Stickman Warfare: A játék

2024.03.29 01:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 14   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: TGF Beszélgetés  (Megtekintve 255648 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-D- Banán
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Dátum: 2010.06.15 22:14 »

Téma újranyitva.
Szabályzat: Egyszer, és csakis egyszer jelentkezhetsz. Kivéve nagyobb időközönként. (fél év kb)
                 A felesleges beszéd az általánosba menjen! http://stickman.hu/forum/index.php?topic=807.2250
                 Itt is be kell tartani a fórum szabályzatot. http://stickman.hu/forum/index.php?topic=10.0
                 Aki vét a fent említett szabályzat ellen, az írjon egy téma moderátornak.
                 Név szerint:
                 Jack (http://stickman.hu/forum/index.php?action=profile;u=89)
                 Gaara (http://stickman.hu/forum/index.php?action=profile;u=284)
                 Banán (http://stickman.hu/forum/index.php?action=profile;u=130)
                 Továbbá minden hozzászólás, ami nem jelentkezés, vagy közvetlenül egy jelentkezéshez kapcsolódik azonnal törlésre kerül.

Az előző topik értelmes jelentkezései:

Sziasztok!
Név : Herceg Dávid
Killek : 11,800
Kor : 14
Miért akarok tag lenni? Mert jófej társaságnak tartom az egész klánt, és mert szeretném Profik közt befejezni a klándolgaimat.
Magamról : Szeretek focizni, kosarazni, pingpongozni, gépezni.
Msn : arc897@hotmail.com

_

Sziasztok!
név: Nemes Lajos
kor:14
killek: jelenleg ~6.000
mért akarok belépni: röviden: tökéletes társaság:D
MSN: Deviltiger@hotmail.com
magamról: kinézet sztem nemfontos, szeretek amerikai focizni,haverokkal lógni, gépezni,olvasni,zenét hallgatni. és nem vagyok bunkó

_

Üdv!
A nevem **** (erről nem szeretnék nyilatkozni, ha felvesztek ígyis-úgyis kiderül). A játékbeli név: Rotáció(s_kapa), voltam úgy 5-6 klánban(2x °ß.S.K.°, -Firepower-, egy saját magam által egész sokáig tartó klán -Dominate-, WTF-ben is voltam, a többire nem emlékszem, ha volt is.) Na, akkor a játékot 2008-ban már azt hiszem elkezdtem vagy már 007-ben, akkor még keveset játszottam az account rendszer bevezetése után 2 hónappal sikerrel regisztráltam és kezdtem el játszani egy keveset aztán hatalmas szünetekkel játszottam decemberig, mikor újra elkezdtem játszani és ismertem meg a társaságot. A fórumot nagyon ritkán használom.
Úgy érzem, hogy ebben a klánban szeretném "leélni" a stickéletemet. Ja és az 1v1-ről, szívesen megyek olyannal aki lát is, sőt jó lenne.
Killeim száma:23400. Kedvenc fegyver: mp5, csapat: gun.

Utóirat: Ezt véletlenül elküldtem Gaara-nak és igen egy ctrl+c, ctrl+v-vel elintéztem(, de volt amit átírtam).

_

Hát, akkor meg próbálom újból, és útóljára lesz ami lesz.
Nevem Darányi Roland.Játékbeli nevem Dawer(darányiból jött Vigyorog).Kiljeim száma jelenleg: 26205.14éves vagyok.Budapesten lakom a Xv.kerületben.
Eddigi emlékezetes klánjaim -FirePower-,-|H.S.P.C.|-(azért léptem ki, mert inaktív volt a klán Határozatlan).
Fegyverek amiket jól kezelek: Tech:Mpg 72es wicked(mint már mondtam erre büszke vagyok),Noob(kezdem jól kezelni Mosolyog),Gun:m4(Jack tanított rehabilitáción és MÁR jól megy Mosolyog,m8(megtanultam kezelni Mosolyog)LAW.A játékot 2009.December elején kezdtem.Voltak kisebb kihagyásaim Határozatlan.De ha tudok mindennap fent vagyok úgy érzem aktív játékos vagyok.
Játékon kívül.A Czabán Általános Iskolába járok(Szabesz-kunnal Bibííí)Leginkább barátnőmmel,haverokkal(buliba vagy téren) szoktam lenni.
Hobbi: Újból elkezdtem a foci-t komoly szinten és mellette, ahogy tudok járok thai box edzésre.Hát mit is mondjak még?Nagyon szeretek bulikba járni mint például: Dokkoló,Bead beach,Coronita,Stúdió stb...
Hogy mért szeretnék bekerülni a klánba?Mert egy nagyon jó közösség jó fejekkel telis tele Vigyorog
Klánból úgy, ahogy ismerek tagokat mint például: Gamehunter, Radva, Kungfus, JoeBlack, Jack. Sajnos a többieket nem ismerem, de remélem meg fogom őket ismerni hát ennyi lenne az én kis jelentkezésem.Remélem jutottam valamire.De ezt nektek kell eldönteni várom a válaszotokat/kritikákat. MosolyogÉs 1v1-et szívesen vállalok. Mosolyog Remélem Gaarának váltózni fog a véleménye rólam.

