Stickman Warfare: A játék

2024.04.24 12:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 [65]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Jelentkezés TGF  (Megtekintve 716267 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sitichu
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #960 Dátum: 2011.07.21 21:12 »

Sziasztok!
Szeretnék jelentkezni, mert:
1. szeretnék egy jó klánban lenni,
2. szerintem jó fejek vagytok.  Mosolyog
Körülbelül 2009.decemberben, 2010.januárban kezdtem el játszani akkor még nem tudtam sokat a játékról így nem tudtam annyira sok killt szerezni. Pár héttel később (de szerintem egy hónap is volt) meglett az 1.000 pont. Nagyon belelkesültem és elkezdtem játszani. Tökélyre fejlesztettem az mp5 tudásomat (zoomban, és no zoomban is jó vagyok) igaz először MPG-vel nyomultam, de nem tudtam még használni mert túl bonyolult volt nekem  Mosolyog.  Nemsokára meglett a 2.000 pont és abbahagytam az account fejlesztését, mert bénának tartottak, hogy az elején milyen ügyetlen voltam.
Így hát kezdtem egy új felhasználót Sitichu névvel, amivel már jobb voltam. Kb 2000 killig vittem, amikor beleuntam a sok kockulásba és tartottam egy kis szünetet. Fél évvel később újult erővel belekezdtem a játékba, akkor már nagyon sikeres voltam ment a napi 150-200 pont is. New Record ! Mosolyog   
Komolyabban 2-3 hete játszok, most már megy a napi 600-650+ pont, amivel rendszeresen bent vagyok a Top 5-ben. Jelenleg 6617 killem van a 10.000 re gyűjtök. Amivel jó vagyok: MP5, M4 no zoom, noob.
Lehet, hogy értelmetlen lett és vannak benne helyesírási hibák bocs Mosolyog
Köszi hogy végigolvastad!
(magamról azért nem írtam, mert még rájöttök, ki vagyok. Vigyorog)
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.21 21:22 írta Sitichu » Naplózva
(-PRO-) Hippo
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 339

master of weapon :D leader of hippos :)


« Válasz #961 Dátum: 2011.07.29 20:04 »



 Kb 2000 killig vittem, amikor beleuntam a sok kockulásba   




nem birtad sokáig XD
Naplózva



Pajesz a viziraider!
A lagg nem ismer határokat
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #962 Dátum: 2011.07.29 20:58 »

Nézdmá' 1 viziló! :DD
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #963 Dátum: 2011.07.30 21:32 »

                                                       Üdv (-PRO-) Klán Tagjai!



Nevem a játékba Zak. A valós életben Szlávik Norbertnek hívnak, és Budapesten él a család, már több, mint 13 éve. Jelenleg 12 éves vagyok, és most szeptemberbe töltöm be a 13. koromat. Szabadídőmben általában filmezek, lent lógok a haverokkal, vagy gépezek, tv-zek. Hobbijaim közé tartozik a kosárlabda, de amit komolyabban üzök sportot az a box, már 1 éve.  Kedvenc zenei stílusom a rep, és a hipp-hopp, de a rokkot is szívesen hallgatom. Az állatok iránt nagy szeretet vonzódik, mert szeretem őket nézni, és akár gondozni, ha úgy adódik. Jelenleg egy kisebb fajta betegséggel is küzdök. Szív ritmus zavarnak hívják, vagyis idő közönként nem rendesen ver a szívem. Idővel kifogok belőle gyógyulni. Ennyit magamról. Sticken 34.000 killem van körübelül. Komolyabb klánom csak egy volt, az is a -|H.S.P.C.|-, de onnan kitettek, mert Dani nem nézte jó szemmel, hogy tag vagyok. Naponta játékban is fent vagy, és fórumot is naponta olvasom, ha éppen nincs más dolgom. De általába mindíg jut idő rá. Klánból ismerem, Kungfust,Banánt,GameHuntert, és egy kicsit Joe Blackot. Többieket látásból ismerem. Kedvenc fegyvereim az mpg,m4, és az x72. Napi 100 kill általában össze jön.


Elérhetőségeim:

Skype: norbert,zak
MSN: Nem nagyon használom.
Facebookon is megtalálható vagyok.


Minden fajta választ, indokot elfogadok.

