Stickman Warfare: A játék

2024.05.01 01:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Panaszok, hibák az oldalon  (Megtekintve 119387 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #90 Dátum: 2010.03.02 18:38 »

Nos akkor!
Hibák, amiket találtam!

- A levelezés előzőleg felvetett problémája ki lett javítva, ámbár most már ha válaszolni akarok eltűnik a címzett, a téma és a levél előzményei!
- Csapdánál a csapat visszaküldése opció beleolvad a sárga csíkba, azaz csak akkor látszik, ha fölé megyek!
- Ha rákattintok egy emberre, mindig egy No Name ember adatlapja jön be!

Ötletek:
- Fórumot fel lehetne dobni/ fejleszteni, úgy mint itt, azaz látszódna az utolsó hozzászólás küldője!
- Ugyanúgy meg lehetne oldani, hogyha jelentkezés érkezik a klánba, a megfelelő emberek üzenetet/hírt kapnak róla!
- Ha új fórumüzenet érkezik, felül megjelenhetne egy kiírás, míg a fórumra nem mész!
- Igazából személyesen én örülnék annak, ha lenne egy közvetlen player kereső is!
- Ha megcsináltuk a "küldetéseket" Kreg eltűnhetne! Jól néz ki, csak ...Mosolyog
- Lehetne egy közvetlen visszalépő oldal a stickman.hu -ra
- Ha belépek vagy itt vagy ott, és átlépek a másik "oldalra" akkor maradjak bejelentkezve!

Várom a "véleményeket"!
Természetesen a pozitívokat is...
Naplózva
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #91 Dátum: 2010.03.02 18:45 »

Az utolsó nem valósítható meg, illetve hova kerüljön a közvetlen vissza link?

A többi oké, örülök a visszajelzéseknek, de egy titkos meglepetés projekt miatt ez még egy kicsit várat majd magára Kacsint
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #92 Dátum: 2010.03.02 18:49 »

Régebben volt visszavezető link, pont az én kérésemre. Csak az újratervezésnél elfelejtettük. Bolint, egy ötlet:
Nem lehetne egy facebook-myvip szerű, minden fölött megjelenő "tálca" az oldal alján/tetején? Ott jelezhetne mindent, amit most jobb fent, plusz lehetne egyedi könyvjelzőket is felvenni, köztük a stickman.hu-t, hogy vissza tudjunk lépni KB-ról.
Naplózva

   
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #93 Dátum: 2010.03.02 18:53 »

(visszalépni személy szerint úgy szoktam, hogy az oldal alján rákattintok a Stickman Warfare-ra, bár mivel a netem "leevős", így a videó töltésének indítása mindig viszi fölöslegesen a netet.)
Naplózva
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #94 Dátum: 2010.03.07 16:23 »

Egy ötlet még,ami kimaradt:

A jelentések KP részénél ki lehetne írni a rablásokhoz, építkezésekhez, hogy ki indította!
Köszönöm!
Naplózva
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #95 Dátum: 2010.03.07 17:26 »

Lehet velem van a gond de JELENLEG nem jeleníti meg a KB a kiképzőházat "átirányítási hurok" címszó alatt!
Nálam van a gond vagy ez központi jellegű?
Köszi!
Naplózva
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #96 Dátum: 2010.03.07 18:45 »

Ami ismét kimaradt:


Nem tudom mi volt az eredeti ötlet (publikus vagy nem publikus adatok), de én személy szerint örülnék annak, ha a katonák mondjuk rendelkeznének konkrét támadó és védekező adatokkal!

