Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 01:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 ... 104   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Offtopic  (Megtekintve 1318497 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
[Mortals] Kecsappp
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


NYANNYANNYAN


« Válasz #390 Dátum: 2011.04.18 16:58 »

Megnyerted az internetet, Admin! Vigyorog
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #391 Dátum: 2011.04.18 17:23 »

http://www.youtube.com/watch?v=U975ObVjbAs
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #392 Dátum: 2011.04.18 17:41 »

Na jó,akkor inkább játszatok a facebookos Robot Unicorn Attack-al,az jobb,mint ez(a mylittepony-s) Kacsint xd
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
lemonizzle`*´
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #393 Dátum: 2011.04.18 23:18 »

Szerintem meg our little Admin ezzel jó reklámot csinált a mesének, lehet egynéhány embernek annyira megtetszik, hogy a pónik közben elfelejti a napi bölcsességeit ideírni. (:
Meglehet ezt szokni, sőt ha 'egyszer' le lesz véve, akkor még hiányozni is fog.
Naplózva

lagzikandur.
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #394 Dátum: 2011.04.19 09:47 »

Le vagy maradva. Már ki van véve.
Ilyenkor már aludni kéne dányi fiam <3
Naplózva
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #395 Dátum: 2011.04.19 10:56 »

Mit akarsz, egy mese lányoknak miről szóljon, katakombákba rohangáló überfelfegyverzett 18as szintű goblin-sárkányokról, akik varázs-csillám-f**zlámát idéznek le 5 percenként?

Alapjáraton azok a mesék amiken TI felnőttetek is bélforgatóakNAK KELLENE LENNIE GYEREKKÉNT! Milyen dologmár hogy olyan témákról néztek meséket, amiknek semmi köze az emberi életedhez? Végeredmény, repülni vágyó kiscsávó kiugrik az ablakon, keményvagyok, magamralövök apuci fegyverével.. DE! Nem gáz, hulljon a férgese.. Mosolyog
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #396 Dátum: 2011.04.19 11:48 »

Még szerencse hogy nem megy a hangszorom xd
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #397 Dátum: 2011.04.19 14:25 »

Mit akarsz, egy mese lányoknak miről szóljon, katakombákba rohangáló überfelfegyverzett 18as szintű goblin-sárkányokról, akik varázs-csillám-f**zlámát idéznek le 5 percenként?

Alapjáraton azok a mesék amiken TI felnőttetek is bélforgatóakNAK KELLENE LENNIE GYEREKKÉNT! Milyen dologmár hogy olyan témákról néztek meséket, amiknek semmi köze az emberi életedhez? Végeredmény, repülni vágyó kiscsávó kiugrik az ablakon, keményvagyok, magamralövök apuci fegyverével.. DE! Nem gáz, hulljon a férgese.. Mosolyog

Egyet értek Vigyorog De azért léci,engem ne vegyél azokkal a lányokkal egy kalap alá,mert én sem bírom az ilyen túl rózsaszín,mesevilágot..még kicsiként sem néztem ilyeneket..meg magát azt az erős rózsaszínt is utálom,mint annak a rendje..jómagam a krimiken meg a horrorfilmeken (meg a híradón xd) nőttem fel,meg mindenen amit akkoriban anyámék néztek a tv-ben Vigyorog Nem ilyen holmi ovis rajzfilmeken..szerintetek miért bírom a lövődözős-véres játékokat? Hát nem csak azért,mert tesóm azokkal játszott,persze az is,..ha meglátok egy csajt tetőtől-talpig rózsaszínben,már a rosszullét kerülget... Zavart Jó,nekem is van rózsaszín cuccom,de azt csak azért szeretem mert szőrös*-* xd
Hát ez van,de azért nem kéne..sajnos van olyan gyerek a sulinkban,aki teljesen beleéli magát a WOW-ba és nem tud különbséget tenni a valóság és a játék között.Amikor rájön pl szünetekben..elkezd ordibálni mint egy eszeveszett bolond,meg ilyen hülye mozdulatokat tesz(nem szólnak rá a tanárok.Már hozzászoktak,tudják hogy nagy kocka)...de igaz is,aki a más kárán nem tanul,majd a magáéból fog. Mosolyog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #398 Dátum: 2011.04.19 14:49 »

Pár szülő meg azt csinálja,hogy a gyerekét nem viszi magával,leülteti a rajzfilm elé,azt mikor haza jön még mindig ott van.Na ezt szokták csinálni páran.Aztán majd ráérez a kockulás "izére" azt majd még nagyobb állat lesz.Azt amikor felnőtt lesz belőle,olyanokat fog csinálni,amitől vagy a sittre kerül,vagy a sárga házba túlzott függőség miatt,vagy az utcára,azt ilyenkor a szülők vagy a gyereket hibáztatják,vagy magukat,és kérdezik magukba:Mit rontottam el?Szóval ha egy gyerek meghülyül a TV és a gép miatt és a gépet a valóságnak a való életet meg a játéknak tekinti.Na ekkor a szülők hibásak 100%-ban.Mert itt sajnos nem érvényesül az a mondás,hogy "Jobb később,mint soha".Szóval egy gyerek sok minden miatt "megromolhat",de ezt csak két ember akadályozhatja meg,az apja és az anyja.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #399 Dátum: 2011.04.19 15:10 »

Szabesz! Kötelező olvasmány - most akadt a kezembe, hogy kitámasszam vele a könyvespolcot -: Kolontári Attila; Magyar-szovjet diplomáciai, politikai kapcsolatok 1920-1941; Politikatörténeti Füzetek XXXI.; Napvilágkiadó, Budapest, 2009; ISBN 978 963 9350 54 4; 460. o. (3100 Ft)
Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #400 Dátum: 2011.04.19 15:38 »

Majd máskor. Mosolyog Most a Mein Kampf van teírtéken.
Naplózva
Borzmc
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #401 Dátum: 2011.04.19 15:44 »

My Little Pony? Cöhh....

http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #402 Dátum: 2011.04.19 16:42 »

Nyan Cat? Non stop Mosolyog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #403 Dátum: 2011.04.19 17:03 »

Sziasztok!Lenne egy kérdésem.A hetibe az elsö 3. helyezett kap medált?
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
Betonkezű MaRc600
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 309



« Válasz #404 Dátum: 2011.04.19 17:04 »

http://www.youtube.com/watch?v=JlViM7YQHi4&feature=feedf_more win!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 ... 104   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.026 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.