Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 10:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Letörjem a kezét annak aki szavazást nyit mégegyszer?
Törjed
Hulljon a férgese!

Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 1063930 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #720 Dátum: 2011.07.10 11:02 »

Üdv Hspc!
A nevem Takács Tamás, 1997. 2. hó 5.-én születtem Debrecenbe.A játékban Semic néven vagyok megtalálható, jelenleg 20419 pontom van. Minden fegyvert tudok viszonylagosan használni de leginkább az MPG-t és az MP5-t kedvelem. Mostanában nem nagyon egyáltalán nem vagyok aktív mert a nyári szünetnek ez a része elég sűrű, a másik ok az hogy egy időre megváltoztatták a felhasználóm jelszavát és csak most kaptam vissza.( majd bővebben is kifejtem de most csak ennyit Mosolyog ) Egyébként a szabadidőmben sokat biciklizek, lógok a haverokkal és kockulok.Arról hogy miért szeretnék tag lenni annyit hogy szeretnék találni és bekerülni egy olyan klánba ami stabil és nem várják el hogy napi rendszerességgel játssz mert nincs rá lehetőségem a programjaim miatt.Másrészről mindig is ezzel a klánnal szimpatizáltam a Betonkezű mellett mert egy régi elismert társaság ahol megbecsülnek. ( vagy majd csak fognak Vigyorog ) Röviden és tömören ennyi lenne köszönöm annak aki vette a fáradságot és végigolvasta.Ha többet is szeretnétek megtudni rólam vagy csak ismerkedni akkor itt vannak az elérhetőségeim: Skype :semic.smwf, MSN: rem.lupin575@yahoo.com. (és Facebook-on is megtalálhattok de inkább az utóbbiak közül válasszatok ha kérhetem )





                                                                                                                                                                                                                                Üdvözlettel Semic






Amúgy meg nem értelek, engem taknyoztál le kb az elöbb, és te születtél 97-be. Max 8.-as lehetsz én meg most megyek 11.-be plusz meg van földrajzból a középfokú érettségim..-.-
Egy szóval kössz de nem.

A felesleges hozzászólásokat töröltem.
Naplózva

-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #721 Dátum: 2011.07.11 20:20 »

Szép jelentkezés:Igen

Jofej vagy ismerlek is.Klánnevet is letudtad irni.
Kell még egy aktiv tag.
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
-|H.S.P.C.|- GyKrumplee
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #722 Dátum: 2011.07.11 20:47 »

Hááát... Ami azt illeti, áprilisban szebb jelentkezést írtál... Azóta nem látok semmi jelentős változást, szép, jó jelentkezés. Inkább igen, mint nem, de egyenlőre tartózkodom.
Naplózva

SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #723 Dátum: 2011.07.11 21:51 »

Nemtom. Szeretnél igent?

Szerk.: igen...
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.12 09:22 írta -|H.S.P.C.|- Bögre » Naplózva

StickLows
Stroud
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #724 Dátum: 2011.07.12 14:49 »

Kedves Klántagok! Kedves -|H.S.P.C.|-

Szeretnék jelentkezni a klánba, mert jó társaságot látok ebben a klánban. Jelenleg Killjeim száma (egy nagy büdös) 0. Abbahagytam a sticket egy jó időre, mert elfelejtettem a jelszómat. Valós nevem Illés Boldizsár, Sárváron élek (kulcsot nem adok), és 13 éves vagyok. A klánból nem nagyon ismerek senkit, kivéve Sensuit, aki közeli barátom (sajnos Vigyorog). De remélem, hogy mindenkit megismerhetek. Játékban a kedvenc fegyvereim a M82A1, QUADRO, LAW. Rekordom a(z) 55-ös WICKED SICK amit Sensui jelenlétében csináltam, méghozzá a csipával. Hobbijaim közé tartozik a foci, gépezés, haverokkal lógás. Kedvenc játékom a Gates of Andaron, amiben van egy 64-es Papom. Ezenkívül CoD4-ezek is, tehát van xfire profilom is. MSN-en és facebookon is elérhető vagyok.

