Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 13:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Letörjem a kezét annak aki szavazást nyit mégegyszer?
Törjed
Hulljon a férgese!

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 54   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 1063951 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Nesh01
Vendég
« Válasz #45 Dátum: 2010.05.13 15:04 »

Jó nem érdekel.

CsuKa: NEM
Gulyko :NEM
Naplózva
Blackman
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Bmaaan


WWW
« Válasz #46 Dátum: 2010.05.13 15:19 »

CsoKi aLL
Szeretnék jelentkezni a klánba.
Accountom: CsuKa
Killeim:13255
Heti: 253
Előre is kőszi CsoKi

Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj.
(Amúgy is ilyen tagokból nem kérünk!)
NEEEM!!!!!

Halli mindenkinek gulyko vagyok. Killjeim 6200 körül van hetente csinálok körülbelül 500-700 killt. Edigi klánjaim a ~phk~ de ez szerte foszlott a klán még megvan de nincsenek benne aktív játékosok.e Ezután beléptem a Fight Cluba, majd eltávoztam a SWAT-ba, innen is eltávoztam, mert feloszlott, majd  jelentkeztem a ¤KK¤ klánba és eltávoztam mert nem voltak  aktívak a játékosak majd megállapítottam  a saját klánomat a °ß.S.K° és most szeretnék jelentkezni a klánotokba mert nagyon megtecett megtetszett.Kedvenc fegyverem a mpg illetve a quadro és az mp5 általában tech vagyok. a quadrot tudom a legjobban kezelni és még egyszer szeretnék jelentkezni a klánotokba mert nagyon összetartó remélem feleveztek és csoki all
Üdv.: gulyok
[Blackman: ui.: Könyörgöm, pont után space!]
WTF?! Ez neked jelentkezés?! Kérlek, ha már ilyen h.lye vagy akkor használd a wordot.
NEM!!!
Nyelvtan: 1 , kisfiam üljél szépen le!
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.13 15:28 írta -|H.S.P.C.|- Blackman » Naplózva

(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #47 Dátum: 2010.05.13 17:53 »

Ha egyszer van oka...
Egy héten belül 8 klánba jelentkezel, nem tudsz írni, akkor mi vagy?
Okos értelmes gyerek??
Hát nem.
És ne szidd Blacket!
Naplózva

Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 2010.05.13 17:53 »

Gulyko hetente írsz jelentkezést? Én a helyedben letagadnám, hogy 13 vagy mert elég gáz, hogy ennyire nem tudsz írni. Én a helyedben most elmennék egy kisebb klánba pl. Xfire,FC, stb. És majd, ha megtanultál írni akkor jelentkezz! Másik meg, hogy lehet eltávozni egy olyan klánból amelyik "feloszlott"? NEM
ui: ezt meg offtopicba ez a TGF topic! Újabb ékes bizonyíték, hogy nem vagy közénk való.
Naplózva
Blackman
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Bmaaan


WWW
« Válasz #49 Dátum: 2010.05.13 18:04 »

Blackman ne hülyéz te koccka ****

Nyelvtan FAIL.
Köszönöm JoeBlack!
Naplózva

Hercegszántóivok
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #50 Dátum: 2010.05.13 18:34 »

Helló én Hercegszántói vagyok 5544 killemvan.Pron játszok 1 éve nyomom ezt a játékot.12 éves vagyok.A klánotokban szeretnék lépni mert szerintem jó társaság vagytok mindenki nálatok online stb...

Én hű lennék a klánhoz.Black mna a haverom eggyik klántagotok.

Ennyit magamról halli Mosolyog
Naplózva

Csé all Vigyorog
Blackman
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Bmaaan


WWW
« Válasz #51 Dátum: 2010.05.13 18:41 »

Helló én Hercegszántói vagyok 5544 killemvan killem van.Pron játszok 1 éve nyomom ezt a játékot.12 éves vagyok.A klánotokban szeretnék lépni, mert szerintem jó társaság vagytok mindenki nálatok online stb...

Én hű lennék a klánhoz.Black mna man a haverom és eggyik egyik klántagotok.

