Stickman Warfare: A játék

2024.04.24 06:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 91   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Baki parádé (ismét)...  (Megtekintve 624521 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #15 Dátum: 2008.03.10 19:57 »

A következő ápdéttel ez megszűnik, ugyanis ha megpróbálod, meghalsz és kiírja, hogy nemsikerült bejutni az épületbe Vigyorog
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #16 Dátum: 2008.03.10 20:22 »

Inkább azt oldd meg, hogy megakadjon, mert egész véletlen folytán lehet bekerülni a falba.
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #17 Dátum: 2008.03.10 21:00 »

Na persze, max el kéne kerülni az ilyen sarkokat Vigyorog
A probléma ezzel, hogy ha sokszor teztelem fal ellen, egy pár sarokra jó lesz, de az egész játék akadni fog. Ha nem, akkor pár sarok gázos marad. Próbáltam megakadást csinálni, eddig sikertelenül. Majd még fordítok rá energiát, de max így marad... Szemeten
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #18 Dátum: 2008.03.10 21:46 »

Amúgy meg baricentrikus koordinátákat használsz a fallal való ütközéshez?

UI: folytassuk a technikai részleteknél ezt.
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Daniman811
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2008.03.22 21:57 »

Nos velem megesett az, hogy kétszer tett be a játék Vigyorog vagyis magam ellen játszottam Vigyorog egy gépen... Amint a képen is láthatjátok, követtem magam. Vigyorog
www.pityju666.fw.hu/stickman/img_b/stickman_bug.jpg

mi az a piros izé a képen fent az ablakban???
és mi az az ablak a játék alatt???
Naplózva
Pityuli
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



WWW
« Válasz #20 Dátum: 2008.03.22 22:22 »

Attól függ, mire gondolsz. Ablakos módban szoktam játszani, ahhoz egy parancssor kell, annak az ablakát láthatod. a képernyő tetején a winamp fut. emellett a CCC, a videokártyám vezérlőprogija.
Ha nem találtam el mire gondolsz, ird körbe.
Mi bajod a nappal? Nagy sárga bogyó. Vigyorog

[off]
Javaslat: kattints az emotikonokra
Javaslat kettő: az extrán véges az SQL mérete. Inkább módosítsd az üzeneted, feleslegesen ne irkálj!
[ADMIN EDIT: én töröltem, meg elvileg ez a dolga walcznak is Ja, most azért editelek, hogy ne foglaljak SQL helyet... 1 mega már foglalt a 100ból :O ]
[/off]
« Utoljára szerkesztve: 2008.03.22 23:39 írta Admin » Naplózva

Modeller, webmékör.

az oldalamon a v5 felületet használd köcce! bár nekem édesmindegy végülis xD
Daniman811
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 2008.03.23 08:42 »

jó. az a bajom a napal ha beleviszed a fegyver 1ik részét akkor [akkora marha vagyok, hogy az oLYant oJannak írtam] mintha a fegyveren lenne a  nap. nem takarja el a fegver érted?
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #22 Dátum: 2008.03.23 13:28 »

figy, fogj egy fegyvert (mondjuk egy műanyag kalasnyikovot, mint én tettem), menj ki napsütésben, és nézz bele a napba! Te sem fogsz mást látni, mint amennyit a játékban látsz.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Daniman811
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2008.03.23 14:34 »

hülye. a fegyvert vidd a napba A NAPBA úgy hogy mintha eltakarnád a napot a fegyverre de nem. vagy ha nem érted LAW val lőjj a nap felé de úgy hogy a fegyver magasabban legyan a napnál. mit veszel észer? a rakéta a nap mögött ment el nem elötte. érte???
Naplózva
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #24 Dátum: 2008.03.23 16:00 »

Egyrészt tisztelettel beszélj légy szíves, mert ha ezt a noobulást folytatod, kitiltalak a fórumról.

Másrészt a map maga jóval kisebb annál, mint ami a játékban látszik. Az amit a játékban látsz, az ELVAKÍTÁS. Gondolom ha te egy rakétát figyelnél a nap előtt, csak egy nagy fényes pacát látnál (másodpercekkel a megvakulásod előtt), a rakétát meg nem.
Ez az impresszionizmus. Nem az van a játékban, amit gondolsz, hogy van, hanem az, amilyennek látszik. Tudom, hogy ott a nap, és csak egy picit korong, mégis egy nagy fényes pacát látok  helyén.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Daniman811
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2008.03.23 19:50 »

csak mondd meg hogy ke felrakin ide a képet akkor megmutatnm
Naplózva
Pityuli
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281



WWW
« Válasz #26 Dátum: 2008.03.23 22:33 »

Bocsi Vigyorog annyira nem vagyok benne a dolgokban, de aztért legyünk rendezettek.
ja, ez off

Figyi, Daniman. Nincs tárhelyed? Ha máshogy nem megy, küldd el nekem emailban, felrakom, aztán postolom itt. istvan.b.yeti@freemail.hu
Naplózva

Modeller, webmékör.

az oldalamon a v5 felületet használd köcce! bár nekem édesmindegy végülis xD
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #27 Dátum: 2008.03.24 17:16 »

Vagy valaki a kedvemben jár, vagy bug: kép
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #28 Dátum: 2008.03.24 18:37 »

Ez is mutatja, hogy nemigazán tökéletes még a rendszer Vigyorog De legalább majdnemvan. A mostani verzió már majdnem feltöltött, és nem tartom olyan fonotsnak, hogy megszakítsam. A lényeg, hogy a saját neveiteket ne nézzétek
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #29 Dátum: 2008.03.25 20:21 »

Az eső párban esik

Ilyeneket írkál a serverstats a kedélyállapotátol függően
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 91   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.