Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 11:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kis klánoknak segítség  (Megtekintve 32392 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
КιsRévαy
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92

Alkesz.


« Dátum: 2010.05.17 20:42 »

Hello! Ezt a témát azért hoztam létre, hogy segítsek is valamit.

Klánleírás:A klánleírás ne legyen túl hosszú, inkább tömörebb és ne legyen túlcsicsázva, a szabályoknál ne legyen olyan, hogy nincsenek...
Akár 1-2 képet (Klán bannert) is kitehetsz.

Klánmeghívó:Legyenek pozitív dolgok benne a klánról, név nélküli dicséret (Pl.: láttam, hogy jól játszol...)

Létszám:Ne legyen sok (inaktív) játékos, inkább kevesebb aktív, és ha van sok 2000 killes játékos és jön egy 5000 killes akkor rúgj ki 2-ő 2000 killest, hasonló dolgok.



KlánBázison is regisztrálhatsz a klánod nevével, a klánfórumot sűrűn használjátok, még külön Fórumot, Weblapot is csinálhatsz a klánnak (Pl.: www.forumx.hu , www.sokoldal.hu , www.lapunk.hu stb.)




Ha ezeket betartjátok, akkor népszerű lesz a klánotok, jó vélemények születnek róla.

(Cáfoljatok, ha nincs igazam)


(Még frissítem, csak most megyek. De addig legyetek szívesek és ne töröljétek, sok-sok ötletem van még. Kacsint)
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.17 20:54 írta ӈ Кιsяεvαy ӈ » Naplózva

Visszatért
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #1 Dátum: 2010.05.17 21:32 »

Klánleírás: Lehet csicsázva, de azért óvatosan. Ne lopkodjatok képeket a netről, és csak úgy rakjátok be, készítsetek sajátot. BBCode-ok használatát se vigyétek túlzásba.
Szabályzat: Alakítsatok ki már az elején egy jó szabályzatot, amire tudtok hivatkozni, és mindig mindenki tartsa be.
Naplózva

   
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #2 Dátum: 2010.05.17 22:25 »

Fontos, hogy a tagokat emberként és ne pontként kezeljétek. Ha van bent 2 értelmes 2k killes ember sokkal többet ér mintha 4 segghülye 20k killes ember lenne. Foglalkozzatok a kapcsolattartással, msn, skype, icq meg még mi a rák, fórum.

EDIT:
...PRO meg elit el sem tudom képzelni,Mert oda r***** sok kill kel.
Itt a baki! NEM KELL RO... SOK KILL!!!!!!!!! Sőt, jóformán semennyi, nem buzdítani akarlak, hogy jelentkezz, ne is. Csak közölni szeretném, hogy nem a kill számít, hanem az ami a fejedben van, mennyire vagy normális stb stb stb. szvsz a kill is számít, de mégsem annyira. Nem vesz fel senki 20 killes játékost, azért megvan egy minimális limit de akkor sem a kill a döntő szempont.
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.18 14:52 írta (-PRO-) GamehunteR » Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #3 Dátum: 2010.05.18 14:50 »

http://stickman.blog.hu/2010/05/09/regebbi_cikkek_interju_markkal#more1987120
(Utolsó három kérdés.)
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
aron65
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281

A BSC 2 és a Stickman bújócska győztese


« Válasz #4 Dátum: 2010.05.18 14:54 »

KisRévay, nevezz meg egyet a mostani nagyklánok (vagy jó kisklánok) közül amely kirúg két 10K killes ha jelentkezik egy 20K-s.
Naplózva

Tanuld meg a szakkifejezéseket:1. Cheaterek és hackerek nincsenek, csak laggerek. 2. Akit lelősz, az noob. 3. Aki téged lelő, az láma. 4. Aki beszól, az low.
"aron nem pro, hanem aron" /by Tiger
"aron nem jófej, hanem aron" /by Zyzu
КιsRévαy
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92

Alkesz.


« Válasz #5 Dátum: 2010.05.18 16:25 »

Fontos, hogy a tagokat emberként és ne pontként kezeljétek. Ha van bent 2 értelmes 2k killes ember sokkal többet ér mintha 4 segghülye 20k killes ember lenne. Foglalkozzatok a kapcsolattartással, msn, skype, icq meg még mi a rák, fórum.

