Stickman Warfare: A játék

2024.04.25 17:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Irritál, hogy nem használják ki ezt a lehetőséget? (by Iván)
Igen, merthogy ez egy nagyszerű ötlet
Nem, mert legalább kevesebb a noob
Nem, mert teljesen fölösleges
Igen, mert kellenek a kisklánok is
Gozom sincs

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Hirdetőtábla(Klánbázis is)  (Megtekintve 202491 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #45 Dátum: 2009.09.04 20:20 »

S.K.R
                                                         Stickman központi Rendőrség

Mindenkit várok a klánomban.Jó társaság 9. hely a toplistán egyedi medálok klánhonlap edzések programok stb.
Naplózva
Nuclear
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

"Anarchista vagyok nem szégyen! Inkább dicsőség"


« Válasz #46 Dátum: 2009.09.04 20:20 »

Töröld a topikot azt minden rendben lesz. Azért nem mindenki gyökér mert ha az lenne akkor te is beleszámítanál. Ferdinánd ne reklámozd a klánunk mert sokaknak ez nem tetszik. Majd a játékba reklámozzuk sztem.
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #47 Dátum: 2009.09.04 20:23 »

Nem az nem tetszik, hogy reklámozzátok, hanem ahog reklámozzátok.
ha kivennétek a 9.ek vagyunk részt, senkinek nem lenne baja (dehogynem) a reklámmal. viszont az mégjobban baj, hogy 4x beírta ferdinánd, és ezért fog is kapni.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #48 Dátum: 2009.09.04 20:23 »

Kezdjük újra és nincs klán ocsmárolás!
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #49 Dátum: 2009.09.04 20:25 »

Mostanság egyre gyakrabban tévedek a klánrészlegbe, jókat lehet röhögni (nagy klánokhoz azért még nem szokásom benézni ...). Ez a téma egy remek ötlet volt, és azt hiszem, az épp felettem szidott SKR volt az egyetlen, aki az első post szerint kért szabályokat figyelembe véve írt egy toborzó szöveget. A többi off. Szerintem innen kezdve senki nem haragudna meg, ha ezt a témát minimum lezárná a klánrészlegért felelős moderátor (sajnos most Tomiról van szó), de akár a törlést is megérdemelné, aztán ha a community felnő az ilyesmihez, újra lehetne nyitni.

Csak mert nem reagáltatok. És mert ez már megint csak egy újabb ócsárló topik. Holott a kezdeményezés nagyon jó lett volna ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #50 Dátum: 2009.09.04 20:36 »

                                                                       S.K.R
                                                      Stickman Központi Rendőrség

Mindenkit várok az S.K.R klánban.Egy klánweboldallal rendelkezik plusz amire büszke vagyok hogy 9. helyen vagyunk a toplistán(ha megváltozik és olvassa valaki akkor akkor természatesen más).

Vannak edzőink,weboldalcsinálónk.tailor programszervező és egyedi medálokat készít a klánnak amit tudomásom szerint a megtartott versenyeinél programainál lehet szerezni.a klán legtöbször a heti toplista eleje felé van ami azt jelenti hogy a legtöbben gyakran játszanak.És egyedi posztot lehet kérni mint például ezek amit elmondtam(edző,weboldalcsináló,programszervező és videózót keresek)


                                               Mindenkit várok a klánomban.


Ezzel kezdtem és azonnal mit kaptam rá?

Idézet
/cutvein
Bár. Nevettem egy jót.De....weboldalcsináló.Meg atöbbi is.Mivan, nem elég nagy a homokozó? Amúgy had tippeljek: mlapos fos x)

meg:

Idézet
Mostanság egyre gyakrabban tévedek a klánrészlegbe, jókat lehet röhögni (nagy klánokhoz azért még nem szokásom benézni ...). Ez a téma egy remek ötlet volt, és azt hiszem, az épp felettem szidott SKR volt az egyetlen, aki az első post szerint kért szabályokat figyelembe véve írt egy toborzó szöveget. A többi off. Szerintem innen kezdve senki nem haragudna meg, ha ezt a témát minimum lezárná a klánrészlegért felelős moderátor (sajnos most Tomiról van szó), de akár a törlést is megérdemelné, aztán ha a community felnő az ilyesmihez, újra lehetne nyitni.