Egyéb észrevételek amik kimaradtak:
A súgó néhol hiányos (csapatok kiszabadítása, idegenek részletes kifejtése - bár gondolom Natar-szerűségekről van szó - miután csak egy helyen lehet velük "alszövegként" találkozni) vagy pont hogy "sokatmondó"? bár tudom nem ez rá a megfelelő szó (pl. Toplista-->Pantheon???)!
Ezenkívül van egy pár elfordítás is, amiket találtam:

Súgó:
- Labor: " AZ új dolgok szülőhelye",ehelyett lehetne az, hogy "a kutatás központja"!
-Bank: Ha szintenként 1000-rel nő a a berakható KP, akkor az alatta levő táblázat a rossz vagy a kiírás?
- Csapda: "Minden szint után 5 katona fér el a csapdában, amit ha nem szabadítanak ki"--> "Minden szint után PLUSZ 5 katona fér el a csapdában, AMELYEKET ha nem szabadítanak ki,..."
- Fal: "ott 10%-kal nagyobb védelemmel játszanak."-->" ott 10%-kal nagyobb védelemmel rendelkezzenek"
- Egységek és Harc: "felső sávban van a támadó, az alsóban meg a védő"--> "felső sávban van a támadó, az alsóban PEDIG a védő"
- Toplista cím helyett "Pontozás"

Ezek mind mind személyes vélemények, amelyek természetesen nyugodtan leszólhatok, de azért írtam meg őket hogy a játék ezen részét hosszútávon segítsem ( "élvezhetőbbé tétel"), nem azért hogy bárkit is csesztessek azzal, hogy "milyen béna"![/b]

Mindenkinek Kellemes Játékot!
Naplózva
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #97 Dátum: 2010.03.08 08:11 »

Kvadrohsz, na nembaj. Egyébként Kreg mikor kezd el új dolgokat mondani? 
Naplózva

Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #98 Dátum: 2010.03.08 17:53 »

Bocsi a sok hozzászólásért, de most a kémeken vagyok "kiakadva"!
Jól működnek bizti?
Mert eddig vagy 10-15 helyre küldtem őket ki, és sehol nem találtak KP-t, pedig nem 2 pontosak voltak a "célpontok"!
Köszi előre is!
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #99 Dátum: 2010.03.08 18:02 »

Kvadrohsz, na nembaj. Egyébként Kreg mikor kezd el új dolgokat mondani? 
Kreg mindig szokott mondani új dolgokat, tegnap például azt, hogy új verzió lesz. A játékba is fel szokott járni, és beszélgetni a néppel, valamint segíteni az újaknak Kacsint
Naplózva

   
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #100 Dátum: 2010.03.08 18:03 »

Igen, működnek, és ezek szerint a rejtekhelyek is, ezek szerint túl jól Vigyorog

Am majd a hétvégén átolvasom ezeket, és javítom őket, mert ugye ezzel megyünk majd versenyre is Vigyorog
És megsúgom, hogy készül a 2. grafikus pakk, felújított grafikával Vigyorog

(Ui: De a KB oldalon Kreg "csak" 8 üzenetet mond.)

Jah, és ide a végére egy nagy köszönöm-öt írok Bryannak, h összegyűjtötte az észrevételeit Vigyorog Nagy pakk lesz ez a KB 1.0.5 Vigyorog
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
PAJZS
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #101 Dátum: 2010.03.11 16:14 »

megtámadtam egy klánt erre két jelentést ad ki!mindkettőben csapdába esik 5 katona de az egyikben raboltam 96-kpt is.26 katonával támadtam és csak 16 jön vissza 0 kp-val.
Naplózva
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #102 Dátum: 2010.03.11 17:39 »

Ez ritka esetet, igen, tudom, hogy ilyen, bár nagyon ritkán, de előfordulhat, mert blablabla, egy nagyon bonyolult cuccal ki lehetne védeni, de ahhoz nincs türelmem és kedvem...
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
PAJZS
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #103 Dátum: 2010.03.12 08:41 »

azért az 5 katonát és a 97 kp-t visszakaphatném?
Naplózva
Radva
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


WWW
« Válasz #104 Dátum: 2010.03.12 17:44 »

Leszedtem az új verziót 2x, de azt írja, hogy modolok és nem tudok megölni senkit...
Naplózva

"Ha feldobva tanulsz, feldobva vizsgázol, és feldobva vesznek fel!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.