Ennyit magamról halli Mosolyog
Üdv.: Hercegszántói
[Blackman: Pont után space!]
Rövid, semmit nem mondtál a stickes karrieredről, ez alig 4 soros.
Az egy dolog, hogy a haverom vagy (gondolom mától nem Vigyorog ), de ez nem jelenti azt, hogy felvételt nyertél a höspöcöbe.
Sajnálom, de ez egy NEM.
Naplózva

(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #52 Dátum: 2010.05.13 18:54 »

"PRON játszok..."
Uff ezen annyit röhögtem.
Amikor ezt olvastam szakadtam a röhögéstől..
Naplózva

The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #53 Dátum: 2010.05.13 19:21 »

Utolso jelentkezések elutasitva majd probáljátok meg máskor.
Naplózva

Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 2010.05.13 20:19 »

Nem. Ez az előzőkhöz képest egy normális jelentkezés volt a helyesírási hibákat eltekintve.
Naplózva
szakic
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


Legbénább a bújócska döntőjében XD


« Válasz #55 Dátum: 2010.05.14 14:37 »

Helló mindenki!
Szakácsi Máté vagyok a játékban szakic és szeretnék jelentkezni a klánba! Először tavaly márciusban kezdtem el foglalkozni a stickkel. Első klánom a StickKill volt amit a haverjaimmal alapítottam de ők lassan elhagyták a játékot és már csak én játszok vele. Ezután jött a Ceffre Ami jó kis közösség volt, szerettem is Mosolyog. Ezután sokat kihagytam júniustól egészen októberig csak nagyon ritkán jöttem fel. Utána megint elkezdtem játszani vele folyamatosan. Akkor jött egy újabb jó kis klán a (kocka). Rengeteg jó fej ember volt benne csak őt is elérte a végzet és februárban ez is feloszlott. Azután sok kis klánban voltam és nem túl rég óta klán nélküli vagyok. Mostanában nem vagyok annyira aktív néha azért feljárok de inkább fórumon barangolok Mosolyog. Most 9100 kill környékén vagyok (már mindjárt megvan a 10000 ). Kedvenc fegyvereim: mindegyik de különösen az MPG az M82 és a LAW. Azért szeretnék jelentkezni a klánba mert ez egy kiváló közösség és már meg akarok állni egy klánnál amiről tudom hogy már nem fog feloszlani. Egy kicsit magamról: Hernádkakban lakom ami Miskolctól 20 km-re fekszik és 13 éves vagyok.

Üdv.: Szakácsi Máté /szakic/
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.14 20:12 írta szakic » Naplózva



Két művelt nép háborúja összeesküvés a civilizáció ellen /Carmen Sylva/
[img]ht
Blackman
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Bmaaan


WWW
« Válasz #56 Dátum: 2010.05.14 14:53 »

Helló mindenki!
Szakácsi Máté vagyok a játékban szakic és szeretnék jelentkezni a klánba! Először tavaly márciusban kezdtem el foglalkozni a stickkel. Első klánom a StickKill volt amit a haverjaimmal alapítottam de ők lassan elhagyták a játékot és már csak én játszok vele. Ezután jött a Ceffre Ami jó kis közösség volt, szerettem is Mosolyog. Ezután sokat kihagytam júniustól egészen októberig csak nagyon ritkán jöttem fel. Utána megint elkezdtem játszani vele folyamatosan. Akkor jött egy újabb jó kis klán a (kocka). Rengeteg jó fej ember volt benne csak őt is elérte a végzet és februárban ez is feloszlott. Azután sok kis klánban voltam és nem túl rég óta klán nélküli vagyok. Mostanában nem vagyok annyira aktív néha azért feljárok de inkább fórumon barangolok Mosolyog. Most 9100 kill környékén vagyok (már mindjárt megvan a 10000 ). Kedvenc fegyvereim: mindegyik de különösen az MPG az M82 és a LAW. Azért szeretnék jelentkezni a klánba mert ez egy kiváló közösség és már meg akarok állni egy klánnál amiről tudom hogy már nem fog feloszlani.Egy kicsit magamról: Hernádkakban lakom ami Miskolctól 20 km-re fekszik és 13 éves vagyok.