_

Üdv minden kedves (-PRO-) -snak.
Szeretnék közétek jelentkezni.
Az igazi nevem Sz.Gábor(ha felvesztek elmondom milyen Gábor Vigyorog ).Nemsokára betöltöm a 13évet.
Killjeim jelen pillanatban 12119,de ha akarom akkor hetibe simán csinálok 2000killt..Eddigi klánok:Xfire(még a legeslegelején)és PSC ,de volt valami klán közöttük annak a nevére nememlékszek Szomorú .Fegyverek amiket szeretek:Tech:MPG,Quadro.Gun:m4a1,m82a1.
De szinte minden fegyvert kezelek minimum olyan közepesen.Már kb.3 hónapja játszok,de az elején volt sok kihagyásom,de mostmár szinte mindennap megtaláltok a játékban.
Néha modolok is.Azért szeretnék belépni mert szerintem egy jó és jófej közösség vagytok és jólnéz ki a (-PRO-) Vigyorog .
Na Jack kedvéért nemírok többet xD
ÜDV:Gres

EDIT:nézzétek meg az adatlapomat: http://stickman.hu/page/?o=acc&f=3&a=&q=Gres&id=19474&l=hun



Utóirat: Ahol 'mosolyog' 'vigyorog' egyéb van, az szmájli.
                 
Naplózva

.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #1 Dátum: 2010.06.16 11:57 »

Akkor én is jelentkeznék (-PRO-) -ba!
Igaz nem volt kevés klánom de mindig a (-PRO-) érdekelt! Most léptem ki -[PSC]- -ből hogy remélem lehetek (-PRO-) -s én írányítottam (a PSc-ét).
Nevem:Polócz Zsolt alias LeGeNdArYs
Lakóhelyem:Győr
Msn:juventuszsolti@hotmail.com
Rólam:Azért szeretnék (-PRO-) -s lenni mert ezt a klánt tartom a legjobbnak! És mert a közösség is nagyon jó toplistán is jók vagytok de tom titeket nem érdekel (engem se).
Killjeim száma:35500 de ezen a héten meg lesz a 38000!
Weeklym:Hát most nyáron napi 600 ölök am ha van suli napi 200-300 nyáron hetim:2500-3500 sulikor:1500-2500
Kedvenc fegyvereim:M4 -Wicked
                            MPG-Wicked
                            Quad-Goldike
Ha 1v1 ezni akarnátok szívesen válalom szerintem mondthatom hogy nem vagyok benne rossz sőt  Vigyorog.
Akiket ismerek a klánból:8th4,GH,Radva,Joeblack,Atesz,Gaara egy kicsit:D,
Üdv:LeGeNdArYs.
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.17 15:50 írta ***LeGeNdArYs*** » Naplózva

Petra987 (x
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142

I (L) Damisz^^


« Válasz #2 Dátum: 2010.06.16 12:29 »

Sziasztok!
Princz Petra vagyok Miskolcról.Tavaly óta játszok mert nagyon megtetszett ez a játék.Főleg a ti klánotok Mosolyog.Nagy vágyam, hogy (-PRO-)-s legyek.
MSN:princz.petra@hotmail.com
Kedvenc Fegyvereim:MPG,M82,MP5
1v1 ls 2v2-ni is szoktam 1v1-be sose kaptam ki eddig.Sok klánba jártam már.pl(T.D.T,-[PSC]-,-Dominate-,°B.S.k°)
Azért szeretnék hozzátok csatlakozni mert jó közzöségnek tartalak titeket :)Sok embert ismerek a Klánból pl(Joeblack,Gaara,Banán,Kungfus,)
Főleg Joe-t akivel nagy barátságba vagyok szerintem.
Kill22.200 sokat játszok szinte minden nap.
heti kill:általában 1000-4000 között szokott lenni.
Nem vagyok klánvándor az utóbbi kettő klánba azért nem vagyok mert feloszlatták :S De remélem egyszer a (-PRO-) kerülhessek
A Kistokaji Általános Iskolába járok.Onnan senki se stickmenezik sajna :S
Jó tanuló vagyok.Remélem az is leszek
Általában a barátnőkkel és haverokkal lógok.
Néha-néha motorozok a piros robogómmal.
Sose káromkodok kedves aranyos,okos vagyok.
Mod:Nagyon sokat szoktam Módolni.Főleg most a Hector,kalandpark módon és a Kecsapp módján:
Szeretek:úszni,néha focizni ,vízilabdázni,stickmanezni,kutyát sétáltatni.
Nagy klánnak tartalak titeket:)
Hát akkor magamról ennyi.És remélem felvesztek!!De ezt ti döntitek el.Várom a válaszokat ,hogy mit gondoltok rólam.

Utóirat:Petra987 Puszi (L)
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.21 19:13 írta Petra987 » Naplózva
(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #3 Dátum: 2010.06.16 14:53 »

Dani ez nem off kérlek egyáltalán semmi ilyen fajta megjegyzést ne írj ide..