EDIT:
...PRO meg elit el sem tudom képzelni,Mert oda r***** sok kill kel.
Itt a baki! NEM KELL RO... SOK KILL!!!!!!!!! Sőt, jóformán semennyi, nem buzdítani akarlak, hogy jelentkezz, ne is. Csak közölni szeretném, hogy nem a kill számít, hanem az ami a fejedben van, mennyire vagy normális stb stb stb. szvsz a kill is számít, de mégsem annyira. Nem vesz fel senki 20 killes játékost, azért megvan egy minimális limit de akkor sem a kill a döntő szempont.

Nem így értettem...(Ha így gondolkodnék, akkor Kecsappp-ot most nem ismerném...(Ő érti. Mosolyog))
Naplózva

Visszatért
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #6 Dátum: 2010.05.18 16:28 »

Aron, ezt azért vedd figyelembe:

Létszám:Ne legyen sok (inaktív) játékos, inkább kevesebb aktív, és ha van sok 2000 killes játékos és jön egy 5000 killes akkor rúgj ki 2-ő 2000 killest, hasonló dolgok.

És ezt egyáltalán nem a nagyklánokra értette.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
КιsRévαy
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92

Alkesz.


« Válasz #7 Dátum: 2010.05.18 16:40 »

Aron, ezt azért vedd figyelembe:

Létszám:Ne legyen sok (inaktív) játékos, inkább kevesebb aktív, és ha van sok 2000 killes játékos és jön egy 5000 killes akkor rúgj ki 2-ő 2000 killest, hasonló dolgok.

És ezt egyáltalán nem a nagyklánokra értette.

Az a másik....
És nem 20k killt írtam...

Létszám:Ne legyen sok (inaktív) játékos, inkább kevesebb aktív, és ha van sok 2000 killes játékos és jön egy 5000 killes akkor rúgj ki 2-ő 2000 killest, hasonló dolgok.

Naplózva

Visszatért
aron65
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281

A BSC 2 és a Stickman bújócska győztese


« Válasz #8 Dátum: 2010.05.18 19:42 »

Tudom, hogy nem a nagyklánokra értettem, csak úgy gondolom, hogy azért a legtöbb kisklán szeretne nagyklán lenni, ezért róluk is vesznek példát néhány dologban.
Naplózva

Tanuld meg a szakkifejezéseket:1. Cheaterek és hackerek nincsenek, csak laggerek. 2. Akit lelősz, az noob. 3. Aki téged lelő, az láma. 4. Aki beszól, az low.
"aron nem pro, hanem aron" /by Tiger
"aron nem jófej, hanem aron" /by Zyzu
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #9 Dátum: 2010.06.06 13:32 »

Szerintem egy moderátor törölhetné e topicból a szemetet... (Ezt a hsz.-t is.)

Meg volt. Legendarys, a "Vélemények a klánokról" topicban is ugyanezt kérdezted...
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
WasdMan
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



WWW
« Válasz #10 Dátum: 2010.11.20 09:54 »

Ha szeretnék Klánt alapítani, akkor az itt, hogy működik? Mi a menete és kinek kell jeleznem? Játékban az előtagként a Klánnév, hogyan kerül fel? Stb...stb.
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #11 Dátum: 2010.11.20 10:14 »

Stickman Accounton lehet új klánt alapítani, bejelentkezés után a fenti menüsor -> Klán menüpontban teheted meg.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Mand.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227


Mandi Family Member ^^


« Válasz #12 Dátum: 2010.12.04 20:50 »

és ez lehet hogy nem hülyeség, de ha felmész szerverre, ne azzal kezd, hogy ,,van egy klánom nagyon jó már 2en vagyunk benne máris több 200 szal naon jó lépjé be" meg hogy minden 2 percben ,,Kinek kell klán??". Ez az én tanácsom. és ne ilyen neve legyen hogy פ[-|H.DF.]¤× meg ilyen mindenféle olyan, csicsás jel. Nekem régen még a betonkezű neve is fura volt, hogy milyne hülye klánnév, de már tisztelem. Klánnévnek meg elég annyi mint az [FC]. Jó név, nem túl hosszú stb. stb...
Naplózva

krisz4002
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2011.04.21 23:30 »

Egyetértek kivéve azt h ha jön egy 5000-es nem feltétlenül kell kirúgni 2 kétezrest
Naplózva
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #14 Dátum: 2011.04.22 11:39 »

attól függ.. több hely meg 1000-el több kill. megéri Kacsint
de.
szerintem is hülyeség mivel lehet hogy az haverja aki 2000 killes az 5000-rest meg csak névről ismeri és ezzel megy a barátság  apicsbe. =/
Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.