Stickman Warfare: A játék

2024.04.25 23:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 114   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Általános / Off Topic  (Megtekintve 1449381 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #90 Dátum: 2010.01.03 11:19 »

Nálunk,...1,2 jófej tanár van,az egyik az ANOL,a másik az TÖRI...
Nekünk szigorúbbak,és ha galacsint dobálunk,letöri az ujjunkat am -.-
Naplózva

StickLows
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #91 Dátum: 2010.01.03 11:37 »

Háhh, láttátok hogy 1 oldalon keresztül csak lala és taki írtak?  Vigyorog
Naplózva

Márk
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #92 Dátum: 2010.01.03 11:57 »

De hamar eltelik az idő, mert a tanárok jó fejek...meg az osztálytársaim is...xD

Szerencsés... Olyan tanáraim vannak, hogy rossz rémálmaim vannak tőlük. Az osztály társaimról nem is beszélve.
Ezért inkább egész nap kussolok, és zenét hallgatok.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #93 Dátum: 2010.01.03 12:14 »

Holnap könnyű napom lesz...
Csak 3 dogát kell bepótolnom. 40 oldalnyi irodalom, 15 oldalnyi föci (ez mondjuk könnyű), és egy matekdoga mittoménmiből, mondjuk nem is érdekel.
Imádom az iskolát.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #94 Dátum: 2010.01.03 13:35 »

Elég könnyü...  Én egyenesen a falra másznék néha a sulitól... Olyan dolgok történnek... Mondok egy tavalyi példát Vigyorog
Tavaly az volt, hogy a 8.b akkor 7.b szóval mi voltunk a legrosszabb osztály a suliból, így minden ami történt a suliban mindent mi ránk fogtak. -.-" Na és az volt, hogy valamelyik hülye osztály (nem mi) felakasztott egy kotont a wc-ben a kilincsre Vigyorog Rögtön minket vettek elő, hogy mi csináltuk, miért csináltuk... és ha bevalljuk nem kapunk igazgatói rovót csak egy osztályfőnökit stb. Végül a fölöttünk levő 8.-osok voltak azok és így megúsztuk Vigyorog
De volt olyan is mikor tavaly a két hülye oszt. társam tesi óra után az egyik bele hugyozott a zuhanyzóba a másik meg a csapba-.-" Utána le kellett menniük a tesi terembe és fel kellett takarítaniuk Vigyorog
Ebben az évben meg az volt, hogy megint csak az a két hülye oszt. társam a tesi teremben rágyújtottak egy cigire, de nem normális cigi volt, hanem valami illatosított cigi, olyan erős volt a szaga, hogy a tesi tanár megérezte, és az a két hülye nem vallotta be, hogy ők voltak. Na akkor utána felvitte a tesi tanár az összes fiút az igazgatóhoz, hogy valaki cigizett a tesi teremben, de mi persze falaztunk nekik... és akkor kijelentette az igazgató, hogy ha senki se mondja el ki cigizett akkor mindenki kap egy igazgatói intőt... akkor sík ideg volt az osztály. Elakartam mondani az igazgatónak, hogy kik cigiztek, de egy másik oszt. társam megelőzött Vigyorog De a két hülye közül az egyik mikor még az igazgatónál voltunk, akkor még az anyja életére is esküdött, hogy nem ő cigizett -.-" Szóval aki az anyja életére fogadott az kapott egy igazgatói rovót a másik meg egy igazgató intőt.
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #95 Dátum: 2010.01.03 14:41 »

Mi általánosba voltunk a legrosszabb osztály, most meg 9.-be mi vagyunk a legjobb a 3 osztály közül.
Naplózva

Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #96 Dátum: 2010.01.03 14:45 »

Mi eddig benne voltunk a legrosszabb osztályok listájában 5.-től 7.-ig, de most 8.-ban nagyon megváltoztunk, persze most is hülyéskedünk, de vannak határok amiket a felvételi miatt betartunk Mosolyog Nem nagyon akarunk beírásokat szerezni. (legalábbis én és egy pár oszt. társam nem akarunk)
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
GabEsZ
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


WWW
« Válasz #97 Dátum: 2010.01.03 16:12 »

