Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 13:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Irritál, hogy nem használják ki ezt a lehetőséget? (by Iván)
Igen, merthogy ez egy nagyszerű ötlet
Nem, mert legalább kevesebb a noob
Nem, mert teljesen fölösleges
Igen, mert kellenek a kisklánok is
Gozom sincs

Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 11   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Hirdetőtábla(Klánbázis is)  (Megtekintve 202290 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #15 Dátum: 2009.09.03 18:30 »

Hallod S.K.R. éééés 56 tag xD
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #16 Dátum: 2009.09.03 19:26 »

http://skr-medal.atw.hu/start.htm --> Letöltések
Örülnék,ha ki lenne írva,hogy honnan vannak a letöltések
Naplózva

   
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #17 Dátum: 2009.09.03 21:25 »

A pofátlanaságnak nincs határa.. 

Ferdinánd, javaslom tedd meg, egyesével, mindegyikhez, hogy by xy..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #18 Dátum: 2009.09.04 10:31 »

Mostanság egyre gyakrabban tévedek a klánrészlegbe, jókat lehet röhögni (nagy klánokhoz azért még nem szokásom benézni ...). Ez a téma egy remek ötlet volt, és azt hiszem, az épp felettem szidott SKR volt az egyetlen, aki az első post szerint kért szabályokat figyelembe véve írt egy toborzó szöveget. A többi off. Szerintem innen kezdve senki nem haragudna meg, ha ezt a témát minimum lezárná a klánrészlegért felelős moderátor (sajnos most Tomiról van szó), de akár a törlést is megérdemelné, aztán ha a community felnő az ilyesmihez, újra lehetne nyitni.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Nuclear
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

"Anarchista vagyok nem szégyen! Inkább dicsőség"


« Válasz #19 Dátum: 2009.09.04 13:52 »

Hallod S.K.R. éééés 56 tag xD
Na és mi ebben a vicces?  He 56-tag és szerinted az a szégyen hogy 9.-helyen áll a toplistán. Inkább kevesebb erősebb mint több noob
Naplózva

Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #20 Dátum: 2009.09.04 14:00 »

Mindenki írjon és akkor fölfigyelnek rá és mindenki itt fog hirdetni Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #21 Dátum: 2009.09.04 14:08 »

igen és tényleg nem szégyen ha 50 valahány taggal van toplistán.Mindenki látja hogy az mh klán a legjobb mégis olyan kevés pont gyűlik nála.És így többen jönnek rendezvényre.És ha valaki imád egy klánt akkor ne legyen már ez:

-hello beléphetek a klánodba?
-nem bocs mert 10 tagja van és az elég és csalás lenne ha több lenne
-ó pedig ez a kedvencem

Szerintem ha nincs megszabva a klán mennyisége akkor mért ne legyen nagy?A toplistás nem végtelen nem biztos hogy találnak sokkillűt aki nincs már benne egy jó klánban és akkor csak például 10 klán tud tenni valamit a toplistábakerülésért mart a többihez már nem megy a legjobb mert kicsi és szar.

Ez a gondolkodás amit mondtál hogy kicsi legyen a klán hülyeség.Nuclearnak igaza van.
Naplózva
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #22 Dátum: 2009.09.04 15:05 »

Ferdinánd, örülök, hogy végre egy szövegértés-bajnok jelent meg a témában és végre írt egy normális hsz-t, de most ne itt mondjuk már meg a frankót -14 karmával, oks?
Kléni, Rudi, ti meg kur.va viccesek vagytok. Sajna zárhatjuk/törölhetjük/b.aszhatjuk a témát, mert egy szabad "préda" se járkál errefelé.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #23 Dátum: 2009.09.04 15:11 »

Most mibajod van velem? hírdettem a klánt, amit itt -tudomásom szerint- le-het.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #24 Dátum: 2009.09.04 15:13 »

amiben röviden, tömören összefoglalhatnák azt, h miért az ő klánját válasszák.
Rövidnek és tömörnek elmegy, de nem meggyőző XDD
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #25 Dátum: 2009.09.04 15:44 »

Ferdinánd.Nem vagy képes megérteni.60an vagytok, ezt mind összeadva nem vagytok ott( még  a duplátok kéne...) ahol az MH 15 taggal. Tehát, lámagyűjtő a klánod, amellett hogy még szar is.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #26 Dátum: 2009.09.04 15:55 »

Na most ezzel vitába szálnék, kedves dani.

