Stickman Warfare: A játék

2024.04.20 13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Milyen böngészőt használsz?
Internet Explorer 5 - 0 (0%)
Internet Explorer 6 - 2 (1.4%)
Internet Explorer 7 - 0 (0%)
Internet Explorer 8 - 10 (6.8%)
Mozilla Firefox 2.0 - 0 (0%)
Mozilla Firefox 3.0 - 4 (2.7%)
Mozilla Firefox 3.5 - 58 (39.7%)
Opera 9 - 0 (0%)
Opera 10 - 23 (15.8%)
Google Chrome - 41 (28.1%)
Applre Safari - 1 (0.7%)
Egyéb - 7 (4.8%)
Összes szavazó: 136

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 11   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Böngészők  (Megtekintve 122177 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Dátum: 2009.11.09 19:50 »

Szavazz...
Megjegyezném, hogy az IE5 és 6 nem támogatott böngésző, nem ajánlott a használata!
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #1 Dátum: 2009.11.09 19:54 »

Szerintem régebbi verziókat kivehetnéd,nem tudom,miért lenne jobb,mint az éppen friss.Amúgy Opera FTW Vigyorog De jó lenne,ha végre integrálnák W7-be,meg a Jumplistet is beleraknák.Firefox 3.6 bétáját néztem,az egész ügyesen kihasználja az új tálcát(gyakorlatilag kikapcsoltam volna a fülsávot...ha találtam volna hozzá olyan kiegészítőt....FAIL Vigyorog)
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #2 Dátum: 2009.11.09 20:04 »

Opera. Csak mert pluginok nélkül jobb, mint bármi más és mert integrálva van bele minden, amire szüksége lehet az átlagembernek. FF-et ma már csak azok a geek-ek használnak, akik mindennel teletömik a browserüket, csak mert az fain ... Vagy mi. Szóval én Operára szavazok (otthon még 9.x van, de albiban már 10-es), akármennyi RAM-ot is eszik alapból, az FF a sok szükséges kieggel többet eszik ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #3 Dátum: 2009.11.09 20:44 »

Van kedvetek vitázni... ?
Nekem személy szerint van, még mindig nem jobb az Opera a Firefoxnál
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #4 Dátum: 2009.11.09 20:47 »

Nem.Nesze neked vita.
(Nincs kedvem nagyon most mégegyszer mindent leírni)
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #5 Dátum: 2009.11.09 20:48 »

Már asszem offban bőven ki lettek beszélve annó a böngészők ... Ellenben ki volt az, aki a Chrome-ra rakott? o.O
IE6-on nem csodálkozom, az kezdő usereknél (pláne, hogy xp-ben az az alap) elfogadott, én is sokáig használtam régen, tehát bármennyire is szar, elfogadható dolog ... Chrome-ot, bevallom, még nem használtam, majd talán egyszer ... De érdekel, ki használja.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

bence113
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 205


« Válasz #6 Dátum: 2009.11.09 20:52 »

nekem tökéletes a rókám, nincs benne semmi plussz az alapvető dolgokon kívül
kicsit lassú kezdetben de utána repül, meg tetszik a kezelőfelülete, a IE hiába koppintotta át nem lett jobb
a legújabb IE használja a középső gombot mint megnyitás új lapon-t?
Naplózva


ATI Radeon HD 4870  512MB
Intel Core2 Duo CPU E7400 2.80 GHz
2.00GB RAM
Le:14Mbit/s Fel:1Mbit/s

ne kattints ide!
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #7 Dátum: 2009.11.09 20:55 »

Már asszem offban bőven ki lettek beszélve annó a böngészők ... Ellenben ki volt az, aki a Chrome-ra rakott? o.O
IE6-on nem csodálkozom, az kezdő usereknél (pláne, hogy xp-ben az az alap) elfogadott, én is sokáig használtam régen, tehát bármennyire is szar, elfogadható dolog ... Chrome-ot, bevallom, még nem használtam, majd talán egyszer ... De érdekel, ki használja.
Nem tudom,de az sem rossz.Opera után az a másik,amit használok.Fejlődik szépen,de még elég csupasz.Mire elér legalább az FF szintjére,16-os verziószámot fogja viselni Vigyorog Most tart a 3-nál,vicc.Amúgy csak akkor hasznláom,ha úgy gondolom valami rosszul nyílik meg Operában.Ilyenkor jobbklikk az oldalon-Megnyitás ezzel-Chrome.De régebben csináltam neki egy saját gombot,csak azóta újrahúztam a wint,és elfelejtettem lementeni
Naplózva