Üdv.: Szakácsi Máté /szakic/

Nem találtam hibát? :O . VÉGRE NORMÁLIS JELENTKEZÉS!
Ez egy igényes, kidolgozott jelentkezés volt.
De mivel (( (idézek) "....Azután sok kis klánban voltam....." )) sok kis klánba voltál ezért én csak egy közepes Igent mondok.
Naplózva

ricsi12alma
Vendég
« Válasz #57 Dátum: 2010.05.14 15:04 »

Hello mindenki! Nevem -játékban: ricsi12alma - Igazi életemben Nagy Richárd. 15 éves leszek kedden. 2009 nyár vége óta játszom. Onnantól játszottam egészen októberig. Aztán abbahagytam a tanulás miatt. Addig 8800 killt szereztem. Idén Februárban újra elkezdtem játszani és most tartok 21000 killnél. Kedvenc csapatom: Gun, Tech Kacsint Gun-ban kedvencem: LAW, M4A1 Techben kedvencem: MPG, NOOB. Tudom voltam már egyszer, de nem tudom mi történt velem és elkezdtem vándorolni. Most Magányos Farkas vagyok. Nyalni nem fogok! Ja és kérem mellőzük azokat a hsz-eket, hogy ú de sz*r vagy meg ilyesmi. Azt kérem szépen letojom! Vagy egy igent, vagy egy nemet várok. Utóbbiból lehetőleg kevesebbet. De ha elutasítotok megértem.

Re.: Aztán csak okosan Kacsint

Most ilyen szép jelentkezést az angol kifejezések, rövidítések na meg a Hello köszönésen kívül nincs hiba;)

Azért szeretnék jelentkezni a klánba mert ez egy kiváló közösség és már meg akarok állni egy klánnál amiről tudom hogy már nem fog feloszlani.Egy kicsit magamról: Hernádkakban lakom ami Miskolctól 20 km-re fekszik és 13 éves vagyok.

Üdv.: Szakácsi Máté /szakic/

De azért szerintem illet volna egy kis pont, ha már minden más helyre írtál Kacsint Ha -|H.S.P.C.|- tag lennék akkor erre egy igent mondanák Kacsint (köszönd meg szakic ; ))
Naplózva
Nesh01
Vendég
« Válasz #58 Dátum: 2010.05.14 15:21 »

Helló mindenki!
Szakácsi Máté vagyok a játékban szakic és szeretnék jelentkezni a klánba! Először tavaly márciusban kezdtem el foglalkozni a stickkel. Első klánom a StickKill volt amit a haverjaimmal alapítottam de ők lassan elhagyták a játékot és már csak én játszok vele. Ezután jött a Ceffre Ami jó kis közösség volt, szerettem is Mosolyog. Ezután sokat kihagytam júniustól egészen októberig csak nagyon ritkán jöttem fel. Utána megint elkezdtem játszani vele folyamatosan. Akkor jött egy újabb jó kis klán a (kocka). Rengeteg jó fej ember volt benne csak őt is elérte a végzet és februárban ez is feloszlott. Azután sok kis klánban voltam és nem túl rég óta klán nélküli vagyok. Mostanában nem vagyok annyira aktív néha azért feljárok de inkább fórumon barangolok Mosolyog. Most 9100 kill környékén vagyok (már mindjárt megvan a 10000 ). Kedvenc fegyvereim: mindegyik de különösen az MPG az M82 és a LAW. Azért szeretnék jelentkezni a klánba mert ez egy kiváló közösség és már meg akarok állni egy klánnál amiről tudom hogy már nem fog feloszlani.Egy kicsit magamról: Hernádkakban lakom ami Miskolctól 20 km-re fekszik és 13 éves vagyok.

Üdv.: Szakácsi Máté /szakic/


IGEN
Naplózva
Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #59 Dátum: 2010.05.14 16:35 »

IGEN
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 54   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.046 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.