Stickman Warfare: A játék

2024.03.29 12:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: TGF Beszélgetés  (Megtekintve 255670 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #180 Dátum: 2011.08.10 18:06 »

noigen...

Kungfus baszod ne kapkodjál már ha eddig kibírtuk 1évig tgf nélkül akkor most nem kell mindenkit ész nélkül felvenni. Várjunk...    Legalább Joe még él agyilag Vigyorog
Mellesleg :a  majdnem mindenki.. nem mindenki és ha azok akik csak eddig szavaztak a majdnem-ből és azok sem egyhangúan egy ember iránt  akkor már eleve zsákutca a téma hogy egy illető jöhet vagy nem, szerintem. nem???

UI:1: Gabi te mint talán az egyetlen talán értelmesebb ember így sok idő után már nem tudom bocsi... de megkaphatod részemről is a próbaidőt , megérdemled asszem...
ui:2: A  Nagy N-betűssel is ugyan úgy vagyok mint Joe  sőt rosszabbul is  mert én felis akasztanám..szal  a Nem az Nem részemről és nincs  pofa most arról többet hogy megváltozott stb, az is lehet hogy igen de lehet hogy nem és és miért inkább nem mint igen? Mert egyszer már kiálltam mellette mert "Megváltozott" és a következő amire emlékszem az a kamion a pofámban amikor A nevén nem szólítjuk N-betűs Igent mondott valamire..-.-"""" szal ezen indokból kiindulva  eljutni arra a pontra neki hogy ő akkor is csak most Mást Fűz meg ez esetben Kung-ot Nem probléma ahogy engem is megfűzött..Kung a tenyeréből eszik és egy ágyban.. hozzám képest, szal..:

UI:3: Nem!

ui.: Kung ha tgf-et akarsz nyitni  kérd ki a klán véleményét, és a klán nem áll meg a mindenki szónál 2-őn! keresd fel őket kutakodj, írj nekik itt is levelet fb-én is meg ahol csak kell hogy elérd a kívánt hatást, ne pedig öntörvényűen elkezd megnyitni a topicokat csak mert valaki igen mély benyomással aszondta neked  hogy Dekár hogy elszúrtam régen, de te tudod hogy meg változtam kérlek vegyél fel..stb.. mire kilyukad hogy  nyisd meg kicsit tgf-et..stb..



piciui:) : Ahoyy! vagyis   Sc   mizu emberek rég nem láttam itt senkit, magamat sem:D
Naplózva

-D- Banán
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #181 Dátum: 2011.08.10 18:50 »

ITT nem fogod magad sokáig látni. Amúgy Nesh sztem megérdemelne legalább egy próbaidőt megint.
Naplózva

(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #182 Dátum: 2011.08.10 21:45 »

Nesh igen is, meg érdemi, ahogy Banán mondja, minimum egy próbaidőt.Nem fogom részletezni, Nesh már akkor is ilyen barátom volt, amikor az MH tgf-nél kiesett, nekem pedig ezt ne magyarázza meg senki, mert csak jobban tudom.TGF-nél azt hiszem mindenki bele egyezett, hogy legyen végül Gaara megnyitotta.Lehet, hogy nem hisztek nekem, de tudom, hogy Nesh más lett.És ha már itt tartunk, Nesh már az MH TGF után leírta nekem a jelentkezését, ha esetleg lenne megint, hogy megpróbálja.És ez 1 kerek éve volt.Bizony... Mosolyog
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #183 Dátum: 2011.08.10 22:34 »

szerintem az utolsó sort inkább nem kellene meg említened.. egy éve már...

