Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 11:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Beosztások (MH-sok figyelem!)  (Megtekintve 12365 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
G.J. Foxy | Foxx | Glam Jam
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 655


Server Robocop


WWW
« Dátum: 2008.08.09 23:03 »

Csapatbeosztások és egyéb infók, illetve a tagok összeszedése & banner

Nos, az a helyzet, hogy már nem tudom ki van bent a klánban és ki nincs (nem az új tagokkal van a baj, hanem az inaktív régiekkel). Ide összegyűjtöm most akkor a tagokat, és mindenki megkapja a jól megérdemelt rangját (aki eddig nem akpta), illetve csapatokat picit rendezzük. Szóval, aki tag, írjon ide, aki nem tag, az ne írjon, mert csak törlöm a HSZ-ét... ha meg MH tagnak adja ki magát és nem az, azt úgyis kiderítjük. Mivel analog1t már vagy fél éve vagy még több ideje nem látni, mint a klán alapítója, kijelentem, hogy többet nincs a klánban, így újra én vagyok a clanleader, ezentúl én is vezetni fogok egy kisebb csapatot, ahol a klán azon elitjei lesznek, akik nem érték el a hadnagyi rangot (azaz nincs saját csapatuk). Továbbá a csapatoknak nevet kellene adni, mindenki a sajátjának.

Változás: amíg nem adtok a csapatotoknak nevet, nem fogom feltűntetni. Nyitok témát a megbeszéléshez, ide csak a lényeget írjátok (hogy ki van bent egyáltalán a klánban). Amelyik postot elolvastam, azt törölni fogom, hogy itt tényleg csak a lényeg maradjon. Ha valamelyik hadnagy csapat nélkül lát olyan embert, akit ő vett föl, akkor írjon.

Változás: hogy mindenkinek tiszta legyen. Hadnagyoknak (és annál angoybb rangúaknak) lesz/van csapatuk, ők vehetnek fel tagokat a csapatukba, illetve jóváhagyhatják, hogy egy tag  átmennyen egy másik csapatba (vagyis mindkettő csapat vezetőinek jóváhagyása szükséges ehhez). De, ha valaki eléri a hadnagy rangot, maradhat eredeti csapatában, nem muszáj sajátot csinálnia. Ezenkívül bárki kezdeményezheti egy nála kisebb rangú, egy csapatban lévő tag előléptetését, ezt a clanleader (én) vagy a teamleader (csapatvezető) hagyhatja jóvá (ez nem úgy néz ki, hogy napi 5-6 előléptetés). Továbbá a teamleader a csapatának bármely tagjának adhat (hadnagynál ksiebb) rangot.

Változás: a témát lezárom. Ide csak én írok. Ha valmait akartok a témával kapcsolatban, azt ne ide, hanem a Beosztások: Megbeszélésbe. Ennek oka, hogy ez, ami itt van, tájékoztató jellegű, ha valaki benéz, ne a sok postot nézze, és ezt eddig ti nem értettétek meg, és ide is írtatok. Szóval ott van a másik téma.

A változásokat ide fogom írni!

Szóval eddigi tagok, csapatok szerint, a következő formában: név (rang):

Vörös csapat:
Foxy (vezérezredes)
Pete (főtörzszászlós)
BuC€e (őrmester)
Zyzu (őrmester)
Zaknod (szakaszvezető)
Inad (szakaszvezető)

Kék Csapat (13. légió)
Rőzike (főhadnagy)
EE.one (őrmester)
Pisti (őrmester)
Borzmc (őrmester)
Csabesz (szakaszvezető)
Zoli (szakaszvezető)

Beteg (tizedes) Lost in Space

Golden Army
Mark575 (főhadnagy)
goulash (főhadnagy)
Leo (őrvezető)
Zsombor (honvéd)
Bilux (szakaszvezető)
Andris0131 (szakaszvezető)
Bennnii (szakaszvezető)

Csapat nélkül (ideiglenes, beosztás előtti):
-

Bannerek:
-MH- Foxy

-MH- goulash

-MH- Pete

-MH- Mark575

-MH- Rőzike

-MH- EE.one

-MH- Pisti

-MH- BuC€e

-MH- Zoli

-MH- Csabesz

-MH- beteg

-MH- Leo

-MH- Zsombor

-MH- Bilux

-MH- Andris0131

-MH- Borzmc

-MH- Zyzu

-MH- Bennnii

-MH- Zaknod

-MH- Inad


Volt -MH--s tagok:

"Én"
*Bannerét nem tudom berakni technikai okok miatt*
Töki

Horv
« Utoljára szerkesztve: 2010.11.12 14:43 írta -MH- Mark575 » Naplózva

Oldalak: [1]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.