Stickman Warfare: A játék

2024.04.27 16:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Offtopic  (Megtekintve 1317936 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #1515 Dátum: 2011.08.08 09:34 »

Idézet
Ehhez meg csak gratulálni tudok, kölykök. Gratulálok, komolyan, hogy itt élitek a fiatalságotok. Ennek azért vannak más "fórumai" is, lehetőleg IRL körülmények között. Még egyszer, gratulálok!

Igen, ezen a fórumon nőttem fel. És akkor mi bajod van vele? Képzeld mikor 12-3 éves voltam, nem voltak irl barátaim, csak néhány osztálytársam, akiket iskolán kívül ritkán láttam. Nem azért, mert nem próbálkoztam barátkozni, hanem mert bunkókkal voltam körülvéve.
Ezen a fórumon viszont egy remek társaságra bukkantam, és ez az életem részévé vált, ez a fórum elkísért az úton, amin azzá lettem, aki ma vagyok.

Arra pedig, hogy a fórum ugyanaz lesz mint volt, ugyanazok fognak írni oda? Nem. Oda pl. soha nem fog írni Leo, vagy DT. Sem Foxy és Assassin's. Ott sosem fognak megtörténni a dolgok amik itt.

De tudjátok mit? Feladom. Csináljátok, csináljatok a fórumból játszóteret a vérpistikéknek. Mert jóval több iqfajgter fog beszabadulni, ha hozzá lesz kötve accrészleghez.

Btw, a szép pillanatokat csak példaképp mondtam, de akkor legyen bemutatkozás, vagy a kinek honnan származik a neve.
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #1516 Dátum: 2011.08.08 11:11 »

Idézet
Ehhez meg csak gratulálni tudok, kölykök. Gratulálok, komolyan, hogy itt élitek a fiatalságotok. Ennek azért vannak más "fórumai" is, lehetőleg IRL körülmények között. Még egyszer, gratulálok!

Igen, ezen a fórumon nőttem fel. És akkor mi bajod van vele? Képzeld mikor 12-3 éves voltam, nem voltak irl barátaim, csak néhány osztálytársam, akiket iskolán kívül ritkán láttam. Nem azért, mert nem próbálkoztam barátkozni, hanem mert bunkókkal voltam körülvéve.
Ezen a fórumon viszont egy remek társaságra bukkantam, és ez az életem részévé vált, ez a fórum elkísért az úton, amin azzá lettem, aki ma vagyok.

Ugyanolyan vagy, mint jó pár éve. Most sincsenek IRL barátaid, és félted, hogy akikkel itt összespanoltál, nem fognak áttérni a másik, új fórumra. De ez rajtatok múlik, hülyék. Ugyanaz a társaság lesz ott is, mint itt is, csak épp fent kell tartani ... Inkább a design miatt b@szakodnátok, mert az még nem túl életképes.

Arra pedig, hogy a fórum ugyanaz lesz mint volt, ugyanazok fognak írni oda? Nem. Oda pl. soha nem fog írni Leo, vagy DT. Sem Foxy és Assassin's. Ott sosem fognak megtörténni a dolgok amik itt.

A fent sorolt négy tag nem igazán aktív, lassan évek óta ... Nem tudom, más csatornán tartod-e velük a kapcsolatot, ha tartod, akkor továbbra is tudod majd. Ha meg ide úgy sem járnak, nem mindegy?! Milyen dolgok történtek meg itt? DT nagy hisztije, multijai, amik miatt te is mocsok mód szidtad? Vagy a sok flamewar, amiből aktívan kivetted a részedet? Ne aggódj, ilyenek odaát is lesznek ...

De tudjátok mit? Feladom. Csináljátok, csináljatok a fórumból játszóteret a vérpistikéknek. Mert jóval több iqfajgter fog beszabadulni, ha hozzá lesz kötve accrészleghez.

Te is ugyanolyan vérpistike voltál (de ebből a hozzászólássorozatból úgy tűnik, még mindig az vagy). Kléni is az volt. Dani is, Tomi is, mindenki. Nézd meg a mostani fórumot. Tele van ismét vérpistikékkel. Csak épp újakkal. Hogy az újon is lesznek? Hol nincsenek?! Mindig voltak, mindig is lesznek. IQ fájterek? Igen, lesznek. Mint most is. Hozzá van kötve az accrendszerhez? Végre! Egy rendesen integrált rendszer, ami kompatibilis mindkét irányba, ahol a profilra kattogva nem csak az új hozzászólásokat látni, hanem a klánokat, killeket, hogy ki valóban kicsoda, nincsenek álnevezések multizások, senkinek nem fogja megérni hatmillió account, és aki foglalkozik a klánrészleggel, accrendszerrel, nagyrészt értelmesebbek, mint az olyanok, akik csak ide beszabadulnak néha, és közben fél percet nincsenek bent a játékban, csak szitkozódni jönnek. De ha beregel, szitkozódik, szépen vissza lehet keresni, büntetni, nem lesznek névtelen becsmérlők. Sokkal több előnye van az új rendszernek, mint hátránya. Nincsenek ott a régi hozzászólások? Mentsétek le magatoknak! Úgy sem nosztalgiáztok nap mint nap, abból meg úgyis lesz pár jó téma, ha mindenki máshogy emlékszik valamire
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #1517 Dátum: 2011.08.08 12:43 »