És én elsőnek írtam és máris ezt kaptam válaszul.Van akinek jogos a válasza de ez már szemtelenség
Naplózva
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #51 Dátum: 2009.09.04 20:37 »

Ferdinánd, nyugodj le, 1 hét mulva tedd fel megint a hírdetést normálisan, tanulva a mostani szituból.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #52 Dátum: 2009.09.04 20:47 »

Beszólhatok? Az szenvtelen. Most nem basztatás képp (dehogynem...)
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #53 Dátum: 2009.09.04 20:54 »

Ferdinánd, az általad másolt 3 hozzászólás az enyém után jóval született. Ettől eltekintve a dolog még mindig aktuális. Offözön, százával, nem pedig hírdetések, kultúráltan.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Nuclear
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

"Anarchista vagyok nem szégyen! Inkább dicsőség"


« Válasz #54 Dátum: 2009.09.04 20:58 »

Ferdinánd mine kvideózó már jelentkeztem. Vagy kell több is? :s
Naplózva

Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #55 Dátum: 2009.09.04 23:20 »

Két nap b*sszátok meg.. KÉT napot akartam lehúzni törlés nélkül, hála nektke a 3 oldalas topik mehet ivssza 1 oldalasra/restart..

Szerda este óta nem töröltem 1 hsz-t sem.. Ma este törölgetek, addig is, egy kis anyázás (jajj már vásárláskor ezt a pillanatot vártam ^^)

Dani, tényleg vehetnél hátrébb, attól hogy a vezető gyök, lehet pár értelmes tagjuk..
Ferdinánd, rohadt nagy a pofád, egy tudatlan új vagy, kérlek TÁJÉKOZÓDJ VÉGRE! OLVASD EL A FÓRUMSZABÁLYZATOT és kérlek az 5LETEK FAQ-t IS.. Köszönöm, addig kérlek ne is válaszolj, amíg nem teszed ezt legalább meg..
Promann.. Te még mindig a nem teljes ember kategóriába vagy nálam, az a fajta szökött idegbeteg.. Voltál? Igeen, már a kis klánokat szidod, hanem a nagyokat. Egy kutya..
Kléni, ne okoskodj annyit, arra itt van Dani meg én ><  Kacsint

Rudi, ferdinánd és Promann, HELYESÍRÁS. Köszönöm. (jéé egy anyázás se volt ^^)

3 új válas, nocsak
Á, Nuclear, te is figyelj néha oda, köszönöm.
A többi NC

Ti betegek vagytok Vigyorog Am mi van a helyesírásommal? Jó, jó, nem kell anyámat előszedni, inkább szépen javítgatok (az elkövetkezőkben ) Ugye máris jobba a hejesírásom? xD
Naplózva

EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #56 Dátum: 2009.09.05 11:22 »

TÖRÖLJÉTEK MÁR  Higyjétek el, csak a kisklánok járnak vele rosszul, nem mi...
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Nuclear
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

"Anarchista vagyok nem szégyen! Inkább dicsőség"


« Válasz #57 Dátum: 2009.09.05 11:23 »

EE.one te indítottad a témát. Te is tudod zárolni vagy törölni
Naplózva

EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #58 Dátum: 2009.09.05 11:44 »

Fel bírod fogni, hogy ez egy olyan hangvételű téma, amit inkább egy SP-nek kellene törölnie? Merthogy ez az ötlet nem az én érdekem lett volna.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
$ProMann$
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Nyári Közép Iskola rajongó! a cekra a fegyver!


WWW
« Válasz #59 Dátum: 2009.09.05 12:57 »

Szerintem meg jól is tenné ha törölné, mert ez a téma egy baromság, mert mindenki csak offol & beszol a másikk CL-nek...
(és én ismerek egyet akinek állandóan szófosása  van-.-'')
Naplózva



Ez a legg jobb aláirás: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jó mi? kár h csak 500 ma
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.038 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.