Remélem megért egy olvasást! Vigyorog

Stroud
Naplózva
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #725 Dátum: 2011.07.12 15:21 »

Kedves Klántagok! Kedves -|H.S.P.C.|-

Szeretnék jelentkezni a klánba, mert jó társaságot látok ebben a klánban. Jelenleg Killjeim száma (egy nagy büdös) 0. Abbahagytam a sticket egy jó időre, mert elfelejtettem a jelszómat. Valós nevem Illés Boldizsár, Sárváron élek (kulcsot nem adok), és 13 éves vagyok. A klánból nem nagyon ismerek senkit, kivéve Sensuit, aki közeli barátom (sajnos Vigyorog). De remélem, hogy mindenkit megismerhetek. Játékban a kedvenc fegyvereim a M82A1, QUADRO, LAW. Rekordom a(z) 55-ös WICKED SICK amit Sensui jelenlétében csináltam, méghozzá a csipával. Hobbijaim közé tartozik a foci, gépezés, haverokkal lógás. Kedvenc játékom a Gates of Andaron, amiben van egy 64-es Papom. Ezenkívül CoD4-ezek is, tehát van xfire profilom is. MSN-en és facebookon is elérhető vagyok.

Remélem megért egy olvasást! Vigyorog

Stroud

Igen.Meg nem sikerult kiadjam az 1. NEMEm
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #726 Dátum: 2011.07.12 18:38 »

Kedves Klántagok! Kedves -|H.S.P.C.|-

Szeretnék jelentkezni a klánba, mert jó társaságot látok ebben a klánban. Jelenleg Killjeim száma (egy nagy büdös) 0. Abbahagytam a sticket egy jó időre, mert elfelejtettem a jelszómat. Valós nevem Illés Boldizsár, Sárváron élek (kulcsot nem adok), és 13 éves vagyok. A klánból nem nagyon ismerek senkit, kivéve Sensuit, aki közeli barátom (sajnos Vigyorog). De remélem, hogy mindenkit megismerhetek. Játékban a kedvenc fegyvereim a M82A1, QUADRO, LAW. Rekordom a(z) 55-ös WICKED SICK amit Sensui jelenlétében csináltam, méghozzá a csipával. Hobbijaim közé tartozik a foci, gépezés, haverokkal lógás. Kedvenc játékom a Gates of Andaron, amiben van egy 64-es Papom. Ezenkívül CoD4-ezek is, tehát van xfire profilom is. MSN-en és facebookon is elérhető vagyok.

Remélem megért egy olvasást! Vigyorog

Stroud

Hehe. Igen.

Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
The boy who tried to destroy the world
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #727 Dátum: 2011.07.12 20:31 »

                                                      Üdv Tisztelt -|H.S.P.C.|-

Játékban a nevem Zak, a valódi nevem Szlávik Norbert. Idén szeptemberbe töltöm be a 13. koromat. Budapesten élek és járok iskolába. A napjaim általában lent szokott zajlani a haverokkal, vagy bicajozok. Kedvenc zenei stílusom a Rock, és a Hip-Hop. Filmet is szeretek nézni inkább a horror filmek, és a vígjátékos filmek mozgatnak meg. Boxolok már lassan 1 éve, és elég jó szinten megy már. Amit hobbi szinten űzök az a kosárlabda, és úszás. A játékon 8 hónapja játszok, és jelenleg 30.000 killem van. A játékba nem vagyok annyira aktív, de fórumon a fontosabb dolgokat követem figyelemmel, kivéve, ha valami program van. Körülbelül 7 hónapja vagyok fent fórumon. A klán már szinte a játék kezdetén alakult, és ez elég nagy teljesítmény, ezért is szeretnék csatlakozni, mert összetartó és majdnem az összes tag aktív. Más játékon is játszom, például shakes and fidget, Countre Strike, és még néha-néha ránézek Darkorbitra, de azt mostanában hanyagolom. Akikkel szoktam beszélgetni, és ismerem is őket az  Sensui, Massa, Lalát és egy kicsit Zerot, többieket csak látásból vagy kisebb beszélgetésekből ismerem.
Elérhetőségek:

Skype: Zak^^
Facebookon is fent vagyok.
Minden fajta választ/indokot elfogadok. Rövien ennyit szerettem volna leírni.

Tisztelettel: Zak

Lusta vagyok elolvasni, de igen.