Amúgy teljesen egyet értek JoeBlack-el, Dawer tényleg jó játékos és kiváló player minden szempontból, én igen-t mondok rá. Mosolyog
Legend ahogy már előbb is leírták Vigyorog nem látom benned a Professional vért
Petra987-re én is féligent tudnék mondani, túl sokat nem tudok róla,úgy látszik máskor lehet az aktív server időnk...
Naplózva

.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #4 Dátum: 2010.06.16 17:01 »

Én is  reménykedek. Zavart
Már régóta szeretnék (-PRO-) -s lenni! Zavart
De szerintem Petrát veszitek fel vagy Dawert ezért addig nem lépek be sehova várok még a kövi tgf re remélem lesz hamarosan!(ne úgy vegyétek hogy remélem kilépnek emberek)
Azért még reménykedek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.16 17:08 írta Legcsiii » Naplózva

Nesh01
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2010.06.16 18:26 »

Öhm, bocsánat hogy belepofázok, de "deszka" nagyon jó játékos, nemrégen játszottam vele 1v1-et, hát mint mondjak jól megizzasztott.
És ezek mellett jófej is.
Naplózva
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #6 Dátum: 2010.06.17 15:26 »

Jack ezt még te írtad nekem régebben kb egy fél éve:
Idézet
egész jó vagy, de mivel nincs most tgf erre nem tok mit mondani,vagyis csak annyit hogy : csakígy tovább és ha megint lesz tgf akkor próbálkozz újra.


------------------
nem tudok jelizni forumon tehát szeretnék belépni a pro klánba mert nagyon tetszik minden tagok egész klán ... stb.
nocs nem tom mennyi esélyem van de a többiek szerint nem vok rossz játékos nem tom
amivel jo vok nagyon jo:!
elégjó:*
nem rosz:?
quad! m4! mp5? mpg*
össz killem 13000
e hetim általában 500-1000
Azért szeretnék belépni a proba mert egy jó közösségbe akarok tartozni nem volt kevés klánom de abbol egy csomo feloszlott de itt maradnék csak keresem a tökéletes klánt remélem a pro lesz!
Üdv legendarys!

Rég volt már de akkor megvolt bennem a profesional vér?Vigyorog na mindegy elfogadom a döntéseteket csak mondani akartam.
Emlékszel?
Ja és Gaara te mit mondtál a jelenkezésemre? (igen , nem?)
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.17 15:46 írta ***LeGeNdArYs*** » Naplózva

(-PRO-) Gaara
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #7 Dátum: 2010.06.17 19:43 »

Sajnos én nemet mondtam és ez a véleményem most is fenn áll.
Én valahogy nem látlak elég jónak ahhoz, hogy (-PRO-)  legyél.
Sajnálom.
Naplózva

.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #8 Dátum: 2010.06.17 21:04 »

Sajnos én nemet mondtam és ez a véleményem most is fenn áll.
Én valahogy nem látlak elég jónak ahhoz, hogy (-PRO-)  legyél.
Sajnálom.
Ez hogy érted mi hiányzik belőlem?  Zavart
Ami biztos nem hiányzik:
  • Össz kill nem kevés.
  • Heti egyik legaktívabb játékos vok.
  • 1v1 be se vok rossz.
Akkor mi?
Naplózva

(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #9 Dátum: 2010.06.17 21:06 »

-Ész
-Jófejség
-IQ
-Értelmiszint.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #10 Dátum: 2010.06.17 21:08 »

Nálunk nem a kill és nem feltétlenül az számít, hogy milyen aktív vagy, de persze ha játszol rendesen az egy jó pont.
Amit Kung felsorolt azok amik döntő fontosságúak.
Naplózva

.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #11 Dátum: 2010.06.17 21:09 »

-Ész
-Jófejség
-IQ
-Értelmiszint.
Ész az azért van 4-5 ös tanuló vok jeles lettem. Vigyorog
Jófejség sok haverom van csak veled nem vok roszba amiatt a beszólásért. (és mégegyszer bocs  Zavart)
IQ kivan írva 21252100 valamennyi. Csak vicc.
Értelmi szint arra nem tom mit mondjak.
Naplózva

(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #12 Dátum: 2010.06.17 21:13 »

Az észből sokat nem mutatsz. Szinte mindenki rosszban van veled már nem azért.Az IQ-ra nem mondanék semmit. Az értelmiszintet meg nem ütöd meg amennyire kéne. Sőt, semennyire.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #13 Dátum: 2010.06.17 21:15 »

És ugye volt egy klánod... Jól elvoltál és amikor megláttad, hogy a (-PRO-) ban van TGF azonnal kiléptél és írtál ide annak reményében, hogy felveszünk.
Honnan tudjuk, hogy ugyan ezt nem csinálnád egy másik klánnal? Sehonnan.
Ezt hagyjuk abba, Legendarys NEM!
Majd skype-on megbeszéljük, hogy ki jöhetne.
Naplózva

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #14 Dátum: 2010.06.17 21:19 »

NEM veled beszéljük meg! Hanem a (-PRO-)sok skype-on!
Áhh...
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 14   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.032 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.