Üdv, Zak.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.31 18:16 írta >Zak< » Naplózva

Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #964 Dátum: 2011.08.02 07:50 »

Mélyen Tisztelt (-PRO-) klántagok!
A mai napon arra határoztam el magam, Czibere Richárd, játékban ismert nevemen "kismessi27", hogy jelentkezek közétek. Egerben élek immár 13 teljes éve. A Tinódi Sebestyén Általános iskola padjait koptatom már most 6 éve. Eddig ezen a 6 év alatt 3-szor lettem kitűnő tanuló és utána pedig csak kerek 4,0-es átlagom lett vagy 4,5-ös. Azért szeretnék hozzátok jelentkezni mert végre beszeretném fejezni azt hogy nem tudok egyetlen klánban sem meg maradni mivel vagy feloszlik, vagy elküldenek, vagy kilépek. Igen tudom sok klánban voltam már de ez nem dicsőség, ez szégyen. Játékban mondatni sok barátom van, de a klánon belül szinte nem ismerek senkit csak egyedül "Zak"ot. Tudom ez egy rossz pont de hát ez ellen már nem tudok semmit sem tenni de ha bekerülök biz-isten hogy összehaverkodok mindenkivel. Pályafutásomat 2009. őszén kezdtem mikor "Gunner" mondta hogy játsszak vele én is. Még mikor mondta egyből regisztráltam ezzel az accountommal. Eleinte még nem tudtam semmit a játékról ahogy szerintem senki sem de idők közben mindennek megtaláltam a válaszát. A játékot egy nagyobb kihagyással játszom (ez egy olyan 6 hónapos lehetett). Most pedig fórumon majdnem hogy mindig megtaláltok, és játékban pedig naponta 1-szer minimum. És az oldalon is majdnem hogy mindig megtaláltok. Összesített killem úgy 21,000 körül lehet és már nem hiszem hogy ezt még egyszer gyarapítani fogom. Miért is szeretnék bekerülni hozzátok? (még egy kicsit bővebben) Hihetetlenül jó a társaságotok, és becsülöm azt hogy itt mindenki összetartja a klánt.
Elérhetőségeim:
Skype: kismessi
Msn: kismessi27@freemail.hu
Akit érdekel facebookon is megtaláltok. Richie Czibere, Eger

Köszönöm hogy elolvastátok. Várom válaszaitokat. Puszi
Naplózva
westman25
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #965 Dátum: 2011.08.02 22:29 »

Üdv minden (-PRO-) tagnak.
Szeretnék a társatok lenni ezért úgy döntöttem írok egy jelentkezést.
Lukács Benjamin vagyok 13 éves Mogyoródon lakok (nem viccből mondom) focizok de emellett  tanulom a Shuffle-t.
A játékban nincs sok killem de majdnem mindennap aktív vagyok.
Fegyverek amikkel jó vagyok:
GUN:M4,MP5,LAW
TECH:QUAD,X72,MPG,NOOB ergo összessel
Eddig 3 accountom volt  1.:B3nC-Ellopták (most azzal jelentkeznék) 2.:FD_GoD- inaktív mert állandóan azt mondták h koppintós/koppintottad 3.: a jelenlegi westman25 ezt az FD_GoD helyett csináltam már tudjátok mért.
Elérhetőségek:
Facebook: Benjamin Juan Costa
MSN:lukacs.benjamin@mgail.com
Skype:b3nc09
További Jó játékot mindenkinek Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.02 22:39 írta westman25 » Naplózva
Gabi
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Válasz #966 Dátum: 2011.08.02 23:03 »

Üdvözlet kedves (-PRO-) tagok!

Úgy döntöttem jelentkezek a klánba. Teljes nevem Bedő Gábor már 13 éve, Szegeden lakom.
6 évig a Tarján 3-as ált iskolába jártam de most már a Rókusi Ált Iskola padjait koptatom.
Szabadidőmben gépezek, haverokkal lógok, vagy Kaliber-t olvasok. Emelett még dobolok.
Stickman-t több mint 1 éve játszok eddig G.bedo mostmár Gabi néven de az acc. egy és ugyanaz.
Fegyverek amiket szeretek MPG M4 MP5.
Stickman-en kívül még Minecraft, COD, TF-ezek.
Elérhetőségeim: Skype: g.bedo97 - itt érhettek el a legjobban. Illetve facebookon is elérhettek.
További szép napot.

Naplózva

 
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #967 Dátum: 2011.08.03 22:13 »

Üdv minden (-PRO-)-s tagnak!

Mindenek előtt kicsit bemutatkoznék, hogy tudjátok ki is vagyok valójában.
Ravasz Dávidnak hívnak. 15.-életévemet töltöm. Imádok sportolni, 4 éve kosarazom. Kosárlabda mellett, sokat gördeszkázok.Szeretek divatossan öltözni, haverokkal hülyéskedni, barátkozni.
Nem mondom, hogy koczka vagyok, de szeretek gépezni is. Mindezek melett szoktam zene mixeléssel,zene készítéssel foglalkozni. Szeretek photoshoppal képeket szerkesztgetni, modellezni, MODolni sztikken.
Lehet feltűnt valakinek, hogy eddig "Nagy Dávid" néven voltam itt. Hát igen, de nem szeretem kiadni a nevem. Bár az összes közösségi oldalon fenn vagyok.
Iskolában általában 4 egészes átlag felett vagyok, tanárok szerint van bennem több is.. csak lusta vagyok. Túl vagyok a felvételin is. 9.-edikes ként Sport osztályon fogom tovább koptatni a padokat-padlót. :'D
Rólam tudni kell, hogy megpróbálom mindenben,mindenkiben, akár egy rossz szituációban is megpróbálom a legjobbat kihozni.
Nos, a bemutatkozással szerintem megvolnék, jöjjön a "stickes karrier":