Mint mindig többség dönt még a próbaidőnél,  szal...  én továbbra is tartózkodom de ez az én véleményem.
Naplózva

-D- Banán
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #184 Dátum: 2011.08.11 00:24 »

Szerintem pedig mivel nem tudunk dönteni, hagyjuk ezt Gaaranak. Ő is ittvolt a levélkor, szóval tud majd dönteni.
Naplózva

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #185 Dátum: 2011.08.11 18:17 »

Nesh, megint ide? És mi volt legutóbb? Jó fej vagy meg minden, annyi szól csak ellened, hogy legutóbb eléggé csúfosan megbuktál a próbaidőn. Páran kiharcoltuk neked, de te elpuskáztad. Szívem igent mond, de az eszem NEM-et. Jack-nak van igaza, kiálltunk mellette mert "megváltozott". Lehet, hogy most tényleg, de ezt nálam már elszúrta. Tudom, bolond ember aki a múltat kutatja, na de részemről ez így korrekt. Kung te meg szerintem várd meg az egész klánt. És ha valaki felvesz tagot az azok közül legyen aki régebben is felvehetett. Én régebb óta vagyok itt, bár nem annyira aktív.
Naplózva

(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #186 Dátum: 2011.08.11 19:19 »

Há' én is ezt mondtam!
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
(-PRO-) Gaara
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359


« Válasz #187 Dátum: 2011.08.11 20:40 »

Gabit egyáltalán nem ismerem, szóval mások véleményére kell hagyatkoznom.
Viszont Nesh ügyén még agyalok egy pöppet. Mondjuk holnap estig  Vigyorog
Naplózva

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #188 Dátum: 2011.08.12 00:32 »

Nesh bent van. Most néztem a klánoldalt. Gaara még nem is válaszolt. Szép. Nesht én is bevenném, régebben is bevettem volna. Azt mondta megváltozott, azóta nem nagyon beszélgettünk, bajom sincs vele. Próbaidő max. De régebben is azt mondta, hogy megváltozott...

Gabi NEM. Nagyon kevéske ez a jelentkezés.
Semic őt nem ismerem. "jó a társaság" Mivel eléggé inaktívak vagyunk.. Közhely!
Naplózva

(-PRO-)Jack
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 197


« Válasz #189 Dátum: 2011.08.12 15:25 »

Szerencsére nekem a szívem is nem-et mond^^

persze ha az egész klán igennel szavaz max 1-2 emberke nem-el akkor még mehet próbaidőre. . . .

A többiekre a voksom úgy szint nem.. kutattam kicsit régebbről..
Naplózva

(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #190 Dátum: 2011.08.12 15:59 »

Van egy ötletem.Vigyorog Vegyük fel Gabit és Nesht két hét próbaidőre.
ÉS ha letelet akkor EGYET választunk.

(És a kéthét alatt sor versenyek lesznek..kihoz több sört Joenak, ki ír szebb dicsőítő novellát Joenak...) Vigyorog
Naplózva

(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #191 Dátum: 2011.08.12 16:59 »

A seggedet nem akarod ki nyalatni? Vigyorog
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #192 Dátum: 2011.08.12 19:00 »

Szerencsére nekem a szívem is nem-et mond^^

persze ha az egész klán igennel szavaz max 1-2 emberke nem-el akkor még mehet próbaidőre. . . .

A többiekre a voksom úgy szint nem.. kutattam kicsit régebbről..

Eltaláltad! Te meg én mondunk rá nemet...

A seggedet nem akarod ki nyalatni? Vigyorog

Azt én akarom kinyalatni, Joe-nak marad a többi.
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #193 Dátum: 2011.08.12 19:37 »

Van egy ötletem.Vigyorog Vegyük fel Gabit és Nesht két hét próbaidőre.
ÉS ha letelet akkor EGYET választunk.

(És a kéthét alatt sor versenyek lesznek..kihoz több sört Joenak, ki ír szebb dicsőítő novellát Joenak...) Vigyorog

Ez jó ötlet. Vigyorog
Naplózva

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #194 Dátum: 2011.08.12 19:49 »

Azért mert jelentkeztek még nem kötelező senkit sem felvenni. Nesh bent van a klánban, nem tudom miről beszélünk. Gabi már nem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.