Kedves Klántagok! Kedves -|H.S.P.C.|-

Szeretnék jelentkezni a klánba, mert jó társaságot látok ebben a klánban. Jelenleg Killjeim száma (egy nagy büdös) 0. Abbahagytam a sticket egy jó időre, mert elfelejtettem a jelszómat. Valós nevem Illés Boldizsár, Sárváron élek (kulcsot nem adok), és 13 éves vagyok. A klánból nem nagyon ismerek senkit, kivéve Sensuit, aki közeli barátom (sajnos Vigyorog). De remélem, hogy mindenkit megismerhetek. Játékban a kedvenc fegyvereim a M82A1, QUADRO, LAW. Rekordom a(z) 55-ös WICKED SICK amit Sensui jelenlétében csináltam, méghozzá a csipával. Hobbijaim közé tartozik a foci, gépezés, haverokkal lógás. Kedvenc játékom a Gates of Andaron, amiben van egy 64-es Papom. Ezenkívül CoD4-ezek is, tehát van xfire profilom is. MSN-en és facebookon is elérhető vagyok.

Remélem megért egy olvasást! Vigyorog

Stroud

Hehe. Igen.



Igen.
Naplózva

SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #728 Dátum: 2011.07.12 20:33 »

Kapsz egy igent. Csak,hogy jól álljon a lágyszíííííííííívmutatóm
Naplózva

StickLows
Richard
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #729 Dátum: 2011.07.12 21:03 »

Tisztelt -|H.S.P.C.|-!
Szeretnék jelentkezni a klánba! Látom a tagok többsége(mindenki), aktív itt fórumon és összetartó baráti kapcsolatot kötnek össze. Accountom neve Richard és valójában is az. 14. életévemben járok és nem vagyok valami rossz tanuló. Most nem leszek ezen a héten aktív csak hétvégén és 6 óra után. Barátaim szerint néha flegma és beképzelt vagyok. Nem is tudom miért...  Játékban persze nem mutatom ki és már kezdek is erről leszokni. A játékot 3 éve kezdtem egy másik accountommal.(Ha kérhetem ne kérdezzetek róla ez privát. Vigyorog) Volt egy nagyobb kihagyásom máig körülbelül 8 hónapos. Van egy kishúgom aki 9 éves. Kedvenc időtöltéseim közé tartozik a zene hallgatás,koczkulás,néha-néha tanulás és most nyáron pedig haverokkal lógás. Rendszeresen sportolok csapatban immár 4 éve. Focizok NB1-ben. Zenék közül szeretem a ROBOTROCK-ot,DubStep-et és a Rock-ot. Kedvenc együttesem a Green Day. A játékot mikor mutatták egyből nagyon megszerettem mivel nekem inkább bejönnek az ilyesmi belsőnézetes,lövöldözős játékok mint például a Counter Strike (az 1.6-al játszottam is csak már abbahagytam),Call of Duty,Medal of Honor,Battlefield és végül az SMWF. Mondhatni aktív játékos vagyok, napi 200 kill meg van. Kedvenc fegyvereim a között csak kettő szerepel az MPG és a LAW. 1v1-ekben jól szoktam szerepelni. Eddigi 1v1-eim 3/4-ét megnyertem.
Killeimnek összege egyenlőek a semmivel tehát egyenlőre 0. (De szerintem 07.20.-ig lesz 1000 is.) Elérhetőségeim: E-mail: richardvagyoken@hotmail.com MSN: richardvagyoken@hotmail.com. Röviden ennyi lenne magamról szóló beszámolóm. Szerintem nem olyan hosszú és nem is olyan rövid és nem is elolvashatatlan. Válaszaitokat előre isköszönöm.

Tisztelettel: Richard
Naplózva
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #730 Dátum: 2011.07.12 21:50 »

Öhhm, NB1-ben 14 évesen...
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #731 Dátum: 2011.07.12 22:04 »

Serdülő korosztály? Am igen.
Naplózva

StickLows
Richard
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #732 Dátum: 2011.07.13 06:28 »

Öhhm, NB1-ben 14 évesen...

Igen NB1-ben. Van utánpótlás is.
Naplózva
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #733 Dátum: 2011.07.13 07:32 »

Elso.NEM.
Zak fel van veve?
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
Richard
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #734 Dátum: 2011.07.13 07:41 »

Elso.NEM.
Zak fel van veve?

Csak azért adtál Nem-et hogy meg legyen az első? Vagy valójában is ez a véleményed?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.032 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.