Stickman Warfare: A játék

2024.04.24 18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Stickmanes Böngészők  (Megtekintve 22389 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #15 Dátum: 2010.01.01 22:01 »

Szerintem bele se kezdj, nem éri meg. Még az IE-nél se lesz gyorsabb. Rengeteg munkaóra van már mindegyik böngészőben. Valaki amúgy tényleg csinálhatna már egy RENDES FF stickes addont. Figyelmeztetne, ha új leveled van, legutóbbi üzenőfal válaszokat kijelezné, meg minden egyebet.
Naplózva

   
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #16 Dátum: 2010.01.01 22:12 »

A mostani böngésző magok 10-15 éves múltra tekintenek vissza, a chrome megy egy Firefox származék!
(2 alap böngésző létezik: Internet Explorer és Netspace. Ha megnézitek, a Firefox az egy Netspace leszármazott, pont mint a chrome, még az Apple szafari is a netspace-ra hajaz. Persze a Chrome már a modernebb Firefox alapot használja).

Ez a delphis program (StickBrowser, v0.3.5) IE alapú, mert csak azt engedi a delphi...
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #17 Dátum: 2010.01.01 22:14 »

Operát kihagytad :]
Naplózva

   
Horv
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #18 Dátum: 2010.01.02 11:22 »

Jah Delphibe én is csinált már nem egy böngészőt Mosolyog 
Naplózva

Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #19 Dátum: 2010.08.19 09:46 »

Óóóóó már 1000 éve volt egy olyan 5letem, hogy mi lenne,ha csinálnánk egy új internetet. Igazából nem erről van szó.
A mai bögészés HTML, XML, stb. nyelven van.
Mi lenne, ha létrehoznánk egy új interaktívabb formát. Valójában amikor kitaláltam, úgy gondoltam, hogy egy ablak jön elő, és ha egy gombra rámegyünk, akkor töltene egy kicsit, mintha a mostani rendszerben egy linkre rámennénk. Nem tom mi a jó az egészben, de legalább egyedi. Viszont ebben egész programrészletek lehetnének elrejtve. Pl. ha a toplistát megnéznénk, egyben letöltené az egészet. A programkód segítségével újabb kapcsolat nélkül kereshetnénk benne, kategorizálhatnánk.
Persze az egész http kapcsolattal menne, annál jobbat nehéz lenne hirtelen csinálni.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Naplózva


Adam Hector
goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #20 Dátum: 2010.08.19 19:15 »

nagyon jó ötlet.
És akár nem valami.html, hanem valami.sm lenne.És a kód nem angol, hanem inkább magyar lenne, de ezt megvalósítani   nem nagyon lehet.Mert számtalan html, php, stb. parancs van.Pl a php-ban mi lenne a változókkal?Vagy a html-ben az alap <html> taggal?De az ötlet nagyon jó.
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
HelloTibi
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161



« Válasz #21 Dátum: 2010.08.19 22:09 »

Óóóóó már 1000 éve volt egy olyan 5letem, hogy mi lenne,ha csinálnánk egy új internetet. Igazából nem erről van szó.
A mai bögészés HTML, XML, stb. nyelven van.
Mi lenne, ha létrehoznánk egy új interaktívabb formát. Valójában amikor kitaláltam, úgy gondoltam, hogy egy ablak jön elő, és ha egy gombra rámegyünk, akkor töltene egy kicsit, mintha a mostani rendszerben egy linkre rámennénk. Nem tom mi a jó az egészben, de legalább egyedi. Viszont ebben egész programrészletek lehetnének elrejtve. Pl. ha a toplistát megnéznénk, egyben letöltené az egészet. A programkód segítségével újabb kapcsolat nélkül kereshetnénk benne, kategorizálhatnánk.
Persze az egész http kapcsolattal menne, annál jobbat nehéz lenne hirtelen csinálni.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Nem kell új Internet. Amiért sok weboldal olyan statikus, nem az éppen használatos technológia a felelős. A legújabb webes eszközökkel (mint például a HTML5) is lehet teljesen interaktív, felhasználóbarát weboldalakat készíteni (lsd.: Google és szolgáltatási, YouTube, Facebook stb). Csak éppen sokan nem ismerik, nem tudják vagy csak nem akarják őket használni a régi vagy nem szabványkövető böngészők (Internet Explorer) miatt.

Az az ablakbehozós és háttérben töltős technológia már létezik, AJAX néven fut. Példaképpen a StickTool oldala is ezt használja. Az oldalak Internet nélküli használatára is létezik már a technológia, ilyen a böngészőkben a kapcsolat nélküli mód vagy olyan programok mint a Google Gears. Az teljes kereshető adatbázis átküldése a felhasználóknak pedig felejtős, biztonsági és adatvédelmi kérdéseket vethet fel.


nagyon jó ötlet.
És akár nem valami.html, hanem valami.sm lenne.És a kód nem angol, hanem inkább magyar lenne, de ezt megvalósítani   nem nagyon lehet.Mert számtalan html, php, stb. parancs van.Pl a php-ban mi lenne a változókkal?Vagy a html-ben az alap <html> taggal?De az ötlet nagyon jó.

Egy új összetett programozási nyelv létrehozása nem olyan könnyű mint hiszed. A most használt nyelvek többsége több év vagy évtized alatt lett olyan amilyen, sok belefektetett munkával. Azzal meg hogy egy meglévő programnyelv parancsait átnevezgeted, nem hozol létre egy saját programnyelvet. És egy normális dokumentációt is kell hozzá gyártani. Példa egy ilyen több száz oldalas dokumentációra. (És ez csak a tartalomjegyzék.)
Naplózva

Reboяn
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 98

MadaéstársaNyóctéhánégy ropigyártó KFT NagyKövet


« Válasz #22 Dátum: 2010.08.20 14:24 »

Nagyon tetszik ez az egész, de sajna én nem értek az ilyenkhez. Nekem ez az egész Programozós nyelv magas. :x
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.22 12:08 írta [M] ReborN » Naplózva


Lebron /Zyzu/         Re(born) /Kolta/
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #23 Dátum: 2010.08.20 17:17 »

Bírnám lenne Stickman Böngésző. Vigyorog
http://stickman.hu/page/Browser/ ...
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
Reboяn
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 98

MadaéstársaNyóctéhánégy ropigyártó KFT NagyKövet


« Válasz #24 Dátum: 2010.08.22 12:07 »

Bocs, nem vettem észre, jó ez fail.
Kipróbáltam, operához a portable-t, nekem nagyon bejön. Vigyorog
Naplózva


Lebron /Zyzu/         Re(born) /Kolta/
Oldalak: 1 [2]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.