Stickman Warfare: A játék

2024.03.29 02:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Letörjem a kezét annak aki szavazást nyit mégegyszer?
Törjed
Hulljon a férgese!

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 54   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 1058212 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bilux
Vendég
« Dátum: 2010.05.05 14:50 »


Tagfelvétel követelmények:

TGF: ON

- Naponta látogasd a fórumot!

- Legyél jófej! Nagyjából ismert, és jó véleménnyel legyenek rólad a többiek!

- Mininum 2 hónapja játszol/fórumozol!

- Normális, rossz helyesírás-mentes jelentkezést írsz!



Ha ez mind megvan, ne habozz, jelentkezz bátran!
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 16:07 írta megtört lélek » Naplózva
Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2010.05.06 00:21 »

Merész leszek és jelentkezek. Mosolyog 2hónapja játszok a Stickman-en,és nagyjából ugyanennyi ideje fórumozok. A jelentkezésemet azért adom le mert ölés limit nem volt. Van hova fejlődnöm gyilok szempontjából hisz csak 3750 van de jelenleg más medálok megszerzésével foglalkoztam.
Szerintem ismert vagyok ahhoz képest amióta játszok, napi szinten vagyok fent kivéve speciális esetekben. Fórumot is igyekszem naponta megnézni. Szerintem nincsenek rossz véleménnyel rólam mert nem szoktam mások anyukáját szidni ha lelőnek és klán vándor sem vagyok.
Eddig 2 klánba voltam az Xfire-ba és az M.E-be. Az Xfire-t azért hagytam ott mert nem volt jó a hangulat és az egész klán olyan volt mintha egyedül játszottam volna:S Kaptam egy Meghívót a Monster Energy-be amit elfogadtam és tag lettem. De most 1-2 nappal ezelött fel leet oszlatva a klán ezért újra magányos farkas lettem.
Remélem elnyertem tetszéseteket.
Tisztelettel: Szabesz-kun
Naplózva
Nesh01
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2010.05.06 10:17 »

Szerintem szabesszal jól járnátok, sokat látom a játékban ,és nem játszik rosszul, klánban is csak 1-ben láttam . Kacsint
Naplózva
Blackman
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Bmaaan


WWW
« Válasz #3 Dátum: 2010.05.06 14:32 »

Merész leszek és jelentkezek. Mosolyog 2hónapja játszok a Stickman-en,és nagyjából ugyanennyi ideje fórumozok. A jelentkezésemet azért adom le, mert ölés limit nem volt. Van hova fejlődnöm gyilok Gyilok? szempontjából hisz csak 3750 van de jelenleg más medálok megszerzésével foglalkoztam.
Szerintem ismert vagyok ahhoz képest amióta játszok, napi szinten vagyok fent kivéve speciális esetekben. Fórumot is igyekszem naponta megnézni. Szerintem nincsenek rossz véleménnyel rólam mert nem szoktam mások anyukáját szidni ha lelőnek és klán vándor sem vagyok.
Eddig 2 klánba voltam az Xfire-ba és az M.E-be. Az Xfire-t azért hagytam ott mert nem volt jó a hangulat és az egész klán olyan volt mintha egyedül játszottam volna:S Kaptam egy Meghívót a Monster Energy-be amit elfogadtam és tag lettem. De most 1-2 nappal ezelöttezelőtt fel leetKis elírás Kacsint oszlatva a klán ezért újra magányos farkas lettem.
Remélem elnyertem tetszéseteket.
Tisztelettel: Szabesz-kun

Ez a jelentkezés elnyerte a tetszésem!
Kis hibák vannak benne.
Én azt mondom, hogy normális, illetve van IQ-ja.
Úgy hogy én egy szép IGENt mondok.
De azért szeretnék veled egy 1v1-et, hogy megnézzem tényleg rendelkezel-e IQ-val.

