Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 04:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 ... 62   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Panaszok  (Megtekintve 566418 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #450 Dátum: 2009.05.09 17:50 »

De igen, mert ha meglenne rendes szerver lenne nem p2p (szerintem.. ajánlom)
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #451 Dátum: 2009.05.09 19:06 »

Emberek,ma felmentem ölni lőni a semmibe,hátha.Azt tudtam,hogy nagyon szar most a játék,de hogy ennyire Soha nem gondoltam volna.Először is,tényleg nagyon nagy a lagg.És biztos,hogy lagg,mert lehet,hogy egyszer egy óráig lövöm,és nem hal meg,de a következő találkozásnál már meghal.Persze akkor is lövök elé-mögé-alá-fölé.És amin nagyon meglepődtem:30 killig mentem,és nem volt egy olyan sor se a chatben,ami ne említette volna a laggot!Amúgy meg ja,30 kill,ezt is alig bírtam összegyűjteni.Természetesen megadott belőle 21 killt na nem baj,végülis csak kb. 2 hónapja csinálja ezt,és ígéred Alex,hogy megcsinálod.(Helyette leprogramoztad,hogy kiírja,hogy mikor nem adja meg a killt az extra,gratulálok,ez ám a megoldás!Amúgy mialatt játszottam,egyszer nem volt ilyen felirat.) A másik,ami miatt fél óra minimum megvolt a 30 kill,az az,hogy maximum 17-18-an voltak.Szombat délután.Fél éve ilyenkor 40-en voltunk.Ja,és természetesen másik,nem regisztrált néven játszottam,mert a rendes nevemmel nem enged be,elvileg nincs regisztrálva.Ez is csupán másfél hónapja probléma.Oké,érettségi,de azért nem hiszem,hogy két hónapja tanulsz rá.A Mars robotosat se csinálod régóta....
A konverterről már szólni se merek,amit már 4,5 hónapja ígérsz.Meg hogy még mindig valami 40 kb/s-et használ a játék,a betárcsázósok miatt.
Sorolhatnék még olyan dolgokat,hogy egyetlen ismerős nevet láttam,három klán létezik már csak,stb...
Alex,elkúrtad,nem kicsit,nagyon!Ha ez így megy tovább,1 hónapot jósolok a játéknak,utána már a servert bekapcsolni is felesleges lesz...
Naplózva

   
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #452 Dátum: 2009.05.09 19:21 »

Úgy kb. igen. Ki gondolta volna pl. hogy ha kitöröljük a kisklán fórumot, akk ennyire kezelhetetlen lesz az egész klánrendszer  Hirdetőtáblát meg senki se használja, de az üzifalat igen, ami ezáltal lett... shit.
Lagg teljesen elviselhetetlen, előző héten volt nálam olyan, hogy 10 percenként DC, killt gyűjteni nincs értelme, merthogy akkor napi 4-5 órát kéne játszani, hogy toplistánál érvényesüljünk. És ráadásul még a kedvem is elmegy, amikor játszok.
Javaslat: szüntessük be a játékot (tudom, sokkol), és szánjunk rá egy hónapot egy totális ráncfelvarrásra. Ha értenék az egészhez technikailag, esküszöm, segítenék, de hát sajna...  Zavart Legyen bármi, csak ne ez pls.
Legalább fórummal nincs bajom  Mosolyog
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #453 Dátum: 2009.05.09 19:46 »

Igazuk van az előttem szólóknak, így nem sok értelme van, max csetelni meg szórakozni... de killt gyűjteni nem lehet...én is azt javaslom h 1 hónapot áldozzunk egy ""ráncfelvarrásra""...
amm én sem tudok programozni, de ha bármiben(!) is tudok segíteni akkor rám lehet számítani.(!)
Naplózva

Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #454 Dátum: 2009.05.09 20:04 »

Látjátok, hogy milyen rendes fanjaitok vannak? VigyorogKöltői kérdés
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.30 13:37 írta Ádám » Naplózva
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #455 Dátum: 2009.05.09 20:05 »

Javasolnék ennek külön topicot....
Am már nekem is lassan elmegy a kedvem a gametól. Egynap többet cs-zek mint stickezek, de van hogy csak cs-zek, és fel sem megye stickre.... ennyi...
engine, lagg, klánok, csökkenő playerszám, jelenlegi elrendezés, modolhatatlanság... 
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 21:52 írta P.rO.totypeD. » Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #456 Dátum: 2009.05.09 20:27 »

A hülye szerver nem enged be játszani... Aszongya, hogy a név nincs regelve, ilyenkor meg szerintem egy darab pontot sem kapok, így nem sok értelme van...
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #457 Dátum: 2009.05.09 20:40 »

