunk és a vezető is eltűnt ezért kiléptem.
2. A -SpeedHunter- volt. A vezért feltörték és emiatt nem volt értelme tovább folytatnom ott a pályafutásomat.
3. A (LegenĐ) volt. Itt meguntam a sok ki-be lépkedést és inkább eljöttem.
4. Az -Elit- A volt amit ugye feloszlatott béjbí.
Remélem hogy bevesztek és teljes értékű tagja leszek a klánnak.
ui: Készült egy fragvideóm is ha nem tudtok rólam dönteni nézzétek meg. Ez még a (LegenĐ)-nél:
http://www.megavideo.com/?v=OM4TOAZS
Naplózva

Gabi
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Válasz #7 Dátum: 2010.12.30 10:27 »

Sziasztok Elitesek.

Gabi-nak hívnak 13 vagyok Szegedi. 1 éve ismerem a játékot ennek ellenére csak nyáron kezdtem el Komolyan játszani de azóta komoly szándékkal.
M4: Gun-ban ezt kezelem a legjobban
M8: Nem az erősségem de azért néha belépek vele
LAW: Még gyakorlom
MP5: Nagyon jó voltam vele bár abba hagytam és így elfelejtette kezelni

MPG: Sztem jó vagyok vele ha 1-10 pontozni kéne akkor olyan 7-6 pont közöttt (sztem)
QUAD: Na sztem evvel mindenki jó én az vagyok vele
NOOB: Nem nagyon használom csak néha
X72: Ha unatkozom vagy ha akarok vele pár killt szerezni

Már páran elismertek mint játékos de mégis csak egy nagy klánba szeretnék bekerülni szóval gondoltam jelentkezek (hátha) Igaz még csak 11k-m van de gyorsan behozom. Ami még fontos lehet ott van az Adatlapomon és. SMWF Elődöntő: 33. hely 75 kill-el
OMod verseny 2010 12 29 18:00 2. hely

EDIT: Elérhetőség: Skype: g.bedo97  MSN: g.bedo97@gmail.com

Köszönöm a figyelmet!
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.30 14:55 írta g.bedo » Naplózva

 
Hehe88888[Danana006]
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #8 Dátum: 2011.01.01 02:15 »

Sziasztok Elites tagok!Danana006 nevű acc-ommal jeliznék,mert hehe88888 nevű acc-omat,feltörték!7
Össz. killem:7900,de az 1 hónap próbaidő alatt meglesz a 15k!(hehe88888nevű acc.-omank 17392 killje volt!)
Naszóval:Danana006 vok,egy 14 éves Szoboszlói srác!
A játékot kb 7. hónapja ismerem és aktívan játszottam hehe88888 acc-ommal,de kb 1. hónapja ezzel tolom!(danana006)
Kedvenc fegyóim:GUN:MP5,LAW
                       TECH:MPG,NOOB
Sokan mondtág,hogy jó vok,és sokan ismernek mert szinte minden nap felmek 1 vagy 1.5 órát!

Nem volt sok klánom, most a -[PSC]- ben vagyok,de nagyon szeretnék az -ELIT- -be bekerülni!
Az -ELIT- -ből ismerek pár embert (pl.:Sunny,kalló_peti,stb.)
Még a killemről:Heti killem átlagban 1200-1400!Mint mondtam,sokat fentvagyok!
Skype:Sajnos nincs,de ha kell,csinálok!
MSN:dana0627@freemail.hu

