Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Hol találtál rá erre a játékra?  (Megtekintve 215331 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #165 Dátum: 2009.08.18 18:42 »

a haverom mondta, hogy talált valami fejlesztős játékot(nem a stickman)  és mondta, hogy próbáljam ki, de nem emlékeztem az oldal címére hát elkezdtem keresgélni a google-ban, aztán valahol láttam egy leírást a stickman-ről és gondoltam letöltöm! hát nem bántam meg! 

Elég másolós a neved, ha megbocsájtasz, van már egy EE-nk 
Nesze xDDDDDDDDD
Lehet h már írtam, de csakazértis mégegyszer:
tehát majd' 1 éve az osztály első infó órán talált valami nagyon gagyi pálcikaemberes online fps-t. Toltuk egész órán (duplaóra). Eredménye az, hogy törölték minden gépről és szaktanári járt minden ilyen játszásért. Néhányan nem adtuk fel, és otthon is toltuk egy csomót. Na aztán rászoktam. Azóta utálok játszani, de néhány kocka itt tartott többszöri távozás után is XD
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
DarkRopEE
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

Master of csipa!


« Válasz #166 Dátum: 2009.08.19 07:52 »

a haverom mondta, hogy talált valami fejlesztős játékot(nem a stickman)  és mondta, hogy próbáljam ki, de nem emlékeztem az oldal címére hát elkezdtem keresgélni a google-ban, aztán valahol láttam egy leírást a stickman-ről és gondoltam letöltöm! hát nem bántam meg! 

Elég másolós a neved, ha megbocsájtasz, van már egy EE-nk 

jaj sry tényleg nem akartam másolni! meglehet változtatni?
Naplózva

gunner
Vendég
« Válasz #167 Dátum: 2009.08.19 08:03 »

a haverom mondta, hogy talált valami fejlesztős játékot(nem a stickman)  és mondta, hogy próbáljam ki, de nem emlékeztem az oldal címére hát elkezdtem keresgélni a google-ban, aztán valahol láttam egy leírást a stickman-ről és gondoltam letöltöm! hát nem bántam meg! 

Elég másolós a neved, ha megbocsájtasz, van már egy EE-nk 

jaj sry tényleg nem akartam másolni! meglehet változtatni?

A fórumon igen de az accrendszerbe nem.Sztem nembaj csak a két E betű egyezik meg.sztem maradthat így.
Naplózva
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #168 Dátum: 2009.08.19 10:48 »

Maradhat, csak szóltam

HallodEE.. Szemét vagy. Ne általánosíts, én miattam maradtál itt ^^
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Karalábé
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

Gyilkos Zöldség


« Válasz #169 Dátum: 2009.08.22 20:25 »

Én a régi jó google segítségével találtam meg eme remek játékot.Úgy kb másfél évvel ezelőtt
Naplózva

Gyilkos Zöldség
wertaq-
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #170 Dátum: 2009.08.22 20:34 »

Számtekórán egyik haverom elkezdte jáccani a gamet megkérdeztem a nevét és beirtam Google-be.Azóta kockulok a sticken Vigyorog Vigyorog
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

OneShotHeadShot
"Ahol az akarat ott a mód is."
              /Robert Lyons/

"Hát igen ezeket loptam"  By:Stohl!!

Így kell elopni azt amit más ellopott és a beképzelt szövegét...
-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #171 Dátum: 2009.08.26 23:09 »

Suligépeken rajta volt és egyik osztálytársammal elkezdtünk órán játszani(xXxLEVIxXx)Vigyorog aztán regisztráltunk ,pont az acc rendszer elindulása után és elmondtuk 2 haveruknak(andris0131,dani0001) , hogy találtunk 1 jó game-t próbálják ki...hát így történt.levi azóta abbahagyta,dani nem túl aktív én se vagyok már az a régi player akinek csak akill számít.andrás meg még mindig játszik de már ő se akkora kocka mint kezdő korában Vigyorog
Naplózva

Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #172 Dátum: 2009.09.03 21:02 »

Az én történetem sem más, mint a többieké. Infóórán rátaláltam, azt' játszottam.
Március eleje felé az egyik osztálytársam, akinek meg volt Alex msn-je, írt Alexnak, hogy vagyok én, webprogramozó, aztán csináltam egy oldaltervet, majd megcsináltam az oldalt. Majd egy account rendszer (a debütálás március 15 volt. Készüljetek, meglepi a 6. hónapos fordulón! Kacsint), majd az üzenőfalat, meg még a többit.
Aztán jött a smiley verseny, amit green nyert, illetve láttam green képeit. Megkértem hát, hogy tervezze meg a honlapot. Hát ilyen remekül sikerült a terv. A nagy részét leprogramoztam, de egy kicsi azért kimaradt.
Úgy kb ennyi. Na meg most jön a KlánBázis... v0.1pre-beta Vigyorog Vigyorog
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #173 Dátum: 2009.09.03 21:04 »

Engem a szörnyeteg neve érdekel.Ki volt?
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
GabEsZ
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


WWW
« Válasz #174 Dátum: 2009.10.09 21:36 »

2009.07.16 avgy 17.-es dátumot írtunk ekkor. Unatkoztam Vigyorog Nézegettem a YouTube-on vicces videókat és ott volt POD átlalt feltett "Cigány GPS" videó. És mellette volt egy link (stickman.hu) és hogy innen letölthetem Mosolyog
Naplózva
Croissont
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

Pék


« Válasz #175 Dátum: 2009.11.03 17:07 »

Húha, én asszem, kb egy évvel ezelőtt keresgéltem a google-n pálcikaemberes játékok után, aztán már az első a Stickman Warfare volt, hát letöltöttem és tetszett. Vigyorog
Naplózva

Merve merek merve merni merni!

Te tetted e tettetett tettet, te tettetett tettek tettese, te!


Kép by Kolta
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #176 Dátum: 2009.11.03 17:32 »

*> mint fél éve.
Naplózva

ikaku
Vendég
« Válasz #177 Dátum: 2009.11.07 09:19 »

Én elsőnek infó órán néztem meg mi ez. Mostmár tudom
Naplózva
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #178 Dátum: 2009.11.07 12:12 »

Klánháborúról ismerem a játékot, valaki postolta a linket klánfórumra, én meg elkezdtem vele játszani  Vigyorog az A.o.D. klánban voltam, azelőtt a K.L.-ben. Ha valaki tudja, hogy Ő volt az aki, feltette oda a stickman, kérem jelentkezzen Vigyorog
Naplózva
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #179 Dátum: 2009.11.07 14:51 »

Admin és én sokat figyelünk arra, hogy a Stickman a legjobb keresési szavaknál első helyen szerepeljen... De ebben ti is tudtok segíteni, úgy, hogy a weblapotokra kiteszitek a Stickman linkjét.
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.