2009. év elején ismerkedtem meg a játékkal. Kezdetekben unalomból jártam fel játszani, majd volt egy kihagyásom.(Mentem "MuOnline"-ra  ) Akkoriban nem "Nesh" névvel játszottam, csak egyszerűen ami az eszembe volt, azt írtam be névnek.
Majd ahogy változott a játék, a játékosok, változtam énis. Elkeztem kicsit komolyabban játszani a játékkal. Mostanra napi rendszerességel feljárok, ha nem is ölni. Sokszor feljárok csak beszélgetni, maximum aki felém jön lelövöm.
És igen, egyszer már voltam itt próbaidőn. Sajnos elbaltálztam azt az esélyt, de. Nagyon megbántam azt a lépésemet, amit anno tettem.
Mielőtt erre  a lépésre szántam volna magam fél évet voltam az [E] klán tagja, de kungfus rávett, hogy megprobáljam.
Tudom, hogy sokan azt fogják kérdezni, hogy mi a garancia arra, hogy most nem lépek ki?
Hogy mi rá a garancia? Beszeretném bizonyítani, hogy nem vagyok egy hűtlen alak, tudom értékelni a klánokat, a felém nyújtott esélyeket. Meghát gondolkoztam, hogy mia francnak hagynék el egy olyan klánt amit szeretek.
Közösségben általában aktív vagyok, sokat skype-ozok, beszélgetek a tagokkal.(Már aki fenn van ) Legjobban Kungfust ismerem a klánbol, habár előben még sosem találkoztam vele, de jó barátom. :$ És ha éppen játszani támad kedvem: általában noob van a kezemben, érzésem szerint azzal a fegyverrel vagyok a legjobb. Másik kedvencem a "csipa",
az M82A1. 18,000 killem van jelenleg. Heti killjeim száma általában attól függ, hogy mennyire van kedvem játszani, mert most éppen nem egy jó géppel pötyögök ide, ezért mostanában csak fórumon vagyok.. Játékstílusom: Általában a játékban folyamatossan megy a káromkodás meg egymás szidása. Én nem vagyok ennek a híve. Inkább
csendben lelövöm akit kell. Tudom, hogy sokaknak megvan a véleményük a múltból a dolgaimról, de én úgy gondolom, hogy a jelennek kell élni, nem a múltnak.
És hát ennyi lenne az én szerény jelentkezésem. Ha bárkinek lenne bármivel kapcsolatban kérdése, megadom az elérhetőségem: Skype: nesh012 Msn: Davee_9@hotmail.com Bármelyikre felvehettek.

Lelkessen várom válaszotokat, üdv: Nesh  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.04 08:34 írta Nesh. » Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #968 Dátum: 2011.08.04 12:52 »

Üdv!
Szeretnék jelentkezni a (-PRO-)-ba.
Akkor egy kicsit magamról és a játékbeli énemről:
Takács Tamásnak hívnak és Szoboszlón élek nem messze Debrecentől. Most végeztem el a 7. osztályt 4-5-s átlaggal. Csöndes, nem az a kötöszködős, egoista típus vagyok ez a nagytöbbség véleménye rólam, amivel én nagyjából egyet is értek. Sok hobbim van de leginkább a biciklizés és a rajzolás a fő, de néha stressz levezetés képpen elmegyek airsoftozni is a haverokkal.
Magát a játékot múlt nyáron  kezdtem Semic néven, szóval kb. 1 éve játszok.
Leginkább MPG-vel megyek de szeretem még az MP5-t és a LAW-ot is. Játékba nem nagyon szoktam beszélgetni, mert nem azért megyek fel hanem hogy élvezzem a killelés-t. Ebből adódóan anyázni se szoktam.Sok hülyeség terjeng rólam most csak 1 példának a legújabb hogy feltört DT és ellopta Tiger ACC-ját...
Bármi kérdésetek van válaszolok rá, nem szeretném a téves infók alapján ítélkeznétek. Klán részről eddig egy nagy klánom volt a Legend, ezen kívűl csak kicsik. Az újra regisztrálás óta voltam az FC-be is de nagy csalódás volt. Szerintem ennyi elég is lesz, amit még meg akartok tudni majd megválaszolom. Az ok hogy miért szeretnék tag lenni nem más mint hogy szeretnék a stick egy biztos pontjához tartozni amit elismernek és jó a társaság. Kössz hogy végigolvastad!
Skype: semic.smwf



Ui.: Azért jelentkezek itt mert a fórum most elég labiris új-régi nem tudtam hova írjak, és gondoltam hogy körbeküldöd a tagoknak és utána Skype-n vagy itt lesz a szavazás.



Semic

Nálam jelentkezett oldalon, privátba.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Oldalak: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 [65]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.