Na sziasztok!
Üdv.:DaNaNa006
Naplózva

VóótMeghóót!
rokátor
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9 Dátum: 2011.01.01 20:00 »

sziasztok nagyon jónak tartom a klánotokat kalló peti régóta igérte hogy beléphetek a klánotokba
kedvenc fegyvereim:
TECH
quadro:szeretem ez a kedvenc fegyverem de van má is
noob: amikor kevesen vanak fön akkor játszok vele
x72:ezis jó eszt akor használom amikor nagyon sokan vagyunk
mpg:amikor közepesen vagyunk sokan akorszeretem használni
GUN
m4a1:ezel akor játszok amikor meg unom az mpg-ét
m82a1:nem sokat használom de eszt nem szeretem nagyon
law:jó fegyver hogyha sok tech van akkor használom
mp5a2:akkor használom amikornagyon unom a techet
Naplózva
barna13
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #10 Dátum: 2011.01.05 16:28 »

sziasztok nagyon jónak tartom a klánotokat már voltam az -ELIT-A- -ba de sajnos feloszlott
már több mint 1 éve játszok a Stickmannel
Héder Barnának hívnak 14 éves vagyok Győrben lakok szeretek focizni,horgászni és kockulni.
Már sok klánom volt de sajnos feloszlottak vagy kiléptem.
kedvenc fegyvereim:
TECH
quadro: szeretem ez a fegyverem de csak akkor használom amikor kevesen vagyunk
mpg: amikor sokan vagyunk akkor szeretem használni
GUN
m4a1: ezzel játszok a legtöbbet mert ez a kedvenc fegyóm
law: jó fegyver ez a 2. kedvenc fegyóm
mp5a2: ritkán használom max akkor ha kevesen vagyunk
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.06 09:30 írta barna13 » Naplózva
Csuka
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #11 Dátum: 2011.01.05 21:23 »

Hali All!
CsuKa vagyok.Szeretnék jelentkezni a ELIT klánba.
12 éves vagyok.
Tiszaújvárosban lakom.
Focizok.
Az az álmom h PRO stickmanos legyek és PRO focista.
Már régen is rajongtam a klánért sőt sok barátom is van.
Kedvenc Fegyoim:MPG , M4A1 , QUADRO , LAW
Killem 13951.
Volt sok kihagyásom mert feltőrték a karakteremet.
De mostmár újra aktív vagyok.
Remélem elfogadtok és eggyüt killelhetünk a klánnal.
Köszönöm Sziasztok.
Naplózva
fradi
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #12 Dátum: 2011.01.07 21:45 »

Idézet
Sziasztok dani vagyok tanuló meg apa meg öcsikém hárman nyomjuk a profilomat aktiv játékos vagyok és nagyon birlak titeket sokszor találkoztunk a csata téren,inkább gun szeretek lenni de  ha kill re  megyek tech Quardot nyomom,én bizzom pozitiv döntésetekben és várom válaszotokat hajrá FRADI HAJRÁ ELIT:-))))))))))))))))))
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
~ -ELIT- Szőкє[*]
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



WWW
« Válasz #13 Dátum: 2011.01.10 18:18 »

Tisztelt ELIT Tagok, úgy döntöttem, hogy jelentkezem! (:
A nevem Dán Anita. 13 éves vagyok és Őrbottyánban élek, Budapesttől kb. 30 km-re. 2010. Március 6-án regisztráltam, előtte unalomból öltem. A regisztrációt követően pár hétre rá abbahagytam, mert nem foglalkoztatott annyira. Aztán később visszatértem. Célom az, hogy 2011. Március 6-ig meg legyen a 20K, amire elég jó kilátásaim vannak. Mostanában napi egy órát tudok számítógép elő ülni. Mivel szakítottam internetes szenvedélyemmel, a neveldével, 100%-osan tudok teljesíteni itt napi szinten. Szabadidőmben CSS kódot írok. Ez egy stíluskód, ami holnapok kinézetét formálja. Rengeteg karakterből áll és csak akkor láthatjuk színesnek, ha feltesszük az adott honlapra. Ehhez hexa színkódot használok, amit elég jól ismerek. A klánból sajnos csak TigerDasht és Csigát ismerem. Csigával is inkább csak köszönőviszonyba vagyok. Eddig az Xfire, a LegenĐ és az [E] klán tagja voltam. Inkább Tech vagyok, de ha abba a csapatba, ahol én vagyok "túlerő"' van, szeretek átállni és így nagyobb a kihívás. Techbe vagy Quadrooval, vagy Mpg-vel vagyok. Gunba pedig MP5A3-mal. A játékon klánon kívül elég sok embert ismerek; GmaN; D-t, KingKillt-t, Boross-t, Béjbi-t, G.Bedo-t, Wiwit, Tyson-t, Nesh-t, Adam15-öt, Semic-et, Anonym-ot, Killer_Hun-t had ne soroljam tovább. Szeretnék profi játékos lenni és bekerülni az ELIT-be. Eddig 19.274 killt öltem, de feltett szándékom min. 100.000 killt ölni. Szeretném ha elfogadnának és tisztelnének a többiek. Köszönöm, hogy elolvastátok a jelentkezésem. Dönthettek akárhogy én elfogadom.
Köszönöm.
Naplózva

