Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 00:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 ... 104   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Offtopic  (Megtekintve 1318465 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #990 Dátum: 2011.06.15 17:58 »

http://randomsag.tumblr.com/
Páran gondoltunk egyet, és elindítottuk mi is a vicces videós/képes/macskás oldalunkat. Próbálunk igényes dolgokat kirakni, ha tetszik, lájkoljátok (nem titkolt célunk, hogy mindenkinek ezzel legyen tele a facebook üzenőfala).
Egyébként lehet Facebookon, és Twitteren is követni, a Tumblr follow-ról nem is beszélve.
Egy igényes blogot szeretnénk összehozni, nem csak lopott tartalmakkal. Főként máshonnan szedünk képeket, de mindig kirakjuk a linket is, meg lesz sok saját tartalom is (van már pár XKCD fordítás)
Szóval ha tetszik, lájkolj, ossz, és mutasd meg másoknak is Mosolyog Hamarosan lesz beküldési lehetőség is.
Naplózva

   
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #991 Dátum: 2011.06.15 21:17 »

Skacok, ma van a holdfogyatkozás és mindjárt eltűnik... *-*
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #992 Dátum: 2011.06.15 21:32 »

Most megyek ki a városligetbe megnézni, remélem még/már látom Mosolyog
Naplózva

   
IMortal
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 265


Fuck and you


« Válasz #993 Dátum: 2011.06.15 21:38 »

Aki lusta dög mint én Vigyorog
http://www.youtube.com/watch?v=UgUieQsR4YI&feature=player_embedded
Naplózva

"Korrektnek lenni rég nem divat..." Deniz - Divat nem divat
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #994 Dátum: 2011.06.15 21:40 »

Skacok, ma van a holdfogyatkozás és mindjárt eltűnik... *-*
Még van másfél óra.
Naplózva
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #995 Dátum: 2011.06.16 08:52 »

Hát nem is azt mondtam, hogy teljesen eltűnik, csak már akkor az árnyékában volt a földnek és már nem látszott annyira
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #996 Dátum: 2011.06.16 10:17 »

Nem azért szidjuk mert új,hanem mert sz*rrá offolja a fórumot.

Ezt a moderátorok dolga eldönteni.

Azért mert ahogy szabesz leírta, nem tudnak fórumozni. Azt pedig nem itt kell megtanulni.

Mint ha te nem itt tanultad volna ... Mint ahogy a jelenlegi fórumozó "kemény mag" nagy többsége is. Ugyanolyan kis pattogó vérpistikék voltatok ti is, mikor idekerültetek, mint akiket most elküldtök az anyjuk pitsájába. Érdekes, hogy ti be tudtatok illeszkedni, másnak meg a lehetőséget sem adjátok meg.

Tudod, akit elküldenek annak a zöme 11-12 éves kor körül van

Honnan tudod? Nézz már szét más fórumokon is, KOMOLYABB fórumokon, ahol az átlagéletkor jóval 20 fölött van. Mindenhol vannak az anyanyelvüket elég amatőr módon használó felhasználók, és nem melegebb éghajlatra küldik őket, hanem válaszolnak a kérdéseikre, legfeljebb megjegyzik, hogy azért ezt nem egészen így kéne ... És ott még sem indul be a flamewar, mert képesek kulturáltan lerendezni. Persze, aláírom, mindenütt vannak vérpistikék, de ne higgyétek már azt, hogy ide aki beregel, csak közéjük tartozó lehet -.-'

Na pár hétre megint off.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

láng láger
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 151


Na aki beszó' annak szó' a kép.


« Válasz #997 Dátum: 2011.06.16 10:23 »

Mint ha te nem itt tanultad volna ... Mint ahogy a jelenlegi fórumozó "kemény mag" nagy többsége is. Ugyanolyan kis pattogó vérpistikék voltatok ti is, mikor idekerültetek, mint akiket most elküldtök az anyjuk pitsájába. Érdekes, hogy ti be tudtatok illeszkedni, másnak meg a lehetőséget sem adjátok meg.

Oké én is az voltam,de én nem offoltam végig mindent,én csak szimplán idegesítő voltam(xD).
Naplózva

Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #998 Dátum: 2011.06.16 10:37 »

Mint ha te nem itt tanultad volna ... Mint ahogy a jelenlegi fórumozó "kemény mag" nagy többsége is. Ugyanolyan kis pattogó vérpistikék voltatok ti is, mikor idekerültetek, mint akiket most elküldtök az anyjuk pitsájába. Érdekes, hogy ti be tudtatok illeszkedni, másnak meg a lehetőséget sem adjátok meg.

Nem minden esetben... azért vannak olyanok, akik csendben megfigyelik a környezetet és utána nyitják ki a szájukat. Sajnos nagyok kevesen.. Zavart
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #999 Dátum: 2011.06.16 11:10 »

Azért mert ahogy szabesz leírta, nem tudnak fórumozni. Azt pedig nem itt kell megtanulni.
Mint ha te nem itt tanultad volna ... Mint ahogy a jelenlegi fórumozó "kemény mag" nagy többsége is. Ugyanolyan kis pattogó vérpistikék voltatok ti is, mikor idekerültetek, mint akiket most elküldtök az anyjuk pitsájába. Érdekes, hogy ti be tudtatok illeszkedni, másnak meg a lehetőséget sem adjátok meg.
De most látnak először fórumot. Legalábbis én ezt veszem le. Voltam én más fórumon is, még ha nem is jelentősen, de voltam. Mondjuk lehet betudható annak ez az egész, hogy nem vagyok nagyon szociális forma .
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #1000 Dátum: 2011.06.16 11:13 »

StickMagazin gyorshír

2011. június 16. 11:13
A rendvédelmi dolgozók tiltakozó megmozdulásaihoz csatlakoztak a Stickman fórum önkéntesrendőrei is, megszállva az offtopikot.
Naplózva

Yety
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1001 Dátum: 2011.06.16 11:14 »

Mi az hogy offolja a fórumot?xDén bevallom nemnaon értek a forumokhoz:)
Naplózva
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #1002 Dátum: 2011.06.16 11:19 »

Azért mert ahogy szabesz leírta, nem tudnak fórumozni. Azt pedig nem itt kell megtanulni.
Mint ha te nem itt tanultad volna ... Mint ahogy a jelenlegi fórumozó "kemény mag" nagy többsége is. Ugyanolyan kis pattogó vérpistikék voltatok ti is, mikor idekerültetek, mint akiket most elküldtök az anyjuk pitsájába. Érdekes, hogy ti be tudtatok illeszkedni, másnak meg a lehetőséget sem adjátok meg.
De most látnak először fórumot. Legalábbis én ezt veszem le. Voltam én más fórumon is, még ha nem is jelentősen, de voltam. Mondjuk lehet betudható annak ez az egész, hogy nem vagyok nagyon szociális forma .

Biztos van ilyen fórumozó,de ha 11-12 év körüli is,akkor se biztos hogy egy IQ minusz és nem lehet vele megértetni a fórum szabályokat.
Mi az hogy offolja a fórumot?xDén bevallom nemnaon értek a forumokhoz:)
Az off az azt jelenti,mikor egy olyan hozzászólást írsz egy olyan témájú topikba ahova nem való.De ennek megértéséhez ajánlom ezt a linket:
http://stickman.hu/forum/index.php?topic=2426.0
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Yety
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1003 Dátum: 2011.06.16 11:30 »

Rendben,köszi!
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1004 Dátum: 2011.06.16 11:40 »

Példaértékű párbeszédet láttunk.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 ... 104   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.031 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.