LoL nálunk meg az egész felsőbe nekünk van a legjobb tanulmányi eredmény, és sok segg azzal csesztet minket hogy stréberek -.-''
Jah amugy meg nálunk matekórán lehet legeslegjobban elszórakozni xD
Naplózva
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #98 Dátum: 2010.01.03 16:26 »

Nálunk matekórán meg fizikán szinte rohadt nagy csend van, egyszerűen jó fej a matek tanár és nem akarjuk kikészíteni. De van egy pár tanár akit szívesen kikészítünk Vigyorog De az egész suliból a legjobb fej az az osztály főnök Vigyorog
Ebben az évben azt csináltuk, hogy az osztályfőnök megkérte az igazgatót, hogy ott aludhatnánk a suliban és igent mondott Vigyorog Szóval ott aludtunk a suliba,persze nem aludtunk, hanem egész éjszaka rohangáltunk, kajáltunk, ittunk, tortát ettünk, pókereztünk, bújócskáztunk a suliban:D (nagyon komoly volt Vigyorog) Szóval az osztályfőnökünk a legklasszabb tanár Vigyorog
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #99 Dátum: 2010.01.03 19:05 »

Nálunk matekórán meg fizikán szinte rohadt nagy csend van, egyszerűen jó fej a matek tanár és nem akarjuk kikészíteni. De van egy pár tanár akit szívesen kikészítünk Vigyorog De az egész suliból a legjobb fej az az osztály főnök Vigyorog
Ebben az évben azt csináltuk, hogy az osztályfőnök megkérte az igazgatót, hogy ott aludhatnánk a suliban és igent mondott Vigyorog Szóval ott aludtunk a suliba,persze nem aludtunk, hanem egész éjszaka rohangáltunk, kajáltunk, ittunk, tortát ettünk, pókereztünk, bújócskáztunk a suliban:D (nagyon komoly volt Vigyorog) Szóval az osztályfőnökünk a legklasszabb tanár Vigyorog
Pfúú, nálunk pont azon a két órán van zaj. Matekórán nem haladunk az anyaggal (én mondjuk lesz.arom, úgyis megértem), fizikatanárt meg úgy rühellem, hogy a legrosszabbakat kívánom neki.
Éjszakázáshoz grat, lol x"DD
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
[M] kratos
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233

puruttya lover


WWW
« Válasz #100 Dátum: 2010.01.03 19:52 »

A mi matek tanárkunk nagyon nyomorék Vigyorog az óra kb úgy néz ki,hogy tanár magyarázza az anyagot,mindenki ordibál,zenét hallgat,stb...A Parancs szavai kb ezek: Ádám,vedd ki a füledből a fülhallgatót!Ne beszélj!Figyelj ide!Ne mászkálj!Ne viselkedj úgy mint egy állat!Mond,te most mit érzel?!Ne dobálózz!Ne egyél!
Akik lebuktak hozzánt,mondták hogy tavaly horogkeresztet fújtak a padra sprével,és azt begyújtották Vigyorog Most csak 1 csíkot fújtak és gyújtották be A többi órán viszonylag csöndben vagyunk Mosolyog
Naplózva

[11:38:42] ˇJancsika^™: kratos= puruttya lover [17:03:17] CAKKO: kratos = egyetértés
"Cső! éppen infón rohadok és itt ülök melletted és nem látod, hogy írom neked ezt a levelet Mosolyog Ajjj kurvára unom magam és haza akarok menni! "  (Atom_Panzer)
Márk
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #101 Dátum: 2010.01.03 20:11 »

8.ig mi voltunk a suli idiótái. Kanos tudna mesélni róla, minden héten volt valami, matek tanárunk 4 éven keresztül mindíg más volt, mindegyikkel rohadt jó volt.
Hangzavar, gyújtogatás stb... végülis C-sek vagyunk Kacsint

9.-ben nehéz az élet mint mondtam, 31 csajjal és 7 fiúcskával... esélyünk nincs.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #102 Dátum: 2010.01.04 12:49 »

Végre vége az első kimerítő napnak.., 5.30kor keltem, kicsit fáradt vagyok.
Naplózva

fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #103 Dátum: 2010.01.04 13:57 »

Lala az semmi.Én 5-kor keltem most végeztem,de estig biztos kitalálnak nekem programot.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #104 Dátum: 2010.01.04 15:16 »

Úhhh...:S
Mondjuk ma azért végeztem ilyen hamar, mert ma kiállításon voltunk.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 114   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.