Panasz: LÓ**** sok, annyi se fog történni..
Tőlem megszoktátok, paraszt vagyok, rinyálok ezerrel minden kis szarért, de Oli nem szokott így írni. (talán mert TÉNYLEGESEN SZAR VAN?)
EEnek egyszer mondtam már ezt az ötletet (he, tőlem vette). Egy hónapig amúgy is le kell állítani. Az alatt Alex nem csajozik, nem káockul, eszik, wczik és programoz (meg aludhat 2hetente). 1 hó alatt meg lehet csinálni egy fizikai engine-t egy jobb graf enginet, egy hónap alatt CSAK fejlesztés lenne.. Nem sokat kérünk.. Egy hónap egy életből semmi. Azon kívül annyit RÖHÖGVE meg lehetne csinálni.. Az alatt beindulna a modellezés (de érdekes, csak nincs helyből 20 modell, amire rábólintottál Alex..
Nem hiszem olyat kérünk ami lehetetlen. Csupán játszható, kellemes játékot, pontmegadást és semmi laggot. Most kezdesz majd panaszkodni, hogy más hiba nincs, de van.. Sok a láma, sehol semmi nagy klán.. Komolyan mondom a játék ki fog halni. Ami szerintem nem feltétlenül rossz, de könnyebb lenne NEKÜNK leállítani a folyamatot és visszafordítani.. Azon kívül TI sőt Én/MI se tudunk segíteni.. Lehet Calma se.. Alex programozta a stickmant, saját megvalósítás, letöltött pár algoritmust és átírta.. Azért vannak a bugok 20%-a mert nem gondolja végig, csak átírja azt viszlát.. Nem így kellene dolgozni, a programozás igaz hogy 20%ban tudás, 30%ban technika, de az a maradék 50% az nem letöltésnek kéne lennie, hanem technika biztatása tudással..

Alex. ELÉG. Veheted lázadásnak, de az emberek mennek el.. Mondjak neveket akik nagyon jók és jó volt mikor itt voltak, de nincsenek? Borzmc, tetra, Hades, Pist, Márk, Oli, most fűrész következik.. És ezt a listát sorolhatnám.. Nem most kezdődött ez.. A PSS és a CCB EZÉRT IS ment tönkre.. Most a CC hal majd be.. EZ ÍGY NEM MEGY TOVÁBB. DOLGOZZ!

No 4en közbe írtak, ebből egyet minnyá eltávolítok, mert nem kell ide az a hsz

Bolint Rozike felhasználót is kérlek..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Zsombor
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


CYBER ROBOT 3000


« Válasz #458 Dátum: 2009.05.09 21:10 »

Emberek,ma felmentem ölni lőni a semmibe,hátha.Azt tudtam,hogy nagyon szar most a játék,de hogy ennyire Soha nem gondoltam volna.Először is,tényleg nagyon nagy a lagg.És biztos,hogy lagg,mert lehet,hogy egyszer egy óráig lövöm,és nem hal meg,de a következő találkozásnál már meghal.Persze akkor is lövök elé-mögé-alá-fölé.És amin nagyon meglepődtem:30 killig mentem,és nem volt egy olyan sor se a chatben,ami ne említette volna a laggot!Amúgy meg ja,30 kill,ezt is alig bírtam összegyűjteni.Természetesen megadott belőle 21 killt na nem baj,végülis csak kb. 2 hónapja csinálja ezt,és ígéred Alex,hogy megcsinálod.(Helyette leprogramoztad,hogy kiírja,hogy mikor nem adja meg a killt az extra,gratulálok,ez ám a megoldás!Amúgy mialatt játszottam,egyszer nem volt ilyen felirat.) A másik,ami miatt fél óra minimum megvolt a 30 kill,az az,hogy maximum 17-18-an voltak.Szombat délután.Fél éve ilyenkor 40-en voltunk.Ja,és természetesen másik,nem regisztrált néven játszottam,mert a rendes nevemmel nem enged be,elvileg nincs regisztrálva.Ez is csupán másfél hónapja probléma.Oké,érettségi,de azért nem hiszem,hogy két hónapja tanulsz rá.A Mars robotosat se csinálod régóta....
A konverterről már szólni se merek,amit már 4,5 hónapja ígérsz.Meg hogy még mindig valami 40 kb/s-et használ a játék,a betárcsázósok miatt.
Sorolhatnék még olyan dolgokat,hogy egyetlen ismerős nevet láttam,három klán létezik már csak,stb...
Alex,elkúrtad,nem kicsit,nagyon!Ha ez így megy tovább,1 hónapot jósolok a játéknak,utána már a servert bekapcsolni is felesleges lesz...
21 killt kaptál meg ? :O De jó neked ember , én 120 ból kapok 20at -.-      .   És amúgy  tényleg nagy lagg van de alex már régebben megígérte h  kezd valamit a játékkal  szval igazad van.
Naplózva