Attól, mert sok tagjuk van, még lehet, hogy normálisabbak, mint a "nagy" klánok. Lehetnek, ezt te nem tudhatod, nem tartozol közéjük, nem tudod, mi megy belül. Az egyáltalán nem baj, ha sok, kis, kezdő tag van egy klánban. Nem sokkal jobb, mint kevés profi, régi player. Alapja is kellene a hülyézésnek, nem csak annyi, hogyha sokan vannak, akkor alapból hülyék. Lehet hogy kezdők, nem tudnak mindent, még kcist ügyetlenek, de ez midnenkivel megtörtént. Ha régebben kezdték volna, nagyon korán, talán nekik is lenne annyi pontjuk, mint a "nagy" klánoknak, és már ők is jók lennének. De ők később kezdték, így még talán nem megy annyira, ezzel semmi baj nincs, még ettől nem lesznek hülyék.

<ide még kellene valami, de most nem jut eszembe, mi, majd leírom>
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #27 Dátum: 2009.09.04 16:18 »

Most ezt hagyjuk itt csak klánhirdetés van nem olyan hogy a másik klánját basztatod.
Naplózva
$ProMann$
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Nyári Közép Iskola rajongó! a cekra a fegyver!


WWW
« Válasz #28 Dátum: 2009.09.04 16:56 »

A hszek jól kezdöttek, csak a  téma kicsit... hát...
Mindenki el kezdi reklámozni a klánját és majd végül sértegetések jönnek ki majd viták ill. harag egymás között

Pl.:
 
Na most ezzel vitába szálnék, kedves dani.

Attól, mert sok tagjuk van, még lehet, hogy normálisabbak, mint a "nagy" klánok. Lehetnek, ezt te nem tudhatod, nem tartozol közéjük, nem tudod, mi megy belül. Az egyáltalán nem baj, ha sok, kis, kezdő tag van egy klánban. Nem sokkal jobb, mint kevés profi, régi player. Alapja is kellene a hülyézésnek, nem csak annyi, hogyha sokan vannak, akkor alapból hülyék.  stb.

És igaza van! És ha sokan vannak??? akk mi van?Attól nem hülyék Dani, lehet h az ő klánjukban van egy nálad sokkal okosabb csak ő kezdő és ő ettől hűlye??? A HSPC-ben vagytok tízen valahányan azt abbol is csak te forúmózól b*meg ettől nagynak képzeled magad? hát nem...

Nos ez egy remek példa volt amiben én magam is bele ütöttem az orom... de nem mondom h töröjétek hanem ezz egy súlyos bökkenő.
Naplózva



Ez a legg jobb aláirás: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jó mi? kár h csak 500 ma
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #29 Dátum: 2009.09.04 16:57 »

Most ezt hagyjuk itt csak klánhirdetés van nem olyan hogy a másik klánját basztatod.
És ez úgy kezdődik, hogy te sem írsz több offot, mert akkor a sok hülye válaszol is rá... (lásd: Én)
Na most ezzel vitába szálnék, kedves dani.

Attól, mert sok tagjuk van, még lehet, hogy normálisabbak, mint a "nagy" klánok. Lehetnek, ezt te nem tudhatod, nem tartozol közéjük, nem tudod, mi megy belül. Az egyáltalán nem baj, ha sok, kis, kezdő tag van egy klánban. Nem sokkal jobb, mint kevés profi, régi player. Alapja is kellene a hülyézésnek, nem csak annyi, hogyha sokan vannak, akkor alapból hülyék. Lehet hogy kezdők, nem tudnak mindent, még kcist ügyetlenek, de ez midnenkivel megtörtént. Ha régebben kezdték volna, nagyon korán, talán nekik is lenne annyi pontjuk, mint a "nagy" klánoknak, és már ők is jók lennének. De ők később kezdték, így még talán nem megy annyira, ezzel semmi baj nincs, még ettől nem lesznek hülyék.


Kléni!
Téged nem zavarna, ha másfél évig játszanál, hogy elérj egy jó klánba, aztán 60, 1-2 hete játszó Player megelőzzön a klánukkal, hogy aztán mondhassák, hogy "mi vagyunk a legjobbak" stb.? Szerintem de.
Ferdinánd.Nem vagy képes megérteni.60an vagytok, ezt mind összeadva nem vagytok ott( még  a duplátok kéne...) ahol az MH 15 taggal. Tehát, lámagyűjtő a klánod, amellett hogy még szar is.
Bocs Dani, de 16

ProMann!
Te meg valami minimális helyesírást is belevihetnél a mondandódba! Köszi!
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 11   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.