   
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #8 Dátum: 2009.11.09 20:56 »

Az opera szerintetek csak azért jó, mert a kiegészítők telepíve vannak alapból?  A firefoxnak semmi de semmi baja nem lesz 20 kiegészítőtöl sem, ezt higyjétek el, én használok annyit (mostmár) és zökkenésmentesen megy. Igen, kiegészítőkkel eléggé jó böngésző, sokat és. És a firefox még mindig biztonságosabb, és szebben jeleníti meg az oldalkat is.
Mindörökké firefox
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #9 Dátum: 2009.11.09 21:06 »

Jobban jeleníti meg,mert arra készítik az oldalakat.Opera(hibásan) abban hisz,hogy majd mindenki valid oldalakat fog készíteni,és nem érdekli a hibatűrés.Opera is van olyan biztonságos,sőt,biztonságosabbnak kell lennie,már csak azért is,mert nem írnak hozzá 20millió kiegészítőt.Gondolom ellenőrzik a dolgokat az FF emberei is,de ez azért megtörtént.Mondjuk az Opera Unite szolgáltatásai,azon kívül,hogy értelmetlenek,még veszélyesek is,csak úgy a forráskódban megjeleníti az IP címed,meg ilyenek.Valahol olvastam erről egy cikket.De hát még van idejük javítani.
Naplózva

   
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #10 Dátum: 2009.11.09 21:11 »

Az a baj kléni, hogy az FFem, csupasz, és az AOL rádióval (csak az) 2szer többett vitt, mint az Opera, (fele annyit, és még volt mellett 2 travi és 2 fórum)
No comment kléni.. És még nem volt benne hogy hopp 1 kiegészítő itt, egy greasemonkey ott..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #11 Dátum: 2009.11.09 21:20 »

Jobban jeleníti meg,mert arra készítik az oldalakat
Ne mondj olyat, amihez nem értesz. Teljesen valid oldalt cisnáltam, és más volt a megjelenítés. Igen, vannak olyanok, amiket jobban jelenít meg a firefox, szebben.


Tomi, kérlek írd le érthetőbben, mert ezt így nem nagyon vágom
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #12 Dátum: 2009.11.09 21:24 »

Jó,ehhez tényleg nem értek,de nem mondtam,hogy az FF ne jelenítené meg a valid oldalakat.Csak jobb a hibatűrése,meg arra tervez mindenki.
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #13 Dátum: 2009.11.09 21:30 »

Akkor mutatok nektek valamit ...

http://dl.dropbox.com/u/2640043/Web/sidemenu_galeria2.html

Operával kifogástalan, FF viszont fogadjunk, hogy nem jeleníti meg a képeket, épp fordítva van a dolog, Operának nagyobb a hibatűrése.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Croissont
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

Pék


« Válasz #14 Dátum: 2009.11.09 21:41 »

Már asszem offban bőven ki lettek beszélve annó a böngészők ... Ellenben ki volt az, aki a Chrome-ra rakott? o.O
IE6-on nem csodálkozom, az kezdő usereknél (pláne, hogy xp-ben az az alap) elfogadott, én is sokáig használtam régen, tehát bármennyire is szar, elfogadható dolog ... Chrome-ot, bevallom, még nem használtam, majd talán egyszer ... De érdekel, ki használja.
Én. Miért? a Chrome annyira rossz talán, én nem tudom, még csak most kezdtem el használni, eddig nincs vele semmi gondom.
Naplózva

Merve merek merve merni merni!

Te tetted e tettetett tettet, te tettetett tettek tettese, te!


Kép by Kolta
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 11   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.