Mint hivatásos "vérpistike", azaz mint harci droid az nagyon emócionális síkra terelt "beszélgetés" kapcsán egy-két tényt hadd adjak, ill. kérdést tegyek fel. (linket nem adok, mert lusta dög vagyok).
A stick blogján Oli 2011.03.12-én kitett egy írást, ami az eljövendő fórumról is szólt. 5 hónappal ezelőtt!
3 hozzászólás volt, egyik sem foglalkozott az új fórum tartalmával, kinézetével. Mindenki "kussolt".
Oli feltehetően olyan anyagot rakott ki, amiben már komoly munka volt, de ha nem... kléni 5 hónapot elb@ßott az életéből erre, ami alakul, mert arra nem voltatok hajlandók, hogy "meg- vagy lefütyüljétek" az egészet.
Oli és kléni nem ígért zsákbamacskát, nem hazudoztak össze-vissza, azt kapja a "nép", amit megígértek. Hányan dolgoznak az új oldalon, és mennyiért? A játékot is azok fikázzák a legjobban, akik olyan szarrágók, hogy csak a torrent létezik számukra, mert sajnálnak koszos párszáz forintot kiadni egy filmre vagy játékra.
A lázadozás megy ezerrel, az "értékmentés" nem, a modokba, modellekbe mennyi anyag lett átmentve? Semmi. Teljesen üres. (Talán Sapy legnagyobb örömére).
Még annyit, a mobiljaitok és egyéb kütyüjeiteket milyen gyakran váltogatjátok, és hozzászoktok e szarokhoz.
Na, ez sem lett racionális hsz, de kapjatok már a fejetekhez!
5 hónap semmittevés után legalább most úgy tegyetek bármit is, hogy jobb legyen.
Kléni is konstruktív, már javított jelzett hibát. Ha aranyat kerestek a kevésnek is fogtok örülni, ha találtok.
Ha csak szart, bele is fulladtok.
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1518 Dátum: 2011.08.08 13:44 »

...Oda pl. soha nem fog írni ... DT.

HÁLA ISTENNEK!

Egyébként én még mindig azt mondom, hogy ez a fórum maradjon meg, de írni és regisztrálni ne lehessen. Just for memories.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #1519 Dátum: 2011.08.08 14:29 »

Uttóbit támogatom, de azt a 4et töröljük! Najó csak DT-t és az össze multiaccát fórumról!

A stickblogról ma szereztem tudomást. Őszintén? Ronda, de maradjon felőlem. Ezt viszont tényleg meg kéne tartani..

Banánkám, nem kell csodálkozni ha nincsenek haverjaid.. Kocka vagy!
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #1520 Dátum: 2011.08.08 14:47 »

Kocka vagy!

Szakadok. XD
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #1521 Dátum: 2011.08.08 14:54 »

...Oda pl. soha nem fog írni ... DT.

HÁLA ISTENNEK!

Egyébként én még mindig azt mondom, hogy ez a fórum maradjon meg, de írni és regisztrálni ne lehessen. Just for memories.
Na ott egy lájk
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #1522 Dátum: 2011.08.08 14:58 »

Kocka vagy!
Tamás bazzeg. ><
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1523 Dátum: 2011.08.08 15:06 »


+ még Danival és Pistivel együtt emlékszünk a múltkori LOL-ozásodra.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #1524 Dátum: 2011.08.08 15:39 »

Mindig jobb mintha stickmeneznék..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1525 Dátum: 2011.08.08 16:12 »

tl;dr

Ez a fórum nem fog megszűnni, csak le lesz zárva, írásvédetté téve, és megmarad történelemnek.

Az új dolgok menjenek az új fórumba, akármennyire is rühellitek a változást, meg azt, hogy egy funkciókkal agyonpakolt cucc helyett egy mocsokegyszerűt kell használnotok.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #1526 Dátum: 2011.08.08 17:41 »

Nekem még mindig az a véleményem, hogy nincs baj az egyszerűséggel, de az új fórum nem egyszerű, hanem hiányos, de tőlem. Ez nem fog megakadályozni a trollkodásban.
Naplózva
Ti@n
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143


VIGYÁZAT: Bringa függő


« Válasz #1527 Dátum: 2011.08.08 17:47 »

De miért is zárjátok le ezt a fórumot?
Naplózva


Én LAW-al: 1.Lövés=Figyelmeztetés;2.Lövés=Találat;3.Lövés=Laggolsz,EZÉRT nem tudlak megölni
"Nem helyes megkülönböztetni valakit a múltja miatt." by Admin
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #1528 Dátum: 2011.08.08 18:05 »

Mi hiányzik?
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #1529 Dátum: 2011.08.08 18:08 »

Online felhasználók, meg nem tudom, olyan kicsi az egész.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.038 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.