Ami a szívemen, az a számon.
|uS|beteg
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #14 Dátum: 2011.01.12 16:32 »

Üdvözlet, kedves -ELIT- klán tagjai!
Szeretnék jelentkezni a klánba, mert nagyon tetszik, összetartó, (ős)régi, és szimapikus, meg hát persze ez a 2. álmom..
Na,beadom a jelentkezésem!

Kezdem magammal!
Beteg néven játszok.. Mert kínoz a nátha.. xD
Sokan ismernek.. Mert már régóta játszom, több-kevesebb sikerrel, és sok-sok kihagyással. Mint említettem: régen kezdtem, nagyon régen..Klánok: Először a jaa-ban voltam, majd az -MH-ban és ezt követte a (testament)REC, de az átalakult, így |uS| néven fut.. (Olyasmi történt, mint a -|H.E.S.|-ből -|H.S.P.C.|-..)
Így hát, most pedig az |uS|-ben(anno. REC) töltöm napjaim!
Egyáltalán nem vagyok az az anyázós-típus.. Szóval káromkodni CSAK hülyeségből szoktam..(Tigri is bizonyítja ám xD)

Fegyverek: MPG-vel szeretek lenni, NOOB-al, és M4-el! | Csak úgy említem, Tigrit tegnap előtt-előtt 10-1003-ra vertem... Na jó, 8-10-re elp*csázott :/

Vannak a klánból barátaim pl. SzÉcSi, Tigri.
Ezen kívül: Black, Maestro, Energiabomba, Ronaldo88¤, Kungfus, stb.. :E

Össz.killem 8388 pontosan, kerekítsünk 8400-ra.
Aktív vagyok, heti 300-400, durván 500 killt viszek. Ezen a héten péntek estétől-vasárnap délutánig 175 killt sikerült összehozni, úgy, hogy közbe 1v1-eztem(2x), Mini-CW-ztem Kungfusékkal.. Jó, tudom, még nincs meg a 15.000 killem, de hamar meglesz, ha így haladok.

Egyébként 13 éves vagyok, és szeretek focizni, és gééépezni^^. Kedvenc csapatom a Barca, régen a Liverpool volt. Meg hát Hajrá hali!, de ez nem ide tartozik :Đ
Pár tulajdonságom még: heves, lusta:P, kockaa, vidám, barátságos..
Játékok: Call of Duty 2. , 4.-ezem a Sticken kívül.(COD: Singleplayer)

Zenék:
Igazából a rockot, a rappet és néhány popzenét hallgatok meg. Kedvenc számom pl.: Fluortól a Mizu, Keshatol a Take It Off.

Elérhetőségeim: Messenger(MSN): stickmanbeteg@hotmail.com És levél(stick-acc): beteg név..

Szerintem mindent leírtam;
Várom válaszaitokat.. Majd ha valakit meglátok Sticken, szólok neki, hogy jelentkeztem Vigyorog
Ja, és bocsi a helyesírási hibákért!

Alias beteg | 2011.01.12. x)
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.