SZERK.: Nem nagyon ismerlek, de néha látlak fennt, és akkor normálisan beszélsz chat-ben
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.06 14:39 írta -|H.S.P.C.|- Blackman » Naplózva

-|H.S.P.C.|- Dani
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #4 Dátum: 2010.05.06 16:25 »

Bevallom nem ismerlek.
Engem a kisebb elgépelések nem zavarnak, de az, ha valaki nem használ vesszőket irritál.
A jelentkezés tetszik, bár remélem nem az Ádám féle volt. (Megerőlteti magát egyszer, majd atom nagy paraszt lesz, és az agya maradékát felemészti a sajt, meg a bálna.)
Mint említettem nem ismerlek, én tartózkodom de, ha később tőlem fog függeni, egy határozatlan igen.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
peet
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #5 Dátum: 2010.05.06 19:03 »

Üdv!
Szeretnék csatlakozni klánotokhoz.
Lehet, hogy nem ismertek, nem tudom.
Aktív vagyok, általában minden nap feljövök, megcsinálok kb. 100 kill-t.
Fórumot is használom, a játékot kb. 3 hónapja kezdtem, ezidájig 7300 kill-ig jutottam.
Azért szeretnék klánotokhoz tartozni, mert régi(ezért gondolom nem oszlik fel), ismert, erős.
Üdv: Peti
Naplózva

Bilux
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2010.05.06 19:25 »

Szabesz: Nem ismerlek, soha nem is láttalak, most először látom a neved. Szép jelentkezést írtál, bár a vesszőhiányosság engem is irritál. Hát, próbáljuk meg, mondok egy igent.

pocze.peter: nem.


Szabesz, mivel mind a hárman igent mondtunk, jelentkezhetsz accon.
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.06 19:37 írta Bilux » Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #7 Dátum: 2010.05.06 19:49 »

Üdv!
Szeretnék csatlakozni klánotokhoz.
Lehet, hogy nem ismertek, nem tudom.
Aktív vagyok, általában minden nap feljövök, megcsinálok kb. 100 kill-t.
Fórumot is használom, a játékot kb. 3 hónapja kezdtem, ezidájig 7300 kill-ig jutottam.
Azért szeretnék klánotokhoz tartozni, mert régi(ezért gondolom nem oszlik fel), ismert, erős.
Üdv: Peti

Ahhoz képest: Hozzászólások: 1
.liaF
A válaszom egy határozott nem.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Blackman
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Bmaaan


WWW
« Válasz #8 Dátum: 2010.05.06 19:49 »

Üdv!
Szeretnék csatlakozni klánotokhoz.
Lehet, hogy nem ismertek, nem tudom.
Aktív vagyok, általában minden nap feljövök, megcsinálok kb. 100 kill-t.
Fórumot is használom, a játékot kb. 3 hónapja kezdtem, ezidájigezidáig 7300 kill-ig jutottam.
Azért szeretnék klánotokhoz tartozni, mert régi(ezért gondolom nem oszlik fel), ismert, erős Ezen jót röhögtem Vigyorog.
Üdv: Peti
Figyelj!
Játékban látlak, és azt kell mondanom, hogy az anyázókból nem kérünk.
Jelentkezésed inkább egy vázlathoz hasonlít, mint sem normális fogalmazásnak.
Annyit kell mondanom, hogy NEM!!!
Naplózva

Szabesz-kun
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2010.05.06 19:57 »

Köszönöm az igeneket és igyekszem jó klántag lenni:) A vessző hibáimat igyekszem mellőzni:) Jelentkeztem Accounton.
Naplózva
Bilux
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2010.05.06 20:04 »

Felvettelek, Üdv a klánba! Mosolyog Remélem nem fogunk csalódni benned! Kacsint
Naplózva
Blackman
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Bmaaan


WWW
« Válasz #11 Dátum: 2010.05.06 20:23 »

Gratulálok!
Naplózva

Nesh01
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2010.05.06 20:38 »

Gratulálok szabesz!  Kacsint
Becsüld meg a -|H.S.P.C.|- t, ide nem mindenki léphetem be. Grat.  Kacsint
Naplózva
gulyko
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2010.05.09 15:04 »

Hello minden játékosnak Gulyko vagyok (13 years old) egy lelkes stickman-ező.Killjeim 6000 körül van.Szeretek Quadro-val menni és elég jól megy vele: 59  kills without dying.Gunba az Mp5-öt kedvelem: 49 kills without dying.A napi killem általába 150-200 között van.Kb 3 hónapja játszom,komolyabann  azonban egy hónap kimaradt sajnos betegség miatt Sír. Azért szeretnék belépni a klánotokba, mert nagyon összetartó közösségnek tartalak titeket és a játékban sincs ez máshogy.
Naplózva
aNdRiS^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #14 Dátum: 2010.05.09 15:20 »

Érdekes, mintha hozzánk is ugyanezt a jelentkezést írtad volna..

Grat Bil.ˇˇ
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.09 16:09 írta aNdRiS^^ » Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 54   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.