 Imádom nézni a lawot
  Eltöltök vele akár egy egész napot
    Ha golyót kapok
 Beléd lövök egy nagyon nagyot
  Mpg is kedvencem
Repertoáromba ezt is bevettem   
 
Verset irta: Zsombor

 

http://stickman.hu/special_banner2.php?Zsombor&LAW.master&MPG.master.
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #459 Dátum: 2009.05.09 21:14 »

Velem volt olyan, hogy öltem 150et, és 0át adott meg. 0.o   

No meg ottvannak azok a 10-11 éves barsza féle veszekedős pöcsöök, akiket régen bannolni kellet volna, és még sorolhatnék neveket, kiket kéne bannolni, mert jó nagy százalékban ők is rontják a játék színvonalát... -.-"""
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
Zsombor
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


CYBER ROBOT 3000


« Válasz #460 Dátum: 2009.05.09 21:19 »

Na ez a másik fele ... Agyhalott kis vakarékok mindenkinek beszólogatnak és azt hiszik ők e legjobbak mert van kemény 2 hét játéktapasztalatuk és amikor megöl engem   azt hiszi  már bármikol bárkit megöl     Na ha valamitől akkor az ilyen kis nyomottaktól és a laggtól szokott elmenni a játékkedvem . Az a 4 hónapos kihagyásom is már azért volt mert egyszerűen untam -e miatt a játékot(na meg mert nem volt túl sok időm)  , tehát vártam négy hónapot hátha javulnak a  körülmények de inkább csak rosszabbak lettek !
Naplózva




 Imádom nézni a lawot
  Eltöltök vele akár egy egész napot
    Ha golyót kapok
 Beléd lövök egy nagyon nagyot
  Mpg is kedvencem
Repertoáromba ezt is bevettem   
 
Verset irta: Zsombor

 

http://stickman.hu/special_banner2.php?Zsombor&LAW.master&MPG.master.
green
Grafikus
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 380



« Válasz #461 Dátum: 2009.05.09 22:24 »

Nah igen. Szépen összeszedtétek. Amúgy én is egyre kevesebebt játszok... most jobb játék hiányában ráfanyalodtam cs 1.6-ra. Zavart Úgy vagyok mint itt mások is: többet cs-zek mint stickezek. Régebben ez nem volt így...
Nyomorékok mindenhol vannak, sajnos el kell fogadnunk, hogy nem lehet mindenki normális.
Admin most nem ér rá jah. Robot prógramozás, érettségi (én ennyit hallottam fórumon)... Valszeg ezért nem ér rá, bár nem tudom
A lényeg, hogy ez a játék egy nagyon jó közösséget formált,(habár vannak olyanok, akik kicsit kirívó esetek). Sok mindent is megtanulhat itt az ember. Pl. képszerkesztés, de én a modellezést ismertem meg Mosolyog
És az, hogy néha még más országokból is játszanak, szerintem rohadtul feldobja a hangulatot. Vigyorog
Szép teljesítmény, hogy egy ilyen játékot le tud programozni valaki ennyi idősen, (Admin, és Calma is Kacsint) Szerintem azért büszkék lehetünk. Mosolyog
Szóval tényleg nem lenne nagy cucc ezeket a dolgokat, amiket említettetek megcsinálni rendesen, hogy továbbra is jó játék maradjon a Stickman.
Naplózva
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #462 Dátum: 2009.05.10 00:21 »

Javítva: "hogy a továbbiakban jó játék legyen a stickman. Nem pedig mint most.."

Nem tudom gyerekek.. De ez így nem jó..


Ha már Panaszok: Szar 1 film a kör.. egy rendes horrort nem tudnak csinálni..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Leo
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 679


« Válasz #463 Dátum: 2009.05.10 00:30 »

én meg már szinte fel sem voltam már vagy 3 hete...
én is inkább CSS-zek sőt már adminom is van (ezt nem felvágásnak mondom) ott aztán van rend,a csávó feljön szeróra nagy pofája van és bann, egy hét után visszajön és érdekes máris csöndbe marad erröl ennyit.
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.10 00:32 írta Leo » Naplózva

Látom, hogy az emberek céltalan bolyongnak
mindegyik része akar lenni csak a bolygónak
Az idő kapujánál egyre többen tolongnak
az órát nem állítják meg,hiába kopognak.
/Tibbah/


Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #464 Dátum: 2009.05.10 00:47 »

Ja Bolint pls KURVAGYORSAN kezdjél valamit az ékezetekkel az accrendszerben pls..
Belépk a nevemen és not registered-et ír.. Hát kösz.. Rozike felhasználó miatt..
(baszki.. aki a stickel foglalkozik az még soha nem csinált tökéletes munkát XD)
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 ... 62   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.